Finále ZHL BFZ 2014 – výsledky

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2013/2014 o Pohár župana BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v dvoch vekových kategóriách – mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2001 a mladší) a starší žiaci (nar. po 1. 1. 1999 a mladší) pokračovala zápasmi finálovej časti v oboch kategóriách. 

Víťazom starších a mladších žiakov sa stal ŠK Žolík Malacky, v ktorom sa už tradične kvalitne pracuje s mládežou a aj preto sa po dramatických zápoleniach dočkal zaslúženej a sladkej odmeny. 

Starší žiaci – finálová časť (v športovej hale Domu Športu na Junáckej 6 v Bratislave)

1. semifinále:       FK ŠTK 1914 Šamorín – FC Šamorín/Hamuliakovo 13:4 (3:4)

Nachtnebel a  Kalmán po 3, Šimandl, Florian a Šimek po 2, Rigo – Šipoš 3, Brezovský.

2. semifinále:       ŠK Žolík Malacky – Lokomotíva Devínska Nová Ves 5:4 (2:3)

Tuhovčák 2, Lorinczi, Haramia, Vaniš – Bakoš 2, Veidinger, Boris.

o 3. miesto:   FC Šamorín/Hamuliakovo – Lokomotíva Devínska Nová Ves 10:7 (4:5)

Šipoš 8, Ravasz, Brezovský – Bakoš 4, Boris 2, Rusňák.

Finále:        FK ŠTK1914 Šamorín – ŠK Žolík Malacky 6:6 (5:4) – 4:5 na pok. kopy

Nachtnebel a Kalman po 2, Florian, Šimandl – Foltýn a Lörinczi 2, Vaniš, Drška.

Konečné poradie:

1. ŠK Žolík Malacky, 2. FK ŠTK 1914 Šamorín, 3. FC Šamorín/Hamuliakovo, 4. Lokomotíva Devínska Nová Ves.

Najlepší strelec: Jozef Šipoš (FC Šamorín/Hamuliakovo) – 30 gólov.

Ceny venované BFZ odovzdávali Dušan Paška – člen VV BFZ, Marián Horský – bývalý dlhoročný predseda BFZ a Ivan Konečný – predseda KM BFZ. Pred 250 divákmi s prehľadom rozhodovali Andrej Chromý, Martin Křiván a Mária Krčová.

Poradie strelcov:

30 gólov – Šipoš (Šam./Ham.), 19 – Sith (D. N. Ves A), 17 – Bakoš (D. N. Ves A), Foltýn (Žolík), 16 – Simandl (Šamorín A), 13 – M. Lörinczi (Žolík), 10 – Veidinger (D. N. Ves A), 9 – T. Martišek (Ivanka), Nachtnebel (Šamorín A), 8 – Červenko, Pavlík, Burian (Šamorín B), J. Houdek (Vysoká), Kalmán (Šamorín A), Držka, Tuhovčak (Žolík), 7 – Dömény (Vrakuňa), Hodál (Domino A), Tuhovčak (Žolík), Boris (D. N. Ves A), 6 – Riha (D. N. Ves B), Sármány (Šamorín B), Haramia (Žolík), Brezovský  (Šam./Ham.), 5 – Linek (Žolík), Sloboda (Domino B), Peller, Ištok (Ružinov), Valík (D. N. Ves B), 4 – A. Houdek (Vysoká), Hedl (Ivanka), T. Lengyel, D. Lengyel (Šam./Ham.), Csutora, Florian (Šamorín A), Rusňák (D. N. Ves A), Vaniš (Žolík), 3 – Gocký (Vajnory), Slinčák (BCT), Kimlička (Vysoká), Szinghoffer (Šamorín B), Misiarz, J. Martišek (Ivanka), Puskailer, Zupka (K. Ves), Gombkötö, Rigo, Škereň, Lakatoš (Vrakuňa), Matejko, Herceg, Števík, Fronc (Domino B), Urban (Šamorín A), Ružička (I. Petržalka), Drgoňa (Domino A), 2 – Chorváth, Martišek, Debnár (Vajnory), Salinka (Žolík), Cichra, Mader (D. N. Ves B), Križan, Petráš, Kriš (BCT), Gbelský (Vysoká), Szabó (Šamorín B), Ďuriač, Berec (Domino A), Kulacs, Ravasz (Šam./Ham.), Šimko, Macko, Hronský, Matovič, Hollý (Rača), Záhumenský (I. Petržalka), Červeň, Graus, Moravčík (Vrakuňa), Lučanič (K. Ves), Vávra, Petrík (Marianka), Petrík, Pull, Padúch (D. N. Ves A), Jor. Hernandez (Ružinov), Rybár (Sv. Jur), Šimek (Šamorín A), 1 – Bortlík, Mucha, Kotek, Krnáč (Vajnory), Hrdina, Oravcová, Valček, Bagár (Sv. Jur), Hrica, Molnár, Martiš, Vallo, Šefránek (D. N. Ves B), Sivák, Zavodník, Fraňo (Žolík), Alexík, Kadnár, Kraus, Udvaroš, Misko (Ivanka), Horváth, Sipos (Šamorín B), Kopčová, M. Houdek, Danihel, Miškolci, Gombár (Vysoká), Bujna, Boroš, Otruba (Domino A), Zhenpeng, Kardianová (Ekonóm), Labuda, Csiba (Šam./Ham.), Rozum, Šubík, Svetík (I. Petržalka), Ďuríček, Doležal, Majtán, Petráš (Rača), Karetka, Kočiš, Gbelec, Gála (K. Ves), Bubák (Vrakuňa), Lengyel (D. N. Ves A), Szászi, Rigo (Šamorín A), Kouher, Kaššaj, Jon. Hernandez, Zelenay, Sabota, Vanko (Ružinov), Antal, Hlinka, Hrčka (Marianka), Olejár (Domino B)

Mladší žiaci – finálová časť (v športovej hale Domu Športu na Junáckej 6 v Bratislave)

1. semifinále:     SDM Domino Bratislava – FKM Karlova Ves 3:7 (1:3)

Rak 3 – Tvaroh a Štepanovský po 2, Uhrín, Letenay, Siekel.

2. semifinále:      ŠK Šenkvice – ŠK Žolík Malacky 2:8 (1:4)

Dugovič 2 – Karman 3, Lackovič, Krchňavý, Šimek, Foltýn, Biksadský.

o 3. miesto:          SDM Domino Bratislava – ŠK Šenkvice 14:4 (8:2)

Fratrič 5, Cesnak, Ivanič a Pavlík po 2, Rak, Paštinský, Adamek – Lacko 2, Žák, Juran.

Finále:                FKM Karlova Ves – ŠK Žolík Malacky 3:3 (1:2) – na pok. kopy 3:4

Gbelec, Tvaroh, Letenay – Karman 3.

Konečné poradie:

1. ŠK Žolík Malacky, 2. FKM Karlova Ves, 3. SDM Domino Bratislava, 4. ŠK Šenkvice.

Najlepší strelec: Patrik Dugovič (ŠK Šenkvice) – 14 gólov.

Ceny venované BFZ odovzdávali Dušan Paška – člen VV BFZ, Justin Javorek – bývalý predseda TMK BFZ a Ivan Konečný – predseda KM BFZ. Pred 350 divákmi s prehľadom rozhodovali Andrej Chromý, Martin Křiván a Mária Krčová.

Poradie strelcov:

14 gólov – Dugovič (Šenkvice), 12 – Štepanovský (K. Ves), Lacko (Šenkvice), 11 – Siekel (K. Ves), Fratrič (Domino A), 10 – Prochádzka (Bernolákovo), Hubert (D. Lužná), 9 – Dolník (D. Lužná), Gál (Bernolákovo), Karman (Žolík), 8 – Vondryska (Ivanka), Kralovič (I. Petržalka), R. Rak (Domino A), 7 – Kudláč (Lamač), Kubina (Z. Bystrica), Mesároš (Rača), V. Balážová (Slovan d.), Kerekeš (D. Lužná), Suvák, Boška (BCT), Foltýn (Žolík), 6 – Csaszár (D. N. Ves A), Orosz  (Domino A), Bartek (Ružinov), Meszáros, Richter (K. Ves), Šimek, 5 – Žilavý, Zelenay (Ružinov), Dežulian (Ivanka), 4 – Javorček (Ružinov), L. Krechňák (Domino B), Paštinský, Kučerka, Šmajda (Z. Bystrica), Rezeková (Slovan d.), Rigo (D. N. Ves A), Baranovič (I. Petržalka), 3 – Vo Binh (Ružinov), Ďugel (Bernolákovo), Mikuláš (D. N. Ves A), Mikletič (Z. Bystrica), Matula, Dobrucký (Scorpions), Žilinský, Žák, Juran (Šenkvice), Takács, Markovic (BCT), Depeš, Rehák (Vajnory), Krchňavý (Žolík), Pavlík, Ivanič (Domino A), Tvaroh (K. Ves), 2 – Hedera, Galko, Gostič (Domino B), Axamit, Cserpes (Bernolákovo), Grajciar (Ružinov), Ufnár, Cicák, Jonáš (D. N. Ves A), Dučaj, Hujo (Z. Bystrica), Mališ, Krejcar (Ivanka), Takácsová (Slovan d.), Neupauer (Domino A), Somorovský (Šenkvice), Uhlár, Paulen (BCT), Dospel, Žiak (Vrakuňa), Martišek, M. Kula, Chorváth (Vajnory), Kolenčík, Murín (D. N. Ves B), Vrba, Andris (Lamač), Grill (Rača), Hraška, Jendruš (D. Lužná), Mulik, Ágh (Scorpions), Biksadský (Žolík), Cesnak, Adamek (Domino A), Letenay  (K. Ves), 1 – Vasko, Ščasnárová (Bernolákovo), Vrábel, Jarab (D. N. Ves A), Juck, Š. Krechňák, Králik, Telekeš, Goldschmidt, Olejka, Lapšanský, Babík (Domino B), Rohárik, Ondriš, Zaplatílek, Ďurdina, Adamica (Ružinov), Pelan, Kostka, Smatana, Obernauer (Rača), Tóth, Barčík, Vavrek, Gluch (Vrakuňa), Kolek, Maslík, Schickhofer, Mutkovič (I. Petržalka), Molnár, Hrančo, Revický, Trantalič (D. Lužná), Brukker, Belica, Koseček, Uhrín, Gbelec (K. Ves), Štefkovič, Kovačič, Lovás, Preisach (Ivanka), Meško, Malovec (Vajnory), Guštafík, Šafarík, Kočiš (Lamač), A. Balážová, Kaláberová (Slovan d.), Neumann, Paštinský (Domino A), Beliansky, Zvolenský, Sandtner (Šenkvice), Takáč (Scorpions), Palkovič, Fratrič, Gajarský, T. Jarab, Vnuk, Chovan (D. N. Ves B), Walter, Zuma, Valúch, Galba, Lackovič (Žolík), Drgoň, Čief (BCT).


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV