Obsadenie R a DS – PR BFZ na 3.- 8.6.2014

Súťaže riadené SFZ

I. Liga ženy – Nadstavbová časť – 5. kolo
7.6. 15.00 Slovan – Trenčianske Teplice      Chálka, Maretta, Laciňák

II. Liga ženy BA – 22. kolo
7.6. 13.00 FK Dúbravka – Myjava      Gaži
7.6. 15.00 K. Ves – Kopčany      Ralbovský, Moravec
7.6. 15.00 D. Lužná – Skloplast Trnava      Valko, Hádek
7.6. 15.00 Kuchyňa – FC Povoda      R
8.6. 11.00 Sv. Jur – Láb      Srna

Regionálna liga žiačok Bratislava – 22. kolo
4.6. 16.00 (Streda) Sv. Jur – FC Petržalka      ObFZ-v
7.6. 11.15 FK Dúbravka – Myjava      Gaži
7.6. 13.30 K. Ves – Slovan      Moravec
7.6. 13.30 D. Lužná – Skloplast Trnava      Hádek

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 29. kolo
7.6. 10.00-12.30 Senec – Topoľčany      Tanglmayer, Dávid D., Zálesňák; Keller
7.6. 10.00-12.30 FC Petržalka – Čermáňsky FK Nitra      Somoši, Abrman, Olša D.; Brody
8.6. 10.00-12.30 K. Ves – Myjava      Ďurčo M., Straka, Lauer; Príkopa (Lamač)

Súťaže riadené BFZ

Finále Pohára BFZ – Seniori
4.6. 18.00 (Streda) SFC Kalinkovo – Ivanka p/D      Kočický, Bohun, Henček; Dadykin

Finále Pohára BFZ – Dorast
4.6. 15.30 (Streda) BCT – Domino      Polakovič Ľ., Ďurčo M., Gaži

Seniori MRB – 28. kolo – dohrávka (Utorok)
3.6. 18.00 (Utorok) Most p/B – Inter      Cvengroš, Rozinek, Ďurčo M.; Brody
3.6. 18.00 (Utorok) Rovinka – Stupava      Kočický, Havrila, Smolíková; Príkopa

Seniori MRB – 29. kolo – dohrávka (Utorok)
3.6. 17.30 (Utorok) Limbach – S. Grob      Brody, Chromý, Bohun; Truchlý

Seniori MRB – 33. kolo
7.6. 17.00 Rohožník – S. Grob      Dujava, Vašš, Ruc; Jablonický
7.6. 17.00 Rovinka – Kráľová p/S      Straka, Hajnala, Černý; Beňo
7.6. 17.00 Limbach – Most p/B      Kočický, Polakovič Ľ., Rozinek; Hájek
7.6. 17.00 Bernolákovo – Ivanka p/D      Bohun, Chromý, Ďurčo M.; Somoláni
7.6. 17.00 Stupava – Báhoň      Lauer, Cvengroš, Srna; Darlea
7.6. 17.00 P. Štvrtok – ŠKP      Bláha, Havrila, Martiška; Minárik
7.6. 17.00 Inter – Sv. Jur      Fischer, Smolíková, Ježík; Šuniar
7.6. 17.00 Domino – Ružinov      Parilák, Henček, Brody; Truchlý

Seniori S4A – 25. kolo
8.6. 17.00 Igram – Danubia      Zálesňák, Fischer, Černý; Slezák
8.6. 17.00 Rusovce – Lamač      Gaži, Hádek, Malárik; Lazar
8.6. 17.00 BCT – Jarovce      Somoši, Chálka, Maretta; Chladek
8.6. 17.00 Vajnory – Kalinkovo      Polomský, Bohun, Olša D.; Ľupták
8.6. 17.00 Čunovo – Malinovo      Chromý, Kočický, Martinkovič st.; Dadykin
8.6. 17.00 D. N. Ves – K. Ves      Křivan, Gosiorovský, Abrman; Mazanec P.
8.6. 17.00 Tomášov – Vrakuňa      Dávid D., Brody, Križko; Ondrušek

Seniori S4B – 25. kolo
8.6. 17.00 Jakubov – PŠC Pezinok      Vašš, Parilák, Smolíková; Príkopa
8.6. 17.00 Viničné – Šenkvice      Cvengroš, Smirnov, Martiška; Rášo
8.6. 17.00 Gajary – Jablonové      Lackovič, Srna, Koštrna; Marczell
8.6. 17.00 Jablonec – Budmerice      Henček, Ježík, Laciňák; Banič
8.6. 17.00 Kostolište – Závod      Tanglmayer, Hajnala, Valko; Richtárik
8.6. 17.00 Zohor – V. Leváre      Polakovič Ľ., Bláha, Samko; Keller

Dorast SD3R – 29. kolo
7.6. 14.30 Rohožník – Iskra      Lackovič, ObFZ-v
7.6. 14.30 Domino – ŠKP      Křivan, Henček, Brody
7.6. 16.00 Vrakuňa – Ružinov      Martinkovič st.,Križko, Gosiorovský
8.6. 10.30 BCT – Ivanka p/D      Havrila, Ruc, Parilák

Dorast MD3R – 23. kolo – dohrávka
5.6. 17.00 (Štvrtok) Tomášov – ŠKP      Straka, Hádek

Dorast MD3R – 25. kolo
5.6. 17.00 (Štvrtok) Vrakuňa – Ružinov      Bláha, Koštrna
7.6. 12.00 PŠC Pezinok – ŠKP      Chromý, Ďurčo M.
8.6. 12.30 BCT – Šamorín-Hamuliakovo      Ruc, Havrila
8.6. 13.00 Rača – Domino      Rozinek, Moravec
8.6. 14.30 Tomášov – Senec „B“      Brody, Križko

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 25. kolo
4.6. 17.00 (Streda) D. N. Ves – K. Ves      Tanglmayer, Chromý (Szrl)
7.6. 11.00 D. N. Ves – K. Ves      Malárik (Mzrl)
7.6. 9.00-10.30 Domino – FA Bratislava      Koštrna, Černý
7.6. 10.00 D. Lužná – PŠC Pezinok      Hádek, Valko (Szrl)
4.6. 17.00 (Streda) D. Lužná – PŠC Pezinok      Hádek (Mzrl)
7.6. 10.00 Modra – Ivanka p/D      Ďurčo M. (Szrl)
7.6. 11.30-13.30 BCT – Rača      Laciňák, ObFZ-m
7.6. 12.00-14.00 Ružinov – Vrakuňa      Ruc, Smirnov

Žiaci II. liga starší (MZRL) – 26. kolo – predohrávka
3.6. 17.00 (Utorok) K. Ves – Domino      Malárik

Prípravka PMA1 – 22. kolo
5.6. 17.00 Slovan – Domino      Lovás
5.6. 17.30 Ružinov – Senec      Vanek
7.6. 9.00 Šamorín-Hamuliakovo – Inter      Láska
7.6. 9.00 ŠKP – K. Ves      Vanek
8.6. 9.00 FA Bratislava – FC Petržalka       Dano

Prípravka PMB1 – 22. kolo
7.6. 10.00 Slovan – Domino      Lovás
5.6. 16.00 Ružinov – Senec      Plonka
7.6. 10.00 Šamorín-Hamuliakovo – Inter      Láska
5.6. 17.30 ŠKP – K. Ves      Láska
6.6. 17.00 FA Bratislava – FC Petržalka      Dano

Prípravka PMC – 22. kolo
7.6. 9.00 Slovan – Domino      Lovás
5.6. 16.00 Ružinov – Senec      Vanek
7.6. 11.00 Šamorín-Hamuliakovo – Inter      Láska
5.6. 16.30 ŠKP – K. Ves      Láska
8.6. 11.00 FA Bratislava – FC Petržalka      Dano

Prípravka PMA2 – 18. kolo
7.6. 11.45 D. Lužná – D. N. Ves      Straka M.
7.6. 15.00 Šamorín – K. Ves „B“      Dano
8.6. 10.00 Žolík Malacky – Jarovce      ObFZ-v
4.6. 17.30 ŠKP „B“ – Iskra      Vanek

Prípravka PMB2 – 18. kolo
8.6. 10.10 D. Lužná – D. N. Ves      Choreň
7.6. 15.00 Šamorín – K. Ves „B“      Štvrtecký
8.6. 11.30 Žolík Malacky – Jarovce      ObFZ-v
7.6. 10.00 ŠKP „B“ – Iskra      Volek
4.6. 18.00 BCT – Vrakuňa      Šesták

Prípravka PMA3 – 18. kolo
7.6. 9.30 Scorpions – Lamač      Štvrtecký
7.6. 10.00 Z. Bystrica – FK Dúbravka      Štofík
7.6. 10.00 ZŠ Kalinčiakova – Čunovo      Príkopa
8.6. 14.30 Danubia – FC Petržalka „B“      Šesták
8.6. 15.00 Rusovce – Inter „B“      Láska

Prípravka PMA3 – 17. kolo
6.6. 17.00 FK Dúbravka – ZŠ Kalinčiakova      Lovás

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 22. kolo
08.06. 17:00 Studienka – Pl. Mikuláš      Ďurčo Peter, Gilan
08.06. 17:00 Borinka – Suchohrad      Randa, Paracková
08.06. 17:00 M. Leváre – Malacky      Hudy, Rozbora
08.06. 17:00 Z. Ves – Kuchyňa      Pirník, Surovský
08.06. 17:00 Pl. Š. Vysoká – Sološnica      Rybár, Gajarský

S5VB – 29. kolo
07.06. 17:00 Kráľová B – Modra      Augustovič st., Rybár, Huska
08.06. 17:00 Grinava – Sl. Grob B      Brejcha, Polakovič A., Strapek
08.06. 17:00 Sv. Jur B – Častá      Kardelis, Mičura, Patlevič
08.06. 17:00 Vištuk – Hr. Šúr      Olša M., Sobolová
08.06. 17:00 Ch. Grob – Miloslavov      Augustovič ml., Kováč
08.06. 17:00 Dubová – Kaplna      Bočák, Miško
08.06. 17:00 Blatné – Čataj      Habo, Uhrín
08.06. 17:00 Doľany – N. Dedinka      Huska, Opálek

SZV MA – 27. kolo
8.6. 15,00 Zohor – V.Leváre      Konečný
8.6. 14,30 Sološnica – Stupava      R
7.6. 17,00 Závod – Pl.Štvrtok B      Rozbora
8.6. 15,00 Jabloňove – Žolík B      R
7.6. 15,00 Jakubov – Rohožník      Ďurčo Peter
8.6. 10,30 Lozorno – Láb      Konečný

SZV PK – 12. kolo
8.6. 15,00 Šenkvice – Budmerice      R
5.6. 17,00 Sl.Grob – Sv.Jur      Huska
8.6. 15,00 Častá – Doľany      R
7.6. 10,30 Jablonec – CFK Cajla      Huska
8.6. 14,30 Vištuk – Dubová       Sobolová

SZV SC – 21.kolo
8.6. 10,00 Tomašov – Kraľova      Strapek
7.6. 15,00 Š.Hamuliakovo – Malinovo      Strapek

MZV – 20.kolo / dohrávka /
4.6. 17,00 Báhoň – Rovinka      Olša M.

MZV – 22.kolo
7.6. 14,30 P.Uľany – CFK Cajla      Minárik
7.6. 17,00 Š.Hamuliakovo – Limbach      Strapek
5.6. 17,00 N.Dedinka – Bernolákovo      Marczell
8.6. 15,00 Kalinkovo – Rovinka      R
7.6. 15,00 Šenkvice – Báhoň      Brejcha

PrMA – 22. kolo
7.6. 10,00 Rohožník – Studienka      Ďurčo Peter
7.6. 14,30 Závod – Lozorno      R
8.6. 10,00 Jakubov – Stupava      R
7.6. 17,00 V.Leváre – Sološnica      Lukeš
7.6. 10,00 Zohor – Láb      R

PrPK – 18. kolo
7.6. 14,00 PŠC Pezinok – Grinava      R
7.6. 11,00 Viničné – Sl.Grob      Huska
8.6. 15,00 Sv.Jur – CFK Cajla      R
8.6. 15,30 Jablonec – Šenkvice      R
7.6. 10,00 Limbach – Modra      Huska

PrSC – 23.kolo
7.6. 10,00 N.Dedinka – Kraľova B      R
7.6. 10,00 Bernolákovo – Ch.Grob      R
7.6. 09,30 Ivanka – Kalinkovo      R
6.6. 17,00 Rovinka – Čataj      Paracková
8.6. 10,00 Kraľova A – Malinovo      R
8.6. 10,00 Senec – Miloslavov      R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV