Výsledky ZHL BFZ – ml. žiaci + prípravky – výsledky 4.kola – aktualizované 2. krát

Zimná halová liga BFZ žiakov 2013/2014:

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2013/2014 o Pohár župana BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2001 a mladší) a starší žiaci (nar. po 1. 1. 1999 a mladší) pokračovala zápasmi len v kategórii mladších žiakov.

Mladší žiaci (SOŠ, Na Pántoch č. 9, Bratislava – Rača)

A-skupina – 4. koloFC Ružinov – Domino B 11:5, Bartek 4, Zelenay 3, Javorček a Vo Binh po 2 – L. Krechňák 4, Š. Krechňák. Rača – D. N. Ves A 3:3, Mesároš, Smatana, Grill – Ufnár, Jonáš, Mikuláš.

1. Bernolákovo       3              3              0              0              20:7         9

2. D. N. Ves A        4              2              1              1              16:9         7

3. Rača                  3              1              1              1              8:11         4

4. FC Ružinov         3              1              0              2              15:13       3             

5. Domino B           3              0              0              3              9:28         0

Poradie strelcov: 7 gólov – Prochádzka (Bernolákovo), 6 – Csaszár (D. N. Ves A), Gál (Bernolákovo), 4 – Bartek (Ružinov), L. Krechňák (Domino B), Mesároš (Rača), 3 – Žilavý, Zelenay (Ružinov), Ďugel (Bernolákovo), Mikuláš (D. N. Ves A), 2 – Hedera (Domino B), Axamit (Bernolákovo), Javorček, Vo Binh (Ružinov), Ufnár (D. N. Ves A), 1 – Cserpes, Vasko (Bernolákovo), Vrábel, Cicák, Jarab, Rigo, Jonáš (D. N. Ves A), Juck, Galko, Š. Krechňák (Domino B), Rohárik (Ružinov), Pelan, Kostka, Smatana, Grill (Rača).

B-skupina – 4. kolo: K. Ves – D. Lužná 7:2, Siekel 4, Richter, Brukker, Štepanovský – Dolník 2. Vrakuňa – I. Petržalka 3:1, Barčík, Dospel, Žiak – Kralovič. Dohrávka 2. kola: D. Lužná – Záh. Bystrica 9:4, Dolník 5, Hubert 3, Kerekeš – Kubina 2, Mikletič, Dučaj.

1. Karlova Ves        3              3              0              0              26:6         9

2. I. Petržalka          4              2              0              2              12:12       6

3. Z. Bystrica          3              1              0              2              12:12       3

4. D. Lužná             3              1              0              2              14:17       3

5. Vrakuňa              3              1              0              2              5:22         3

Poradie strelcov: 9 gólov – Siekel (K. Ves), 8 – Štepanovský (K. Ves), 7 – Dolník (D. Lužná), 6 – Kubina (Z. Bystrica), 5 – Kralovič (I. Petržalka), Hubert (D. Lužná), 4 – Mesároš, Richter (K. Ves), 3 – Baranovič (I. Petržalka), Mikletič (Z. Bystrica), 2 – Dučaj (Z. Bystrica), 1 – Tóth, Barčík, Dospel, Žiak (Vrakuňa), Šmajda (Z. Bystrica), Kolek, Maslík, Schickhofer, Mutkovič (I. Petržalka), Hraška, Kerekeš (D. Lužná), Brukker (K. Ves).

C-skupina – 4. kolo: 

Domino A – Slovan diev. 4:1, Orosz 2, Adamek, Fratrič – Rezeková. Ivanka – Lamač 5:2, Vondryska 3, Lovás, Preisach – Kudláč 2.

1. Domino A           3              3              0              0              13:1         9

2. Ivanka                3              2              0              1              16:6         6

3. Slovan diev.        3              2              0              1              10:7         6

4. Lamač                4              1              0              3              6:18         3

5. Vajnory               3              0              0              3              5:18         0

Poradie strelcov: 7 gólov – Vondryska (Ivanka), 6 – V. Balážová (Slovan d.), 5 – Kudláč (Lamač), 3 – Dežulian (Ivanka), Orosz, R. Rak (Domino A), 2 – Mališ (Ivanka), Paštinský, Kučerka (Domino A), Rezeková (Slovan d.), 1 – Štefkovič, Kovačič, Lovás, Preisach (Ivanka), Martišek, M. Kula, Chorváth, Depeš, Rehák (Vajnory), Vrba (Lamač), A. Balážová, Kaláberová (Slovan d.), Pavlík, Adamek, Fratrič (Domino A).

D-skupina – 4. kolo: BCT – Scorpions 7:1, Boška a Takács po 2, Markovic, Suvák, Uhlár – Ágh. Žolík Malacky – D. N. Ves B 9:1, Šimek 3, Foltýn a Krchnavý po 2, Bidsadský,  Zuma – Gajarský. Vajnory – Šenkvice 1:6, Chorváth – Čambal a Lacko po 2, Juran, Somorovský (PZ).

1. Šenkvice             3              3              0              0              22:8         9

2. Žolík Malacky      3              2              0              1              13:2         6

3. BCT                    3              2              0              1              12:8         6

4. Scorpions            4              1              0              3              5:15         3             

5. D. N. Ves B         3              0              0              3              4:23         0

Poradie strelcov: 11 gólov – Dugovič (Šenkvice), 5 – Šimek (Žolík), 4 – Suvák (BCT), 3 – Matula (Scorpions), Žilinský (Šenkvice), Boška (BCT), Foltýn (Žolík), 2 – Žák, Somorovský (Šenkvice), Takács (BCT), Krchnavý (Žolík), 1 – Beliansky, Lacko, Zvolenský, Juran, Sandtner (Šenkvice), Mulik, Ágh (Scorpions), Palkovič, Fratrič, Kolenčík, Gajarský (D. N. Ves B), Walter, Bidsadský, Zuma (Žolík), Markovic, Uhlár (BCT).

Program 5. kola – 26. 1. 2014 (nedeľa) – aktualizované !!! :

9.00 Domino B – Rača, 10.00 Bernolákovo – FC Ružinov, 10.50 D. N. Ves A – I. Petržalka (PZ), 11.40 Vajnory – Domino A, 12.30 Lamač – Scorpions (PZ), 13.30 Slovan diev. – Ivanka, 14.20  D. Lužná – Vrakuňa,, 15.10 Z. Bystrica – K. Ves, 16.00 D. N. Ves B – BCT, 16.50 Šenkvice – Žolík Malacky.

Starší žiaci (Veľká telocvičňa „Šturák“, Mlynská dolina, Bratislava) – Program 4. kola – 26. 1. 2014 (nedeľa) – aktualizované 2 x !!! :

9.00 BCT – Vajnory, 10.00 Vrakuňa – MŠK I. Petržalka (vzáj. výmena), 10.50 Šamorín B – D. N. Ves B (PZ), 11.40 FC Ružinov – Domino B, 12.30 D. N. Ves A – Šamorín A, 13.30 K. Ves – Rača, 14.20 Žolík Malacky – Sv. Jur (vzáj. výmena), 15.10 Ivanka – Ekonóm (presun zo 16:50 h.) Marianka – Šamorín-Hamuliakovo (PZ) = nehrá sa, 16.00 Domino A – Vysoká .

 

Zimná halová liga BFZ prípraviek 2013/2014   –   ŠH Malina Malacky

Skupina B – 4. hrací deň – 19. 1. (nedeľa):

Kúty – Závod 4:2 (2:1), Daniš 2, A. Královič, M. Královič – Žofčák, Bartoš.

Modra – Domino B 1:4 (1:2), Kollárová – Hržič 2, Masár, Sadloň.

Závod – Modra 0:7 (0:4), Glasa 2, Kollárová, Kollár, Dvorak, Juranová, René Feder.

Kúty – Domino B 2:5 (1:2), M. Polák, A. Kralovič – Lazík 3, Sadloň, Mikuška.

Zohor – Láb 1:6 (0:4), Kovar – Ďurica 3, Čech 2, Šulc.

ŠKP I. Dúbravka – Žolík A 3:3 (1:2), Racz 2, Červienka – Rastislav Haramia 2, Kuma.

Láb – ŠKP I. Dúbravka 2:9 (1:5), Ďurica, Čech – Marušinová 3, Tóth 2, Mozola, Závodský, Racz, Červienka.

Zohor – Žolík A 0:13 (0:7), Šimek 6, Rastislav Haramia 2, Kuma, Rizvani, Sova, Michalovič, Sedlák.

1. ŠKP I. Dúbravka    4              3              1              0              36:5         10

2. Žolík Malacky A    4              3              1              0              34:6         10

3. Domino B              4              3              0              1               15:9         9

4. Modra                    4              2              1              1              11:5         7

5. Láb                       4              2              0              2              14:16        6

6. Kúty                      4              1              0              3              9:19         3

7. Zohor                     4              0              1              3              2:22         1

8. Závod                     4              0              0              4              2:41         0

Poradie strelcov:

11 gólov – Rastislav Haramia (Žolík A), 10 – Rácz (ŠKP), 7 – Čech (Láb), Kuma (Žolík A), 6 – Ďurica (Láb), Červienka (ŠKP), Šimek (Žolik A), 5 – Závodský (ŠKP), 4 – Zukal (ŠKP), Lazík (Domino B), 3 – Jurkáček, Rizvani (Žolík A), Šiška, Marušinová (ŠKP), Lednár (Domino B), Kollárová (Modra), Martin Polák (Kúty), 2 – A. Královič, Daniš (Kúty), Špitalský, Tóth (ŠKP), Glasa, Dvorák, Fedér (Modra), Hržič, Sadloň (Domino B), 1 – Hutta, M. Královič (Kúty), Marek Polák, Sova, Michalovič, Sedlák (Žolík A), Malý, Kovar (Zohor), Kollár, Juranová (Modra), Rusnák, Jakub Potocký, Masár, Mikuška (Domino B), Žofčák, Bartoš (Závod), Šulc (Láb), Mozola (ŠKP).

Ďalší program:

Skupina A (5. hrací deň – nedeľa 26. 1. 2014):

9.00 Šenkvice – Sološnica, 9.45 Rohožník – Domino A, 10.30 Šenkvice – Rohožník, 11.15 Sološnica – Domino A, 12.00 Studienka – Vysoká, 12.45 Žolík B – Lozorno, 13.30 Studienka – Lozorno, 14.15 Vysoká – Žolík B.

Skupina B (6. hrací deň – nedeľa 2. 2. 2014):

9.00 Závod – Zohor, 9.45 Domino B – ŠKP Dúbravka, 10.30 Závod – Domino B, 11.15 Zohor – ŠKP Dúbravka, 12.00 Láb – Kúty, 12.45 Modra – Žolík A, 13.30 Kúty – Modra, 14.15 Láb – Žolík A.

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV