Výsledky 1. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov „ O Pohár BSK“

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2018/2019 o Pohár BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2007 a mladší) začala cez víkend  zápasmi 1. kola.

Výsledky – MLADŠÍ ŽIACI (7.12.2019 – Telocvičňa SOŠ, Na Pántoch 9, BA – Rača)

Skupina A – 1. kolo: Rača – NMŠK 1922 B 12:3, Hurný a Luknár po 4, Brňák 2, Žitný, Krpelan – Tiko, Artim, Kusý. I. Petržalka A – Kalinkovo 6:2, Gerhát a Víg po 2, Mikula, Bak – Pridená, Schneider. Ivanka A – Modra 7:0, Kochan 2, Drobec, Zapletal, Glodič, Handlovská, Walzer.

  1. Rača                 1    1    0    0    12:3   3
  2. Ivanka A           1    1    0    0     7:0    3
  3. I. Petržalka A   1    1    0    0     6:2    3
  4. Kalinkovo         1    0    0    1     2:6    0
  5. Modra              1    0    0    1     0:7    0
  6. NMŠK B            1    0    0    1    3:12   0

Poradie strelcov: 4 – Hurný, Luknár (Rača), 2 – Brňák (Rača), Gerhát, Víg (I. Petržalka A), Kochan (Ivanka A), 1 – Žitný, Krpelan (Rača), Tiko, Artim, Kusý (NMŠK B), Mikula, Bak (I. Petržalka A), Pridená, Schneider (Kalinkovo), Drobec, Zapletal, Glodič, Handlovská, Walzer (Ivanka A).

Skupina B – 1. kolo: Žolík Malacky – Rovinka B 7:3, Kavecký a Valent po 2, Kováč, Sopko, Pollák – Vodera, Fedorco, Gál. Lamač – CFK Cajla 5:7, Ryzner a Sabo po 2, Vančo – Džurný 3, Bobovský, Miškerik, Janáč, Palko. FKP Dúbravka – Miloslavov 3:5, Hvolka 2, Neštrák – Voška 3, Púčik, Madleňák.

  1. Žolík Malacky  1    1    0    0    7:3    3
  2. CFK Cajla          1    1    0    0    7:5    3
  3. Miloslavov        1    1    0    0    5:3    3
  4. Lamač               1    0    0    1    5:7    0
  5. FKP Dúbravka  1    0    0    1    3:5    0
  6. Rovinka B         1    0    0    1    3:7    0

Poradie strelcov: 3 – Džurný (Cajla), Voška (Miloslavov), 2 – Kavecký, Valent (Žolík), Ryzner, Sabo (Lamač), Hvolka (FKP Dúbravka), 1 – Kováč, Sopko, Pollák (Žolík), Vodera, Fedorco, Gál (Rovinka B), Vančo (Lamač), Bobovský, Miškerik, Janáč, Palko (Cajla), Neštrák (FKP Dúbravka), Púčik, Madleňák (Miloslavov).

Skupina C – 1. kolo: NMŠK 1922 A – Vrakuňa B 4:5, Kysela 2, Rigo, Landsmeer – Gyurösi a Hudec po 2, Šesták. Ivanka p/D. B – MŠK Senec 5:2, Čavoš a Kazimír po 2, Marosz – Kakaš, Peťovský. FA Lafranconi – D. Lužná 8:2, Žák, Lamprecht a Starinský po 2, Harenčár, Lechnický – Rigová 2.

  1. Lafranconi   1    1    0    0    8:2    3
  2. Ivanka B       1    1    0    0    5:2    3
  3. Vrakuňa B    1    1    0    0    5:4    3
  4. NMŠK A        1    0    0    1    4:5    0
  5. MŠK Senec   1    0    0    1    2:5    0
  6. D. Lužná       1    0    0    1    2:8    0

Poradie strelcov: 2 – Kysela (NMŠK A), Gyurösi, Hudec (Vrakuňa B), Čavoš, Kazimír (Ivanka B), Žák, Lamprecht, Starinský (Lafranconi), Rigová (D. Lužná), 1 – Rigo, Landsmeer (NMŠK A), Šesták (Vrakuňa B), Marosz (Ivanka B), Kakaš, Peťovský (Senec), Harenčár, Lechnický (Lafranconi).

Skupina D – 1. kolo: Vrakuňa A – I. Petržalka B 5:2, Ašványi a Dubský po 2, Krištofič – Trabalka 2. Vajnory – N. Dedinka 1:4, Mil. Katrenčík – Krajčík, Kajoš, Bognar, Repovský. Šenkvice – Rovinka A 0:3, Habáň, Esler, Sakáč.

  1. Vrakuňa A       1    1    0    0    5:2    3
  2. N. Dedinka      1    1    0    0    4:1    3
  3. Rovinka A        1    1    0    0    3:0    3
  4. I. Petržalka B   1    0    0    1    2:5    0
  5. Vajnory            1    0    0    1    1:4    0
  6. Šenkvice          1    0    0    1    0:3    0

Poradie strelcov: 2 – Ašványi a Dubský (Vrakuňa A), Trabalka (I. Petržalka B), 1 – Krištofič (Vrakuňa A), Mil. Katrenčík (Vajnory), Krajčík, Kajoš, Bognar, Repovský (N. Dedinka), Habáň, Esler, Sakáč (Rovinka A).

Stretnutia rozhodovali Rastislav Tanglmayer a Martin Křiván.

Výsledky – STARŠÍ ŽIACI (8.12.2019 – Hala Lekárskej fakulty, BA – Mlynská dolina)

Skupina A – 1. kolo: D. N. Ves – I. Petržalka 3:1, Kaniansky 2, Pečadný – Neupauer. Ivanka p/D. – Záh. Bystrica B 12:1, Svoboda 6, Melioris a Podmanický po 2, Roller, Held – Jánošík. Vrakuňa – Šenkvice 2:7, Mitošinka, Barnáš – Moravčík 3, Schwarz 2, Peško, Mundok.

  1. Ivanka            1    1    0    0   12:1    3
  2. Šenkvice        1    1    0    0     7:2    3
  3. D. N. Ves        1    1    0    0     3:1    3
  4. I. Petržalka     1    0    0    1    1:3    0
  5. Vrakuňa          1    0    0    1    2:7    0
  6. Z. Bystrica B   1    0    0    1    1:12  0

Rača A ešte nehrala.

Poradie strelcov: 6 – Svoboda (Ivanka), 3 – Moravčík (Šenkvice), 2 – Kaniansky (D. N. Ves), Melioris, Podmanický (Ivanka), Schwarz (Šenkvice), 1 – Pečadný (D. N. Ves), Neupauer (I. Petržalka), Roller, Held (Ivanka), Jánošík (Z. Bystrica B), Mitošinka, Barnáš (Vrakuňa), Peško, Mundok (Šenkvice).

Skupina B – 1. kolo: NMŠK 1922 B – Lamač 2:2, Mocný, Hedrik – Vančo, Farkas. Modra – Žolík Malacky 2:3, Tichý, Urbanovský – Zatkovský 3. Rača B – Záh. Bystrica A 2:5, Almáši, Neupauer – Prokop a Ševčík po 2, Hollý.

  1. Z. Bystrica A     1    1    0    0    5:2    3
  2. Žolík Malacky   1    1    0    0    3:2    3
  3. NMŠK B             1    0    1    0    2:2    1
  4. Lamač                1    0    1    0    2:2    1
  5. Modra                1    0    0    1    2:3    0
  6. Rača B                1    0    0    1    2:5    0

FKP Dúbravka ešte nehrala.

Poradie strelcov: 3 – Zatkovský (Žolík), 2 – Prokop, Ševčík (Z. Bystrica A), 1 – Mocný, Hedrik (NMŠK B), Vančo, Farkas (Lamač), Tichý, Urbanovský (Modra), Almáši, Neupauer (Rača B), Hollý (Z. Bystrica A).

Priateľský zápas: Rača A – FKP Dúbravka 2:3, Knap, Fontány – Heger, Račkay, Briestenský.

Stretnutia rozhodovali Martin Abrman a Martin Křiván.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV