Obsadenie R a DS – PR BFZ 12.11. – 17.11. 2021 č. 17

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 11. kolo

13.11. 10.00-17.00 Slovan – Levice  Krčová, Martinkovič, Šafárik

13.11. 10.00-12.00 Domino – Trnava  Tanglmayer, Bródy, Gosiorovský

14.11. 10.00-12.00 Inter – Nitra  Hajnala, Tanglmayer, Mikulecký

St. žiaci I. Liga  I. LSŽ – U15, U14 – 9. kolo

17.11. 10.00-17.00 Slovan – Karlova Ves  Ďurčo, Henček, Hudy

Žiačky I. Liga – WU15 – 7. kolo

17.11. 10.30 NŠK 1922 – Trnava  Martiš

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 15. kolo

12.11 .   18.30 Senec – Inter  Hajnala, Ralbovský, Bródy, Dobrovský

13.11 .   13.30 Dunajská Lužná – Rovinka  Krčová, Kardelis, Lalo, Lônčik (odložené na neurčito)  

13.11  .  13.30 Vrakuňa – Rusovce  Hegedűs, Kachnič, Martiš, Líška

14.11 .   10.30 Rača – PŠC Pezinok  Pavlíková, Bláha, Ralbovský, Darlea

14.11.    13.30 Most p/B – Ivanka p/D  Ďurčo, Srna, Dubravec, Mydlárik

14.11.    13.30 Kalinkovo – Bernolákovo  Tománek, Štepanovský, Lalo, Keller

14.11.    13.30 D.N.Ves – Nová Dedinka  Hudy, Kardelis, Kožuch, Lazar

14.11.    13.30 Tomášov – Malacky  Bohun, Tramita, Vašš, Jablonický

Seniori IV. liga Bratislava – 14. kolo

13.11.   13.30 Karlova Ves – Láb  Piatka, Kardelis, Lalo, Farkaš

13.11.   13.30 Závod – NŠK 1922 Hádek, Foltín, Valko, Slezák

13.11.   13.30 Limbach – Jarovce  Dubravec, Uram, Szakáll, Príkopa

13.11.   13.30 Lamač – CFK Pezinok  Srna, Hajnala, Štepanovský, Hlavenka

13.11.   13.30 Jakubov – Vištuk Polák, Kožuch, Mikulecký, Perašin

14.11.   13.30 Domino – Čunovo  Henček, Bródy, Gosiorovský, Pavlík R.   

14.11.   13.30 Jablonové – Sv. Jur  Ježík, Hegedűs, Martinkovič, Pinček.

14.11.   13.30 Kostolište – Vajnory  Bogdáň, Krčová, Šafárik, Vnuk  

14.11.   13.30 Slovenský Grob – Veľké Leváre  Fischer, Martiš, Kachnič, Schmidt

St. dorast SD3R – U19 – 15. kolo

13.11.   10:00 PŠC Pezinok – Ružinov  Uram, Szakáll

13.11.   10:30 Rača – Žolík Malacky  Henček, Tramita

13.11.   13:30 Domino – Ivanka p/D  Bláha, ObFZ-m

14.11.   09:00 Dúbravka – IMAS  Štepanovský, Šafárik

14.11.   10:00 Bernolákovo – NŠK 1922  Hádek, ObFZ-m

14.11.   13:30 Dunajská Lužná – Kráľová p/S  Hádek, ObFZ-m

St. dorast SD3R – U19 – 14. kolo

17.11.   10:00 IMAS – PŠC Pezinok  Bláha, Hajnala

St. dorast SD3R – U19 – 12. kolo

17.11.   13:00 Dunajská Lužná – Dúbravka  Krčová, Kachnič

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 13. kolo

14.11.  09:00 Ivanka p/B – Vrakuňa  ObFZ-m, ObFZ-m

14.11.  10:00 PŠC Pezinok – Malinovo  ObFZ-v, ObFZ-v

14.11.  10:30 Blatné – Dunajská Lužná  Piatka, Valko

14.11.  13:00 Rača – Vajnory  Ralbovský, Bláha

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 13. kolo

13.11.  10:00 Rohožník – Domino  Foltín, Hádek, Valko

13.11.  11:30 Jarovce – Lamač  Bohun, ObFZ-m

13.11.  12:30 Záhorská Bystrica– IMAS  Tománek, Hudy

14.11.  12:00 Ružinov – Inter  Foltín, Uram

14.11.  12:00 NŠK 1922 – Iskra Petržalka  ObFZ-m, ObFZ-m

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 11. kolo

17.11.  10:30 PŠC Pezinok – Dunajská Lužná  Srna, Ježík

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 11. kolo

13.11. 09.30-12.00 Rusovce – FKP Bratislava  Vašš

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 6. kolo

13.11. 10.00-12.00 Iskra Petržalka – Bernolákovo  ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 10. kolo

13.11. 10.00-12.00 Senec – PŠC Pezinok  ObFZ-m

Žiaci II. liga starší a mladší U15+U13 – 8. kolo

14.11. 09.30-12.00 Modra – Jarovce ObFZ-v


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV