Obsadenie R a DS – PR BFZ na 10.- 11.5.2014

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 24. kolo
10.5. 10.00-12.00 Senec – Dubnica      Straka, Križko, Abrman
11.5. 10.00-12.00 Inter – Levice           Havrila, Srna, Martiška

I. LMŽ U13 – U12 – 11. kolo
10.5. 10.00-11.30 FC Petržalka – Trenčín      Teťák za Triskala, Ľupták Š. (ZŠ Pankúchová)
11.5. 10.00-11.30 Slovan – Šaľa                          Lovás, Takáč za ObFZ-m

II. Liga ženy BA – 18. kolo
10.5. 15.00 D. Lužná – K. Ves             Hajnala, Olša D.
10.5. 15.00 Kuchyňa – Kopčany       R

Regionálna liga žiačok Bratislava – 18. kolo
10.5. 13.30 D. Lužná – K. Ves             Olša D.

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 25. kolo
10.5. 10.00-12.30 FC Petržalka – Inter      Srna, Martiška, Smolíková; Truchlý

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 28. kolo
10.5. 10.30 ŠKP – Sv. Jur                          Brody, Polakovič, Zálesňák; Beňo
10.5. 17.00 Báhoň – Ružinov                  Bohun, Vašš, Havrila; Hájek
11.5. 17.00 S. Grob – Lozorno                 Straka, Parilák, Ježík; Darlea
11.5. 17.00 Ivanka p/D – Domino         Tanglmayer, Srna, Maretta; Jablonický
11.5. 17.00 Most p/B – Inter                   Cvengroš, Rozinek, Ďurčo M.; Keller
11.5. 17.00 Rohožník – P. Štvrtok          Chromý, Polakovič Ľ., Vašš; Somoláni
11.5. 17.00 Rovinka – Stupava                 Kočický, Havrila, Smolíková; Príkopa
11.5. 17.00 Limbach – Bernolákovo      Henček, Bláha, Gaži; Brody

Seniori S4A – 21. kolo
10.5. 9.30 BCT – Danubia                      Maretta, Cvengroš, Smirnov; Minarovič
10.5. 17.00 Vrakuňa – Kalinkovo      Polomský, Parilák, Lauer; Šuniar
11.5. 17.00 Vajnory – Rusovce          Fischer, Dávid D., Zálesňák; Dadykin
11.5. 17.00 Čunovo – Igram                Martinkovič st., Brody, Hrazdira; Ondrušek
11.5. 17.00 D. N. Ves – Lamač            Gosiorovský, Lackovič, Janco za ObFZ-m; Slezák
11.5. 17.00 Tomášov – Jarovce         Malárik, Martiška, Jendruš; Páchnik
11.5. 17.00 K. Ves – Malinovo            Ruc, Samko, Čižmár ObFZ-m; Marczell (BCT)

Seniori S4B – 21. kolo
11.5. 17.00 Gajary – PŠC Pezinok               Somoši, Hádek, Černý; Vaško
11.5. 17.00 Jablonec – Viničné                  Valko, Orlický, Kroneraff; Ľupták
11.5. 17.00 Kostolište – Jakubov              Hajnala, Olša D., Krč za ObFZ-m; Minárik
11.5. 17.00 Zohor – Šenkvice                      Abrman, Křivan, Chálka; Mazanec P.
11.5. 17.00 CFK Pezinok – Jablonové      Ralbovský, Lauer, Polomský; Banič
11.5. 17.00 V. Leváre – Závod                    Koštrna, Bohun, Križko; Lazar

Dorast SD3R – 25. kolo
10.5. 10.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa       Bláha, Samko, Koštrna
10.5. 14.30 Domino – Iskra                       Kočický, Křivan, Gosiorovský
10.5. 17.00 D. Lužná – Ružinov              Hádek, Hajnala, Olša D.
10.5. 17.00 Bernolákovo – ŠKP              Fischer, Chálka, Gaži
11.5. 10.30 BCT – Rohožník                      Gaži, Ďurčo M., Maretta
11.5. 13.00 Rača – Ivanka p/D                Dujava, Krčová, Kuzmová za ObFZ-m

Dorast MD3R – 21. kolo
10.5. 12.00 PŠC Pezinok – Vrakuňa                      Koštrna, Samko, Bláha
10.5. 14.00 Senec „B“ – Domino                             Jendruš, Valko
11.5. 14.30 Gajary – Ružinov                                   Hádek, Černý
11.5. 14.30 Zohor – Šamorín-Hamuliakovo      Chálka, Křivan
11.5. 15.00 Rača – BCT                                                Kuzmová za ObFZ-m, Dujava, Krčová za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 21. kolo
10.5. 9.00 Domino – D. Lužná                                 Ježík, Polomský (iba st. žiaci)
14.5. 17.00 Domino – D. Lužná                              Polomský (iba ml. žiaci)
10.5. 9.00-11.00 D. N. Ves – Žolík Malacky      Tanglmayer, Malárik
10.5. 9.00-11.00 Vrakuňa – Ivanka p/D             Rozinek, Ďurčo M.
10.5. 9.30-11.15 K. Ves – FA Bratislava              Bohun, Ralbovský
10.5. 10.00 Modra – Rusovce                                  Orlický (iba st. žiaci)
10.5. 11.30-13.30 BCT – PŠC Pezinok                   Cvengroš, Smirnov
10.5. 13.30-15.30 Ružinov – Rača                         Ruc, Černý

Prípravka (PMA1) 18. kolo
10.5. 11.00. Slovan – Ružinov          Kravárik
11.5. 9.00 ŠKP – Domino                     Matejová
11.5. 9.00 FA Bratislava – Rača       Straka M.
11.5. 9.00 FC Petržalka – Senec        Plonka
11.5. 10.30 K. Ves – Inter                   Vanek

Prípravka (PMB1) 18. kolo
10.5. 10.00. Slovan – Ružinov           Kravárik
11.5. 9.00 ŠKP – Domino                      Lovás
11.5. 10.00 FA Bratislava – Rača      Straka M.
11.5. 10.00 FC Petržalka – Senec       Plonka
11.5. 9.30 K. Ves – Inter                       Vanek

Prípravka (PMC) 18. kolo
10.5. 9.00. Slovan – Ružinov             Kravárik
11.5. 10.00 ŠKP – Domino                  Matejová
11.5. 11.00 FA Bratislava – Rača      Straka M.
11.5. 11.00 FC Petržalka – Senec      Plonka
11.5. 8.30 K. Ves – Inter                      Vanek

Prípravka (PMA2) 14. kolo
10.5. 9.00 D. Lužná – ŠKP                             Šesták za Barina
11.5. 9.00 Šamorín – BCT                               Barin
11.5. 9.30 K. Ves „B“ – Iskra                         Štvrtecký
11.5. 10.00 Žolík Malacky – D. N. Ves      ObFZ-v

Prípravka (PMB2) 14. kolo
10.5. 10.15 D. Lužná – ŠKP                            Šesták za Barina
11.5. 10.00 Šamorín – BCT                            Barin
11.5. 8.30 K. Ves „B“ – Iskra                         Štvrtecký
11.5. 11.30 Žolík Malacky – D. N. Ves       ObFZ-v
11.5. 9.15 Jarovce – Vrakuňa                       Šesták

Prípravka (PMA3) 14. kolo
10.5. 9.30 Scorpions – FC Petržalka „B“      Lehuta
10.5. 9.30 Lamač – Inter „B“                            Žilavý L.
10.5. 10.00 ZŠ Kalinčiakova – Rusovce      Príkopa
10.5. 10.30 Čunovo – FK Dúbravka              Lovás
10.5. 17.00 Danubia – Z. Bystrica                 Plonka (Domino)

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA – 18. kolo
11.05. 17.00 Studienka – M. Leváre                       Pirník, Rozbora, AR2
11.05. 17.00 Z. Ves – Pl. Mikuláš                             Hudy, Ďuriš, AR2
11.05. 17.00 Pl. Švrtok Vysoká – Suchohrad      Randa, Mičura, AR2
11.05. 17.00 Sološnica – Malacky                           Ďurčo Peter, Žilavý, AR2
11.05. 17.00 Kuchyňa – Pernek                                Bočák, Miško, AR2

S5VB – 24. kolo /ŠTVRTOK/
08.05. 17.00 Kaplná – Modra                        Patlevič, Gajarský, Paracková
08.05. 17.00 Sl. Grob B – Čataj                      Augustovič st., Brejcha, Kardelis
08.05. 17.00 Miloslavov – N. Dedinka       Rybár, Polakovič A., Mičura
08.05. 17.00 H. Šúr – Doľany                        Olša M., Sobolová, Opálek
08.05. 17.00 Častá – Kráľová                        Bočák, Miško, AR2
08.05. 17.00 Grinava – Blatné                      Hudy, Pirník, Ďuriš
08.05. 17.00 Sv. Jur B – Dubová                  Augustovič ml., Kováč, Strapek
08.05. 17.00 Vištuk – Ch. Grob                     Huska, Uhrín, AR2

S5VB – 25. kolo
10.05. 17.00 Kráľová – H. Šúr                       Augustovič st., Rybár, Augustovič ml.
11.05. 17.00 Vištuk – Sl. Grob B                   Strapek, Opálek, AR2
11.05. 17.00 Grinava – Dubová                    ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m
11.05. 17.00 Ch. Grob – Sv. Jur B                Rybár, Brejcha, AR2
11.05. 17.00 Blatné – Častá                             Habo, Uhrín, AR2
11.05. 17.00 Doľany – Miloslavov              Patlevič, Gajarský, Polakovič A.
11.05. 17.00 Modra – Čataj                            Augustovič ml., Kováč, Paracková
11.05. 17.00 N. Dedinka – Kaplná                Olša M., Sobolová

SD4VA – 15.kolo
10.5. 14.00 D. N. Ves – P. Mikuláš            Jaššo, Čižmár, Krčová za ObFZ-m
11.05. 14.30 Stupava – Jakubov                R
11.05. 14.30 Lozorno – Jarovce                R
10.05. 17.00 Závod – Žolík Malacky       Rozbora, Ďuriš

SD4VB – 15. kolo
10.05. 17.00 Dunajská Lužná B – Viničné      odložené
10.05. 14.30 Kráľová – Igram                     Rybár
11.5. 14.30 S. Grob – Šenkvice                    Parilák
11.5. 14.30 CFK Pezinok – Budmerice      Lauer, Polomský

SZV MA – 29. Kolo /ŠTVRTOK/
08.05. 10.00 Stupava – V.Leváre           Blecha
08.05. 10.00 Zohor – Pl.Štvrtok B          Gilan
08.05. 10.00 Sološnica – Z.Ves               Pirník
08.05. 10.00 Závod – Pl.Štvrtok A         Žilavý
08.05. 10.00 Jabloňové – Láb                Lazar
08.05. 10.00 Jakubov – Lozorno           Rozbora

SZV MA – 23. kolo 
10.05. 14,00 Závod – V. Leváre              Rozbora
11.05. 15,00 Jabloňové – Stupava        R
11.05. 14,30 Jakubov – Pl. Štvrtok B     R
11.05. 10,30 Lozorno – Z. Ves                  Lazar
11.05. 10,00 Pl. Štvrtok A – Láb             Gilan
11.05. 15,00 Rohožník – Žolík B               R

SZV PK – 15. kolo
10.05. 10,30 Jablonec – Šenkvice      Opálek
11.05. 14,30 Vištuk – Častá                    R
11.05. 10,30 Dubová – Sl. Grob             R
10.05. 12,00 CFK Cajla – Budmerice  R
11.05. 10,30 Doľany – Sv.Jur                 R

SZV SC – 14. kolo /ŠTVRTOK/
08.05. 10.00 Kráľová – Tomášov                   Strapek
08.05. 10.00 Malinovo – Š. Hamuliakovo   R

SZV SC – 17. kolo
11.05. 10,00 Igram – Kráľová    
11.05. 15,00 Malinovo – Most     R

MZV – 14. kolo /ŠTVRTOK/
08.05. 10.30 Šenkvice – Viničné      

MZV – 18. kolo
10.05. 14,30 P. Úľany – N. Dedinka               R
11.05. 10,00 Viničné – Š. Hamuliakovo      Huska
10.05. 15,00 Kalinkovo – CFK Cajla              R
10.05. 15,00 Šenkvice – Limbach                 R
11.05. 10,30 Báhoň – Bernolákovo               R

PrMA – 18. kolo
10.05. 10,00 Rohožník – Závod                   R
11.05. 10,30 Stupava – Vysoká                    Blecha
10.05. 17,00 V. Leváre – Studienka           Lukeš
10.05. 13,00 Lozorno – Láb                           Lazar
10.05. 14,00 Sološnica – Jakubov              Hudy

PrPK – 14. kolo
10.05. 14,00 PŠC Pezinok – Sv. Jur            R
11.05. 15,30 Jablonec – Viničné                R
11.05. 10,00 Limbach – Grinava                Huska
11.05. 10,00 Modra – Sl. Grob                     R
11.05. 10,00 Šenkvice – CFK Cajla             R

PrSC – 25. Kolo /ŠTVRTOK/
08.05. 10,00 Ch. Grob – Kráľová B            R
08.05. 10,00 N. Dedinka – Most                 R
08.05. 10,00 Ivanka – Malinovo               Marczell
08.05. 10,00 Rovinka – Miloslavov          R
08.05. 12,00 Kráľová A – Senec                 R
08.05. 14,00 Bernolákovo – Kalinkovo   R

PrSC – 17. kolo /UTOROK/
06.05. 18,00 Čataj – Kalinkovo                 R

PrSC – 19. kolo
10.05. 09,30 Ivanka – Bernolákovo            Marczell
11.05. 09,30 Rovinka – N. Dedinka                Randa
10.05. 11,00 Ch. Grob – Kráľová A                 R
10.05. 15,30 Senec – Most /ihr. V. Biel/     R
11.05. 10,00 Miloslavov – Kalinkovo          R
11.05. 10,30 Malinovo – Čataj                        R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV