Obsadenie R a DS – PR BFZ na 28.- 29.9.2013

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 19. kolo
28.9. 11.00-13.00 Slovan – B. Bystrica      Fischer, Křivan, Krčová (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 8. kolo
28.9. 10.00-12.00 FC Petržalka – Púchov      Cvengroš, Srna, Rozinek (Pankúchová)
29.9. 14.00-16.00 Inter – Myjava      Dobrovský, Kachnič, Straka (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 21. kolo
28.9. 10.00-11.30 Senec – Nitra      Orlíková, Sabo za ObFZ-m (Réca)
29.9. 10.00-11.30 Slovan – D. Streda      Triskal, Janco za ObFZ-m (Pasienky)

II. liga žien – 4. kolo
28.9. 13.30 FK Dúbravka – D. Lužná      Maretta
29.9. 13.30 FK Kuchyňa – Sv. Jur      Lackovič

Regionálna liga žiačok Bratislava – 4.kolo
28.9. 11.45 FK Dúbravka – D. Lužná      Maretta

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 9. kolo
28.9. 10.00-14.30 FC Petržalka – D. Streda      Havrila, Polakovič Ľ., Smolíková; Pogány (Sklodowskej)

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 11. kolo
28.9. 10.30 Ružinov – Báhoň      Straka, Berner, Orlický; Darlea
28.9. 16.00 Sv. Jur – ŠKP      Tanglmayer, Lauer, Chromý; Marczell
28.9. 16.00 P. Štvrtok – Rohožník      Vašš, Mosor, Ježík; Brody
29.9. 10.00 Inter – Most p/B      Cvengroš, Kachnič, Dobrovský; Keller
29.9. 16.00 Lozorno – S. Grob      Bláha, Parilák, Ščepán; Sedlák
29.9. 16.00 Domino – Ivanka p/D      Brody, Ježík, Smolíková; Jablonický
29.9. 16.00 Stupava – Rovinka      Kočický, Havrila, Smirnov; Truchlý
29.9. 16.00 Bernolákovo – Limbach      Fischer, Henček, Mosor; Chladek

Seniori S4A – 7. kolo
28.9. 16.00 Vrakuňa – Jarovce      Henček, Gubančok, Hrazdira; Dadykin
29.9. 16.00 Malinovo – Danubia      Lauer, Samko, Bilčík; Beňo
29.9. 16.00 Kalinkovo – Karlova Ves      Malárik, Berner, Polakovič Ľ.; Elefant
29.9. 16.00 Tomášov – Lamač      Gosiorovský, Chromý, Kroneraff; Banič
29.9. 16.00 D. N. Ves – Igram      Černý, Dávid D., Zálesňák; Šuran
29.9. 16.00 Čunovo – Rusovce      Koštrna, Rozinek, Martinkovič st.; Príkopa
29.9. 16.00 Vajnory – BCT      Ruc, Tanglmayer, Chálka; Ľupták

Seniori S4B – 7. kolo
28.9. 16.00 Závod – PŠC Pezinok      Parilák, Čižmár, Lackovič; Ondrušek
29.9. 16.00 V. Leváre – Budmerice      Maretta, Srna, Ralbovský; Somoláni
29.9. 16.00 Malacky – Jablonové      Olša D., Martiška, Hrazdira; Vyletel
29.9. 16.00 CFK Pezinok – Šenkvice      Pinček, Hádek, Valko; Rášo
29.9. 16.00 Zohor – Jakubov      Križko, Moravec, Ďurčo M.; Hájek
29.9. 16.00 Kostolište – Viničné      Gaži, Vašš, Čižmár; Lazar
29.9. 16.00 Jablonec – Gajary      Bohun, Křivan, Pacalaj; Vaško

Dorast SD3R – 9. kolo
28.9. 10.00 PŠC Pezinok – Rohožník      Valko, Hádek, Olša D.
28.9. 13.00 ŠKP – Ružinov      Kočický, Černý, Gaži
28.9. 13.30 Sv. Jur – Ivanka p/D      Chromý, Lauer, ObFZ-v
28.9. 16.00 Bernolákovo – Báhoň      Martiška, Ralbovský, Koštrna
28.9. 16.00 Kostolište – Iskra      Brody, Križko, Ruc
28.9. 16.00 Domino – Vrakuňa      Ďurčo M., Gosiorovský, Samko
29.9. 10.30 BCT – D. Lužná      Hrazdira, Martiška, Ralbovský

Dorast MD3R – 7. kolo
28.9. 12.00 PŠC Pezinok – BCT      Hádek, Valko, Olša D.
28.9. 15.00 ŠKP – Ružinov      Gaži, Černý, Kočický
29.9. 13.30 Tomášov – Šamorín-Hamuliakovo      Kroneraff, Chromý
29.9. 13.30 Zohor – Vrakuňa      Ďurčo M., Moravec
29.9. 15.00 Rača – Gajary      ObFZ-m, ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 5. kolo
28.9. 9.00-11.00 Vrakuňa – Rača      Hrazdira, Gubančok
28.9. 9.00-11.00 D. N. Ves – D. Lužná      Martiška, Koštrna
28.9. 9.00-10.30 Domino – Rusovce      Chálka, Gosiorovsky
28.9. 9.30 Karlova Ves – Ivanka p/D      Moravec, Malárik (SZRL)
29.9. 10.00 Karlova Ves – Ivanka p/D      Malárik (MZRL)
28.9. 10.00-11.30 Modra – BCT      Olša D., ObFZ-v
28.9. 13.00-15.00 FA Bratislava – PŠC Pezinok      Kroneraff, Smirnov (Malinovo)
29.9. 9.30-11.30 Ružinov – Žolík Malacky      Martinkovič st., Rozinek

Prípravka (PMA1) 5. kolo
26.9. 17.30 Ružinov – ŠKP      Teťák
28.9. 9.00 Šamorín-Hamuliakovo – Slovan      Doležal (Hamuliakovo)
28.9. 09.30 Rača – K. Ves      Barin
28.9. 13.30 Domino – FC Petržalka      Jaššo
29.9. 9.00 Senec – Inter      Barin

Prípravka (PMB1) 5. kolo
26.9. 16.00 Ružinov – ŠKP      Kuzmová
28.9. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – Slovan      Doležal (Hamuliakovo)
28.9. 10.45 Rača – K. Ves      Barin
29.9. 13.00 Domino – FC Petržalka      Adámik
29.9. 10.00 Senec – Inter      Barin

Prípravka (PMC) 5. kolo
26.9. 16.00 Ružinov – ŠKP      Teťák
28.9. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – Slovan      Doležal (Hamuliakovo)
28.9. 12.00 Rača – K. Ves      Barin
29.9. 13.00 Domino – FC Petržalka      Jaššo
29.9. 11.00 Senec – Inter      Barin

Prípravka (PMA2) 9. kolo
26.9. 17.00 D.N.Ves – D. Lužná      Takáč
26.9. 17.00 Iskra – ŠKP      Lovás
26.9. 17.00 K. Ves – Šamorín      Dano
26.9. 17.00 Jarovce – Žolík      Jaššo

Prípravka (PMB2) 9. kolo
26.9. 16.00 D.N.Ves – D. Lužná      Takáč
26.9. 16.00 Iskra – ŠKP      Lovás
26.9. 16.00 K. Ves – Šamorín      Dano
26.9. 16.00 Jarovce – Žolík      Jaššo
26.9. 16.00 Vrakuňa – BCT      Krčová

Prípravka (PMA2) 9. kolo
28.9. 9.00 D. Lužná – Inter      Krčová
29.9. 9.00 Šamorín – ŠKP      Krčová
29.9. 10.00 Žolík Malacky – BCT      ObFZ-v
29.9. 10.30 Jarovce – D. N. Ves      Jaššo

Prípravka (PMB2) 9. kolo
28.9. 10.15 D. Lužná – Inter      Krčová
29.9. 10.00 Šamorín – ŠKP      Krčová
29.9. 11.30Žolík Malacky – BCT      ObFZ-v
29.9. 9.15 Jarovce – D. N. Ves      Jaššo
29.9. 8.30 K. Ves „B“ – Vrakuňa      Adámik

Prípravka (PMA3) 4. kolo
28.9. 9.30 Lamač – FC Petržalka „B“      Lovás
28.9. 10.30 Čunovo – Inter      Takáč
28.9. 10.30 Scorpions – Rusovce      Dano
28.9. 14.30 Danubia – Dúbravka      Adámik (Domino)
29.9. 9.30 Kalinčiakova – Z. Bystrica      Príkopa

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5VA – 6. kolo
29.09. 16:00 Studienka – Pernek      Kožík, Rozbora
29.09. 16:00 Kuchyňa – Malacky      Bočák, Hudy
29.09. 16:00 Sološnica – Suchohrad      Žilavý, Surovský
29.09. 16:00 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – Plavecký Mikuláš      Randa, Boško
29.09. 16:00 Záhorská Ves – Borinka      Pirník, Višváder

Seniori S5VB – 9. kolo
28.09. 16:00 Kráľová pri Senci (B) – Častá      Strapek, Habo, Huska, D
29.09. 16:00 Čataj – Slovenský Grob (B)      Patlevič, Mičura, Gajarský, D
29.09. 16:00 Modra – Kaplna      Olša M., Brejcha, AR2, D
29.09. 16:00 Nová Dedinka – Miloslavov      Rybár, Polakovič A., AR2, D
29.09. 16:00 Doľany – Hrubý Šúr      Hošo, Miško, Lieskovský, D
29.09. 16:00 Blatné – Grinava      Zárecký, Opálek., AR2, D
29.09. 16:00 Dubová – Svätý Jur      Habo, Huska, AR2, D
29.09. 16:00 Chorvátsky Grob – Vištuk      Augustovič, Strapek, Kováč, AR2, D

Dorast SD4VA – 5. kolo
28.09. 13:30 Závod – Jarovce      Rozbora, AR1
28.09. 16:00 Žolík Malacky – Plavecký Mikuláš      Surovský, Kožík
28.09. 16:00 ŠK Malacky – Jakubov      Hudy, Žilavý
29.09. 13.30 Lozorno – Lamač     Ščepán, Parilák
29.09. 13.30 Stupava – D. N. Ves     Havrila, Smirnov

Dorast SD4VB – 5. kolo
28.09. 13:30 Kráľová pri Senci – Viničné      Huska, Habo
28.09. 16:00 Častá – Šenkvice      Olša M., Opálek
28.09. 16:00 Dunajská Lužná (B) – Slovesnký Grob      Hošo, Kardelis
29.09. 13:30 Modra – Budmerice      Brejcha, Olša M.
29.09. 13.30 CFK Pezinok – Igram      Hádek, Valko

Starší žiaci SZVMA – 6. kolo
28.09. 11:30 Stupava – Lozorno      Randa
29.09. 10:00 Plavecký Štvrtok-Vysoká (A) – Žolík Malacky      Hudy /ihr. Pl. Štvrtok/
28.09. 16:00 Zohor – Jakubov      Višváder
29.09. 13:00 Záhorská Ves – Rohožník      Kožík
29.09. 14:00 Veľké Leváre – ŠK Malacky      R
29.09. 14:00 Sološnica – Jablonové      Surovský
29.09. 14:00 Plavecký Štvrtok-Vysoká (B) – Láb      Boško /ihr. Vysoká/

Starší žiaci SZVPK – 5. kolo
28.09. 09:30 Svätý Jur – Šenkvice      Brejcha
29.09. 09:30 Pezinok-Cajla – Slovenský Grob      Kardelis
29.09. 13:30 Vištuk – Jablonec      R
29.09. 14:00 Doľany – Budmerice      Miško
29.09. 14:00 Dubová – Častá      Huska

Starší žiaci SZVSC – 5. kolo
28.09. 15:00 Šamorín-Hamuliakovo – Most pri Bratislave      R
29.09. 10:00 Tomášov – Igram      Hošo
28.09. 14:00 Malinovo – Kráľová pri Senci      R

Mladší žiaci MZV – 5. kolo
28.09. 10:00 Pezinok-Cajla – Báhoň      Lieskovský
28.09. 13:00 Šamorín-Hamuliakovo – Šenkvice      R
29.09. 10:00 Viničné – Pusté Úľany      Huska
29.09. 10:00 Nová Dedinka – Kalinkovo      Marczell
29.09. 14:00 Limbach – Rovinka      R

PrMA – 5.kolo
29.9. 10,30 Stupava – Rohožník      R
28.9. 14,00 Závod – V.Leváre      R
28.9. 10,00 Vysoká – Zohor      R
29.9. 14,00 Studienka – Láb      R
28.9. 13,00 Lozorno – Jakubov      R

PrPK – 4.kolo
28.9. 14,00 PŠC Pezinok – CFK Cajla      R
29.9. 10,00 Šenkvice – Sl.Grob      R
29.9. 10,00 Modra – Grinava      R
29.9. 10,00 Limbach – Viničné      R
29.9. 14,30 Jablonec – Sv.Jur      R

PrSC – 5.kolo
29.9. 14,00 Čataj – Kraľova B      Patlevič
29.9. 10,30 Malinovo – Kalinkovo      R
29.9. 10,00 Miloslavov – Most      R
28.9. 15,30 Senec – Ch.Grob      R
28.9. 10,00 Kraľova A – N.Dedinka      R
29.9. 9,30 Rovinka – Bernolákovo      R

DOHRÁVKY
SD4VB – 3. kolo
UTOROK 24.09. 17.00 Kráľová pri Senci – Dunajská Lužná B      Habo, Strapek
ŠTVRTOK 26.09. 17.00 Častá – Igram      Zárecký, Opálek
SD4VA – 3. kolo
STREDA 25.09. 16.30 Malacky – Stupava      Hudy, Pirník /v Perneku/
SZVMA
ŠTVRTOK 26.09. 16.30 Stupava – Rohožník      Randa
MZV
STREDA 25.09. 16.30 Hamuliakovo – Rovinka      Marczell

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV