SFZ – Aktuálne informácie k zákazu organizácie športových podujatí s výnimkou profesionálnych súťaží

BRATISLAVA (SFZ) – Vláda SR svojím uznesením č. 695 z 24.11.2021 vyhlásila núdzový stav a obmedzila slobodu pohybu zákazom vychádzania a zákazom organizácie hromadných podujatí s presne určenými výnimkami.

S účinnosťou od štvrtka 25. novembra.2021, zatiaľ na dobu 14 dní do 9.decembra 2021, sú zakázané akékoľvek športové podujatia, a to vrátane tréningového procesu na všetkých úrovniach. Zákaz sa nevzťahuje na podujatia, ktoré sú nevyhnutné na priebeh profesionálnych súťaží, a to II. futbalovej ligy mužov a Fortuna ligy. Pre profesionálne ligy platí zákaz diváckej účasti s tým, že tréningy a súťažné stretnutia sa riadia rovnakými pravidlami ako doteraz.
Kluby zodpovedné za organizáciu športových aktivít sú povinné riadiť sa uvedenou úpravou, zabezpečiť jej plnenia a rešpektovať dočasné pozastavenie všetkých tréningových aj súťažných aktivít.
O akejkoľvek zmene pravidiel a nariadení Vlády SR a Úradu verejného zdravotníctva SR Vás budeme obratom informovať na našom oficiálnom webovom sídle: www.futbalsfz.sk.


PARTNERI
 • BSK
  ZSE
  11teamsports
 • FUTBAL SERVIS
  DEMISPORT
  SLOVNAFT
 • GRANDEN
  JAKO
  PANINI