Obsadenie R a DS – PR BFZ 23.-30.9. 2020 č. 9

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. Liga – 9. kolo 

23.9. 15.30 (STREDA) Žilina „B“ – Trebišov  Valent, Hrenák, Ralbovský, Marsal; Budáč; Likavský

23.9. 15.30 (STREDA) Púchov – B. Bystrica  Choreň, Lauer, Henček, Chromý; Repa; Makový  

Seniori II. Liga – 10. kolo 

26.9. 19.00 Skalica – Púchov  Greško, Kmec, Špivák, Ďurčo; Farbula; Šipoš

St. dorast I. liga LSD – U19 – 6. kolo

23.9. 14.00 (STREDA) Slovan – AS Trenčín  Parilák, Borsányi, Lalo; Kopča

St. dorast I. liga LSD – U19 – 7. kolo

29.9. 16.00 (UTOROK) Spartak Trnava – Senica  Malárik, Ralbovský, Henček; Likavský   

St. dorast I. liga LSD – U19 – 10. kolo

26.9. 11.00 Slovan – Ružomberok  Tománek, Ferenc, Pozor; Suchý  

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 9. kolo

26.9. 10.00-12.30 Inter – Šamorín   Kardelis, Lalo, Polakovič; Vician (HP UT Stupava)

26.9. 10.00-12.30 Domino – Partizánske  Tramita, Kachnič, Vašš; Pinček   

27.9. 11.00-13.30 K. Ves – Krakovany  Cvengroš, Fischer, Kožuch; Darlea (HP Lamač)

St. žiaci I. liga  I. LSŽ – U15, U14 – 5. kolo 

26.9. 10.00-12.00 K. Ves – AS Trenčín  Uram , Ralbovský

26.9. 10.00-12.00 FC Petržalka – Senica  Bohun, Bláha

Ženy I. liga – 5. kolo

27.9. 17.00 FC Petržalka – AS Trenčín  Hajnala

Ženy II. liga – 5. kolo

27.9. 10.00 D. Lužná – FK Dúbravka  Hádek

Dorastenky I. liga –  WU 19– 5. kolo

26.9. 15.00 FC Petržalka – FC Nitra  Krčová

27.9. 11.00 NŠK 1922 – Slovan  Martiš

Žiačky I. liga – WU15 – 5. kolo

26.9. 17.15 FC Petržalka – FC Nitra  Krčová

27.9. 9.00 NŠK 1922 – Slovan  Martiš

Mini Champions žiačok WU13 (Areál M.C. Sklodowskej, multifunkčné ihrisko, Petržalka)

25.9. 8.30-13.30 (PIATOK)  Hajnala, Šafárik    

Prípravné zápasy regionálnych výberov WU14  (HP UT NTC Senec)

28.9. 16.00 (PONDELOK) BFZ – ZsFZ  Piatka, Hádek , Valko

29.9. 16.00 (UTOROK) BFZ – SsFZ  Hádek, Piatka, Valko

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 3. kolo

30.9. 16.00 (STREDA) Báhoň – Rusovce  Hudy, Polakovič, Kardelis; Truchlý

Seniori III. liga Bratislava – 9. kolo

25.9. 18.30 (PIATOK) Senec – Inter  Gemzický (SFZ), Vorel (SFZ), Jekell (SFZ); Mókoš

26.9. 16.00 PSČ Pezinok – Rusovce  Hajnala, Cvengroš, Polák; Pavlík J.  

27.9. 10.30 Rača – D. N. Ves  Hudy, Dúbravec, Tramita; Mydlárik   

27.9. 16.00 FC Malacky – Bernolákovo  Bohun, Polakovič, Pati Nagy; Truchlý

27.9. 16.00 Tomášov – Báhoň  Henček, Martinkovič, Srna; Schmidt   

27.9. 16.00 Ivanka p/D – Kalinkovo  Hegedüs, Kachnič, Uram; Líška   

27.9. 16.00 D. Lužná – Rovinka  Ďurčo, Tománek, Kardelis; Páchnik   

27.9. 16.00 Most p/B – Rohožník  Parilák (SFZ), Lalo, Ralbovský; Dobrovský   

Seniori IV. liga Bratislava – 9. kolo

26.9. 16.00 Vrakuňa – Domino  Kožuch, Fischer, Valko; Príkopa  

26.9. 16.00 K. Ves – Láb  Tanglmayer, Martiš, Szakáll; Hájek (HP Zohor)

27.9. 16.00 Závod – Kostolište  Krčová, Bláha, Čižmár; Lazar  

27.9. 16.00 N. Dedinka – Čunovo  Šafárik, Martiš, Štepanovský; Jablonický   

27.9. 16.00 CFK Pezinok – Vajnory  Malárik (SFZ), Malovec Ro., Gosiorovský; Farkaš  

27.9. 16.00 Limbach – Lamač  Vašš, Bogdáň, Valko; Vnuk  

27.9. 16.00 S. Grob – Sv. Jur  Chromý (SFZ), Tanglmayer, Brody; Perašín   

27.9. 16.00 V. Leváre – Jakubov  Piatka, Hádek, Farkaš; Kroneraff 

St. dorast III. liga SD – U19 – 3. kolo

23.9. 16.30 (STREDA) Domino „B“ – Ružinov  Cvengroš, Kravárik (ObFZ-m)

St. dorast III. liga SD – U19 – 7. kolo

26.9. 11.00 D. N. Ves – Bernolákovo  Malovec Ro., Hegedüs

26.9. 11.00 NŠK 1922 – Rača  Henček, Gosiorovský

26.9. 14.00 Kráľová p/S – Ružinov  Hádek, Pati Nagy

27.9. 12.00 Domino „B“ – Ivanka p/D  Tanglmayer   

27.9. 13.30 Zohor – Žolík Malacky  (R ObFZ-v)

27.9. 15.00 FC Petržalka „B“ – D. Lužná  Tramita  

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 3. kolo

22.9. 17.00 (UTOROK) Žolík Malacky – Jarovce  Polák

30.9. 15.00 (STREDA) Lamač – FK Dúbravka  Malovec Ri.

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 4. kolo

29.9. 16.30 (UTOROK) Z. Bystrica – Žolík Malacky  Gosiorovský    

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo

26.9. 9.00 NŠK 1922 – Jarovce  Gosiorovský, Henček

26.9. 11.00 Lamač – Žolík Malacky  Šafárik

26.9. 16.00 Jakubov – FK Dúbravka  Hudy

27.9. 10.00 Inter „B“ – Z. Bystrica  Brody

27.9. 11.00 FC IMAS – Iskra Petržalka  Polakovič

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 7. kolo

26.9. 16.00 Vajnory – Vrakuňa  Čižmár

27.9. 9.30 PŠC Pezinok – Miloslavov  Farkaš

27.9. 13.30 Šenkvice – Ružinov  Dubravec

27.9. 13.30 Ivanka p/D – Rača  Uram

27.9. 14.00 Modra – Domino „B“  Hudy

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 5. kolo

22.9. 17.30-16.00 (UTOROK) FKP Bratislava – Senec  Malovec Ro.  

23.9. 17.00-15.30 (STREDA) NŠK 1922 – Ružinov  Malovec Ri.

23.9. 17.00-15.30 (STREDA) Šenkvice – Rusovce  Valko  

24.9. 17.30-16.00 (ŠTVRTOK) Rača – Jarovce  Tanglmayer  

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 9. kolo

26.9. 9.00-11.00 Bernolákovo – PŠC Pezinok  Bogdáň

26.9. 9.00-11.00 FKP Bratislava – Vrakuňa  Brody

26.9. 9.30-11.30 Šenkvice – Ružinov  Farkaš

26.9. 9.30-11.30 Rusovce – Modra  Štepanovský

26.9. 10.00-12.00 Senec – Žolík Malacky  Piatka

27.9. 11.00-13.00 NŠK 1922 – Sv. Jur  Hajnala

27.9. 14.00-16.00 FC IMAS – Jarovce  Polák  

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 5. kolo

27.9. 13.30 Tomášov – Iskra Petržalka ,,B”  Martinkovič


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV