Výsledky 6. kola ZHL BFZ starších a mladších žiakov „ O Pohár BSK“

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2019/2020 „O Pohár BSK“, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – starší žiaci (nar. po 1. 1. 2005 a mladší) a mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2007 a mladší) pokračovala cez víkend zápasmi predposledného 6. kola.

Výsledky – MLADŠÍ ŽIACI (1.2. 2020 – Telocvičňa SOŠ, Na Pántoch 9, BA – Rača)

Nadstavbová časť – 6. kolo : 

A6 NMŠK 1922 B – D6 Iskra Petržalka B 6:2, Tiko a Kusý po 2, Hukel, Repkovský – Trabalka.

A5 FK Rača – D5 FK Vajnory 1:2, Swan – Lazo, Královič.

A4 SFC Kalinkovo – D4 ŠK Šenkvice 5:4, Kvašňovský, Schneider, Rózsa, Baka, Záhorák – Lukovský 2, Mifka, Baričič.

A3 FC Slovan Modra – D3 ŠK Vrakuňa A 3:3 – na PK 1:2, Jurčík, Duban, Varga – Ašványi 3.

Semifinále: A2 Iskra Petržalka A – D1 ŠK Nová Dedinka 2:4, Gerhát, Bak – Vadovič 2, Bognar, Repovský.

Semifinále: A1 Slovan Ivanka p./Dun. A – D2 TJ Rovinka A 5:2, Smriga 2, Kochan, Glodič, Salkovič – Zámečník, Bandik.

Semifinále: B1 Žolík Malacky – C2 FA Lafranconi 8:3, Peceň a Švarc po 2, Kavecký, Pollák, Valent, Josimovič – Niepel 2, Huber.

Semifinále: B2 ŠKO Miloslavov – C1 ŠK Vrakuňa B 4:4 – na PK 3:2, Húska 3, Voška – Sukič 2, Greschner, Dubský.

B3 CFK Pezinok Cajla – C3 MŠK Senec 2:6, Bobovský, Džurný – Algayer 3, Tužinský, Šušaník, Palkovič.

B4 FK Lamač – C4 NMŠK 1922 A 2:11, Kobza, Vančo – Senechkin 4, Rigo 3, Hromádka 2, Dúbravka, Ďurák.

B5 FKP Dúbravka – C5 Slovan Ivanka p.Dun. B 6:5, Neštrák a Bobek po 2, Prokop, Sačurovský – Kazimír 3, Turner, Fröhlich.

B6 TJ Rovinka B – C6 OFK Dun. Lužná 6:7, Vodera a Gajdoš po 2, Moniss, Komár – Rigová 4, Adamčiak 2, Turkovičová.

Stretnutia rozhodovali Miroslav Ťažký a Samuel Stolárik.

Celkové poradie strelcov po 6.kole: 

15 gólov – Voška (Miloslavov), 13 gólov – Kazimír (Ivanka B), 12 gólov – Gyurösi (Vrakuňa B), Džurný (Cajla), 9 gólov – Harmata (Lamač), 8 gólov – Varga (Modra), Ašványi (Vrakuňa A), Bognar (N. Dedinka), Kochan (Ivanka A), Pollák (Žolík), Vančo (Lamač), Rigová (D. Lužná), 7 gólov – Víg (I. Petržalka A), Starinský (Lafranconi), Kavecký (Žolík), Húska (Miloslavov), Hromádka (NMŠK A), 6 gólov – Handlovská, Glodič (Ivanka A), Mikula, Gerhát (I. Petržalka A), Dubský (Vrakuňa A), Repovský (N. Dedinka), Bobovský (Cajla), Senechkin (NMŠK A), 5 gólov – Drobec, Smriga (Ivanka A), Vadovič (N. Dedinka), Švarc (Žolík), 4 góly – Hurný, Luknár (Rača), Zapletal (Ivanka A), Písečný (I. Petržalka A), Krajčí (Kalinkovo), Šimek, Kráľ, Josimovič, Pečeň (Žolík), Boháč, Madleňák (Miloslavov), Čavoš (Ivanka B), Lamprecht, Hiadlovsky, Niepel (Lafranconi), Tondra (Senec), Mil. Katrenčík (Vajnory), Trabalka  (I. Petržalka B), Lukovský, Baričič (Šenkvice), Duban (Modra), Dúbravka, Ďurák, Rigo (NMŠK A), Prokop (FKP Dúbravka), 3 góly – A. Useini, Urbanec, Jurčík (Modra), Maniur, Kusý, Tiko (NMŠK B), Molnár (Kalinkovo), Sabo, Ryzner (Lamač), Sorbyová, Neštrák (FKP Dúbravka), Fedorco, Vodera (Rovinka B), Žák (Lafranconi), Kysela, Landsmeer (NMŠK A), Hittner (Vrakuňa B), Vitáloš, Algayer (Senec), Poliačik (I. Petržalka B), Rothbauer, Sukič (Vrakuňa A), Vodera (Rovinka A), Varga (N. Dedinka), Bak (I. Petržalka A), Turner (Ivanka B), 2 góly – Brňák, Chvostek, Krpelan, Swan (Rača), Walzer, Salkovič (Ivanka A), Schneider, Baka, Rózsa, Pridený (Kalinkovo), Hvolka, Dananaj, Beško, Bobek (FKP Dúbravka), Danihel, Kováč, Valent (Žolík), Potisk, Gajdoš (Rovinka B), Hinca, Púčik (Miloslavov), Palko (Cajla), Hudec, Adamovič, Šesták, Pajerský, Sukič (Vrakuňa B), Kakaš, Baňas (Senec), Krásny, Košč, Adamčiak (D. Lužná), Krištofič (Vrakuňa A), Fišer, Habáň, Horváthová, Esler (Rovinka A), Palčák, Janek (Vajnory), Šarmír, Babača, Mifka (Šenkvice), Sláviček (I. Petržalka B), Huber (Lafranconi),  1 gól – Žitný, Taufer, Pitoňák (Rača), Artim, Senechkin, Hukel, Repkovský (NMŠK B), Köszegi, Dulla (I. Petržalka A), Pridená, Gajdoš, Kvašňovský, Záhorák (Kalinkovo), Kreutz (Ivanka A), Richter, D. M. Useini, Tichý, Fraňo, Hanic, Kintler (Modra), Sopko, Veisman, Vicen (Žolík), Gál, Bandík, C. Mihál, Moniss, Komár (Rovinka B), Malík, Tomka, Foltín, Kobza (Lamač), Miškerik, Janáč, Foltanovic (Cajla), Korbel, Ágh, Tvrdoň, Csicsay, Pravda, Sačurovský (FKP Dúbravka), Snopek, Stopiak Snopková (Miloslavov), Maniur, Hukel, Čačo, Hlavačka (NMŠK A), Kalmár, Nagy, Elsaka, Kovalčík, Curko, Greschner, Dubský (Vrakuňa B), Marosz, Suchánek, Pokorný, Raček, Fröhlich (Ivanka B), Peťovský, Végh, Nagy, Chmúra, Kopček, Knoška, Tužinský, Šušaník, Palkovič (Senec), Harenčár, Lechnický, Sabo, Kraľovič (Lafranconi), Krásny, Grega, Hrazdílek, Turkovičová (D. Lužná), Juraj Gretsch, Krištofič (Vrakuňa A), Krajčík, Kajoš, Marušinec (N. Dedinka), Sakáč, Šin, Tožička, Zámečník, Bandik (Rovinka A), Klein, Lanator, Jurícek (Šenkvice), Reingraber, Kusala, Lazo, Královič (Vajnory).

Program posledného 7. kola nadstavbovej časti – 8.2.2020 /sobota/ Telocvičňa SOŠ, Na Pántoch 9, BA – Rača)

08.45 hod. O 23. miesto: Iskra Petržalka B – TJ Rovinka B

09.30 hod. O 21. miesto: NMŠK 1922 B – OFK Dun. Lužná

10.15 hod. O 19. miesto: FK Rača – Slovan Ivanka p. Dunaji B

11.00 hod. O 17. miesto: FK Vajnory – FKP Dúbravka

11.45 hod. O 15. miesto: ŠK Šenkvice – Lamač

12.30 hod. O 13. miesto: SFC Kalinkovo – NMŠK 1922 A

13.15 hod. O 11. miesto: Slovan Modra – CFK Pezinok Cajla

14.00 hod. O 9. miesto: ŠK Vrakuňa A – MŠK Senec

14.45 hod.  O 5. – 6. miesto: Iskra Petržalka A – TJ Rovinka A

15.30 hod. O 5. – 6. miesto: ŠK Vrakuňa B – FA Lafranconi

16.15 hod. zápas č. 1: ŠK Nová Dedinka – Slovan Ivanka p. Dunaji A

17.00 hod. zápas č. 2: ŠKO Miloslavov – ŠK Žolík Malacky

Finálová časť  ml. žiaci – 22.02.2020/ sobota / športová hala Domu Športu, Junácka 6, Bratislava: Víťaz zápasu č.1 bude zaradený v prvom semifinále  pod č. 1, porazený zo zápasu č. 1 bude zaradený pod č. 3, víťaz zápasu č. 2  bude zaradený v druhom semifinále pod č. 2 a porazený zo zápasu č. 2 bude zaradený pod č. 4.  Hrá sa systémom 1-4 o 9,00 hod., 2-3 o 9,50 hod., o 3. miesto o 10,40 hod., finále 11,30 hod.

Výsledky – STARŠÍ ŽIACI (2.2.2020 – Hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina-BA)

Skupina A – 6. kolo: Slovan Ivanka p/D. – Iskra Petržalka 4:0, Svoboda 2, Podmanický, Petrovský, ČK: Jehlár, Juráš (I. Petržalka). FK Rača A – ŠK Šenkvice 2:1, Hudák 2 – Grus, ŽK: Hudák – Polakovič. ŠK Vrakuňa – FKM Dev. N. Ves 5:4, Depperu, Lacko, Markovič, Czaja, Čajkovič – Perduk 3, Pečadný.

  1. Ivanka             5    5    0    0    29:5    15
  2. Šenkvice         5    4    0    1    44:8    12
  3. Rača A            5    3    1    1    21:12   10
  4. Vrakuňa          5    1    1    3    13:26    4
  5. D. N. Ves         6    1    1    4    18:33    4
  6. Z. Bystrica B   5    1    1    3    11:38    4
  7. I. Petržalka     5    1    0    4    11:25    3

Poradie strelcov: 14 – Mundok (Šenkvice), 13 – Moravčík (Šenkvice), Svoboda (Ivanka), 7 – Perduk (D. N. Ves), 6 – L. Šimočko (D. N. Ves), 6 – Podmanický (Ivanka), 5 – Neupauer (I. Petržalka), Knap (Rača), 4 –Jánošík (Z. Bystrica B), Mosnák, Koník (Šenkvice), 3 – Roller, Melioris, Held (Ivanka), Barnáš (Vrakuňa), Mikuš, Hudák (Rača), 2 – Kaniansky, Pečadný (D. N. Ves), Schwarz, Peško (Šenkvice), Mitošinka, Čajkovič, Markovič (Vrakuňa), Taufer, Štepanovský, Fontány (Rača), Paul (Z. Bystrica B), Jehlár, Dubina (I. Petržalka), 1 – Hlavatý (D. N. Ves), Juráš, Vereš (I. Petržalka), T. Čimo, Mader, D. Brezovský, Kusin, Znamenáček (Z. Bystrica B), Grus, Potočný, Bariny, Panenka, Borza (Šenkvice), Almáši, Steiner, Hurný, Pázmány (Rača), Hájek, Depperu, Lacko, Czaja (Vrakuňa), Petrovský (Ivanka).

Skupina B – 6. kolo: NMŠK 1922 B – MFK Záh. Bystrica A 0:7, Morávek a Prokop po 2, Ševčík, Mader, Ivančo. FKP Dúbravka – Žolík Malacky 3:6, Briestenský, Hoffmann, Poliak – Danihel 5, Šauša. Slovan Modra – FK Rača B 10:1, Tabaček, Tichý a Urbanovský po 3, Mozolík – Kovtun.

  1. Žolík Malacky    5    5    0    0    30:6    15
  2. FKP Dúbravka   5    4    0    1    36:13   12
  3. Modra                 5    3    0    2    20:14    9
  4. Z. Bystrica A       5    3    0    2    19:13    9
  5. Lamač                 5    1    1    3      8:18     4
  6. Rača B                6    1    0    5     20:38   3
  7. NMŠK 1922 B    5    0    1    4       8:39    1

Poradie strelcov: 9 – Kaniansky (Dúbravka), 8 – Briestenský (Dúbravka), 7 – Steiner (Rača B),  Hoffmann (Dúbravka), Tichý (Modra), 6 – Šauša (Žolík), 5 – Šogor (Dúbravka), Michalica, Danihel (Žolík), Ševčík, Prokop (Z. Bystrica A), 4 – Zatkovský (Žolík), Mozolík, Urbanovský (Modra), 3 – Mikuš, Fabšo, (Rača), Račkay (Dúbravka), Tabaček (Modra), 2 – Vančo, Sanz (Lamač), Macek, Švarc (Žolík), D. Lenčeš, Morávek (Z. Bystrica A), 1 – Mocný, Hedrik, Srna, Zvozil, Alievski, Podolský, Gulej, Cvacho (NMŠK B), Farkas, Gerbery, Polák, Scholer (Lamač), Vyskočil, Pachinger (Modra), Almáši, Neupauer, Obernauer, Ištvánffy, Vajcík, Bartolčič, Kovtun (Rača B), Hollý, Broš, Znamenáček, Mader, Ivančo (Z. Bystrica A), Schifferer, Brenčič, Bridzik, Poliak (Dúbravka), Halámek, Orgoň, Gulbiš, Višváder, Daniel, Gašpar (Žolík).

Stretnutia rozhodoval Martin Abrman.

Program posledného 7. kola starších žiakov – 9.2. 2020 /nedeľa/ hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina Bratislava.

09,00 h FKM Dev. N. Ves FK Rača „B“ Priat.zápas
10,00 h MFK Záh. Bystrica „B“ FK Rača „A“
11,00 h MŠK Iskra Petržalka ŠK Vrakuňa
12,00 h ŠK Šenkvice Ivanka p/Dunaji
13,00 h MFK Záh. Bystrica „A“ FC Slovan Modra
14,00 h ŠK Žolík Malacky NMŠK 1922 „B“
15,00 h FK Lamač FKP Dúbravka

Finálová časť st. ž. – 22.02.2020 /sobota/ hala Domu športu, Junácka 6, Bratislava : Prvý v skupine „A“ bude zaradený v prvom semifinále  pod č. 1, druhý zo skupiny „B“ bude zaradený pod č. 4, prvý v skupine „B“  bude zaradený v druhom semifinále pod č. 2 a druhý zo skupiny „A“ bude zaradený pod č. 3. Hrá sa systémom 1-4 o 12,30 h.,  2-3 o 13,20 h. O 3. miesto – 14,10 h., finále – 15,00 h.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • JAKO
    VINO LEVICE
    DEMISPORT
    TOP 4
    FUTBAL SERVIS
    SLOVNAFT
    ROYAL BUS TRAVEL
    MATEP
    EAV