Oznam Komisie mládeže BFZ – ZHL starších a mladších žiakov 2013/2014

ZIMNÁ HALOVÁ LIGA BFZ – ročník 2013/20114

KM BFZ oznamuje FK, hrajúcim ZHL BFZ starších žiakov o Pohár predsedu BSK, že vzhľadom k rekonštrukcii haly Lekárskej fakulty UK sa od 3. kola – t.j. od 12.1.2014 bude hrať vo veľkej telocvični pod názvom „STURÁK“ na internáte Mlynská dolina.

POZOR : úprava hracích časov 3. kola !!!

STARŠÍ ŽIACI Veľká  telocvičňa „Šturák“ – internát Mlynská dolina, konečná MHD č.39, cez rampu druhá odbočka vľavo = parkovisko.

Bližšie info : Peter Mazanec mob.: 0948 238333, Pavel Príkopa mob: 0905 474471.

3.kolo – 12. 01. 2014  – nedeľa   –  služba p. Mazanec P.

Hracie časy – upravené !!!

09,00 h.   Slávia Ekonóm                     –  SDM Domino „A“

09,50 h.   OFK Vysoká pri Morave        –  FC ŠTK 1914 Šamorín „B“

10,40 h.   Slovan Ivanka p. D.               –  FK BCT        (priat.zápas)

11,20 h.   FK Vajnory                            –  ŠK Žolík Malacky

12,10 h.   ŠK Svätý Jur                         –  Lok. Dev.N.Ves „B“

13,00 h.   FC ŠTK 1914 Šamorín „A“     –  FC Ružinov

13,50 h.   SDM Domino „B“                  – OŠK Marianka

14,40 h.   Lok. Dev.N.Ves „A“               –  ŠK Vrakuňa (priat.zápas)

15,30 h.   MŠK Iskra Petržalka             –  FKM Karlova Ves

16,20 h.   FK Rača                            –  FK Šamorín-Hamuliakovo

17,10 h.   FKM Karlova Ves                –  ŠK Vrakuňa  (dohráv. 2.kola)

MLADŠÍ ŽIACItelocvična SOŠ Na Pántoch 9,  Bratislava-Rača

3.kolo – 12. 01. 2014 – nedeľa  –  služba p. Príkopa

09,00 h.   FC Lamač                            –  SDM Domino „A“

10,00 h.   ŠK Slovan BA / dievčatá /      –  FK Vajnory

10,50 h.   Slovan Ivanka p. D.               –  FK BCT     (priat.zápas)

11,40 h.   FK Scorpions                        –  ŠK Žolík Malacky

12,30 h.   Lok. Dev.N.Ves „B“                –  ŠK Šenkvice

13,30 h.   Lok. Dev.N.Ves „A“               –  FC Ružinov

14,20 h.   SDM Domino „B“                   –  ŠK Bernolákovo

15,10 h.   MFC Záhorská Bystrica         – ŠK Vrakuňa    (priat.zápas)

16,00 h.   MŠK Iskra Petržalka             –  FKM Karlova Ves

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV