Obsadenie R a DS – PR BFZ na 10.- 14.9.2014 č. 08

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 – 6. kolo
13.9. 11.00 Senec – Bardejov      Chudá, Lauer, Smolíková, Suchý (V. Biel)
14.9. 11.00 Senica – FC Nitra      Dohál, Chromý, Ďurčo M.; Likavský

I. LMD – U17, U16 – 4. kolo
13.9. 11.00-13.15 Slovan – Košice      Piatka, Polakovič Ľ., Vašš (Prievoz)

I.LSŽ – U15, U14 – 6. kolo
13.9. 10.00-12.00 K. Ves – Levice      Tanglmayer, Křivan, Gosiorovský (Údernícka Petržalka)
14.9. 10.00-12.00 Senec – H. Nitra      Tanglmayer, Hádek, Havrila

I. LMŽ U13 – U12 – 6. kolo
13.9. 16.00-14.30 Inter – Trenčín      Triskal, Kašper za ObFZ-m (Drieňová)
14.9. 10.00-11.30 Slovan – K. Ves      Lacena, R za ObFZ-m

II. Liga ženy Západ „A“ – 3. kolo
14.9. 14.00 K. Ves – Čaka      Matejová

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo
14.9. 10.30 Inter – Most p/B      Gaži, Srna, Smolíková; Truchlý (ŠKP)
14.9. 16.30 Rohožník – D. Lužná      Chromý, Ďurčo M., Bláha; Darlea
14.9. 16.30 Tomášov – Báhoň      Vašš, Brody, Dobrovský; Hájek
14.9. 16.30 Ivanka p/D – S. Grob      Piatka, Zálesňák, Lackovič; Keller
14.9. 16.30 Viničné – Sv. Jur      Cvengroš, Martinkovič ml., Lauer; Páchnik
14.9. 16.30 Rovinka – Rača      Straka, Henček, Ježík; Richtárik
14.9. 16.30 Bernolákovo – Stupava      Polakovič Ľ., Martiš, Hajnala; Príkopa
14.9. 16.30 Kráľová p/S – Lozorno      Bohun, Tanglmayer, Havrila; Chladek

Seniori IV. Liga S4A – 5. kolo
13.9. 10.00 Štart Nepočujúci – Kalinkovo      Ruc, Koštrna, Moravec; Beňo (BCT)
13.9. 10.30 ŠKP – Malinovo      Kočický, Hádek, Abrman; Ondrušek
13.9. 16.30 Vrakuňa – Rusovce      Hajnala, Polomský., Strapek; Elefant
13.9. 16.30 FK Dúbravka – Vajnory      Čižmár, Henček, Lauer; Brody
13.9. 16.30 Lamač – Domino      Srna, Cvengroš, Matejová; Banič
14.9. 16.30 D. N. Ves – Čunovo      Laciňák, Gosiorovský, Dávid D.; Marczell
14.9. 16.30 Danubia – Ružinov      Valko, Martiška, Maretta; Ľupták

Seniori IV. Liga S4B – 5. kolo
13.9. 16.30 P. Štvrtok – Jablonové      Havrila, Dávid D., Smirnov; Farbula
14.9. 16.30 Limbach – PŠC Pezinok      Malárik, Mosor, Olša D., Pinček
14.9. 16.30 Závod – Jablonec      Somoši, Koštrna, Grác; Mydlárik
14.9. 16.30 V. Leváre – Dubová      Ralbovský, Križko, Čižmár; Somoláni
14.9. 16.30 Zohor – Jakubov      Chálka, Křivan, Pirník; Hilka
14.9. 16.30 Kostolište – Malacky      Fischer, Augustovič ml., Abrman; Slezák
14.9. 16.30 Budmerice – Šenkvice      Hudy, Kočický, Černý; Jablonický

Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo
13.9. 9.30 PŠC Pezinok – Báhoň      Dobrovský, Bláha, Olša D.
13.9. 10.00 FC Petržalka akadémia – Rača      Fischer, Chálka, Laciňák
13.9. 10.30 Iskra Petržalka – Domino      Brody, Križko, Ďurčo M.
13.9. 14.00 D. N. Ves – D. Lužná      Hádek, Malárik, Grác
13.9. 14.00 Rohožník – Kráľová p/S      Lackovič, Straka, Gaži
13.9. 16.30 Žolík Malacky – BCT      Černý, Pirník, Abrman
13.9. 16.30 Kostolište – Vrakuňa      Hudy, Gaži, Straka
14.9. 14.00 Ivanka p/D – Ružinov      Zálesňák, Lackovič, Strapek

Dorast III. Liga MD3R – 14. kolo (STREDA)
10.9. 17.00 PŠC Pezinok – BCT      Vašš, Gaži, Kardelis
10.9. 17.00 Ružinov – Šamorín Hamuliakovo      Křivan, Gosiorovský, Abrman
10.9. 17.00 Domino – Ekonóm      Brody, Henček, Chromý
10.9. 17.00 Tomášov – D. N. Ves      Valko, Hádek, Strapek
10.9. 17.00 V. Leváre – Iskra Petržalka      Hudy, Pirník
10.9. 17.00 Žolík Malacky – Rača      Zálesňák, Lackovič
10.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – Zohor      Koštrna, Bláha, Ruc (Rusovce)

Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo
13.9. 11.00 BCT – Rača      Chromý, Ralbovský, Smirnov (Štart Nepočujúci)
13.9. 13.00 Iskra Petržalka – D. N. Ves      Ďurčo M., Križko, Brody
14.9. 11.00 Žolík Malacky – Ekonóm      Dávid D., Hudy
14.9. 12.30 FC Petržalka akadémia – Šamorín Hamuliakovo      Polomský, Maretta (Rusovce)
14.9. 14.00 Domino – PŠC Pezinok      Moravec, Smirnov
14.9. 14.00 V. Leváre – Ružinov      Križko, Čižmár
14.9. 14.00 Zohor – Stupava      Křivan, Pirník

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 5. kolo
13.9. 9.30-11.30 D. N. Ves – PŠC Pezinok      Malárik, Grác
13.9. 10.00-11.45 Šamorín Hamuliakovo – BCT      Strapek, Augustovič ml.
13.9. 10.00-11.45 D. Lužná – Slovan „C“      Valko, Somoši
13.9. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Domino      Hudy, Pirník
13.9. 14.30-16.00 FC Petržalka akadémia – Rača      Chálka, Laciňák
14.9. 9.00-10.45 Vrakuňa – Rusovce      Bláha, Grác
14.9. 9.00-10.45 Ružinov – Rohožník      Křivan, Abrman
14.9. 9.30-11.30 FA Bratislava – Ivanka p/D      Olša D., Mosor

Regionálna liga žiačok – 1. kolo
14.9. 15.00 Slovan – K. Ves      ObFZ-m (Prievoz)

Regionálna liga žiačok – 3. kolo
13.9. 8.30 Senec – Sv. Jur      ObFZ-v (V. Biel)
13.9. 16.00 Slovan – D. Lužná      Moravec (Prievoz)
14.9. 13.00 FK Dúbravka – K. Ves      ObFZ-m

Prípravka PMA1 – 2. kolo
18.9. 15.30 Inter – D. N. Ves      Štvrtecký
14.9. 9.00 Senec – Rača      Straka M.
14.9. 9.00 FA Bratislava – ŠKP      Červenák
14.9. 11.30 K. Ves – Ružinov      Hargaš

Prípravka PMB1 – 2. kolo
18.9. 15.30 Inter – D. N. Ves      Plonka
14.9. 10.30 Senec – Rača      Straka M.
14.9. 10.30 FA Bratislava – ŠKP      Červenák
14.9. 10.00 K. Ves – Ružinov      Hargaš
14.9. 12.00 Domino – Petržalka akadémia      Vanek

Prípravka PMC – 2. kolo
18.9. 17.00 Inter – D. N. Ves      Štvrtecký
14.9. 12.00 Senec – Rača      Straka M.
14.9. 12.00 FA Bratislava – ŠKP      Červenák
14.9. 8.30 K. Ves – Ružinov      Hargaš
14.9. 12.00 Domino – Petržalka akadémia      R

Prípravka PMA2 – 2. kolo
13.9. 9.00 Iskra Petržalka – D. Lužná      Lehuta
13.9. 9.00 Vrakuňa – Ivanka p/D      Kuzmová
13.9. 9.00 FA Bratislava „B“ – Žolík Malacky      Krčová
13.9. 13.00 BCT – Šamorín Hamuliakovo      Plonka
13.9. 10.00 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica      Plonka

Prípravka PMB2 – 2. kolo
13.9. 10.30 Vrakuňa – Ivanka p/D      Kuzmová
13.9. 10.30 FA Bratislava – FC Malacky      Krčová
13.9.13.00 Štart nepočujúci – Šamorín Hamuliakovo      Štvrtecký
13.9. 8.30 K. Ves „B“ – Hargašova Z. Bystrica      Plonka
14.9. 9.00 Iskra Petržalka – D. Lužná      Lehuta

Prípravka PMA3 – 2. kolo
11.9. 16.45 Inter – Vajnory      Ľupták
13.9. 9.30 Lamač – Čunovo      Volek
14.9. 9.30 FK Dúbravka – Rusovce      Janco
14.9. 9.30 Jarovce – ŠKP      Dano
14.9. 11.00 Danubia – FA Lafranconi      Štofík (Pankúchova)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

Seniori S5VA – 4. kolo
13.09. 16:30 Marianka – Pernek      Patlevič, Ďuriš, Gajarský
13.09. 16:30 Vysoká – Borinka      Ďurčo P., Surovský, Žilavý V.
13.09. 16:30 Rohožník B – Pl. Mikuláš      Bočák, Mičura, Paracková
14.09. 16:30 Kuchyňa – M. Leváre      Surovský, Ďuriš, AR2
14.09. 16:30 Studienka – Suchohrad      Žilavý V., Gilan, AR2
14.09. 16:30 Gajary – Z. Ves      Ďurčo P., Rozbora, AR2

Seniori S5VB – 5. kolo
13.09. 16:30 Vinosady – Vištuk      Augustovič, Brejcha, Rybár
14.09. 16:30 Grinava – Modra      Kováč, Brejcha, AR2
14.09. 16:30 Častá – Sv. Jur B      Olša M., Sobolová, AR2
14.09. 16:30 Cajla – Doľany      Augustovič, Habo, AR2

Seniori S5VC – 5. kolo
13.09. 16:30 Čataj – Kaplna      Habo, Polakovič A., AR2
14.09. 16:30 Blatné – Kráľová B      Bočák, AR1, AR2
14.09. 16:30 Hr. Šúr – N. Dedinka      Rybár, AR1, AR2
14.09. 16:30 Igram – Miloslavov      Miško, Mičura, AR2

Dorast SD4VA – 3. kolo
13.09. 16:30 Závod – Láb      Rozbora, AR1
13.09. 16:30 Jakubov – Lamač      Gilan, AR1
14.09. 14:00 Jarovce – Jablonové      ObFZ-m

Dorast SD4VB – 3. kolo
13.09. 14:00 Modra – Doľany      Brejcha, Huska
14.09. 14:00 Cajla – Viničné      Habo, AR1
14.09. 14:00 N. Dedinka – Dubová      R
14.09. 14:00 Igram – Sl. Grob      Mičura, Miško

Žiaci SZVA – 2. kolo
13.9. 14,00 Marianka – Lozorno      Ďuriš
13.9. 16,30 Zohor – Z. Ves      Konečný
14.9. 11,00 Vysoká – Závod      Konečný

Žiaci SZVB – 3. kolo
13.9. 10,00 Modra – Jablonec      Huska
13.9. 12,00 Bernolákovo – Dubova      Augustovič
14.9. 10,00 Budmerice – Častá      Olša M.
14.9. 14,00 Malinovo – Most      R
14.9. 14,00 Vištuk – Doľany      R
14.9. 14,00 Kraľova – Šenkvice      R

Žiaci MZVA – 2. kolo
13.9. 11,45 PŠC B – Sv. Jur      Habo
14.9. 09,30 Šenkvice – Jabloňové      Huska
14.9. 10,00 V. Leváre – Viničné      Lukeš
14.9. 11,00 Sl. Grob – Žolík B      Huska
14.9. 14,00 Studienka – Báhoň      Gilan 

Žiaci MZVB – 3. kolo
13.9. 10,00 N. Dedinka – Bernolákovo      Augustovič
14.9. 10,00 Čataj – Kraľova      R
14.9. 14,00 Kalinkovo – Malinovo      R

Prípravka PrMA – 2. kolo
13.9. 14,00 Závod – Lozorno      R
13.9. 14,00 Sološnica – Stupava      R
14.9. 09,30 Vysoká – Rohožník      R
14.9. 10,00 Zohor – Jakubov      R
14.9. 13,00 Láb – Studienka      Konečný

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV