Výsledky ZHL starších a mladších žiakov

sobota 17.2.

starší žiaci U15:

1.blok:

 

Domáci Hostia

výsledok

1.

TJ Rovinka FKP Bratislava

2:7

2.

FKP Bratislava FC Slovan Ivanka pri Dunaji

0:6

3.

FC Slovan Ivanka pri Dunaji TJ Rovinka

7:0

 2.blok:

 

Domáci

Hostia

výsledok

1.

ŠK Bernolákovo OŠK Chorvátsky Grob

2:1

2.

OŠK Chorvátsky Grob FC Žolík Malacky

0:7

3.

FC Žolík Malacky ŠK Bernolákovo

7:2

 3.blok:

 

Domáci Hostia

výsledok

1.

OFK Dunajská Lužná OŠK Slovenský Grob

4:7

2.

OŠK Slovenský Grob MŠK Senec

2:20

3.

MŠK Senec OFK Dunajská Lužná

5:4

Konečná tabuľka ZHL – starší žiaci U15:

ZHL

MLADŠÍ ŽIACI Z V R P SKÓRE

BODY

1.

MŠK Senec 8 8 0 0 67:10

24

2.

Slovan Ivanka p. Dunaji 8 7 0 1 46:10

21

3.

FC Žolík Malacky 8 6 0 2 57:8

18

4.

FKP Bratislava 8 4 1 3 25:27

13

5.

OŠK Slovenský Grob 8 3 1 4 19:56

10

6.

OFK Dunajská Lužná 8 3 0 5 19:42

9

7.

ŠK Bernolákovo 8 2 2 4 13:27

8

8.

OŠK Chorvátsky Grob 8 1 0 7 10:36

3

9.

TJ Rovinka 8 0 0 8 7:47

0

* prvé 4 tímy postupujú na finálový turnaj, ktorý sa odohrá dňa 10.3.2024.

Strelci gólov:

18 gólov: Metzner (MŠK Senec)
13 gólov:
Vincek (FC Žolík Malacky)
11 gólov:
Jánošík (MŠK Senec), Kovačič, Žitný (FK Slovan Ivanka pri Dunaji)
10 gólov: Privrel (FC Žolík Malacky)
9 gólov: Bychok (FK Slovan Ivanka pri Dunaji)
8 gólov: Jahn (OŠK Slovenský Grob)
7 gólov: Námesný, Vrlák, Žilavý (všetci FC Žolík Malacky), Dúbravský, Schwanz (obaja OFK Dunajská Lužná), Majerník (MŠK Senec)
6 gólov: Kozák (FC Žolík Malacky)
5 gólov: Konkoľ, T.Takáč (obaja MŠK Senec), Lichvár, Mlynárik (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Gašpar (OŠK Slovenský Grob)
4 góly: Franček (MŠK Senec), Šimončič (TJ Rovinka), Čermák (FKP Bratislava), Dominik Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob), Mecháček (FC Žolík Malacky)
3 góly: Barič, Hambálek, Capek, Štrbák (všetci FKP Bratislava), Kohutiar, Pospíšil (obaja MŠK Senec), Páleník (OŠK Chorvátsky Grob), Juríček (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Jarošik (ŠK Bernolákovo), Cisár (OŠK Slovenský Grob)
2 góly: E.Takáč, Knut, Gerčák (všetci MŠK Senec), Michalec, Ševcech, Dulai  (všetci ŠK Bernolákovo), Podkonický, Hodúr (obaja OFK Dunajská Lužná), Fabian, Svitek (obaja FKP Bratislava) Dávid Kacerle (OŠK Chorvátsky Grob), Haško (OŠK Slovenský Grob)
1 gól: Kopček, Orgler, Kohutiar, Jasek (všetci MŠK Senec), Svrček, Kažimír, Michelik, Ferenčák, Posmik (všetci ŠK Bernolákovo), Iliáš, Fuch, Sudek, Trelka (všetci FKP Bratislava), Vicen, Baliga, Vlk (všetci FC Žolík Malacky), Kalec, Daniš, Fischer (všetci TJ Rovinka), Hatala, Šutlák (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Buček (OŠK Chorvátsky Grob), Šefčík (OŠK Slovenský Grob)

Konečná tabuľka ZHL – mladší žiaci U13:

ZHL

MLADŠÍ ŽIACI Z V R P SKÓRE

BODY

1.

FK Rača 16 14 2 0 53:3

44

2.

OFK Dunajská Lužná 16 11 1 4 35:20

34

3.

FK Vajnory 16 10 2 4 29:20

32

4.

FC Žolík Malacky 16 10 0 6 33:18

30

5.

FKP Bratislava B 16 8 3 5 29:17

27

6.

OŠK Chorvátsky Grob 16 8 2 6 25:24

26

7.

MŠK Senec 16 7 4 5 33:26

25

8.

OŠK Slovenský Grob 16 7 4 5 22:19

25

9.

ŠK Bernolákovo 16 6 3 7 20:23

21

10.

FKP Bratislava A 16 4 4 8 19:26

16

11.

TJ Slovan Vištuk 16 2 6 8 8:22

12

12.

TJ Rovinka 16 3 3 10 16:44

12

13.

Slovan Ivanka p.Dunaji 16 3 2 11 11:33

11

14.

ŠK Svätý Jur 16 1 0 15 9:47

3

* prvé 4 tímy postupujú na finálový turnaj, ktorý sa odohrá dňa 10.3.2024.

Strelci gólov:

12 gólov: Korytiak (MŠK Senec)
9 gólov:
Razgyel (MŠK Senec), Rentmeister (FKP Bratislava „A“)
8 gólov: Frlajs, Eliáš (FK Rača), Petričko (FKP Bratislava „B“),  Gembeš (FC Žolík Malacky), Demovič (OFK Dunajská Lužná), Druga (OŠK Slovenský Grob)
7 gólov: Mozzhov (FKP Bratislava „A“), Gnojčák (FK Rača), Šefčík (TJ Rovinka), Kucharčík L. (ŠK Svätý Jur)
6 gólov: Ištvánik (MŠK Senec), Varga, (FK Rača), Németh (FK Vajnory)
5 gólov: Tedla (FC Žolík Malacky), Krištofič (FK Vajnory), Dananajová (FKP Bratislava „B“), Fecko (OŠK Chorvátsky Grob), Straňák (TJ Rovinka), Slováček (OŠK Slovenský Grob), Gazda (ŠK Bernolákovo), Rajniak (OFK Dunajská Lužná), Kováč (FK Rača)
4 góly: Horváth, Toplanský, Turan (FK Rača), Busch, Haba (obaja FC Žolík Malacky), Jančok (OFK Dunajská Lužná)
3 góly: Macek, Križan, Polčic, Žáček, Rusiňák (všetci OŠK Chorvátsky Grob), Gero, Florek, Dlugolinský (všetci FK Vajnory), Sládek, Vančo (obaja OFK Dunajská Lužná), Shestak, Mikluš (obaja FK Slovan Ivanka pri Dunaji),  Špergl, Živčak (obaja FC Žolík Malacky), Gračka, Bielik (obaja OŠK Slovenský Grob), Koščák (TJ Slovan Vištuk), Ščambura (ŠK Bernolákovo), Cajchan (MŠK Senec), Bezák (FK Rača)
2 góly: Cidorík, Krištofič, Jakubec (všetci FK Vajnory), Bohm (MŠK Senec), Nagy (OFK Dunajská Lužná), Androvič (FK Rača), Tkačik (FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Kottlik (FC Žolik Malacky), Belfi (FKP Bratislava „A“), Solčan, Rác (obaja FKP Bratislava „B“), Feneš, Beňo (obaja ŠK Bernolákovo), Kačír (TJ Rovinka), Rehák (OŠK Chorvátsky Grob), Petráš (TJ Slovan Vištuk), Kucharčík S. (ŠK Svätý Jur)
1 gól: Furucs, Ferenčič, Hanák (všetci FC Žolík Malacky), Todor, Sokola, Tvrdoň, Dostál, Komrska (všetci FKP Bratislava „A“), Kuruc, Fabian, Mojžiš (všetci FKP Bratislava „B“), Mery, Jalč , Gabriel (všetci FK Slovan Ivanka pri Dunaji), Filip Nagy, Kvasňovský, Solarz, Krucký, Jurica, Pomichal, Pollák (všetci OFK Dunajská Lužná), Smatušík, Kováčik, Jablonický, (všetci FK Rača), Mikuška, Rábel (obaja OŠK Chorvátsky Grob), Dunda, Styk, Angelovič (všetci FK Vajnory), Beňovič, Kriho (obaja TJ Slovan Vištuk), Vydra, Genčúr (obaja OŠK Slovenský Grob), Pytel, Trebichalský (obaja TJ Rovinka), Horváth (ŠK Bernolákovo), Vdoviak (MŠK Senec)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    11teamsports
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • GRANDEN
    JAKO
    PANINI