Výsledky 4. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov „ O Pohár BSK“

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2019/2020 „O Pohár BSK“, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2007 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi 4. kola.

Výsledky – MLADŠÍ ŽIACI (18.1.2020 – Telocvičňa SOŠ, Na Pántoch 9, BA – Rača)

Skupina „A“ – 4. kolo: NMŠK 1922 B – SFC Kalinkovo 2:6, Maniur, Senechkin – Krajčí a Molnár po 2, Pridený, Baka. FK Rača – Slovan Modra 1:3, Krpelan – Jurčík, Urbanec, Kintler. Iskra Petržalka A – Ivanka p/D. A 2:3, Mikula 2 – Salkovič, Kochan, Glodič.

  1. Ivanka p/D. A           4    4    0    0    27:3    12
  2. FC Modra                 4    3    0    1    24:9     9
  3. Iskra Petržalka A     4    2    0    2    19:10   6
  4. FK Rača                   4    2    0    2    18:17   6
  5. SFC Kalinkovo         4    1    0    3      9:27   3
  6. NMŠK 1922 B          4    0    0    4      6:37  0

Poradie strelcov: 7 – Varga (Modra), Kochan (Ivanka A), 6 – Víg (I. Petržalka A),         5 – Drobec (Ivanka A), Mikula (I. Petržalka A), 4 – Hurný, Luknár (Rača), Zapletal (Ivanka A), 3 – Handlovská (Ivanka A), Gerhát (I. Petržalka A), Duban, A. Useini, Urbanec (Modra), 2 – Brňák, Chvostek, Krpelan (Rača), Jurčík (Modra), Walzer, Glodič (Ivanka A), Písečný (I. Petržalka A), Maniur (NMŠK B), Krajčí, Molnár, Pridený (Kalinkovo), 1 – Žitný, Taufer, Swan, Pitoňák (Rača), Tiko, Artim, Kusý, Senechkin (NMŠK B), Bak, Köszegi, Dulla (I. Petržalka A), Pridená, Schneider, Baka (Kalinkovo), Smriga, Kreutz, Salkovič (Ivanka A), Richter, D. M. Useini, Tichý, Fraňo, Hanic, Kintler (Modra).

Skupina „B“ – 4. kolo: TJ Rovinka B – CFK Cajla 2:4, Bandík, C. Mihál – Džurný 2, Bobovský, Foltanovic. Žolík Malacky – ŠKO Miloslavov 5:1, Josimovič a Švarc po 2, Kavecký – Púčik. FK Lamač – FKP Dúbravka 4:2, Harmata a Vančo po 2 – Tvrdoň, Csicsay.

  1. Žolík Malacky        4    4    0    0    34:8    12
  2. ŠKO Miloslavov    4    3    0    1    25:10     9
  3. CFK Cajla             4    3    0    1    17:21     9
  4. FK Lamač              4    2    0    2    22:24    6
  5. FKP Dúbravka      4    0    0    4      9:23    0
  6. TJ Rovinka B        4    0    0    4      8:29    0

Poradie strelcov: 11 – Voška (Miloslavov), 9 – Harmata (Lamač), 8 – Džurný (Cajla), 6 – Kavecký (Žolík), Vančo (Lamač), 5 – Bobovský (Cajla), 4 – Šimek, Pollák (Žolík), 3 – Kráľ, Josimovič, Švarc (Žolík), Sabo (Lamač), Húska (Miloslavov), 2 – Ryzner (Lamač), Hvolka, Dananaj (FKP Dúbravka), Danihel, Pečeň, Kováč (Žolík), Fedorco, Potisk (Rovinka B), Boháč, Madleňák, Hinca, Púčik (Miloslavov), 1 – Sopko, Veisman, Vicen, Valent (Žolík), Vodera, Gál, Bandík, C. Mihál (Rovinka B), Tomka, Foltín (Lamač), Miškerik, Janáč, Palko, Foltanovic (Cajla), Neštrák, Korbel, Ágh, Tvrdoň, Csicsay (FKP Dúbravka), Snopek, Stopiak Snopková (Miloslavov).

Skupina „C“ – 4. kolo: ŠK Vrakuňa B – MŠK Senec 7:3, Gyurösi 4, Hittner 3 – Vitáloš, Tondra, Chmúra. NMŠK 1922 A – OŠK Dun. Lužná 11:3, Hromádka 5, Ďurák 3, Dúbravka 2, Landsmeer – Košč, Krásny, Rigová. Slovan Ivanka p/D. B – FA Lafranconi 3:6, Pokorný, Čavoš, Kazimír – Starinský 2, Lamprecht, Hiadlovský, Niepel, Kraľovič.

  1. ŠK Vrakuňa B         4    3    0    1    25:15   9
  2. FA Lafranconi        4    3    0    1    22:12   9
  3. NMŠK 1922 A        4    2    0    2    22:13   6
  4. Slovan Ivanka B    4    2    0    2    17:20   6
  5. MŠK Senec           4    1    1    2    12:18    4
  6. OFK Dun. Lužná   4    0    1    3      7:27    1

Poradie strelcov: 11 – Gyurösi (Vrakuňa B), 8 – Kazimír (Ivanka B), 6 – Starinský (Lafranconi), 5 – Hromádka (NMŠK A), 4 – Rigová (D. Lužná), Čavoš (Ivanka B), 3 – Žák, Lamprecht, Hiadlovsky (Lafranconi), Kysela, Dúbravka, Ďurák (NMŠK A), Hittner (Vrakuňa B), Vitáloš, Tondra (Senec), 2 – Hudec, Adamovič (Vrakuňa B), Niepel (Lafranconi), Kakaš (Senec), Senechkin, Landsmeer (NMŠK A), Turner (Ivanka B), Krásny (D. Lužná), 1 – Rigo, Maniur, Hukel, Čačo (NMŠK A), Šesták, Kalmár, Nagy, Elsaka, Kovalčík, Curko, Pajerský (Vrakuňa B), Marosz, Suchánek, Pokorný (Ivanka B), Peťovský, Végh, Nagy, Chmúra (Senec), Harenčár, Lechnický, Sabo, Huber, Kraľovič (Lafranconi), Košč (D. Lužná).

Skupina „D“ – 4. kolo: ŠK Vrakuňa A – TJ Rovinka A 0:4, Vodera 3, Horváthová. I. Iskra Petržalka B – ŠK N. Dedinka 0:2, Bognar, Varga. FK Vajnory – ŠK Šenkvice 2:6, Palčák, Reingraber – Lukovský 2, Šarmír, Baričič, Klein, Lanator.

  1. ŠK N. Dedinka       4    4    0    0    18:4    12
  2. ŠK Vrakuňa A        4    3    0    1    18:8     9
  3. TJ Rovinka A         4    3    0    1    13:7     9
  4. FK Vajnory             4    2    0    2    10:18 3
  5. ŠK Šenkvice           4    1    0    3      9:18   3
  6. Iskra Petržalka B   4    0    0    4      5:18 0

Poradie strelcov: 6 – Bognar (N. Dedinka), 5 – Repovský (N. Dedinka), Dubský, Ašványi (Vrakuňa A), 4 – Mil. Katrenčík (Vajnory), 3 – Trabalka (I. Petržalka B), Rothbauer (Vrakuňa A), Vodera (Rovinka A), Varga (N. Dedinka), Baričič (Šenkvice), 2 – Krištofič, Sukič (Vrakuňa A), Poliačik (I. Petržalka B), Fišer, Habáň, Horváthová (Rovinka A), Palčák, Janek (Vajnory), Lukovský (Šenkvice), 1 – Krištofič (Vrakuňa A), Krajčík, Kajoš, Vadovič, Marušinec (N. Dedinka), Esler, Sakáč, Šin, Tožička (Rovinka A), Mifka, Šarmír, Klein, Lanator (Šenkvice), Reingraber, Kusala (Vajnory).

Stretnutia rozhodovali Miroslav Ťažký a Samuel Stolárik.

Výsledky – STARŠÍ ŽIACI (19.1.2020 – Hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina-BA)

Skupina „A“ – 4. kolo: FK Rača A – FKM Dev. N. Ves 4:4, Fontány 2, Štepanovský, Hudák – Šimočko a Perduk po 2. MFK Záh. Bystrica B – Iskra Petržalka 2:8, Paul, Jánošík – Neupauer 3, Jehlár a Dubina po 2, Vereš. Slovan Ivanka p/Dun. – ŠK Vrakuňa 2:1, Melioris, Podmanický – Hájek.

  1. ŠK Šenkvice                   3    3    0    0    31:5    9
  2. Slovan Ivanka p/Dun.     3    3    0    0    18:3    9
  3. FK Rača A                      3    1    1    1    15:10    4
  4. FKM Dev. N. Ves           4    1    1    2    12:21    4
  5. MFK Záh. Bystrica B     4    1    1    2    10:26   4
  6. Iskra Petržalka               3    1    0    2    10:17   3
  7. ŠK Vrakuňa                    4    0    1    3      8:22   1

Poradie strelcov: 12 – Mundok (Šenkvice), 9 – Moravčík (Šenkvice), 7 – Svoboda (Ivanka), 4 – Knap (Rača), Perduk, Šimočko (D. N. Ves), Jánošík (Z. Bystrica B), Neupauer (I. Petržalka), Podmanický (Ivanka), 3 – Roller, Melioris (Ivanka), Barnáš (Vrakuňa), Mosnák (Šenkvice), 2 – Kaniansky (D. N. Ves), Schwarz, Peško (Šenkvice), Mitošinka (Vrakuňa), Taufer, Štepanovský, Fontány (Rača), Paul (Z. Bystrica B), Jehlár, Dubina (I. Petržalka), 1 – Pečadný, Hlavatý (D. N. Ves), Juráš, Vereš (I. Petržalka), Held (Ivanka), T. Čimo, Mader, D. Brezovský, Kusin (Z. Bystrica B), Potočný, Bariny, Panenka (Šenkvice), Almáši, Steiner, Hurný, Pázmány, Hudák (Rača), Čajkovič, Markovič, Hájek (Vrakuňa).

Skupina „B“ – 4. kolo: FK Lamač – MFK Záh. Bystrica A 1:4, Scholer – Znamenáček, Prokop, D. Lenčeš, Ševčík. FKP Dúbravka – FK Rača B 7:4, Kaniansky 3, Hoffmann 2, Briestenský, Šogor – Mikuš 3, Ištvánffy. NMŠK 1922 B – Slovan Modra 2:4, Srna, Zvozil – Mozolík 2, Pachinger, Tichý.

  1. FKP Dúbravka                3    3    0    0    28:5     9
  2. Žolík Malacky                 3    3    0    0    17:3      9
  3. MFK Zah. Bystrica A      3    2    0    1    10:8      6
  4. Slovan Modra                 4    2    0    2    10:13    6
  5. FK Lamač                       4    1    1    2      8:11     4
  6. NMŠK 1922 B                 3    0    1    2      4:21    1
  7. FK Rača B                       4    0    0    4      8:24   0

Poradie strelcov: 8 – Kaniansky (Dúbravka), 6 – Hoffmann (Dúbravka), 5 – Briestenský (Dúbravka), 4 – Zatkovský (Žolík), Šogor (Dúbravka), Tichý (Modra), 3 – Šauša, Michalica (Žolík), Prokop, Ševčík (Z. Bystrica A), Mikuš (Rača), Mozolík (Modra), 2 – Račkay (Dúbravka), Vančo, Sanz (Lamač), Macek (Žolík), 1 – Mocný, Hedrik, Srna, Zvozil (NMŠK B), Farkas, Gerbery, Polák, Scholer (Lamač), Urbanovský, Vyskočil, Pachinger (Modra), Almáši, Neupauer, Fabšo, Obernauer, Ištvánffy (Rača B), Hollý, Broš, Znamenáček, D. Lenčeš (Z. Bystrica A), Schifferer, Brenčič, Bridzik (Dúbravka), Halámek, Orgoň, Gulbiš, Višváder, Daniel (Žolík).

Priateľský zápas: Šenkvice – Žolík Malacky 5:4, Gabalec 3, Potočný, Borza – Vician 3, Mikulecký (PK).

Stretnutia rozhodovali Martin Abrman a Martin Křiván.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV