Výsledky 5. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov „ O Pohár BSK“

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2019/2020 „O Pohár BSK“, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2007 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi 5. kola.

Výsledky – MLADŠÍ ŽIACI (25.1.2020 – Telocvičňa SOŠ, Na Pántoch 9, BA – Rača)

Skupina A – 5. kolo: Slovan Ivanka p/D. A – NMŠK 1922 B 8:1, Glodič a Handlovská po 3, Smriga 2 – Maniur. Slovan Modra – Iskra Petržalka A 0:7, Písečný a Gerhát po 2, Mikula, Vig, Bak. SFC Kalinkovo – FK Rača 5:0, Krajčí 2, Rózsa, Molnár, Gajdoš.

  1. Ivanka A            5    5    0    0    35:4    15
  2. I. Petržalka A    5    3    0    2    26:10   9
  3. Modra                5    3    0    2    24:16   9
  4. Kalinkovo          5    2    0    3    14:27   6
  5. Rača                  5    2    0    3    18:22   6
  6. NMŠK B            5    0    0    5      7:45   0

Poradie strelcov: 7 – Varga (Modra), Kochan (Ivanka A), Víg (I. Petržalka A), 6 – Handlovská (Ivanka A), Mikula (I. Petržalka A), 5 – Drobec, Glodič (Ivanka A), Gerhát (I. Petržalka A), 4 – Hurný, Luknár (Rača), Zapletal (Ivanka A), Písečný (I. Petržalka A), Krajčí (Kalinkovo), 3 – Duban, A. Useini, Urbanec (Modra), Smriga (Ivanka A), Maniur (NMŠK B), Molnár (Kalinkovo), 2 – Brňák, Chvostek, Krpelan (Rača), Jurčík (Modra), Walzer (Ivanka A), Pridený (Kalinkovo), Bak (I. Petržalka A), 1 – Žitný, Taufer, Swan, Pitoňák (Rača), Tiko, Artim, Kusý, Senechkin (NMŠK B), Köszegi, Dulla (I. Petržalka A), Pridená, Schneider, Baka, Rózsa, Gajdoš (Kalinkovo), Kreutz, Salkovič (Ivanka A), Richter, D. M. Useini, Tichý, Fraňo, Hanic, Kintler (Modra).

Skupina B – 5. kolo: FKP Dúbravka – TJ Rovinka B 9:1, Sorbyová a Prokop po 3, Beško 2, Pravda – Fedorco. ŠKO Miloslavov – FK Lamač 8:3, Voška 3, Boháč a Madleňák po 2, Húska – Malík, Vančo, Ryzner. CFK Cajla – Žolík Malacky 4:4,  Džurný 3, Palko – Pollák 3, Kráľ.

  1. Žolík Malacky    5    4    1    0    38:12  13
  2. Miloslavov          5    4    0    1    33:13  12
  3. CFK Cajla           5    3    1    1     21:25   10
  4. Lamač                 5    2    0    3    25:32   6
  5. FKP Dúbravka   5    1    0    4    18:24    3
  6. Rovinka B           5    0    0    5      9:38   0

Poradie strelcov: 14 – Voška (Miloslavov), 11 – Džurný (Cajla), 9 – Harmata (Lamač), 7 – Vančo (Lamač), Pollák (Žolík), 6 – Kavecký (Žolík), 5 – Bobovský (Cajla), 4 – Šimek, Kráľ (Žolík), Húska, Boháč, Madleňák (Miloslavov), 3 – Josimovič, Švarc (Žolík), Sabo, Ryzner (Lamač), Sorbyová, Prokop (FKP Dúbravka), Fedorco (Rovinka B), 2 – Hvolka, Dananaj, Beško (FKP Dúbravka), Danihel, Pečeň, Kováč (Žolík), Potisk (Rovinka B), Hinca, Púčik (Miloslavov), Palko (Cajla), 1 – Sopko, Veisman, Vicen, Valent (Žolík), Vodera, Gál, Bandík, C. Mihál (Rovinka B), Malík, Tomka, Foltín (Lamač), Miškerik, Janáč, Foltanovic (Cajla), Neštrák, Korbel, Ágh, Tvrdoň, Csicsay, Pravda (FKP Dúbravka), Snopek, Stopiak Snopková (Miloslavov).

Skupina C – 5. kolo: FA Lafranconi – ŠK Vrakuňa B 3:3, Lamprecht, Starinský, Hiadlovsky – Gyurösi, Pajerský, Šesták.OFK Dun. Lužná – Slovan Ivanka p/D. B 4:3, Košč, Krásny, Grega, Hrazdílek – Kazimír 2, Raček. MŠK Senec – NMŠK 1922 A 5:2, Baňas 2, Tondra, Kopček, Knoška – Landsmeer, Hlavačka.

  1. Vrakuňa B         5    3    1    1    28:18  10
  2. Lafranconi         5    3    1    1    25:15  10
  3. MŠK Senec        5    2    1    2    17:20   7
  4. NMŠK 1922 A   5    2    0   3    24:18   6
  5. Ivanka B            5    2    0    3    20:24  6
  6. D. Lužná            5    1    1    3     11:30   4

Poradie strelcov: 12 – Gyurösi (Vrakuňa B), 10 – Kazimír (Ivanka B), 7 – Starinský (Lafranconi), 5 – Hromádka (NMŠK A), 4 – Rigová (D. Lužná), Čavoš (Ivanka B), Lamprecht, Hiadlovsky (Lafranconi), Tondra (Senec), 3 – Žák (Lafranconi), Kysela, Dúbravka, Ďurák, Landsmeer (NMŠK A), Hittner (Vrakuňa B), Vitáloš (Senec), 2 – Hudec, Adamovič, Šesták, Pajerský (Vrakuňa B), Niepel (Lafranconi), Kakaš, Baňas (Senec), Senechkin (NMŠK A), Turner (Ivanka B), Krásny, Košč (D. Lužná), 1 – Rigo, Maniur, Hukel, Čačo, Hlavačka (NMŠK A), Kalmár, Nagy, Elsaka, Kovalčík, Curko (Vrakuňa B), Marosz, Suchánek, Pokorný, Raček (Ivanka B), Peťovský, Végh, Nagy, Chmúra, Kopček, Knoška (Senec), Harenčár, Lechnický, Sabo, Huber, Kraľovič (Lafranconi), Krásny, Grega, Hrazdílek (D. Lužná).

Skupina D – 5. kolo: ŠK Šenkvice – Iskra Petržalka B 4:3, Babača 2, Šarmír, Jurícek – Sláviček 2, Poliačik. TJ Rovinka A – FK Vajnory 1:0, Esler. ŠK N. Dedinka – ŠK Vrakuňa A 3:3, Vadovič 2, Bognar – Dubský, Juraj Gretsch, Sukič.

  1. N. Dedinka      5    4    1    0    21:7    13
  2. Rovinka A        5    4    0    1    14:7    12
  3. Vrakuňa A        5    3    1    1    21:11  10
  4. Šenkvice          5    2    0    3    13:21  6
  5. Vajnory            5    2    0    3    10:19  3
  6. I. Petržalka B   5    0    0    5      8:22 0

Poradie strelcov: 7 – Bognar (N. Dedinka), 6 – Dubský (Vrakuňa A), 5 – Repovský (N. Dedinka), Ašványi (Vrakuňa A), 4 – Mil. Katrenčík (Vajnory), 3 – Trabalka, Poliačik (I. Petržalka B), Rothbauer, Sukič (Vrakuňa A), Vodera (Rovinka A), Varga, Vadovič (N. Dedinka), Baričič  (Šenkvice), 2 – Krištofič (Vrakuňa A), Fišer, Habáň, Horváthová, Esler (Rovinka A), Palčák, Janek (Vajnory), Lukovský, Šarmír, Babača (Šenkvice), Sláviček (I. Petržalka B), 1 – Juraj Gretsch, Krištofič (Vrakuňa A), Krajčík, Kajoš, Marušinec (N. Dedinka), Sakáč, Šin, Tožička (Rovinka A), Klein, Lanator, Jurícek (Šenkvice), Reingraber, Kusala (Vajnory).

Celkové poradie strelcov: 14 – Voška (Miloslavov), 12 – Gyurösi (Vrakuňa B), 11 – Džurný (Cajla), 10 – Kazimír (Ivanka B), 9 – Harmata (Lamač), 7 – Varga (Modra), Kochan (Ivanka A), Víg (I. Petržalka A), Vančo (Lamač), Pollák (Žolík), Starinský (Lafranconi), Bognar (N. Dedinka), 6 – Handlovská (Ivanka A), Mikula (I. Petržalka A), Kavecký (Žolík), Dubský (Vrakuňa A), 5 – Drobec, Glodič (Ivanka A), Gerhát (I. Petržalka A), Bobovský (Cajla), Hromádka (NMŠK A), Repovský (N. Dedinka), Ašványi (Vrakuňa A), 4 – Hurný, Luknár (Rača), Zapletal (Ivanka A), Písečný (I. Petržalka A), Krajčí (Kalinkovo), Šimek, Kráľ (Žolík), Húska, Boháč, Madleňák (Miloslavov), Rigová (D. Lužná), Čavoš (Ivanka B), Lamprecht, Hiadlovsky (Lafranconi), Tondra (Senec), Mil. Katrenčík (Vajnory), 3 – Duban, A. Useini, Urbanec (Modra), Smriga (Ivanka A), Maniur (NMŠK B), Molnár (Kalinkovo), Josimovič, Švarc (Žolík), Sabo, Ryzner (Lamač), Sorbyová, Prokop (FKP Dúbravka), Fedorco (Rovinka B), Žák (Lafranconi), Kysela, Dúbravka, Ďurák, Landsmeer (NMŠK A), Hittner (Vrakuňa B), Vitáloš (Senec), Trabalka, Poliačik (I. Petržalka B), Rothbauer, Sukič (Vrakuňa A), Vodera (Rovinka A), Varga, Vadovič (N. Dedinka), Baričič (Šenkvice), 2 – Brňák, Chvostek, Krpelan (Rača), Jurčík (Modra), Walzer (Ivanka A), Pridený (Kalinkovo), Bak (I. Petržalka A), Hvolka, Dananaj, Beško (FKP Dúbravka), Danihel, Pečeň, Kováč (Žolík), Potisk (Rovinka B), Hinca, Púčik (Miloslavov), Palko (Cajla), Hudec, Adamovič, Šesták, Pajerský (Vrakuňa B), Niepel (Lafranconi), Kakaš, Baňas (Senec), Senechkin (NMŠK A), Turner (Ivanka B), Krásny, Košč (D. Lužná), Krištofič (Vrakuňa A), Fišer, Habáň, Horváthová, Esler (Rovinka A), Palčák, Janek (Vajnory), Lukovský, Šarmír, Babača (Šenkvice), Sláviček (I. Petržalka B), 1 – Žitný, Taufer, Swan, Pitoňák (Rača), Tiko, Artim, Kusý, Senechkin (NMŠK B), Köszegi, Dulla (I. Petržalka A), Pridená, Schneider, Baka, Rózsa, Gajdoš (Kalinkovo), Kreutz, Salkovič (Ivanka A), Richter, D. M. Useini, Tichý, Fraňo, Hanic, Kintler (Modra), Sopko, Veisman, Vicen, Valent (Žolík), Vodera, Gál, Bandík, C. Mihál (Rovinka B), Malík, Tomka, Foltín (Lamač), Miškerik, Janáč, Foltanovic (Cajla), Neštrák, Korbel, Ágh, Tvrdoň, Csicsay, Pravda (FKP Dúbravka), Snopek, Stopiak Snopková (Miloslavov), Rigo, Maniur, Hukel, Čačo, Hlavačka (NMŠK A), Kalmár, Nagy, Elsaka, Kovalčík, Curko (Vrakuňa B), Marosz, Suchánek, Pokorný, Raček (Ivanka B), Peťovský, Végh, Nagy, Chmúra, Kopček, Knoška (Senec), Harenčár, Lechnický, Sabo, Huber, Kraľovič (Lafranconi), Krásny, Grega, Hrazdílek (D. Lužná), Juraj Gretsch, Krištofič (Vrakuňa A), Krajčík, Kajoš, Marušinec (N. Dedinka), Sakáč, Šin, Tožička (Rovinka A), Klein, Mifka, Lanator, Jurícek (Šenkvice), Reingraber, Kusala (Vajnory).

Stretnutia rozhodovali Miroslav Ťažký a Samuel Stolárik.

Program 6. kola nadstavbovej časti / 1.2.2020 – sobota /: 

8,45 A6 NMŠK 1922 B – D6 I. Petržalka B, 9,30 A5 Rača – D5 Vajnory, 10,15 A4 Kalinkovo – D4 Šenkvice,  11,00 A3 Modra – D3 Vrakuňa A, 11,45 1. semifinále A2 I. Petržalka A – D1 Nová Dedinka, 12,30 2. Semifinále A1 Ivanka A – D2 Rovinka A, 13,15   3. semifinále B1 Žolík Malacky – C2 Lafranconi, 14,00 4. semifinále B2 Miloslavov – C1 Vrakuňa B, 14,45 B3 CFK Cajla – C3 MŠK Senec, 15,30 B4 Lamač – C4 NMŠK 1922 A, 16.15 B5 FKP Dúbravka – C5 Ivanka B, 17,00 B6 Rovinka B – C6 D. Lužná.

Výsledky – STARŠÍ ŽIACI (26.1.2020 – Hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina-BA)

Skupina A – 5. kolo: FKM Dev. N. Ves – Slovan Ivanka p/D. 2:7, L. Šimočko 2 – Svoboda 4, Held 2, Podmanický. Iskra Petržalka – FK Rača A 1:4, Neupauer – Mikuš 3, Knap. ŠK Šenkvice – MFK Záh. Bystrica B 12:1, Moravčík a Koník po 4, Mundok 2, Mosnák, Borza – Znamenáček.

  1. Šenkvice         4    4    0    0    43:6    12
  2. Ivanka             4    4    0    0    25:5    12
  3. Rača A             4    2    1    1    19:11     7
  4. D. N. Ves         5    1    1    3    14:28   4
  5. Z. Bystrica B    5    1    1    3    11:38   4
  6. I. Petržalka      4    1    0    3    11:21   3
  7. Vrakuňa           4    0    1    3      8:22   1

Poradie strelcov: 14 – Mundok (Šenkvice), 13 – Moravčík (Šenkvice), 11 – Svoboda (Ivanka), 6 – L. Šimočko (D. N. Ves), 5 – Podmanický (Ivanka), Neupauer (I. Petržalka), Knap (Rača), 4 – Perduk (D. N. Ves), Jánošík (Z. Bystrica B), Mosnák, Koník (Šenkvice), 3 – Roller, Melioris, Held (Ivanka), Barnáš (Vrakuňa), Mikuš (Rača), 2 – Kaniansky (D. N. Ves), Schwarz, Peško (Šenkvice), Mitošinka (Vrakuňa), Taufer, Štepanovský, Fontány (Rača), Paul (Z. Bystrica B), Jehlár, Dubina (I. Petržalka), 1 – Pečadný, Hlavatý (D. N. Ves), Juráš, Vereš (I. Petržalka), T. Čimo, Mader, D. Brezovský, Kusin, Znamenáček (Z. Bystrica B), Potočný, Bariny, Panenka, Borza (Šenkvice), Almáši, Steiner, Hurný, Pázmány, Hudák (Rača), Čajkovič, Markovič, Hájek (Vrakuňa).

Skupina B – 5. kolo: FK Rača B – NMŠK 1922 B 11:4, Steiner 7, Fabšo 2, Vajcík, Bartolčič – Alievski, Podolský, Gulej, Cvacho. MFK Záh. Bystrica A – FKP Dúbravka 2:5, D. Lenčeš, Ševčík – Briestenský 2, Račkay, Kaniansky, Šogor. Žolík Malacky – FK Lamač 7:0, Švarc a Michalica po 2, Šauša 2 (1 z PK), Gašpar.

  1. FKP Dúbravka   4    4    0    0    33:7    12
  2. Žolík Malacky    4    4    0    0    24:3    12
  3. Z. Bystrica A       4    2    0    2    12:13   6
  4. Modra                 4    2    0    2    10:13   6
  5. Lamač                 5    1    1    3      8:18    4
  6. Rača B                5    1    0    4    19:28   3
  7. NMŠK 1922 B    4    0    1    3      8:32   1

Poradie strelcov: 9 – Kaniansky (Dúbravka), 7 – Steiner (Rača B), Briestenský (Dúbravka), 6 – Hoffmann (Dúbravka), 5 – Šogor (Dúbravka), Šauša, Michalica (Žolík), 4 – Zatkovský (Žolík), Tichý (Modra), Ševčík (Z. Bystrica A), 3 – Prokop (Z. Bystrica A), Mikuš, Fabšo, (Rača), Mozolík (Modra), Račkay (Dúbravka), 2 – Vančo, Sanz (Lamač), Macek, Švarc (Žolík), D. Lenčeš (Z. Bystrica A), 1 – Mocný, Hedrik, Srna, Zvozil, Alievski, Podolský, Gulej, Cvacho (NMŠK B), Farkas, Gerbery, Polák, Scholer (Lamač), Urbanovský, Vyskočil, Pachinger (Modra), Almáši, Neupauer, Obernauer, Ištvánffy, Vajcík, Bartolčič (Rača B), Hollý, Broš, Znamenáček (Z. Bystrica A), Schifferer, Brenčič, Bridzik (Dúbravka), Halámek, Orgoň, Gulbiš, Višváder, Daniel, Gašpar (Žolík).

Priateľský zápas: ŠK Vrakuňa – Slovan Modra 2:3, Čerňanský, Lacko – Tichý 2, Tabáček.

Stretnutia rozhodovali Martin Abrman a Martin Křiván.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV