Výsledky ZHL starších a mladších žiakov

sobota 27.1.

starší žiaci U15

 

Domáci Hostia

výsledok

1.

TJ Rovinka OŠK Slovenský Grob

1:4

2.

OŠK Slovenský Grob FC Žolík Malacky

0:13

3.

FC Žolík Malacky

TJ Rovinka

10:0

nedeľa 28.1.

Mladší žiaci U13

1.blok

 

Domáci Hostia

výsledok

1.

OŠK Slovenský Grob OFK Dunajská Lužná

1:5

2.

FK Rača

FK Slovan Ivanka pri Dunaji

4:0

3.

OŠK Slovenský Grob FK Rača

0:5

4.

OFK Dunajská Lužná

FK Slovan Ivanka pri Dunaji

2:2

5.

FK Slovan Ivanka pri Dunaji OŠK Slovenský Grob

1:4

6.

OFK Dunajská Lužná

FK Rača

0:7

7.

OŠK Slovenský Grob

OFK Dunajská Lužná

2:0

8.

FK Rača FK Slovan Ivanka pri Dunaji

1:0

9.

OŠK Slovenský Grob TJ Rovinka

4:2

2.blok

 

Domáci

Hostia

výsledok

1.

TJ Rovinka OŠK Chorvátsky Grob

1:3

2.

FKP Bratislava B MŠK Senec

1:3

3.

Slovan Vištuk

TJ Rovinka

0:4

4.

OŠK Chorvátsky Grob FKP Bratislava B

2:1

5.

MŠK Senec Slovan Vištuk

0:0

6.

TJ Rovinka

FKP Bratislava B

1:2

7.

Slovan Vištuk OŠK Chorvátsky Grob

0:0

8.

TJ Rovinka

MŠK Senec

0:7

9.

FKP Bratislava B

Slovan Vištuk

1:0

10.

OŠK Chorvátsky Grob

MŠK Senec

1:2

3.blok

 

Domáci Hostia

výsledok

1.

ŠK Bernolákovo FK Vajnory

2:3

2.

FKP Bratislava A

FC Žolík Malacky

0:2

3.

ŠK Svätý Jur

ŠK Bernolákovo

0:3

4.

FK Vajnory FKP Bratislava A

1:1

5.

FC Žolík Malacky

ŠK Svätý Jur

5:0

6.

ŠK Bernolákovo

FKP Bratislava A

0:2

7.

ŠK Svätý Jur

FK Vajnory

2:3

8.

ŠK Bernolákovo

FC Žolík Malacky

0:5

9.

FKP Bratislava A ŠK Svätý Jur

6:0

10.

FK Vajnory FC Žolík Malacky

0:2

11.

ŠK Bernolákovo FK Vajnory

3:2

Priebežná tabuľka ZHL – starší žiaci U15:

ZHL

MLADŠÍ ŽIACI Z V R P SKÓRE

BODY

1.

FC Žolík Malacky 6 4 0 2 43:6

12

2.

MŠK Senec 4 4 0 0 27:2

12

3.

Slovan Ivanka p. Dunaji 4 3 0 1 16:9

9

4.

FKP Bratislava 4 3 0 1 11:7

9

5.

OŠK Slovenský Grob 6 2 1 3 10:32

7

6.

OFK Dunajská Lužná 4 2 0 2 8:19

6

7.

ŠK Bernolákovo 4 1 1 2 4:6

4

8.

OŠK Chorvátsky Grob 4 1 0 3 6:16

3

9.

TJ Rovinka 6 0 0 6 5:33

0

 Strelci gólov:

11 gólov: Vincek (FC Žolík Malacky)
9 gólov: Privrel (FC Žolík Malacky)
6 gólov:
Kovačič (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Vrlák (FC Žolík Malacky)
5 gólov: Jánošík (MŠK Senec), Jahn (OŠK Slovenský Grob), Námesný, Žilavý (obaja FC Žolík Malacky)
4 góly: Franček, Metzner, T.Takáč (všetci MŠK Senec), Dúbravský (OFK Dunajská Lužná), Mlynárik (FK Slovan Ivanka pri Dunaji)
3 góly: Žitný (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Barič, Hambálek (obaja FKP Bratislava), Kohutiar (MŠK Senec), Dominik Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob), Šimončič (TJ Rovinka), Kozák (FC Žolík Malacky)
2 góly: Podkonický (OFK Dunajská Lužná), E.Takáč, Majerník (obaja MŠK Senec), Lichvár (Slovan Ivanka pri Dunaji), Dávid Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob), Haško (OŠK Slovenský Grob), Mecháček (FC Žolík Malacky)
1 gól: Pospíšil, Kopček, Orgler, Kohutiar, Konkoľ (všetci MŠK Senec), Vicen, Námesný, Baliga (všetci FC Žolík Malacky), Buček (OŠK Chorvátsky Grob), Čermák, Iliáš, Fuch, Štrbák, Sudek (všetci FKP Bratislava), Cisár, Gašpar, Šefčík (všetci OŠK Slovenský Grob), Jarošik, Svrček, Ševcech, Kažimír (všetci ŠK Bernolákovo), Kalec, Daniš (TJ Rovinka), Bychok (Slovan Ivanka pri Dunaji), Schwarz (OFK Dunajská Lužná)

 Priebežná tabuľka ZHL – mladší žiaci U13:

ZHL

MLADŠÍ ŽIACI Z V R P SKÓRE

BODY

1.

FK Rača 12 11 1 0 40:2

34

2. FC Žolík Malacky 12 10 0 2 33:6

30

3.

OFK Dunajská Lužná 12 7 1 4 26:19

22

4.

FK Vajnory 12 7 1 4 20:17

22

5.

MŠK Senec 12 5 4 3 21:18

19

6.

FKP Bratislava B 12 5 3 4 21:15

18

7.

ŠK Bernolákovo 12 5 3 3 16:17

18

8.

OŠK Chorvátsky Grob 12 5 2 5 17:22

17

9.

OŠK Slovenský Grob 12 4 3 5 14:18

15

10.

FKP Bratislava A 12 3 3 6 16:20

12

11.

TJ Rovinka 12 3 3 6 15:24

12

12.

TJ Slovan Vištuk 12 2 4 6 6:16

10

13.

Slovan Ivanka p.Dunaji 12 2 2 8 10:26

8

14.

ŠK Svätý Jur 12 0 0 12 3:38

0

 Strelci gólov:

9 gólov: Korytiak (MŠK Senec)
8 gólov:
Petričko (FKP Bratislava „B“), Gembeš (FC Žolík Malacky), Demovič (OFK Dunajská Lužná), Frlajs (FK Rača)
7 gólov: Mozzhov, Rentmeister (FKP Bratislava „A“), Eliáš (FK Rača), Šefčík (TJ Rovinka)
6 gólov: Gnojčák (FK Rača)
5 gólov: Tedla (FC Žolík Malacky), Krištofič (FK Vajnory), Dananajová (FKP Bratislava „B“), Razgyel (MŠK Senec), Fecko (OŠK Chorvátsky Grob), Straňák (TJ Rovinka)
4 góly: Rajniak (OFK Dunajská Lužná), Busch, Haba (obaja FC Žolík Malacky), Horváth, Gazda (obaja ŠK Bernolákovo), Németh (FK Vajnory), Varga, Toplanský (obaja FK Rača), Druga, Slováček (obaja OŠK Slovenský Grob)
3 góly: Koščák (TJ Slovan Vištuk), Jančok, Sládek (obaja OFK Dunajská Lužná), Macek (OŠK Chorvátsky Grob), Shestak, Mikluš (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Gero (FK Vajnory), Špergl, Živčak (FC Žolík Malacky), Ščambura (ŠK Bernolákovo), Cajchan (MŠK Senec), Kucharčík (ŠK Svätý Jur), Gračka (OŠK Slovenský Grob)
2 góly: Ištvánik, Bohm (obaja MŠK Senec),  Vančo, Nagy (obaja OFK Dunajská Lužná), Androvič, Kováč (obaja FK Rača), Cidorík, Florek (obaja FK Vajnory), Tkačik (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Kottlik (FC Žolik Malacky), Belfi (FKP Bratislava „A“), Feneš, Beňo (obaja ŠK Bernolákovo), Polčic (OŠK Chorvátsky Grob), Kačír (TJ Rovinka)
1 gól: Furucs, Ferenčič, Hanák (všetci FC Žolík Malacky), Kuruc, Fabian, Solčan, Mojžiš, Rác (všetci FKP Bratislava „B“), Mery, Jalč (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Todor, Sokola, Tvrdoň, Dostál (všetci FKP Bratislava „A“), F.Nagy, Kvasňovský, Solarz, Krucký (všetci OFK Dunajská Lužná), Turan, Bezák, Smatušík, Kováčik (všetci FK Rača), Mikuška, Rusiňák, Žáček, Rábel, Rehák, Macek, Križan (všetci OŠK Chorvátsky Grob), Jakubec, Dunda, Styk, Dlugolinsky (všetci FK Vajnory), Beňovič, Kriho, Petráš (všetci TJ Slovan Vištuk), Vydra, Genčúr, Bielik (všetci OŠK Slovenský Grob), Pytel (TJ Rovinka), Horváth (ŠK Bernolákovo)

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    11teamsports
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • GRANDEN
    JAKO
    PANINI