Obsadenie R a DS – PR BFZ na 3.- 8.5.2014

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17, U16 – 9. kolo
7.5. 14.00-16.00 Slovan – Žilina              Polomský, Křivan, Laciňák (Rapid)

I.LSŽ – U15, U14 – 23. kolo
3.5. 10.00-12.00 FC Petržalka – Šaľa      Brody, Chromý,Laciňák
3.5. 10.00-12.00 Slovan – Senec              Bláha, Havrila, Smolíková

I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo – dohrávka – streda
7.5. 11.00-13.00 Inter – Senica               Chromý, Brody, Hádek

I. LMŽ U13 – U12 – 10. kolo
29.4. (Utorok) 16.30-18.00 Senec – Slovan      Augustovič st., Randa
3.5. 10.00-11.30 Inter – Púchov                           Krčová, Ľupták Š. (Ekonóm)

II. Liga ženy BA – 17. kolo
3.5. 15.00 K. Ves – FK Dúbravka                           Ralbovský, Malárik
4.5. 11.00 Sv. Jur – D. Lužná                                  Srna, Mosor

Regionálna liga žiačok Bratislava – 17. kolo
3.5. 13.30 K. Ves – FK Dúbravka                     Malárik
4.5. 9.30 Sv. Jur – D. Lužná                               Mosor
4.5. 10.00 FC Petržalka – Myjava                      Martiška (Polygraf)
4.5. 13.30 Slovan – FC Povoda                        Koštrna (Rapid)

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 24. kolo
3.5. 10.00-12.30 Inter – Čermáňsky FK Nitra      Bohun, Kočický, Križko; Minárik
3.5. 10.00-12.30 Senec – Z. Moravce                  Henček, Dávid D., Zálesňák; Hájek
4.5. 10.00-12.30 K. Ves – Púchov                   Tanglmayer, Ďurčo M., Ralbovský; Jablonický

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 26. kolo
3.5. 17.00 Báhoň – Lozorno                   Tanglmayer, Berner, Ježík; Chladek
4.5. 17.00 S. Grob – ŠKP                         Chromý, Smolíková, Hádek; Beňo
4.5. 17.00 Ivanka p/D – Sv. Jur            Vašš, Rozinek, Havrila; Truchlý
4.5. 17.00 Most p/B – Ružinov              Kočický, Parilák, Jendruš; Ľupták
4.5. 17.00 Kráľová p/S – Domino        Brody, Cvengroš, Dujava; Keller
4.5. 17.00 Rohožník – Inter                    Henček, Kachnič, Smirnov; Brody
4.5. 17.00 Limbach – P. Štvrtok            Straka, Bohun, Hajnala; Šuniar
4.5. 17.00 Bernolákovo – Stupava       Srna, Berner, Bláha; Darlea

Seniori MRB – 27. kolo – streda
7.5. 17.00 Bernolákovo – S. Grob        Polakovič Ľ., Smirnov, Dujava; Minárik
7.5. 17.00 Stupava – Limbach              Bohun, Kočický, Jendruš; Somoláni
7.5. 17.00 P. Štvrtok – Rovinka             Bláha, Tanglmayer, Berner; Keller
7.5. 17.00 Inter – Kráľová p/S               Parilák, Brody, Chromý; Darlea
7.5. 17.00 Domino – Most p/B              Vašš, Havrila, Srna; Jablonický
7.5. 17.00 Ružinov – Ivanka p/D           Cvengroš, Ježík, Hádek; Hájek
7.5. 17.00 Sv. Jur – Báhoň                     Hajnala, Smolíková, Straka; Truchlý
7.5. 17.00 Lozorno – ŠKP                       Ďurčo M., Henček, Rozinek; Príkopa

Seniori S4A – 20. kolo
3.5. 9.30 BCT – Vajnory                      Ďurčo M., Parilák, Smirnov; Ondrušek
3.5. 17.00 Lamač – Tomášov           Somoši, Samko, Martinkovič st.; Banič
4.5. 17.00 Danubia – Malinovo        Martinkovič st., Koštrna, Křivan; Lazar
4.5. 17.00 K. Ves – Kalinkovo           Križko, Somoši, Laciňák; Minarovič (BCT)
4.5. 17.00 Jarovce – Vrakuňa           Zálesňák, Dávid D., Černý; Rášo
4.5. 17.00 Igram – D. N. Ves             Lackovič, Valko, Olša D.; Vaško
4.5. 17.00 Rusovce – Čunovo           Maretta, Gosiorovský, Martiška; Príkopa

Seniori S4B – 20. kolo
3.5. 17.00 PŠC Pezinok – Závod            Křivan, Gosiorovský, Olša D.; Somoláni
4.5. 17.00 Budmerice – V. Leváre        Gaži, Lauer, Hrazdira; Dadykin
4.5. 17.00 Šenkvice – CFK Pezinok      Malárik, Orlický, Mosor; Páchnik
4.5. 17.00 Jakubov – Zohor                    Polomský, Ralbovský, Samko; Slezák
4.5. 17.00 Viničné – Kostolište              Ježík, Chálka, Abrman; Marczell
4.5. 17.00 Gajary – Jablonec                  Fischer, Tanglmayer, Ruc; Mazanec P.

Dorast SD3R – 23. kolo
3.5. 10.00 PŠC Pezinok – D. Lužná             Orlický, Gosiorovský, Olša D.
3.5. 13.00 ŠKP – Báhoň                                  Hádek, Černý, Valko
3.5. 17.00 Kostolište – Vrakuňa                   Lauer, Srna, Vašš
3.5. 17.00 Bernolákovo – Ivanka p/D          Fischer, Rozinek, Polomský
4.5. 10.30 BCT – Ružinov                               Dujava, Somoši, Laciňák
4.5. 13.00 Rača – Iskra                                   Bláha, Berner, Hajnala

Dorast SD3R – 24. kolo – streda
7.5. 17.00 Báhoň – Bernolákovo               Abrman, Ruc, Koštrna
7.5. 17.00 Iskra – Kostolište                       Gosiorovský, Černý, Martinkovič st.
7.5. 17.00 Vrakuňa – Domino                    Ralbovský, Martiška, Chálka
7.5. 17.00 Rohožník – PŠC Pezinok          Lackovič, ObFZ-v, ObFZ-v
7.5. 17.00 D. Lužná – BCT                           Fischer, Gaži, Malárik
8.5. 11.30 (štvrtok) Ružinov – ŠKP           Bohun, Kočický, Parilák

Dorast MD3R – 20. kolo
1.5. 17.00 Vrakuňa – Zohor                                        Hajnala, Vašš
3.5. 15.30 Ružinov – ŠKP                                             Hajnala, Abrman
4.5. 12.30 BCT – PŠC Pezinok                                     Laciňák, Somoši
4.5. 14.30 Šamorín-Hamuliakovo – Tomášov       ObFZ-v
4.5. 14.30 Gajary – Rača                                               Ruc

Dorast MD3R – 18. kolo – dohrávka
8.5. (Štvrtok) 10.00 Gajary – Zohor                        ObFZ-v, ObFZ-v

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 20. kolo
3.5. 10.00-11.45 D. Lužná – D. N. Ves                      Chálka, Jendruš
3.5. 10.00-11.30 Rusovce – Domino                        Gaži, Ruc
3.5. 11.30 BCT – Modra                                                 Parilák, Smirnov (iba st. žiaci)
3.5. 13.00-15.30 PŠC Pezinok – FA Bratislava       Gosiorovský, Olša D.
3.5. 15.00-17.00 Žolík Malacky – Ružinov              Straka, Koštrna
4.5. 10.00-11.30 Rača – Vrakuňa                              Cvengroš, Křivan
4.5. 13.00-15.30 Ivanka p/D – K. Ves                       Havrila, Rozinek

Družobné stretnutie 29.4. (Utorok) o 13.00 v Lozorne U „15“
BFZ – JmKFS             Hudy, Rozbora, Ďuriš za ObFZ-v

Prípravka (PMA1) 15. kolo
29.4. 16.30 Rača – Inter                                     Žilavý L.
29.4. 16.00 Domino – K. Ves                            Vanek
1.5. 9.00 Senec – Slovan                                    Volek
1.5. 9.00 Ružinov – FA Bratislava                    Straka M.
1.5. 9.00 Šamorín-Hamuliakovo – ŠKP         Šesták

Prípravka (PMB1) 15. kolo
1.5. 10.45 Rača – Inter                                        Žilavý L.
1.5. 10.30 Domino – K. Ves                               Vanek
1.5. 10.00 Senec – Slovan                                  Volek
1.5. 9.00 Ružinov – FA Bratislava                     Barin
1.5. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – ŠKP        Šesták

Prípravka (PMC) 15. kolo
1.5. 12.00 Rača – Inter                                       Žilavý L.
1.5. 12.00 Domino – K. Ves                              Vanek
1.5. 11.00 Senec – Slovan                                 Volek
1.5. 10.00 Ružinov – FA Bratislava                 Straka M.
1.5. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – ŠKP       Šesták

Prípravka (PMA1) 17. kolo
3.5. 10.30 Domino – FA Bratislava                       Choreň
4.5. 9.00 Inter – Slovan                                            Barin
4.5. 9.00 Senec – K. Ves                                          Žilavý L.
4.5. 9.00 FC Petržalka – Rača                                Štofík
8.5. 9.00 Ružinov – Šamorín-Hamuliakovo       Dano

Prípravka (PMB1) 17. kolo
3.5. 10.30 Domino – FA Bratislava                      Volek
21.5. 17.30 Inter – Slovan                                       Barin
4.5. 10.00 Senec – K. Ves                                       Žilavý L.
4.5. 10.00 FC Petržalka – Rača                              Štofík
8.5. 9.00 Ružinov – Šamorín-Hamuliakovo       Straka M.

Prípravka (PMC) 17. kolo
3.5. 12.00 Domino – FA Bratislava                          Volek
4.5. 11.00 Inter – Slovan                                             Barin
4.5. 11.00 FC Petržalka – Rača                                 Štofík
8.5. 10.00 Ružinov – Šamorín-Hamuliakovo       Dano

Prípravka (PMA2) 13. kolo
3.5. 9.00 Iskra – D. Lužná                        Šesták
4.5. 9.00 D. N. Ves – Jarovce                  Ľupták Š.
4.5. 11.00 ŠKP „B“ – Šamorín                 Štvrtecký
4.5. 14.00 BCT – Žolík Malacky              Vanek

Prípravka (PMB2) 13. kolo
30.4. 17.30 Vrakuňa – K. Ves „B“          Láska
4.5. 9.00 Iskra – D. Lužná                        Lehuta
4.5. 10.30 D. N. Ves – Jarovce               Ľupták Š.
4.5. 11.00 ŠKP „B“ – Šamorín                 Jaššo
4.5. 15.00 BCT – Žolík Malacky              Vanek

Prípravka (PMA3) 13. kolo
30.4. 17.00 Inter „B“ – Čunovo                        Volek
3.5. 10.00 Z. Bystrica – ZŠ Kalinčiakova       Vanek
4.5. 9.30 FK Dúbravka – Danubia                    Takáč
4.5. 12.00 FC Petržalka „B“ – Lamač               Šesták
4.5. 15.00 Rusovce – Scorpions                       Šesták

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 17. kolo
04.05. 17:00 Pernek – Studienka                                   Hudy, Ďuriš
04.05. 17:00 Malacky – Kuchyňa                                   Surovský, Rozbora
04.05. 17:00 Suchohrad – Sološnica                            Pirník, Gilan
04.05. 17:00 Pl. Mikuláš – Pl. Štvrtok-Vysoká B        ObFZ-m
04.05. 17:00 Borinka – Z. Ves                                          Bočák, Miško

S5VB – 23. kolo
03.05. 17:00 Kráľová B – Grinava                                 Rybár, Brejcha, Mičura
04.05. 17:00 Ch. Grob – Sl. Grob B                               Augustovič ml., Mičura, AR2
04.05. 17:00 Dubová – Vištuk                                        Huska, Uhrín, AR2
04.05. 17:00 Blatné – Sv. Jur B                                      Olša M., Opálek, Sobolová
04.05. 17:00 Doľany – Častá                                          ObFZ-m
04.05. 17:00 N. Dedinka – Hr. Šúr                               Augustovič st., Brejcha, AR2
04.05. 17:00 Modra – Miloslavov                                 Kováč, Strapek, AR2
04.05. 17:00 Čataj – Kaplna                                           Patlevič, Gajarský, AR2

SD4VA – 14. kolo
03.05. 17:00 Pl. Mikuláš – Žolík                                  Hudy, Gilan
03.05. 14.00 D. N. Ves – Stupava                              Kuzmová, Lupták V., Takáč za ObFZ-m 
04.05. 14.30 Jarovce – Závod                                     Janco, Kramár, Choreň za ObFZ-m

SD4VB – 14. kolo
04.05. 14.30 Budmerice – Modra                               Lauer, Hrazdira 
04.05. 14.30 Igram – CFK Pezinok                             Valko, Olša D
04.05. 14.30 Viničné – Kráľová p/S                           Abrman, Chálka
04.05. 14.30 S. Grob – D. Lužná „B“                           Hádek

SZV MA – 22. kolo
4.5. 15,00 V. Leváre – Žolík MalackyB                           R
4.5. 10,00 Pl. Štvrtok A – Rohožník                               Gilan
4.5. 14,00 Z. Ves – Láb                                                     Gilan
4.5. 15,00 Pl. Štvrtok B – Lozorno /ihr. Vysoká/          R
3.5. 11,30 Stupava – Jakubov                                          R
3.5. 17,00 Zohor – Jabloňove                                          R

SZV PK – 14. kolo
4.5. 15,00 Šenkvice – Sv. Jur                                             R
4.5. 10,00 Budmerice – Doľany                                       Olša M.
3.5. 15,00 Sl. Grob – CFK Cajla                                         Huska
4.5. 15,00 Častá – Dubová                                                 R
3.5. 10,30 Jablonec – Vištuk R

SZV SC – 16. kolo
4.5. 15,00 Kraľova – Š. Hamuliakovo                             R
4.5. 11,00 Most – Igram                                                     Randa

MZV – 17. kolo
4.5 15,00 Bernolákovo – Rovinka                                  Augustovič
4.5. 15,00 Limbach – Báhoň                                            R
4.5. 09,30 CFK Cajla – Šenkvice                                     R
3.5. 13,00 Š. Hamuliakovo – Kalinkovo                       Randa
4.5. 10,00 N. Dedinka – Viničné                                     Marczell 

PrMA 15. kolo
4.5. 10,00 Vysoká – Láb                                                   Konečný

PrMA – 17. kolo
4.5. 10,00 Jakubov – Rohožník                                    R
3.5. 13,00 Lozorno – Sološnica                                    R
4.5. 15,00 Studienka – Zohor                                        R
3.5. 10,00 Vysoká – V. Leváre                                      Konečný
3.5. 14,30 Závod – Stupava                                           R

PrPK – 13. kolo
3.5. 10,00 CFK Cajla – PŠC Pezinok                           R
4.5. 10,00 Sl. Grob – Šenkvice                                     Huska
4.5. 15,00 Grinava – Modra                                          R
3.5. 11,00 Viničné – Limbach                                      Huska
3.5. 15,00 Sv. Jur – Jablonec R

PrSC – 18. kolo
14.5. 18,00 Kráľová B – Čataj                                      R
4.5. 13,00 Kalinkovo – Malinovo                                R
4.5. 9,30 Most – Miloslavov                                         R
3.5. 11,00 Ch. Grob – Senec                                        Marczell
3.5. 10,00 N. Dedinka – Kráľová A                             R
3.5. 10,00 Bernolákovo – Rovinka                            Marczell

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV