Obsadenie R a DS – PR BFZ 21.-25.8. 2021 č. 5

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 4. kolo

21.8. 10.00-12.30 Senec – Komárno  Tramita, Hádek, Piatka, Mydlárik

21.8. 10.00-12.30 Inter – Dubnica nad Váhom  Hudy, Fischer, Polák, Hájek

22.8. 10.00-12.30 Karlova Ves – Domino  Bohun, Tománek, Kožuch, Lônčik

Slovnaft Cup – SFZ – 2.kolo

18.8.   17.00 Senec – Tomášov Ďurčo, Lalo, Srna; Líška

25.8.   17.00 Nová Dedinka – Rača Vašš, Ralbovský, Kachnič; Darlea

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo

21.8. 10.00-12.00 Karlova Ves – Senica  Vašš, Čižmár, Hegedűs 

21.8. 10.00-12.00 Slovan – Inter  Hajnala, Šafárik, Krčová

21.8. 10.00-12.00 Domino – Dubnica nad Váhom  Fischer, Martiš, Gosiorovský  

22.8. 10.00-12.00 Petržalka – Skalica  Srna, Hegedűs, Bogdáň  

Dorastenky I. Liga –  WU 19– 1. kolo

22.8. 10.00 Slovan – Myjava  Martiš (zmena termínu!!! 1.9.2021)

Žiačky I. Liga – WU15 – 1. kolo

22.8. 12.00 Slovan – Myjava  Martiš (zmena termínu!!! 1.9.2021)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 3. kolo

21.8 .  17.00 Bernolákovo – Senec  Lalo, Krčová, Šafárik; Príkopa   

21.8 .  17.00 PŠC Pezinok – Tomášov  Dubravec, Kardelis, Srna; Lônčik  

22.8  . 17.00 Malacky – Rovinka  Vašš, Štepanovský, Polakovič; Lazar   

22.8 .  17.00 Nová Dedinka – Inter  Bohun, Lauer, Straka; Perašin   

22.8.   17.00 Rusovce – D.N.Ves  Hajnala, Ježík, Martiš; Keller  

22.8.   17.00 Ivanka – Kalinkovo  Pati Nagy, Kardelis, Kachnič; Darlea

22.8.   17.00 D.Lužná – Rača  Hegedűs, Bogdáň, Choreň; Líška  

22.8.   17.30 Most p/B – Vrakuňa  Tománek, Kožuch, Cvengroš; Hájek

Seniori IV. liga Bratislava – 3. kolo

21.8.   13.30 NŠK 1922 – Jakubov  Kožuch, Pati Nagy, Valko; Vnuk 

21.8.   17.00 Sv. Jur – Sl. Grob  Ježík, Čižmár, Hegedűs; Schmidt

21.8.   17.00 Domino – Limbach  Bogdáň, Gosiorovský, Fischer; Dobrovský  

22.8.   17.00 CFK Pezinok – Čunovo  Fischer, Ralbovský, Bródy; Slezák   

22.8.   17.00 Jarovce – Vištuk  Parilák, Gosiorovský, Szakáll; Truchlý  

22.8.   17.00 Vajnory – Veľké Leváre  Ruc, Tramita, Čižmár; Jablonický   

22.8.   17.00 Láb – Lamač  Piatka, Dujava, Hádek; Farkaš  

22.8.   17.00 Karlova Ves – Kostolište  Srna, Dubravec, Tanglmayer; Pavlík R.  

22.8.   17.00 Závod – Jablonové  Hudy, Foltín, Mikulecký; Hlavenka   

St. dorast SD3R – U19 – 3. kolo

21.8. 10:00 Žolík Malacky – Ivanka p/D   Polák, Mikulecký

21.8. 10:00 PŠC Pezinok – IMAS Ježík, ObFZ-v

21.8. 10:00 D. Lužná – Domino  Pati Nagy, Valko

22.8. 09:00 Dúbravka – Kráľová p/S  Štepanovský, Šafárik

22.8. 10:30 Rača – NŠK 1922  Srna, Tanglmayer

22.8. 17:00 Bernolákovo – Ružinov  R, AR1

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 1. kolo

21.8. 17:00 Vajnory – D.Lužná Martiš, Foltín

22.8. 10:00 PŠC Pezinok – Modra  Ježík, ObFZ-v

22.8. 13:00 Rača – Vrakuňa  Tanglmayer, Srna

22.8. 14:30 Ivanka p/D – Blatné  Kardelis, Kachnič

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 1. kolo

21.8. 12:30 Záhorská Bystrica – Jarovce  Foltín, Mikulecký

21.8. 17:00 Inter – Domino   Bródy, Štepanovský

22.8. 10:30 Iskra Petržalka – IMAS Hádek, Piatka

22.8. 12:00 NŠK 1922 – Lamač  Polakovič, ObFZ-m

22.8. 12:00 Ružinov – Rohožník  Martiš, Gosiorovský

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 1. kolo

21.8. 9.00-10.45 Rača – Senec  Foltín

21.8. 9.00-11.00 FKP Bratislava – Bernolákovo  Štepanovský

21.8. 9.30-11.30 Modra – Ružinov  Lalo

21.8. 9.30-11.15 Rusovce – Žolík Malacky ObFZ-m   

22.8. 9.00-11.00 Jarovce – IMAS   Tramita

22.8. 10.00-11.45 NŠK 1922 – PŠC Pezinok   Bródy

25.8. 16.00-14.15 Vrakuňa – Iskra Petržalka   Hajnala


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV