Obsadenie R a DS – PR BFZ 27.-2.9. 2021 č. 6

Súťaže riadené SFZ

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 5. kolo

28.8. 10.00-12.30 Domino – Lok. Trnava  Foltín, Martiš, Tanglmayer, Jablonický

Slovnaft Cup – SFZ – 2.kolo

25.8.   17.00 Nová Dedinka – Rača Vašš, Hajnala za Ralbovského, Kachnič; Darlea

Ml. dorast I. liga  I. LMD – U17, U16 – 3. kolo

28.8. 11.00-13.15 Slovan – Banská Bystrica  Krčová, Martiš, Bláha

28.8. 11.00-13.15 Petržalka – Spartak Trnava  Hajnala, Fischer, Gosiorovský

 St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 1. kolo

28.8. 10.00-12.00 Inter – Domino Čižmár, Bródy, Uram 

Ženy I. liga – 5. kolo

27.8. 18.30 Petržalka – Slovan  Hajnala, Uram

Ženy II. liga – 1. kolo

29.8. 11.00 NŠK 1922 – Prievidza  Tramita, Gosiorovský

 Dorastenky I. Liga –  WU 19– 2. kolo

29.8. 10.00 Slovan – Nitra  Šafárik

 Dorastenky I. Liga –  WU 19– 1. kolo

1.9. 09.00 NŠK 1922 – Petržalka  Henček

1.9. 10.00 Slovan – Myjava  Martiš

Žiačky I. Liga – WU15 – 2. kolo

29.8. 12.00 Slovan – Nitra  Šafárik

 Žiačky I. Liga – WU15 – 1. kolo

1.9. 11.00 NŠK 1922 – Petržalka  Henček

1.9. 12.00 Slovan – Myjava  Martiš

 Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 4. kolo

27.8 .  18.00 Senec – PŠC Pezinok  Bláha, Tramita, Kardelis; Schmidt   

28.8 .  10.00 Rača – Most P/B  Srna, Štepanovský, Kožuch; Lazar  

28.8  . 17.00 Inter – Bernolákovo  Ďurčo, Lalo, Vašš; Truchlý   

29.8 .  17.00 Rovinka – Vrakuňa  Pavlíková, Martinkovič, Ježík; Líška   

29.8.   17.00 Kalinkovo – D.Lužná  Cvengroš, Ďurčo, Martiš; Keller  

29.8.   17.00 Malacky – Nová Dedinka  Henček, Hajnala, Kachnič; Dobrovský

29.8.   17.00 D.N.Ves – Ivanka P/D  Hudy, Polakovič, Ralbovský; Jablonický  

29.8.   17.00 Tomášov – Rusovce  Hegedűs, Kardelis, Pati Nagy; Darlea

Seniori IV. liga Bratislava – 4. kolo

28.8.   17.00 Lamač – Domino  Tramita, Martiš, Mikulecký; Hájek 

28.8.   17.00 Jakubov – Láb  Polakovič, Šafárik, Hegedűs; Lônčik

28.8.   17.00 Vištuk – Vajnory  Hádek, Valko, Ježík; Farkaš  

29.8.   17.00 Čunovo – Jablonove  Uram, Tanglmayer, Bláha; Pavlík R.   

29.8.   17.00 Kostolište – Závod  SFZ, SFZ, SFZ; Slezák  

29.8.   17.00 Limbach – Karlova Ves  Krčová, Fischer, Gosiorovský; Vnuk   

29.8.   17.00 Slovenský Grob – NŠK 1922  Polák, Srna, Dujava; Príkopa  

29.8.   17.00 Veľké Leváre – Sv. Jur  Mikulecký, Tománek, Kožuch; Perašin  

29.8.   17.00 CFK Pezinok – Jarovce  Vašš, Bródy, Čižmár; Mydlárik   

Seniori IV. liga Bratislava – 17. kolo

1.9.   17.00 Karlova Ves – Čunovo  Kožuch, Foltín, Ralbovský; Darlea 

1.9.   17.00 Závod – Domino  Tománek, Pati Nagy, Hádek; Lazar

1.9.   17.00 Jablonové – Láb  Fischer, Martiš, Gosiorovský; Dobrovský  

1.9.   17.00 Limbach – Sv. Jur  Piatka, Ježík, Lalo; Lônčik   

1.9.   17.00 Kostolište – NŠK 1922  Bláha, Krčová, Srna; Truchlý

1.9.   17.00 Lamač – Vajnory  Hegedűs, Tanglmayer, Hajnala; Líška   

1.9.   17.00 Jakubov – Jarovce  Cvengroš, Bródy, Henček; Perašin  

1.9.   17.00 Slovenský Grob – CFK Pezinok  Bohun, Čižmár, Valko; Vnuk  

1.9.   17.00 Veľké Leváre – Vištuk  Vašš, Kardelis, Martinkovič; Schmidt   

 St. dorast SD3R – U19 – 4. kolo

28.8. 09:00 IMAS – Dúbravka   Polakovič, Šafárik

28.8. 10:00 Žolík Malacky – Rača Polák, Mikulecký

28.8. 13:00 Ivanka P/D – Domino  Kardelis, AR1

28.8. 13:00 Ružinov – PŠC Pezinok  Tramita, AR1

28.8. 14:00 Kráľová P/S – D. Lužná  Pati Nagy, Dubravec

29.8. 09:00 NŠK 1922 – Bernolákovo  Gosiorovský, Tramita

St. dorast SD3R – U19 – 1. kolo

2.9. 17:00 NŠK 1922 – Ivanka P/D  Tanglmayer, Henček

2.9. 17:00 Žolík Malacky – Ružinov Kožuch, ObFZ-v

2.9. 17:00 Rača – IMAS Foltín, Martinkovič

2.9. 17:00 Bernolákovo – Kráľová P/S  Hajnala, Bogdáň

2.9. 17:00 PŠC Pezinok – Domino  Ježík, ObFZ-v

2.9. 17:00 Dúbravka – D. Lužná  Štepanovský, Šafárik

 Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 2. kolo

28.8. 13:00 Vrakuňa – Vajnory Tramita, Mikulecký

28.8. 12:30 D. Lužná – PŠC Pezinok  ObFZ-m, ObFZ-m

29.8. 10:45 Modra – Ivanka P/D  Ježík, ObFZ-v

29.8. 14:30 Malinovo – Rača  Piatka, Hádek

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 14. kolo

1.9. 10:00 PŠC Pezinok – Rača Lalo, Ježík

1.9. 17:00 Malinovo – Ivanka P/D  Bogdáň, ObFZ-m

1.9. 13:30 Vrakuňa – Blatné  Martinkovič, Kardelis

1.9. 13:30 D.Lužná – Modra  Krčová, Srna

 Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 2. kolo

28.8. 11:00 IMAS – NŠK 1922  Šafárik, Hegedűs

28.8. 12:30 Záhorská Bystrica – Rohožník   Vašš, Ďurčo

28.8. 14:30 Domino – Jarovce Tanglmayer, Foltín

28.8. 17:00 Inter – Iskra Petržalka  Bláha, Krčová

29.8. 10:30 Lamač – Ružinov  Ralbovský, Polakovič

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 14. kolo

1.9. 13:30 Lamač – Rohožník  Foltín, Ralbovský

1.9. 17:00 Domino – NŠK 1922   Hegedűs, Ďurčo

1.9. 10:00 Iskra Petržalka – Ružinov Fischer, Uram

1.9. 17:00 Inter – Záhorská Bystrica  R, AR1

1.9. 13:00 IMAS – Jarovce  Polák, Kožuch

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 1. kolo

28.8. 9.00-11.00 Bernolákovo – Jarovce  Hádek

28.8. 9.00-11.00 Ružinov – NŠK 1922  ObFZ-m

28.8. 10.00-12.00 PŠC Pezinok – FKP Bratislava  Lalo

28.8. 10.00-12.00 MŠK Senec – Modra Piatka   

28.8. 13.00-14.45 Iskra Petržalka – Žolík Malacky   ObFZ-m

29.8. 09.00-10.45 IMAS – Rusovce   Ďurčo

29.8. 09.00-11.00 Vrakuňa – Rača   Hajnala


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV