Obsadenie R a DS – PR BFZ 29.10.-5.11. 2019 č. 14

Súťaže riadené SFZ

Medzištátne priateľské stretnutie U16 (HP Akadémia DAC D. Streda)

5.11. 15.30 (UTOROK) Slovensko – Srbsko  Chromý, Straka, Bláha  

St. dorast I. Liga LSD – U19 – 13. kolo

31.10. 11.00 (ŠTVRTOK) D. Streda – Michalovce  Kišš, Straka, Lauer; Richtárik  

St. Ml. dorast II. Liga II. LSMD – U19, U17 – 13. kolo

30.10. 11.00-13.30 (STREDA) Domino – FC Petržalka  Piatka, Harajbič, Hádek; Príkopa  

31.10. 11.00-13.30 (ŠTVRTOK) K. Ves – Skalica  Bláha, Choreň, Hegedüs; Líška

Ml. dorast LMD – U17, U16 – 13. kolo

31.10. 11.00-13.15 (ŠTVRTOK) Slovan – Trnava  Bohun, Čižmár, Martiš   

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 10. kolo

30.10. 13.00-15.00 (STREDA) Slovan – Z. Moravce  Tománek, Henček, Sabela   

31.10. 11.30-13.30 (ŠTVRTOK) Domino – Púchov  Vašš, Kakaščik, Volek   

Ženy II. Liga – 11. kolo

31.10. 18.00 (ŠTVRTOK) D. Lužná – Sv. Jur  Martiš

3.11. 17.00 FC Petržalka – FC Čaka  Vanek

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 9. kolo

29.10. 12.00 (UTOROK) Slovan – D. Streda  Martiš

Žiačky I. Liga – WU15 – 9. kolo

29.10. 14.00 (UTOROK) Slovan – D. Streda  Martiš

Súťaže riadené BFZ

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 11. kolo

6.11. 17.00 (STREDA) Inter – Bernolákovo  Vašš, Martinkovič, Kakaščik; Darlea  

Seniori Tipos III. Liga Bratislava – 14. kolo

2.11. 13.30 D. N.Ves – MŠK Senec  Harajbič, Pati Nagy, Kardelis; Lazar

3.11. 10.30 Rača – Báhoň  Lalo, Volek, Kakaščik; Líška  

3.11. 13.30 Kalinkovo – FC Malacky  Lauer, Henček, Vašš; Brody

3.11. 13.30 Rusovce – Rohožník  Ďurčo, Ralbovský, Martinkovič; Truchlý  

3.11. 13.30 Bernolákovo – D. Lužná  Hajnala, Bláha, Bogdáň; Bóllo  

3.11. 13.30 Rovinka – PŠC Pezinok  Choreň, Martiš, Kachnič; Mókoš  

3.11. 13.30 Tomášov – Inter  Hegedüs, Krčová, Srna; Príkopa

3.11. 13.30 Most p/B – Ivanka p/D  Bohun, Hudy, Dujava; Schmidt  

Seniori IV. Liga Bratislava S4BA – 14. kolo

31.10. 14.00 (ŠTVRTOK) Sv. Jur – K. Ves  Vasilenko, Valko, Tanglmayer; Vnuk

2.11. 13.30 CFK Pezinok – V. Leváre  Hádek, Orlíková, Vanek; Farkaš

2.11. 13.30 Vrakuňa – Kostolište  Čižmár, Cvengroš, Gosiorovský; Slezák

3.11. 13.30 S. Grob – Lamač  Uram, Piatka, Triskal; Dobrovský   

3.11. 13.30 Jakubov – Závod  Polák, Farkaš, Kožuch; Kroneraff  

3.11. 13.30 Limbach – Čunovo  Dúbravec, Fischer, Lomňančík; Hájek  

3.11. 13.30 Vajnory – Domino  Tramita, Vasilenko, Szakáll; Mydlárik   

St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo

30.10. 10.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Ružinov  Vasilenko

30.10. 13.00 (STREDA) Zohor – FC Petržalka „B“  Lomňančík

2.11. 10.00 Lozorno – D. N. Ves  Tománek, Kožuch

2.11. 13.00 Ivanka p/D – Most p/B  Tanglmayer, Uram

2.11. 13.30 D. Lužná – PŠC Pezinok  Srna, Valko   

3.11. 10.00 Inter „B“ – Rača  Kardelis, Harajbič   

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 14. kolo

31.10. 14.30 (ŠTVRTOK) PŠC Pezinok – Domino „B“  Farkaš   

3.11. 10.30 Ivanka p/D – Rača  Cvengroš       

3.11. 11.00 MŠK Senec „B“ – NMŠK 1922  Valko

3.11. 11.00 D. Lužná – Sv. Jur  Hádek

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo

2.11. 12.30 Rusovce – Žolík Malacky  Bogdáň

2.11. 13.00 Iskra Petržalka – FC IMAS  Malovec Ri. (R) za ObFZ-m       

3.11. 11.00 Jarovce – Kalinkovo  Gosiorovský  

Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 12. kolo

29.10. 15.00-13.30 (UTOROK) PFA ŠTK Šamorín – Bernolákovo  Hajnala   

30.10. 14.00-12.30 (STREDA) NMŠK 1922 – Rusovce  Dúbravec

31.10. 12.00-10.00 (ŠTVRTOK) Inter „B“ – Rača  Uram

1.11. 9.00-11.00 (PIATOK) PŠC Pezinok – FC IMAS  Farkaš   

2.11. 9.00-11.00 Sv. Jur – Vrakuňa  Polák

2.11. 10.00-12.00 FKP Dúbravka – Šenkvice  Vasilenko    

3.11. 9.30-11.30 Žolík Malacky – MŠK Senec  Tománek

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Ml. žiaci MZM „A“ – 10. kolo

3.11. 11.00 Tomášov – Iskra Petržalka  Krčová       

Ml. žiaci MZM „B“ – 10. kolo

3.11. 10.30 Kalinkovo – Iskra Petržalka ,,B”  Henček


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV
    QI gold