Výsledky ZHL BFZ (25.-26.január) – st. a ml. žiaci + prípravky – aktualizované

Starší žiaci

A-skupina – 4. kolo:

FC Ružinov – Domino B 1:1, Peller – Fronc.

D. N. Ves A – Šamorín A 6:2, Sith 3, Boris 2, Bakoš – Nachnebel, Florian.

1. D. N. Ves A           3          3          0          0          35:5     9

2. Šamorín A             4          3          0          1          17:11   9

3. Domino B               3          1          1          1          14:9     4

4. FC Ružinov            3          0          1          2          4:11     1

5. Marianka               3          0          0          3          3:37     0 

Poradie strelcov: 10 gólov – Bakoš, Sith (D. N. Ves A), 8 – Simandl (Šamorín A), 7 – Veidinger (D. N. Ves A), 4 – Sloboda (Domino B), 3 – Matejko, Herceg (Domino B), Urban (Šamorín A), 2 – Csutora (Šamorín A), Vávra (Marianka), Rusňák, Boris (D. N. Ves A), Števík, Fronc (Domino B), Peller (Ružinov), 1 – Lengyel, Pull, Padúch, Petrík (D. N. Ves A), Kalmán, Szászi, Nachnebel, Florian (Šamorín A), Kouher, Kaššaj (Ružinov), Petrík (Marianka).                     

B-skupina – 4. kolo:

K. Ves – Rača 2:4, Čižnár, Puskailer – Majtán, Imriška, Polakovič, Šimko. Vrakuňa – I. Petržalka 11:1, Dömény 4, Graus, Škereň a Lakatoš po 2, Gombkötö – Šubík. Marianka – Šamorín-Hamuliakovo nehrali (PZ).

1. Šamorín-Hamuliak.               3          3          0          0          27:5     9

2. Rača                                     3          2          0          1          15:9     6

3. Vrakuňa                                3          2          0          1          19:15   6

4. Karlova Ves                          3          0          1          2          8:11     1

5. I. Petržalka                           4          0          1          3          5:34     1         

Poradie strelcov: 14 gólov – Sipos (Šam./Ham.), 6 – Dömény (Vrakuňa), 4 – T. Lengyel, D. Lengyel (Šam./Ham.), 3 – Puskailer (K. Ves), Gombkötö (Vrakuňa), 2 – Kulacs (Šam./Ham.), Šimko, Macko, Hronský (Rača), Záhumenský (I. Petržalka), Červeň,  Rigo, Graus, Škereň,  Lakatoš (Vrakuňa), 1 – Labuda, Csiba (Šam./Ham.), Rozum, Ružička, Šubík (I. Petržalka), Ďuríček, Doležal, Majtán, Matovič, Petráš (Rača), Karetka, Kočiš, Gbelec (K. Ves).          

C-skupina – 4. kolo:

Domino A – Vysoká 6:3, Hodál 3, Ďuriač, Otruba, Drgoňa – A. Houdek 2, Miškolci.

Ivanka – Ekonóm 20:0, Červenko 7, T. Martišek 5, Hedl 3, Misiarz 2, Kraus, Udvaroš, Misko.

1. Domino A                3          3          0          0          13:5     9

2. Ivanka                      3          2          0          1          26:5     6

3. Šamorín B                3          2          0          1          22:8     6

4. Vysoká                     3          1          0          2          18:11   3

5. Ekonóm                   4          0          0          4          1:51     0                                            

Poradie strelcov:

7 gólov – Burian (Šamorín B), T. Martišek, Červenko (Ivanka), 6 – Pavlík (Šamorín B), 5 – J. Houdek (Vysoká), Hodál (Domino A), 4 – A. Houdek (Vysoká), 3 – Kimlička (Vysoká), Szinghoffer (Šamorín B), Hedl, Misiarz (Ivanka), 2 – Gbelský (Vysoká), Sarvanyi, Szabó (Šamorín B), Ďuriač, Drgoňa (Domino A), 1 – Alexík, Kadnár, J. Martišek, Kraus, Udvaroš, Misko (Ivanka), Horváth  (Šamorín B), Kopčová, M. Houdek, Danihel, Miškolci (Vysoká), Berec, Bujna, Boroš, Otruba (Domino A), Zhenpeng (Ekonóm).

D-skupina – 4. kolo:

BCT – Vajnory 4:2, Petráš 2, Slimčák, Križan – Gocký, Krnáč.

Žolík Malacky – Sv. Jur 24:0, Linek a Foltýn po 5, Držka a M. Lörinczi po 4, Tuhovčák a Haramia po 2, Zavodník.

Šamorín B – D. N. Ves B 1:7, Pavlík – Mader a Šefránek po 2, Vallo, Valík,

1. Žolík Malacky         3          3          0          0          39:0     9

2. D. N. Ves B            3          3          0          0          18:1     9

3. BCT                        3          1          0          2          5:6        3

4. Vajnory                   4          1          0          3          10:26   3         

5. Svätý Jur                3          0          0          3          2:41     0

Poradie strelcov: 8 gólov – M. Lörinczi, Foltýn (Žolík), 6 – Riha (D. N. Ves B), Držka (Žolík), 5 Linek (Žolík), 3 – Valík (D. N. Ves B), Gocký (Vajnory), Tuhovčak (Žolík), 2 – Chorváth (Vajnory), Vaniš, Salinka, Haramia (Žolík), Cichra (D. N. Ves B), Slinčák, Petráš (BCT), 1 – Martišek, Bortlík, Mucha, Kotek, Krnáč (Vajnory), Hrdina, Rybár (Sv. Jur), Hrica, Molnár, Martiš, Vallo, Šefránek, Mader (D. N. Ves B), Sivák, Zavodník (Žolík), Križan (BCT).

Program 5. kola – 2. 2. 2014 (nedeľa): 9.00 Domino B – D. N. Ves A, 10.00 Marianka – FC Ružinov, 10.50 Šamorín A – I. Petržalka (PZ), 11.40 Rača – Vrakuňa, 12.30 Šamorín-Hamuliakovo – K. Ves, 13.30 Vysoká – Ivanka, 14.20 Šamorín B – Domino A, 15.10 Ekonóm – Vajnory (PZ), 16.00 Sv. Jur – BCT, 16.50 D. N. Ves B – Žolík Malacky.

 

Mladší žiaci

A-skupina – 5. kolo:

Domino B – Rača 3:1, Galko, Králik, Telekeš – Mesároš.

Bernolákovo – FC Ružinov 6:4, Prochádzka 3, Cserpes, Ščasnárová, Gal – Ondriš, Zaplatílek, Zelenay, Javorček.

D. N. Ves A – I. Petržalka 3:3, Cicák, Jonáš, Vrábel – K. Šelc, Mutkovič, Kolek (PZ).

1. Bernolákovo              4          4          0          0          26:11   12

2. D. N. Ves A               4          2          1          1          16:9     7

3. Rača                         4          1          1          2          9:14     4

4. FC Ružinov               4          1          0          3          19:19   3         

5. Domino B                  4          1          0          3          12:29   3                                 

Poradie strelcov:

10 gólov – Prochádzka (Bernolákovo), 7 – Gál (Bernolákovo), 6 – Csaszár (D. N. Ves A), 5 – Mesároš (Rača), 4 – Bartek, Zelenay (Ružinov), L. Krechňák (Domino B), 3 – Žilavý, Javorček (Ružinov), Ďugel (Bernolákovo), Mikuláš (D. N. Ves A), 2 – Hedera, Galko (Domino B), Axamit, Cserpes (Bernolákovo), Vo Binh (Ružinov), Ufnár (D. N. Ves A), 1 – Vasko, Ščasnárová (Bernolákovo), Vrábel, Cicák, Jarab, Rigo, Jonáš (D. N. Ves A), Juck, Š. Krechňák, Králik, Telekeš (Domino B), Rohárik, Ondriš, Zaplatílek (Ružinov), Pelan, Kostka, Smatana, Grill (Rača).

B-skupina – 5. kolo:

D. Lužná – Vrakuňa 12:1, Kerekeš 5, Hubert 2, Molnár, Hrančo, Dolník, Jendruš, Revický – Vavrek.

Z. Bystrica – K. Ves 1:5, Šmajda – Štepanovský 2, Belica, Meszáros, Siekel.

1. Karlova Ves               4          4          0          0          31:7     12

2. MŠK I. Petržalka        4          2          0          2          12:12   6

3. D. Lužná                    4          2          0          2          26:18   6

4. Z. Bystrica                  4          1          0          3          13:17   3

5. Vrakuňa                      4          1          0          3          6:34     3         

Poradie strelcov:

10 gólov – Siekel (K. Ves), Štepanovský (K. Ves), 8 – Dolník (D. Lužná), 7 – Hubert (D. Lužná), 6 – Kubina (Z. Bystrica), Kerekeš (D. Lužná), 5 – Kralovič (I. Petržalka), Meszáros (K. Ves), 4 – Richter (K. Ves), 3 – Baranovič (I. Petržalka), Mikletič (Z. Bystrica), 2 – Dučaj, Šmajda (Z. Bystrica), 1 – Tóth, Barčík, Dospel, Žiak, Vavrek (Vrakuňa), Kolek, Maslík, Schickhofer, Mutkovič (I. Petržalka), Hraška, Molnár, Hrančo, Jendruš, Revický (D. Lužná), Brukker, Belica (K. Ves).

C-skupina – 5. kolo: Lamač – Scorpions 5:3, Šafárik 3, Kudláč, Andris – Ozorák, P. Matula, R. Matula (PZ). Slovan diev. – Ivanka 0:1, Vondryska. Vajnory – Domino A 0:11, Fratrič 4, Paštinský, Kučerka a Neupauer po 2, Neumann.

1. Domino A                 4          4          0          0          24:1     12

2. Ivanka                      4          3          0          1          17:6     9

3. Slovan diev.             4          2          0          2          10:8     6

4. Lamač                     4          1          0          3          6:18     3

5. Vajnory                    4          0          0          4          5:29     0                                            

Poradie strelcov:

8 gólov – Vondryska (Ivanka), 6 – V. Balážová (Slovan d.), 5 – Kudláč (Lamač), Fratrič (Domino A), 4 – Paštinský, Kučerka (Domino A), 3 – Dežulian (Ivanka), Orosz, R. Rak (Domino A), 2 – Mališ (Ivanka), Rezeková (Slovan d.), Neupauer (Domino A), 1 – Štefkovič, Kovačič, Lovás, Preisach (Ivanka), Martišek, M. Kula, Chorváth, Depeš, Rehák (Vajnory), Vrba (Lamač), A. Balážová, Kaláberová (Slovan d.), Pavlík, Adamek, Neumann (Domino A).

D-skupina – 5. kolo:

D. N. Ves B – BCT 1:6, Murín – Boška 2, Paulen, Suvák, Uhlár, Takács.

Šenkvice – Žolík Malacky 1:3, Lacko – Karman 2, Foltýn.

1. Šenkvice                4          3          0          1          23:11   9

2. Žolík Malacky        4          3          0          1          16:3     9

3. BCT                        4          3          0          1          18:9     9

4. Scorpions                4          1          0          3          5:15     3         

5. D. N. Ves B             4          0          0          4          5:29     0

Poradie strelcov:

11 gólov – Dugovič (Šenkvice), 5 – Suvák, Boška (BCT), Šimek (Žolík), 4 – Foltýn (Žolík), 3 – Matula (Scorpions), Žilinský (Šenkvice), Takács (BCT), 2 – Žák, Somorovský, Lacko (Šenkvice), Krchnavý, Karman (Žolík), Uhlár (BCT), 1 – Beliansky, Zvolenský, Juran, Sandtner (Šenkvice), Mulik, Ágh (Scorpions), Palkovič, Fratrič, Kolenčík, Gajarský, Murín (D. N. Ves B), Walter, Bidsadský, Zuma (Žolík), Markovic, Paulen (BCT).

Program 6. kola – 2. 2. 2014 (nedeľa): 9.00 Domino B – Vrakuňa, 10.00 Slovan diev. – BCT, 10.50 Rača – D. Lužná, 11.40 1. semifinále: D. N. Ves A – Domino A, 12.30 2. semifinále: Bernolákovo – Žolík Malacky, 13.30 Vajnory – D. N. Ves B, 14.20 Lamač – Scorpions, 15.10 FC Ružinov – Z. Bystrica, 16.00 3. semifinále: I. Petržalka – Šenkvice, 16.50 4. semifinále: K. Ves – Ivanka.

Poznámka: víťazné družstvá zo semifinále postupujú do finálovej časti, ktorá sa uskutoční 22. 2. 2014 (sobota) v športovej hale Domu Športu SZTK, Junácka 6, Bratislava.

 

Zimná halová liga BFZ prípraviek 2013/2014 – ŠH Malina Malacky

Skupina A – 5. hrací deň: Šenkvice – Sološnica 8:0 (4:0), Šoka 3, Šimon Polakovič 2, Šutta, Hájnik, Bariny. Rohožník – Domino A 0:8 (0:3), Karolčík, Kalman a Kružliak po 2, Štefančin, Anisino. Šenkvice – Rohožník 12:2 (3:1), Šoka a Tokár po 5, Šimon Polakovič 2 – Fijalka 2. Sološnica – Domino A 1:11 (0:7), Mazúr – Štefančin 3, Kalman, Anisino a Kadlic po 2, Kružliak, Vojtus. Studienka – Vysoká 0:5 (0:2), Rajzík 3, Gbelský, Urbanič. Žolík B – Lozorno 0:5 (0:3),  Poncer a Vavríček po 2, Tóth. Studienka – Lozorno 1:1 (1:1), Orgoň – Foltýn. Vysoká – Žolík B 10:0 (5:0), Gbelský 4, Marčičiak 3, Rajzík 2, Urbanič.

1. Domino A            6          6          0          0          46:2     18

2. Šenkvice              6          4          1          1          28:11   13

3. Vysoká                 6          3          2          1          24:18   11

4. Rohožník            6          2          2          2          14:30   8

5. Lozorno               6          2          1          3          11:13    7

6. Studienka            6          1          1          4          3:14     4

7. Žolík B                 6          1          1          4          5:24     4

8. Sološnica             6          1          0          5          8:27     3

Poradie strelcov: 11 gólov – Šoka (Šenkvice), 9 – Rajzík (Vysoká), 8 – Blažek (Domino A), Mazúr (Sološnica), 5 – Babík, Kšinský, Štefančin, Kružliak (Domino A), Repaský, Fijalka (Rohožník), Šutta, Tokár (Šenkvice), Gbelský (Vysoká), 4 – Kalman (Domino A), Šimon Polakovič (Šenkvice), Poncer (Lozorno), 3 – Nikolas Haramia (Rohožník), Gahír, Marčičiak (Vysoká), Karolčík, Anisino (Domino A), 2 – Nosian, Urbanič (Vysoká), Mošovský, Kotrla (Žolík), Kadlic (Domino A), Tóth, Vavríček, Foltýn (Lozorno), 1 – Patuc, Džuppa, Mrocková, Kostúr, Mrožek, Vojtus (Domino A), Matejovič (Lozorno), Baláž, Dojčák, Orgoň (Studienka), Švanda (Rohožník), Voltemar (Žolík B), Korič, Hájnik, Bariny (Šenkvice).

Ďalší program – skupina B (6. hrací deň – nedeľa 2. 2. 2014): 9.00 Závod – Zohor, 9.45 Domino B – ŠKP Dúbravka, 10.30 Závod – Domino B, 11.15 Zohor – ŠKP Dúbravka, 12.00 Láb – Kúty, 12.45 Modra – Žolík A, 13.30 Kúty – Modra, 14.15 Láb – Žolík A.

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV