Obsadenie R a DS – PR BFZ na 26.- 30.4.2014

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo
26.4. 10.00-12.00 FC Petržalka – Levice       Bohun, Tanglmayer, Moravec

I. LMŽ U13 – U12 – 9. kolo
26.4. 10.00-11.30 Senec – Šaľa                      Polakovič A., Strapek za ObFZ-v (V. Biel)
27.4. 10.00-11.30 Slovan – FC Nitra               Krčová, Triskal (Pasienky)
27.4. 10.00-11.30 FC Petržalka – Levice       Teťák, Jaššo (Pankúchová)

I. Liga ženy – 13. kolo
26.4. 13.00 Slovan – Šaľa                                  Martiška, Olša D., Ralbovský (Pasienky)

I. Liga juniorky – 13. kolo
26.4. 15.00 Slovan – Šaľa                                 Ralbovský, Olša D., Martiška (Pasienky)

II. Liga ženy BA – 15. kolo – dohrávka
27.4. 13.30 K. Ves – FC Povoda                     Kroneraff, Lauer

II. Liga ženy BA – 16. kolo
26.4. 13.00 FK Dúbravka – Sv. Jur                Sivák, Čižmár, Kuzmová za ObFZ-m
26.4. 15.00 Kuchyňa – K. Ves R

Regionálna liga žiačok Bratislava – 15. kolo – dohrávka
27.4. 12.00 K. Ves – FC Povoda                     Lauer

Regionálna liga žiačok Bratislava – 16. kolo
26.4. 11.15 FK Dúbravka – Sv. Jur                  Kuzmová za ObFZ-m

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 23. kolo
26.4. 10.00-12.30 FC Petržalka – Myjava       Parilák, Ďurčo M., Rozinek; Chladek

Súťaže riadené JMKFS

A1A Krajský přebor dospělých – 21. kolo
27.4. 16.00 Sparta Brno – Ráječko                    Bohun, Rozinek, Srna; Lônčík

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 24. kolo – (Streda)
23.4. 17.00 Kráľová p/S – Sv. Jur          Parilák, Smirnov, Ďurčo (AR2) za Tanglmayera; Príkopa

Seniori MRB – 25. kolo
26.4. 10.30 Ružinov – Kráľová p/S                 Bláha, Kroneraff, Berner; Hájek
26.4. 10.30 ŠKP – Báhoň                                Cvengroš, Havrila, Kachnič; Jablonický
26.4. 17.00 P. Štvrtok – Bernolákovo            Ježík, Smolíková, Orlický; Príkopa
26.4. 17.00 Inter – Rovinka                              Lauer, Straka, Vašš; Somoláni
26.4. 17.00 Sv. Jur – Most p/B                        Polakovič Ľ., Brody, Chromý; Ľupták
27.4. 17.00 Stupava – S. Grob                       Tanglmayer, Kachnič, Ščepán; Brody
27.4. 17.00 Domino – Rohožník                    Parilák, Kočický, Smolíková; Minárik
27.4. 17.00 Lozorno – Ivanka p/D     Sedláček, Tunka, Solfronk za JmKFS; Likavský

Seniori S4A – 19. kolo
26.4. 17.00 Vrakuňa – Lamač                         Valko, Srna, Abrman; Truchlý
27.4. 17.00 Danubia – Vajnory                       Orlický, Dujava, Somoši; Banič (Rapid)
27.4. 17.00 Čunovo – BCT                               Lackovič, Maretta, Jendruš; Lazar
27.4. 17.00 D. N. Ves – Rusovce                    Křivan, Ďurčo M., Černý; Keller
27.4. 17.00 Tomášov – Igram                        Fischer, Martiška, Malárik; Marczell
27.4. 17.00 K. Ves – Jarovce                          Gosiorovský, Ralbovský, Moravec; Rášo (BCT)
27.4. 17.00 Malinovo – Kalinkovo                 Vašš, Brody, Gaži; Darlea

Seniori S4B – 19. kolo
27.4. 17.00 Jablonec – PŠC Pezinok           Zálesňák, Dávid D., Samko; Slezák
27.4. 17.00 Kostolište – Gajary                     Olša D., Križko, Koštrna; Dadykin
27.4. 17.00 Zohor – Viničné                           Hádek, Valko, Abrman; Mazanec P.
27.4. 17.00 CFK Pezinok – Jakubov             Hrazdira, Havrila, Laciňák; Šuniar
27.4. 17.00 V. Leváre – Jablonové               Chálka, Cvengroš, Ruc; Sochor
27.4. 17.00 Závod – Budmerice                    Chromý, Hajnala, Polomský; Páchnik

Pohár BFZ Seniori – Štvrťfinále 30.4. 17.00 (Streda)
Inter – S. Grob                           Bohun, Smolíková, Berner; Darlea
Rohožník – Rovinka                Kočický, Havrila, Bláha; Brody
Ivanka p/D – Báhoň                Cvengroš, Straka, Vašš; Keller
D. N. Ves – Kalinkovo             Dávid D., Zálesňák, Lackovič; Príkopa

Dorast SD3R – 21. kolo – dohrávka
23.4. (streda) 17.00 Bernolákovo – Iskra            Abrman, Křivan, Ralbovský

Dorast SD3R – 22. kolo
26.4. 11.00 Ivanka p/D – ŠKP               Kočický, Hádek, Koštrna
26.4. 14.30 Vrakuňa – Rača                  Fischer, Srna, Abrman
26.4. 14.30 Rohožník – Kostolište      Lackovič, Pirník za ObFZ-v
26.4. 14.30 D. Lužná – Domino            Polomský, Černý, Hajnala
26.4. 17.00 Ružinov – Báhoň               Gaži, Gosiorovský, Křivan
27.4. 10.30 BCT – PŠC Pezinok           Straka, Bláha, Berner

Pohár BFZ St. dorast – Štvrťfinále 30.4. 17.00 (Streda)
Ružinov – Domino             Parilák, Polomský, Abrman
BCT – ŠKP                           Henček, Brody, Křivan
Šenkvice – Kostolište       Orlický, Ježík, Olša D.
Báhoň – Ivanka p/D          Chromý, Hajnala, Laciňák

Dorast MD3R – 18. kolo – dohrávka
24.4. (Štvrtok) 17.00 Rača – PŠC Pezinok      Abrman, Bláha

Dorast MD3R – 19. kolo
26.4. 12.00 PŠC Pezinok – Gajary                           Brody, Chromý
26.4. 14.00 Senec – Šamorín-Hamuliakovo         Jendruš, Berner
26.4. 15.00 ŠKP – Domino                                         Havrila, Ruc
27.4. 14.30 Zohor – BCT                                            Abrman, Valko
27.4. 14.30 Tomášov – Vrakuňa                             Malárik, Martiška
27.4. 15.00 Rača – Ružinov                                      Ježík, Polakovič Ľ.

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 19. kolo
26.4. 9.00-10.30 Domino – BCT                                 Straka, Križko
26.4. 9.00-11.00 D. N. Ves – Rusovce                      Vašš, Ruc
26.4. 9.00-11.00 Vrakuňa – Žolík Malacky                 Maretta, Abrman
26.4. 9.30-11.15 K. Ves – Rača                                    Malárik, Laciňák
26.4. 10.00 Modra – PŠC Pezinok                               Olša D. (iba st. žiaci)
26.4. 12.30-14.30 FA Bratislava – Ivanka p/D          Chálka, Somoši (Malinovo)
26.4. 13.30-15.30 Ružinov – D. Lužná                        Křivan, Gosiorovský

Prípravka (PMA1) 16. kolo
26.4. 11.00 Slovan – Šamorín-Hamuliakovo             Dano
27.4. 9.00 ŠKP – Ružinov                                                Mistrík
27.4. 9.00 Inter – Senec                                                   Kravárik
27.4. 10.30 K. Ves – Rača                                               Choreň
27.4. 13.00 FC Petržalka – Domino                               Láska (Pankúchová)

Prípravka (PMB1) 16. kolo
26.4. 10.00 Slovan – Šamorín-Hamuliakovo             Dano
27.4. 9.00 ŠKP – Ružinov                                                Vanek
27.4. 9.00 Inter – Senec                                                   Kašper
27.4. 9.30 K. Ves – Rača                                                  Choreň
27.4. 14.00 FC Petržalka – Domino                              Láska (Pankúchová)

Prípravka (PMC) 16. kolo
26.4. 9.00 Slovan – Šamorín-Hamuliakovo               Dano
27.4. 10.00 ŠKP – Ružinov                                             Vanek
27.4. 11.00 Inter – Senec                                                Kravárik
27.4. 8.30 K. Ves – Rača                                                 Choreň
27.4. 15.00 FC Petržalka – Domino                              Láska (Pankúchová)

Prípravka (PMA2) 12. kolo
26.4. 9.00 D. Lužná – Šamorín                       Volek
27.4. 9.30 K. Ves „B“ – D. N. Ves                   Lovás
27.4. 10.00 Žolík Malacky – ŠKP „B“             Surovský za ObFZ-v
27.4. 10.30 Jarovce – BCT                              Volek

Prípravka (PMB2) 12. kolo
26.4. 10.15 D. Lužná – Šamorín                     Volek
27.4. 8.30 K. Ves „B“ – D. N. Ves                   Lovás
27.4. 11.30 Žolík Malacky – ŠKP „B“             Surovský za ObFZ-v
27.4. 9.15 Jarovce – BCT                                 Volek
27.4. 9.00 Iskra – Vrakuňa                             Lehuta

Prípravka (PMA3) 12. kolo
26.4. 9.30 Lamač – Rusovce                           Vanek
26.4. 10.30 Čunovo – FC Petržalka „B“        Štofík
26.4. 14.00 Danubia – ZŠ Kalinčiakova       Láska (Domino)
27.4. 9.30 Scorpions – Z. Bystrica                 Štvrtecký
27.4. 9.30 FK Dúbravka – Inter „B“                Plonka

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA – 16. kolo
27.04. 17:00 Z. Ves – M. Leváre                       Hudy, Rozbora, AR2
27.04. 17:00 Pl. Štvr. Vysoká – Borinka         Žilavý, Surovský, AR2
27.04. 17:00 Pernek – Malacky                        Augustovič st., Brejcha, Strapek
27.04. 17:00 Sološnica – Pl. Mikuláš              Ďurčo Peter, Ďuriš, AR2
27.04. 17:00 Kuchyňa – Suchohrad               Pirník, Gilan, AR2

S5VB – 21. kolo
26.04. 17:00 Kráľová B – Vištuk               Rybár, Augustovič ml., Huska
27.04. 17:00 Dubová – Sl. Grob B           Randa, Opálek, Gajarský
27.04. 17:00 Blatné – Ch. Grob                Olša M., Polakovič A., Sobolová
25.04. 17:30 Sv. Jur B – Doľany                Augustovič st., Augustovič ml., Strapek
27.04. 17:00 Modra – Častá                       Habo, Kardelis, Patlevič
27.04. 17:00 Čataj – Hr. Šúr Huska,        Uhrín, AR2
27.04. 17:00 N. Dedinka – Grinava         Augustovič ml., Rybár, Kováč
27.04. 17:00 Kaplná – Miloslavov           Bočák, Miško, Mičura

SD4VA – 13. kolo
26.04. 17:00 Závod – Lamač                         Rozbora, Surovský
26.04. 17:00 Žolík Malacky – Jarovce         Gilan, Ďuriš
27.04. 14:30 Stupava – Pl. Mikuláš              Kachnič, Ščepán

SD4VB – 13. kolo
26.04. 14:30 Kráľová – Sl. Grob                     Huska
26.04. 17:00 Dun. Lužná B – Šenkvice        Strapek
27.04. 14:30 Cajla – Viničné                           Havrila, Laciňák
27.04. 14:30 Modra – Igram                           Kardelis, Patlevič

SZV MA – 21.kolo
27.4. 15,00 Jabloňové – Sološnica              R
27.4. 14,30 Jakubov – Zohor                         R
27.4. 10,30 Lozorno – Stupava                     Lazar
27.4. 11,00 Láb – Pl.Štvrtok B                       Konečný
27.4. 15,00 Rohožník – Z.Ves                        R
27.4. 10,00 Žolík B – Pl.Štvrtok A                 Gilan

SZV PK – 13.kolo
27.4. 14,30 Vištuk – Šenkvice                     Huska
27.4. 15,00 Dubová – Jablonec                 Opálek
26.4. 12,00 CFK Cajla – Častá                     Konečný
27.4. 15,00 Doľany -Sl.Grob                        R
26.4.  9,30 Sv.Jur – Budmerice                   Huska

SZV SC – 15.kolo
27.4. 11,00 Most – Kráľová                             Randa
27.4. 10,00 Tomášov – Š.Hamuliakovo      Marczell

MZV – 16.kolo
26.4. 14,30 P.Úľany – Viničné                       Polakovič A.
27.4. 15,00 Kalinkovo – N.Dedinka              R
26.4. 15,00 Šenkvice – Š.Hamuliakovo       Habo
27.4. 10,30 Báhoň – CFK Cajla                      Randa
26.4. 10,00 Rovinka – Limbach                    Mičura

PrMA – 16.kolo
26.4. 10,00 Rohožník – Stupava             R
27.4. 13,30 V.Leváre – Závod                 Lukeš
27.4. 10,00 Zohor – Vysoká                     R
27.4.  9,30 Láb – Studienka                     Konečný
27.4. 10,00 Jakubov – Lozorno              R

PrPK – 12.kolo
26.4. 14,00 PŠC Pezinok – Jablonec      Minárik
27.4. 10,00 Limbach – Sv.Jur                   R
27.4. 10,00 Modra – Viničné                    Huska
27.4. 10,00 Šenkvice – Grinava               R
26.4. 10,00 CFK Cajla – Sl.Grob               Konečný

PrSC – 17.kolo
26.4.  9,30 Ivanka – Kráľová B                                Marczell
26.4. 10,00 Kráľová A – Bernolákovo                 R
26.4. 15,30 Senec – N.Dedinka /ihr. V.Biel/       R
27.4. 10,00 Miloslavov – Ch.Grob                        Strapek
27.4. 10,30 Malinovo – Most                                  R
27.4. 15,00 Čataj – Kalinkovo                               Uhrín


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV