Obsadenie R a DS – PR BFZ 6.-14.10. 2020 č. 11

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 4. kolo

7.10. 14.30-16.45 (STREDA) Slovan – D. Streda  Hajnala, Krčová, Ralbovský

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 10. kolo

10.10. 11.00-13.15 Slovan – Senica Tramita, Vašš, Martinkovič

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 11. kolo

10.10. 10.00-12.30 Inter – Senec  Ďurčo, Fischer, Gosiorovský; Líška (HP UT Stupava)

11.10. 10.00-12.30 K. Ves – Partizánske  Bohun, Tománek, Hegedüs; Perašín (HP Lamač)

11.10. 12.00-14.30 Domino – Dubnica  Štepanovský, Kožuch, Čižmár; Kroneraff

St. žiaci I. liga  I. LSŽ – U15, U14 – 7. kolo 

9.10. 13.30-15.30 (PIATOK) Inter – Domino Henček, Hajnala  

10.10. 10.00-12.00 K. Ves – Dubnica  Ralbovský, Kardelis 

10.10. 10.00-12.00 FC Petržalka – Z. Moravce  Krčová, Martiš

Ženy II. liga – 7. kolo

11.10. 10.00 D. Lužná – Z. Moravce  Hajnala, Hádek     

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 11. kolo

10.10 15.30 PŠC Pezinok – Kalinkovo  Pati Nagy, Tománek, Štepanovský; Páchnik  

11.10. 10.30 Rača – Rovinka  Polakovič, Ralbovský, Vašš; Schmidt

11.10. 15.30 Tomášov – Bernolákovo  Lalo, Parilák (SFZ), Malovec Ri.; Keller  

11.10. 15.30 Ivanka p/D – Báhoň  Krčová, Chromý (SFZ), Martiš; Dobrovský

11.10. 15.30 D. Lužná – Inter   Cvengroš, Kachnič, Uram; Truchlý

11.10. 15.30 Most p/B – Rusovce  Pavlíková, Straka (SFZ), Kardelis; Lazar   

11.10. 15.30 Rohožník – D. N. Ves  Dubravec, Ďurčo, Srna; Pavlík J.  

14.10. 18.30 (STREDA) Senec – FC Malacky  Ziemba (SFZ), Bednár (SFZ), Štrbo (AR2 ); Mókoš

Seniori IV. liga Bratislava – 11. kolo

10.10. 15.30 Vrakuňa – Kostolište  Hegedüs, Bohun, Kachnič; Vician

10.10. 15.30 Láb – Jakubov  Kožuch, Farkaš, Valko; Lônčík

11.10. 15.30 N. Dedinka – Závod  Tanglmayer, Bláha, Vašš; Príkopa  

11.10. 15.30 CFK Pezinok – Domino  Šafárik, Hudy, Bogdáň; Darlea

11.10. 15.30 Limbach – Čunovo  Martinkovič, Malovec Ro., Gosiorovský; Mydlárik   

11.10. 15.30 S. Grob – Vajnory  Piatka, Harajbič, Hádek; Hájek

11.10. 15.30 V. Leváre – Lamač  Choreň (SFZ), Henček, Brody; Pavlík R.  

11.10. 15.30 K. Ves – Sv. Jur  Fischer, Tramita, Hajnala; Slezák (HP Zohor)

St. dorast III. liga SD – U19 – 8. kolo

6.10. 16.00 (UTOROK) Bernolákovo – Žolík Malacky  Bogdáň, Tanglmayer 

7.10. 15.00 (STREDA) Rača – FC Petržalka „B“  Malovec Ro., Mallovec Ri.

7.10. 16.00 (STREDA) D. N. Ves – Domino „B“  Henček, Gosiorovský 

St. dorast III. liga SD – U19 – 9. kolo

10.10. 9.30 PŠC Pezinok – Rača  Srna, Lalo

10.10. 10.00 Domino „B” – Bernolákovo  Hajnala, Cvengroš

10.10. 10.00 Žolík Malacky – Ružinov  Hudy, Tománek

10.10. 11.00 NŠK 1922 – D. N. Ves  Čižmár, Tanglmayer

10.10. 14.00 Kráľová p/S – D. Lužná  Hádek, Piatka

10.10. 15.30 FC Petržalka „B” – Ivanka p/D  Uram, Malovec Ro. 

St. dorast III. liga SD – U19 – 7. kolo

14.10. 15.30 (STREDA) D. N. Ves – Bernolákovo  Malovec Ro., Hegedüs 

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo

6.10. 16.00 (UTOROK) Lamač – Žolík Malacky  Malovec Ro., Malovec Ri.

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 9. kolo

10.10. 9.00 NŠK 1922 – Žolík Malacky  Tanglmayer

10.10. 11.00 Lamač – Iskra Petržalka  Henček

10.10. 12.00 FK Dúbravka – Z. Bystrica  Harajbič

10.10. 13.00 Jakubov – Jarovce  Polakovič

11.10. 10.00 Inter „B” – FC IMAS  Bláha

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 14. kolo

14.10. 15.30 (STREDA) FK Dúbravka – FC IMAS  Ralbovský 

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 8. kolo

8.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Rača – PŠC Pezinok  Tanglmayer

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 9. kolo

10.10. 15.30 Vajnory – Ružinov  Brody

11.10. 9.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa  Farkaš

11.10. 13.00 Ivanka p/D – Šenkvice  Martiš

11.10. 13.00 Senec „B” – Rača  Pati Nagy  (HP Čataj)  

11.10. 14.00 Modra – Miloslavov  Farkaš

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 10. kolo

8.10. 16.30-15.00 ŠTVRTOK) Vrakuňa – Šenkvice  Hajnala

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 11. kolo

10.10. 9.00-11.00 Bernolákovo – Sv. Jur  Bogdáň   

10.10. 9.00-11.00 FKP Bratislava – Rača  Malovec Ri.

10.10. 9.30-11.30 Šenkvice – PŠC Pezinok  Dubravec

10.10. 9.30-11.30 Rusovce – Vrakuňa  Šafárik

10.10. 10.00-12.00 Senec – Ružinov  Szakáll

11.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Modra  Hudy

11.10. 11.00-13.00 NŠK 1922 – Jarovce  Ťažký (ObFZ-M), Šusták (ObFZ-M)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 7. kolo

11.10. 13.00 Tomášov – Ivanka p/D  Malovec Ri.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV