Obsadenie R a DZ/PR BFZ 19-20.3.2022 č.24

Súťaže riadené SFZ

St. ml. dorast – II LSMD – U19, U17 18.kolo

19.3. 10:00/12:30 Senec – Domino    Hudy, Tománek, Polák, Perašín

20.3. 10:00/12:30 Karlova Ves  – Myjava Bohun, Bláha, Tabiš, Príkopa

Ml.dorast – I LMD – U17 , U16 17. kolo

16.3. 11:00/13:15 Petržalka – B. Bystrica  Tramita, Polák, Dúbravec

16.3. 11:00/13:15 Slovan – Poprad  Henček, Kožuch, Hajnala – Prievoz

St. žiaci – I LSŽ – U15, U14 15.kolo

19.3. 10:00/12:00 Inter – Trnava  Hajnala, Vašš, Polakovič – ŠKP Dúbravka

Ženy – I. Liga 18. kolo

20.3. 14:30 Slovan – Ružomberok  Farkaš, Stolárik, Kravárik – Prievoz

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga 16.kolo

18.3. 18:30  Senec – Malacky  Krčová, Martiš, Ďurčo, Schmidt

19.3. 15:00 Tomášov – Nová Dedinka Bláha, Martinkovič, Tramita, Príkopa

19.3. 15:00 Vrakuňa – Ivanka p/D Bohun, Kardelis, Srna, Darlea

20.3. 10:30 Rača – Rusovce Parilák, Straka, Lauer, Perašín

20.3. 15:00 Rovinka – Inter Ďurčo, Martiš, Krčová, Jablonický

20.3. 15:00 D.N.Ves – Bernolákovo Tománek, Hudy, Štepanovský, Lazar

20.3. 15:00 Kalinkovo – PSČ Pezinok Hajnala, Martinkovič, Polák, Truchlý

20.3. 15:00 Most – D. Lužná Kardelis, Hegedűs, Uram, Keller

Seniori IV. Liga 18.kolo

19.3. 15:00  Lamač – Sv. Jur Hegedűs, Uram ,Farkaš, Líška

20.3. 15:00  V. Leváre – CFK Pezinok Piatka, Kachnič, Bródy, Hájek

20.3. 15:00  S. Grob – Jarovce Hádek, Čižmár, Cvengroš, Mydlárik

20.3. 15:00  Čunovo – Vištuk Fischer, Srna, Vargová za ObFZ BA – mesto, Slezák

20.3. 15:00  Jakubov – Vajnory Mikulecký, Henček, Gosiorovský, Lônčík

20.3. 15:00  Limbach – NŠK 1922 Polakovič, Tramita, Dúbravec, Pavlíkova

20.3. 15:00  Kostolište – Láb Tanglmayer, Vašš, Kožuch, Hlavenka

20.3. 15:00  Jablonové – Domino Ruc, Ralbovský, Lalo, Vnuk

20.3. 15:00  Závod – K. Ves  Foltín, Valko, Rataj, Farkaš

St. dorast – SD3R – U19 16.kolo

19.3. 9:00 FC Imas  – D. Lužná Piatka, Hádek – Stupava

19.3. 10:00 Žolík Malacky – Bernolákovo Uram, Martinkovič

19.3. 13:00 Ivanka p/D – Rača  Valko, Tabiš

19.3. 13:00 Ružinov – Dúbravka Tanglmayer, Kravárik

19.3. 14:00 Kráľová p/S – Domino B   Cvengroš, Rataj

20.3. 9:00 NŠK 1922 – PSČ Pezinok  Čižmár, Stolárik

Ml. dorast – MD3R „A“ – U17 12.kolo

19.3. 10:00 Vrakuňa – PSČ Pezinok Fischer, Bródy

Ml. dorast – MD3R „B“ – U17 13.kolo

19.3. 11:30 Jarovce – Lamač  Henček, Foltín

St.  žiaci – II. Liga U15 11.kolo

19.3. 9:30 Rusovce – FKP Bratislava  Vašš

Ml. žiaci – II.liga U13 12.kolo

19.3. 10:45  Rača – PSČ Pezinok  Obfz m – Křivan


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV