Obsadenie R a DS – PR BFZ na 10.- 15.6.2014

Súťaže riadené ZsFZ

II. liga Západ SD/MD – 30. kolo
14.6. 10.00-12.30 Inter – Piešťany      Martiška, Maretta, Smirnov; Lazar

Súťaže riadené BFZ

Seniori MRB – 34. kolo
14.6. 17.00 S. Grob – Domino      Polakovič Ľ., Bláha, Gaži; Jablonický
14.6. 17.00 Ružinov – Inter      Vašš, Srna, Lackovič; Beňo
14.6. 17.00 Lozorno – P. Štvrtok      Kočický, Straka, Rozinek; Minárik
14.6. 17.00 ŠKP – Stupava      Tanglmayer, Hajnala, Brody; Príkopa
14.6. 17.00 Báhoň – Bernolákovo      Cvengroš, Smolíková, Havrila; Somoláni
14.6. 17.00 Ivanka p/D – Limbach      Henček, Ježík, Ďurčo M.; Keller
14.6. 17.00 Most p/B – Rovinka      Bohun, Dujava, Polomský; Truchlý
14.6. 17.00 Kráľová p/S – Rohožník      Fischer, Lauer, Ruc; Brody

Seniori S4A – 24. kolo – dohrávka
11.6. 17.30 (Streda) Jarovce – Vajnory      Fischer, Křivan, Koštrna; Jablonický

Seniori S4A – 26. kolo
14.6. 17.00 Vrakuňa – D. N. Ves      Křivan, Martinkovič st., Laciňák; Mazanec P.
15.6. 17.00 Danubia – Tomášov      Malárik, Tanglmayer, Brody; Marczell
15.6. 17.00 K. Ves – Čunovo      Valko, Hádek, Olša D.; Páchnik
15.6. 17.00 Malinovo – Vajnory      Straka, Henček, Dávid D.; Lônčík
15.6. 17.00 Kalinkovo – BCT      Laciňák, Křivan, Križko; Richtárik
15.6. 17.00 Jarovce – Rusovce      Gosiorovský, Ruc, Samko; Rášo
15.6. 17.00 Lamač – Igram      Hajnala, Martinkovič st., Maretta; Darlea

Seniori S4B – 26. kolo
14.6. 17.00 PŠC Pezinok – CFK Pezinok      Dávid D., Valko, Hádek; Dadykin
15.6. 17.00 V. Leváre – Kostolište      Abrman, Fischer, Černý; Slezák
15.6. 17.00 Závod – Jablonec      Chromý, Bohun, Gaži; Lazar
15.6. 17.00 Budmerice – Gajary      Martiška, Chálka, Smirnov; Ľupták
15.6. 17.00 Jablonové – Viničné      Ďurčo M., Bláha, Kočický; Likavský
15.6. 17.00 Jakubov – Šenkvice      Koštrna, Cvengroš, Ralbovský; Banič

Dorast SD3R – 22. kolo – dohrávka
14.6. 11.00 Rohožník – Kostolište      Lackovič, Hudy za ObFZ-v (Sološnica)

Dorast SD3R – 30. kolo
14.6. 10.30 Iskra – Vrakuňa      Laciňák, Straka, Rozinek,
14.6. 11.00 Ivanka p/D – D. Lužná      Hádek, Valko, Moravec
14.6. 13.00 ŠKP – PŠC Pezinok      Hajnala, Brody, Tanglmayer
14.6. 14.00 Ružinov – Rača      Križko, Koštrna, Gosiorovský
14.6. 14.30 Báhoň – BCT      Havrila, Smolíková, Olša D.
14.6. 17.00 Bernolákovo – Domino      Ralbovský, Černý, Abrman

Dorast MD3R – 26. kolo
14.6. 14.00 Senec – Zohor      ObFZ-v, ObFZ-v
14.6. 15.00 ŠKP – Rača      Brody, Hajnala
14.6. 10.30 Ružinov – Tomášov      Gosiorovský, Koštrna
15.6. 14.30 Domino – Gajary      Lauer, Moravec
15.6. 14.30 Šamorín-Hamuliakovo – Vrakuňa      Srna, Rozinek

Žiaci II. liga starší (SZRL+MZRL) – 25. kolo
10.6. 17.00 (Utorok) Žolík Malacky – Dunajská Lužná      Lackovič (Mzrl)
12.6. 17.00 (Štvrtok) Žolík Malacky – Dunajská Lužná     Lackovič (Szrl)
11.6. 17.30-16.00 (Streda) PŠC Pezinok – Ružinov      Ďurčo M., Gaži
14.6. 9.00-11.00 Vrakuňa – D. N. Ves      Dujava, Polomský
14.6. 10.00-11.45 Rača – Rusovce       Malárik, Abrman
14.6. 13.00 FA Bratislava – Modra      Ďurčo M. (Szrl)
15.6. 13.00-15.30 Ivanka p/D – BCT      Polomský, Somoši

Megaturnaj „Senec a jeho priatelia“ 13.6. 2014 (Piatok)
8.00-18.00 Igram U-15      Triskal, Volek, Krčová za ObFZ-m
8.00-18.00 S. Grob U-14      Křivan, Smirnov, Bláha za BFZ
8.00-18.00 Ivanka p/D U-13      Takáč, Vanek za Lovása za ObFZ-m
8.00-17.00 Čataj U-12      Sobolová, Polakovič A. za ObFZ-v
8.00-18.00 Malinovo U-11       Kravárik, Dano za ObFZ-m
8.00-17.00 Bernolákovo U-10      Marczell, Randa za ObFZ-v
8.00-17.00 Kráľová p/S U-9      Brejcha, Uhrín za ObFZ-v
8.00-17.00 Nová Dedinka U-8      Strapek za ObFZ-v
8.00-12.30 Blatné U-7      Žilavý L. za ObFZ-m

Megaturnaj „Senec a jeho priatelia“ 14.6. 2014 (Sobota)
8.00-11.00 Ivanka p/D U-13      Kováč Ľ., Marczell za ObFZ-v

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VB – 30. kolo
14.06. 14:30 Sl. Grob B – Doľany      Augustovič st., Augustovič ml., Rybár
15.06. 17:00 Modra – Blatné      Hudy, Ďurčo P., Opálek
15.06. 17:00 Čataj – Dubová      Brejcha, Mičura, Polakovič A.
15.06. 17:00 Kaplna – Ch. Grob      Patlevič, Gajarský, Sobolová
15.06. 17:00 N. Dedinka – Kráľová B      Augustovič ml., Kováč, Augustovič st.
15.06. 17:00 Vištuk – Miloslavov      Kučera, Kardelis, Strapek
15.06. 17:00 Hr. Šúr – Sv. Jur B      Bočák, Miško, Randa
15.06. 17:00 Častá – Grinava      Huska, Uhrín, Paracková
Finálový turnaj st. žiakov o postup do II. Ligy BFZ na štadióne TJ Dubová 15.06.2014

1. stretnutie 09.00 Kardelis, Brejcha
2. stretnutie 10.45 Brejcha, Strapek
3. stretnutie 12.30 Strapek, Kardelis

Zraz rozhodcov o 8.00 hod.
Turnaj mladších dorastencov na štadióne ŠK Šenkvice 21.06.2014

Rozhodcovia za ObFZ Ba-vidiek Hudy, Kardelis

Zraz rozhodcov 8.00 hod., 1. Stretnutie 8.30 hod.

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV