Obsadenie R a DS – PR BFZ na 21.- 25.9.2013

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 7. kolo
21.9. 10.00-12.00 Slovan – Spartak Trnava      Havrila, Bláha, Rozinek (Pasienky)
25.9. 14.00-16.00 Senec – D. Streda      Křivan, Valko, Černý

I. LMŽ U13 – U12 – 20. kolo
21.9. 10.00-11.30 Inter – Dubnica      Matejová,.Príkopa
21.9. 10.00-11.30 Petržalka– Senica      Szákall, Rataj

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 8. kolo
21.9. 10.00-12.30 Senec – Levice      Bohun, Orlický, Parilák; Príkopa (V. Biel)
21.9. 10.00-12.30 Inter – Horná Nitra      Polakovič Ľ., Tanglmayer, Srna; Pogány (Drieňová)
22.9. 10.00-12.30 K. Ves – Z. Moravce      Ježík, Mosor, Ruc; Sedlák (Lamač)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 9. kolo
21.9. 10.30 ŠKP – S. Grob      Lauer, Fischer, Henček; Chladek
21.9. 10.30 Ružinov – Most p/B      Vašš, Kočický, Smolíková; Šuniar
21.9. 16.00 Sv. Jur – Ivanka p/D      Straka, Berner, Mosor; Šuran
21.9. 16.00 P. Štvrtok – Limbach      Chromý, Ježík, Brody; Beňo
22.9. 10.00 Inter – Rohožník      Orlický, Brody, Bohun; Ľupták
22.9. 16.00 Lozorno – Báhoň      Parilák, Cvengroš, Kachnič; Somoláni
22.9. 16.00 Domino – Kráľová p/S      Bláha, Kočický, Henček; Minárik
22.9. 16.00 Stupava – Bernolákovo      Tanglmayer, Berner, Ščepán; Jablonic

Seniori MRB – 10. kolo
25.9. 16.30 S. Grob – Bernolákovo      Cvengroš, Chromý, Brody; Keller
25.9. 16.30 Limbach – Stupava      Bohun, Smolíková, AR2; Pogány
25.9. 16.30 Rovinka – P. Švrtok      Orlický, Kachnič, Lauer; Darlea
25.9. 16.30 Kráľová p/S – Inter      Tanglmayer, Straka, AR2; Chladek
25.9. 16.30 Most p/B – Domino      Parilák, Berner, AR2; Minárik
25.9. 16.30 Ivanka p/D – Ružinov      Fischer, Ježík, AR2; Truchlý
25.9. 16.30 Báhoň – Sv. Jur      Henček, Bláha, AR2; Sedlák
25.9. 16.30 ŠKP – Lozorno      Kočický, Vašš, Mosor; Somoláni

Seniori S4A – 6. kolo
21.9. 9.30 BCT – Čunovo      Ralbovský, Dávid D., Zálesňák; Páchnik
21.9. 16.00 Lamač – Vrakuňa      Lackovič, Pacalaj, Gosiorovský; Lazar
22.9. 16.00 Vajnory – Danubia      Zálesňák, Pacalaj, Čižmár; Vyletel
22.9. 16.00 Rusovce – D. N. Ves      Somoši, Dujava, Koštrna Marczell;
22.9. 16.00 Igram – Tomášov      Křivan, Ďurčo M., Samko; Truchlý
22.9. 16.00 Jarovce – Karlova Ves      Dávid D., Hrazdira, Gosiorovský; Ležovič
22.9. 16.00 Kalinkovo – Malinovo      Pinček, Martiška, Černý; Vaško

Seniori S4B – 6. kolo
21.9. 16.00 PŠC Pezinok – Jablonec      Cvengroš, Čižmár, Ruc; Darlea
22.9. 16.00 Gajary – Kostolište      Hádek, Havrila, Srna; Rášo
22.9. 16.00 Viničné – Zohor      Valko, Polakovič Ľ., Olša D.; Keller
22.9. 16.00 Jakubov – CFK Pezinok      Martinkovič st., Maretta, Rozinek; Dadykin
22.9. 16.00 Šenkvice – Malacky      Križko, Bilčík, Malárik; Banič
22.9. 16.00 Jablonové – V. Leváre      Chálka, Gubančok, Moravec; Sochor
22.9. 16.00 Budmerice – Závod      Fischer, Gaži, Kroneraff; Elefant

Dorast SD3R – 8. kolo
21.9. 10.30 Iskra – Rača      Martiška, Brody, Koštrna
21.9. 11.00 Ivanka p/D – Bernolákovo      Hrazdira, Gubančok, ObFZ-v
21.9. 13.30 D. Lužná – PŠC Pezinok      Kroneraff, Chálka, Moravec
21.9. 13.30 Rohožník – Domino      Hádek, Valko, ObFZ-v
21.9. 13.30 Vrakuňa – Kostolište      Olša D., Samko, Koštrna
21.9. 13.30 Báhoň – ŠKP      Křivan, Gaži, Černý
21.9. 14.00 Ružinov – BCT      Ďurčo M., Smolíková, Križko

Dorast MD3R – 6. kolo
21.9. 16.00 Ružinov – Rača      Križko, Ďurčo M.
22.9. 10.00 Vrakuňa – Tomášov      Chromý,Lauer
22.9. 12.30 BCT – Zohor      Vašš, Smolíková
22.9. 13.30 Gajary – PŠC Pezinok      Havrila, Srna
22.9. 13.30 Šamorín-Hamuliakovo – Senec      ObFZ-m, ObFZ-m
22.9. 13.30 Domino – ŠKP      Kočický, Henček

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 6. kolo
21.9. 10.00-11.30 Rusovce – D. N. Ves      Martinkovič st., ObFZ-m
21.9. 10.00-11.45 D. Lužná – Ružinov      Chálka, Moravec
21.9. 10.00- 12.00 Žolík Malacky – Vrakuňa      Lackovič, ObFZ-v
21.9. 10.00-11.45 Rača – K. Ves      Ježík, ObFZ-m
21.9. 11.30-13.30 BCT – Domino      Dávid D., Zálesňák
21.9. 12.00-14.30 PŠC Pezinok – Modra      Čižmár, Ruc
22.9. 12.00-14.30 Ivanka p/D – FA Bratislava      Straka, Ralbovský

Prípravka (PMA1) 4. kolo
22.9. 9.00 FA Bratislava – Ružinov      Krčová
22.9. 9.00 ŠKP – Hamuliakovo      Dano
22.9. 10.30 K. Ves – Domino      Barin
24.9. 18.00 Slovan – Senec      Ľupták Š.
26.9. 16.00 Inter –Rača      Lovás

Prípravka (PMB1) 4. kolo
22.9. 10.00 FA Bratislava – Ružinov      Krčová
22.9. 9.00 ŠKP – Hamuliakovo      Lovás
22.9. 8.30 K. Ves – Domino      Barin
24.9. 17.00 Slovan – Senec      Ľupták Š.
26.9. 16.00 Inter –Rača      Dano

Prípravka (PMC) 4. kolo
22.9. 11.00 FA Bratislava – Ružinov      Krčová
22.9. 10.00 ŠKP – Hamuliakovo      Dano
22.9. 8.30 K. Ves – Domino      Barin
24.9. 16.00 Slovan – Senec      Ľupták Š.
26.9. 17.30 Inter –Rača      Lovás

Prípravka (PMA2) 3. kolo
22.9. 9.00 Šamorín – D. Lužná      Jaššo (Hamuliakovo)
22.9. 9.00 D. N. Ves – K. Ves      Takáč
22.9. 11.00 ŠKP – Žolík Malacky      Lovás
22.9. 14.00 BCT – Jarovce      Lovás

Prípravka (PMB2) 3. kolo
22.9. 10.00 Šamorín – D. Lužná      Jaššo (Hamuliakovo)
22.9. 10.30 D. N. Ves – K. Ves      Takáč
22.9. 11.00 ŠKP – Žolík Malacky      Dano
22.9. 15.00 BCT – Jarovce      Lovás
21.9. 10.30 Vrakuňa – Iskra      Krčová

Prípravka (PMA3) 2. kolo
12.9. 16.00 Inter –Dúbravka      Ľupták
21.9. 10.00 Z. Bystrica – Scorpions      Barin
22.9. 9.30 Kalinčiakova – Danubia       Príkopa
22.9. 12.00 FC Petržalka – Čunovo      Straka M.
22.9. 14.00 Rusovce – Lamač      Straka M.

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 5. kolo
22.09. 16:00 Malé Leváre – Záhorská Ves      Pirník, Surovský, AR2, D
22.09. 16:00 Borinka – Plavecký Štvrtok-Vysoká (B)      Patlevič Mičura, Gajarský, D
22.09. 16:00 Plavecký Mikuláš – Sološnica      Višváder, Hudy, AR2, D
22.09. 16:00 Suchohrad – Kuchyňa      Kožík, Žilavý, AR2, D
22.09. 16:00 Malacky – Pernek      Bočák, Rozbora, AR2, D

Seniori S5VB – 8. kolo
21.09. 16:00 Slovenský Grob (B) – Chorvátsky Grob      Rybár, Brejcha, Randa, D
21.09. 16:00 Grinava – Kráľová pri Senci (B)      Augustovič, Strapek, Huska, D
22.09. 16:00 Vištuk – Dubová     Olša M., Opálek, AR2, D
22.09. 16:00 Svätý Jur – Blatné      Hošo, Boško, AR2, D
22.09. 16:00 Častá – Doľany      Zárecký, Lieskovský, AR2, D
22.09. 16:00 Hrubý Šúr – Nová Dedinka      Augustovič, Kováč, AR2, D
22.09. 16:00 Miloslavov – Modra      Randa, Miško, AR2, D
22.09. 16:00 Kaplna – Čataj      Strapek, Kardelis, AR2, D

Dorast SD4VA – 4. kolo
21.09. 13.30 Lamač – Závod      Pacalaj, Gosiorovský
21.09. 14.00 D. N. Ves – Malacky      Lacena, Takáč, Trískal za ObFZ-m
22.09. 13.30 Jarovce – Žolík Malacky      Gosiorovský, Hrazdira
21.09. 16:00 Plavecký Mikuláš – Stupava      Pirník, Hudy
21.09. 16:00 Jakubov – Lozorno      Kožík, Surovský

Dorast SD4VB – 4. kolo
21.09. 16:00 Šenkvice – Dunajská Lužná (B)      Brejcha, Hošo
22.09. 13.30 Viničné – CFK Pezinok      Olša D., Polakovič Ľ.
22.09. 13.30 Igram – Modra      Ďurčo M., Samko
22.09. 13.30 Budmerice – Častá      Kroneraff, Gaži
22.09. 13:30 Slovenský Grob – Kráľová pri Senci      BFZ

Starší žiaci SZVMA – 5. kolo
22.09. 14.00 Jablonové – Závod      Gubančok
22.09. 10:00 Plavecký Štvrtok-Vysoká (A) – Veľké Leváre      Višváder
22.09. 10:00 Žolík Malacky – Záhorská Ves      Žilavý
22.09. 10:30 Lozorno – Zohor      Pirník
22.09. 11:00 Láb – Stupava      Kožík
22.09. 13:30 Jakubov – Sološnica      BFZ
22.09. 14:00 Rohožník – Plavecký Štvrtok-Vysoká (B)      BFZ

Starší žiaci SZVPK – 4. kolo
21.09. 10:30 Jablonec – Dubová      Olša M.
21.09. 14:00 Slovenský Grob – Doľany      Brejcha
22.09. 10:00 Budmerice – Svätý Jur      Olša M.
22.09. 14:00 Šenkvice – Vištuk      Bilčík
22.09. 14:00 Častá – Pezinok-Cajla      Zárecký

Starší žiaci SZVSC – 4. kolo
22.09. 10:00 Igram – Malinovo      Hošo
22.09. 11:00 Most pri Bratislave – Tomášov      Strapek

Mladší žiaci MZV – 4. kolo
21.09. 10:00 Rovinka – Pezinok-Cajla      Randa
21.09. 13:30 Pusté Úľany – Bernolákovo      Zárecký
21.09. 14:00 Šenkvice – N. Dedinka      Hošo
22.09. 10:30 Báhoň – Šamorín-Hamuliakovo      Polakovič A.
22.09. 14.00 Kalinkovo – Viničné      Černý

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV