Obsadenie R a DS – PR BFZ na 16.- 21.9.2014 č. 09

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 – 7. kolo
20.9. 11.00 Slovan – MFK Košice      Somoláni A., Chromý, Durčo M., Likavský
21.9. 11.00 FC Nitra – Senec      Trenčanský, Obertová, Smolíková; ŠIpoš

I. LMD – U17, U16 – 7. kolo
20.9. 11.00-13.15 Senec – Slovan      Cvengroš, Polakovič Ľ., Havrila

I.LSŽ – U15, U14 – 7. kolo
20.9. 10.00-12.00 Slovan – K. Ves      Kočický, Martinkovič st., Koštrna
20.9. 10.00-12.00 Inter – AS Trenčín      Henček, Dujava, Maretta (Ekonóm)

I. LMŽ U13 – U12 – 3. kolo – dohrávka
17.9. 16.30-15.00 Inter – Levice      Lovás, Rataj za ObFZ-m (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 7. kolo
20.9. 10.00-12.00 K. Ves – Inter      Volek, Ľupták za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)
21.9. 10.00-12.00 Senec – H. Nitra      ObFZ-v, ObFZ-v (Réca)

I. Liga žien – 3. kolo
20.9. 13.00 Slovan – Trenčianske Teplice      Martiš, Krčová, Kuzmová za ObFZ-m
20.9. 13.00 FK Dúbravka – Šaľa      Křivan, Gaži, Matejová

I. Liga junioriek – 3. kolo
20.9. 15.00 Slovan – Trenčianske Teplice      Kuzmová, Krčová za ObFZ-m, Martiš
20.9. 15.00 FK Dúbravka – Šaľa      Matejová, Gaži, Křivan

II. Liga ženy Západ „A“ – 4. kolo
20.9. 13.30 Sv. Jur – K. Ves      Brody, Smolíková
20.9. 15.00 D. Lužná – FC Nitra      Malárik, Triskal za ObFZ-m

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo – dohrávka
17.9. 17.00 Viničné – Sv. Jur      Cvengroš, Martinkovič ml., Polakovič Ľ. za Lauera; Páchnik

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo
20.9. 16.00 Sv. Jur – Rovinka      Dobrovský, Brody, Smolíková; Príkopa
20.9. 16.00 Báhoň – Ivanka p/D      Tanglmayer, Bláha, Lackovič; Ondrušek
21.9. 16.00 D. Lužná – Most p/B      Zálesňák, Martiš, Havrila; Brody
21.9. 16.00 Lozorno – Inter      Hajnala, Piatka, Vašš; Somoláni
21.9. 16.00 Stupava – Kráľová p/S      Henček, Dujava, Srna; Ľupták
21.9. 16.00 Bernolákovo – Rača      Chudá, Martinkovič ml., Gaži; Darlea
21.9. 16.00 S. Grob – Viničné      Bohun, Mosor, Chromý; Beňo
21.9. 16.00 Rohožník – Tomášov      Cvengroš, Straka, Polakovič Ľ.; Jablonický

Seniori IV. Liga S4A – 6. kolo
20.9. 10.00 Ružinov – Štart Nepočujúci      Ježík, Piatka, Szakáll; Šuniar
21.9. 16.00 Čunovo – Domino      Čižmár, Chálka, Szakáll; Elefant
21.9. 16.00 Malinovo – Lamač      Gosiorovský, Tanglmayer, Martiška; Hilka
21.9. 16.00 Vajnory – ŠKP      Křivan, Olša D., Berner; Richtárik
21.9. 16.00 Kalinkovo – FK Dúbravka      Fischer, Križko, Somoši; Lazar
21.9. 16.00 Rusovce – Danubia      Dávid D., Lackovič, Hudy; Pinček
21.9. 16.00 D. N. Ves – Vrakuňa      Polomský, Ralbovský, Martinkovič st.; Banič

Seniori IV. Liga S4B – 6. kolo
21.9. 16.00 PŠC Pezinok – Šenkvice      Ďurčo M., Maretta, Jendruš; Minárik
21.9. 16.00 Malacky – Budmerice      Brody, Malárik, Kardelis; Keller
21.9. 16.00 Jakubov – Kostolište      Bláha, Abrman, Grác; Truchlý
21.9. 16.00 Dubová – Zohor      Černý, Dobrovský, Moravec; Dadykin
21.9. 16.00 Jablonové – V. Leváre      Kočický, Koštrna, Matejová; Hájek
21.9. 16.00 Jablonec – P. Štvrtok      Hádek, Valko, Strapek; Marczell
21.9. 16.00 Limbach – Závod      Augustovič ml., Ruc, Smirnov; Chladek

Dorast III. Liga SD3R – 15. kolo (STREDA)
17.9. 17.00 PŠC Pezinok – D. Lužná      Vašš, Straka, Havrila
17.9. 17.00 Kostolište – FC Petržalka akadémia      Dávid D., Zálesňák, Lackovič
17.9. 17.00 Iskra Petržalka – Žolík Malacky      Bohun, Abrman, Henček
17.9. 17.00 Domino – Ivanka p/D      Křivan, Smirnov, Kardelis
17.9. 17.00 Vrakuňa – Rohožník      Fischer, Chromý, Chálka
17.9. 17.00 Báhoň – D. N. Ves      Bláha, Koštrna, Olša D. (Šenkvice)
17.9. 17.00 Kráľová p/S – Rača      Piatka, Hádek, Berner
17.9. 17.00 BCT – Ružinov      Polomský, Gaži, Brody

Dorast III. Liga SD3R – 6. kolo
20.9. 12.30 Ružinov – Žolík Malacky      Piatka, Ježík, Szakáll
20.9. 13.30 Báhoň – Kostolište      Valko, Hajnala, Berner
20.9. 13.30 PŠC Pezinok – Rača      Dávid D., Križko, Abrman
20.9. 13.30 Kráľová p/S – Ivanka p/D      Augustovič ml., Brejcha, Augustovič st. za ObFZ-v
20.9. 14.00 D. N. Ves – Rohožník      Straka, Ruc, Somoši
20.9. 16.00 Vrakuňa – Iskra Petržalka      Srna, Fischer, Gosiorovský
21.9. 13.30 BCT – Petržalka akadémia      ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m

Dorast III. Liga MD3R – 15. kolo
17.9. 15.00 Iskra Petržalka – Rača      Henček, Abrman
17.9. 15.00 BCT – Ružinov      Brody, Gaži
17.9. 17.00 Zohor – PŠC Pezinok      Pirník, Ďuriš za ObFZ-m
17.9. 17.00 Žolík Malacky – FC Petržalka akadémia      Hudy, Rozbora za ObFZ-v
17.9. 17.00 D. N. Ves – V. Leváre      Ďurčo M., Černý
17.9. 17.00 Ekonóm – Tomášov      Tanglmayer, Grác
17.9. 17.00 Stupava – Domino      Malárik, Maretta

Dorast III. Liga MD3R – 6. kolo
20.9. 11.00 BCT – FC Petržalka akadémia      Kardelis, Ralbovský
20.9. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Zohor      Chálka, Hádek
20.9. 15.00 Ružinov – Rača      Szakáll, Piatka
21.9. 13.30 PŠC Pezinok – D. N. Ves      Maretta, Jendruš
21.9. 13.30 Ekonóm – Iskra Petržalka      Rataj, Kravárik za ObFZ-m
21.9. 13.30 Stupava – Žolík Malacky      Dujava, Srna
21.9. 13.30 Domino – Tomášov      Triskal, Kuzmová za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 2. kolo – dohrávky
16.9. 17.00 Žolík Malacky – D. Lužná      Dávid D., Pirník (SZRL)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 3. kolo – dohrávky
16.9. 17.00 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia      Hajnala, Moravec (SZRL)
17.9. 17.00-15.30 Rusovce – PŠC Pezinok      Ruc, Ralbovský

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 6. kolo
20.9. 9.30-11.30 D. N. Ves – Vrakuňa      Somoši, Ruc
20.9. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – Domino      Križko, Abrman
20.9. 10.00-11.45 Rohožník – Žolík Malacky      Lackovič, Hudy
20.9. 10.00-11.30 FC Petržalka – Šamorín Hamuliakovo      Polomský, Moravec
20.9. 10.00-11.45 Rusovce – Ivanka p/D      Grác, Smirnov
21.9. 9.30-11.30 FA Bratislava – Rača      Bláha, Olša D. (CFK Pezinok)
21.9. 10.00-11.30 Slovan „C“ – Ružinov      Kardelis., Malárik
21.9. 12.00 BCT – D. Lužná      ObFZ-m (MZRL)
19.9. 16.30 BCT – D. Lužná      Křivan, Moravec (SZRL)

Regionálna liga žiačok – 3. kolo – dohrávky
17.9. 17.00 FK Dúbravka FC Petržalka akadémia      Jaššo za ObFZ-m
18.9. 18.00 Senec – Sv. Jur      Augustovič st. za ObFZ-v

Regionálna liga žiačok – 4. kolo
20.9. 8.30 Senec – Slovan      ObFZ-v
20.9. 13.00 D. Lužná – FK Dúbravka     Triskal za ObFZ-m
21.9. 11.30 Sv. Jur – K. Ves      Tanglmayer

Prípravka PMA1 – 3. kolo
18.9. 16.00 Ružinov – Domino      Štofík
20.9. 9.00 D. N. Ves – Senec      Takáč
25.9. 14.00 ŠKP – Inter      Vanek
21.9. 11.30 K. Ves „A“ – Rača      Kružliak A.

Prípravka PMB1 – 3. kolo
18.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – FA Bratislava      Gliševič
18.9. 17.30 Ružinov – Domino      Štvrtecký
20.9. 10.30 D. N. Ves – Senec      Takáč
20.9. 14.00 ŠKP – Inter      Plonka
21.9. 10.00 K. Ves „A“ – Rača      Kružliak A.

Prípravka PMC – 3. kolo
17.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – FA Bratislava      Štvrtecký
18.9. 16.00 Ružinov – Domino      Štvrtecký
20.9. 12.00 D. N. Ves – Senec      Takáč
20.9. 15.00 ŠKP – Inter      Plonka
21.9. 8,30 K. Ves „A“ – Rača Kružliak A.

Prípravka PMA2 – 3. kolo
Šamorín Hamuliakovo – Iskra Petržalka      (Odložené)
18.9. 17.30 Hargašova Z. Bystrica – Vrakuňa      Plonka
20.9. 9.30 Ivanka p/D – FA Bratislava „B“      ObFZ-v
20.9. 10.00 D. Lužná – K. Ves „B“      Bočák Jo.
21.9. 9.30 Žolík Malacky – BCT      ObFZ-v

Prípravka PMB2 – 3. kolo
Šamorín Hamuliakovo – Iskra Petržalka      (Odložené)
19.9. 17.30 Hargašova Z. Bystrica – Vrakuňa      Dano
20.9. 11.00 Ivanka p/D – FA Bratislava „B“      ObFZ-v
20.9. 11.30 D. Lužná – K. Ves „B“      Bočák Jo.
21.9. 9.30 FC Malacky – Štart Nepočujúci      ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 3. kolo
18.9. 17.00 ŠKP „B“ – Inter „B“      Kravárik
20.9. 9.00 FA Lafranconi – Lamač      R
20.9. 9.00 Vajnory – FK Dúbravka      R
20.9. 10.30 Čunovo – Jarovce      Kružliak A.
21.9. 12.00 Rusovce – Danubia      Krčová

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 5. kolo
20.09. 16:00 Z. Ves – Vysoká      Ďurčo P., Rozbora, Ďuriš
21.09. 16:00 Borinka – Rohožník B      Bočák, Gajarský, AR2
21.09. 16:00 Pernek – Gajary      Gilan, Rozbora, AR2
21.09. 16:00 Suchohrad – Marianka      Žilavý V., AR1, AR2
21.09. 16:00 M. Leváre – Studienka      Ďuriš, Surovský, AR2
21.09. 16:00 Pl. Mikuláš – Kuchyňa      Ďurčo P., AR1, AR2

S5VB – 6. kolo
20.09. 16:00 Cajla – Grinava      Kováč, Polakovič A., Opálek
21.09. 16:00 Doľany – Vištuk      Polakovič A., Miško, Opálek
21.09. 16:00 Sv. Jur B – Vinosady       Augustovič st., Tahotný, Mičura
21.09. 16:00 Modra – Častá      Olša M., Brejcha, AR2

S5VC – 6. kolo
20.09. 16:00 Kráľová B – Ch. Grob      Augustovič st., Brejcha, Augustovič ml.
20.09. 16:00 N. Dedinka – Čataj      Rybár, Olša M., Miško
21.09. 16:00 Kaplna – Igram      Patlevič, Paracková, AR2
21.09. 16:00 Blatné – Hr. Šúr      Huska, Sobolová, AR2

SD4VA – 4. kolo
20.09. 13:30 Jablonové – Lamač      Žilavý V., Gilan
21.09. 13:30 Bratislava – Závod      ObFZ-m
21.09. 14:30 Láb – Vysoká      R, AR1
21.9. 13.30 Jarovce – Závod      Mistrík, Lacena, Žilavý L. za ObFZ-v

SD4VB – 4. kolo
20.09. 14:00 Modra – Cajla      Opálek, Tahotný
20.09. 16:00 Doľany – Sl. Grob      Paracková, Patlevič
21.09. 13:30 Dubová – Budmerice      Dobrovský, Moravec za BFZ
21.09. 13:30 Viničné – N. Dedinka      Mičura, Tahotný

SZVA – 2. kolo – dohrávka
16.9. 17,00 Marianka – Lozorno      Patlevič
19.9. 17,00 Vysoká – Závod      Konečný

SZVB – 3. kolo – dohrávka
16.9. 17,00 Bernolákovo – Dubova      Augustovič st.

MZVB – 3. kolo – dohrávka
17.9. 17,00 N. Dedinka – Bernolákovo      Augustovič st.

PrMA – 2. kolo – dohrávka
18.9. 17,00 Závod – Lozorno      R
20.9. 10,00 Sološnica – Stupava      Pirník

PrSC – 11. kolo – dohrávka
16.09. 16,30 Rovinka – Bernolákovo      Randa
16.09. 17,30 Miloslavov – N. Dedinka      Strapek

SZVA – 3. kolo
20.9. 10,00 Lozorno – Zohor      Konečný
21.9. 13,00 Závod – Láb      R
21.9. 13,00 Z. Ves – V. Leváre R

SZVB – 4. kolo
20.9. 10,30 Jablonec – Kraľova      Olša M.
20.9. 11,00 Šenkvice – Budmerice       Huska
21.9. 10,00 Dubova – Modra      Huska
21.9. 11,00 Most – Častá      Marczell
21.9. 13,30 Doľany – Bernolákovo      Miško
21.9. 13,30 Malinovo – Vištuk      R

MZVA – 3. kolo
20.9. 09,30 Sv. Jur – Šenkvice      Brejcha
20.9. 11,00 Viničné – Sl. Grob      Tahotný
20.9. 13,30 Báhoň – V. Leváre      R
21.9. 11,00 Žolík B – PŠC B      Gilan
21.9. 13,30 Jabloňové – Studienka      R

MZVB – 4. kolo
20.9. 10,00 Kraľova – Malinovo      R
21.9. 10,00 Bernolákovo – Kalinkovo      Augustovič st.
21.9. 10,00 Čataj – N. Dedinka      R

Prípravka PrPK – dohrávky
16.9. 17,00 Viničné – Sl. Grob /2.kolo/      Tahotný
17.9. 17,30 Cajla – Šenkvice /10.kolo/      Randa
18.9. 17,30 Vištuk – Sl. Grob /10.kolo/      R

Prípravka PrMA – 3. kolo
20.9. 12,30 Lozorno – Zohor      Konečný
20.9. 16,00 Studienka – Závod      R
21.9. 10,00 Jakubov – Sološnica      R
21.9. 10,30 Stupava – Vysoká      R

Prípravka PrPK – 3. kolo
20.9. 16,00 Vištuk – Grinava      R
21.9. 09,30 Sv. Jur – PŠC Pezinok      Brejcha
21.9. 10,00 Modra – CFK Cajla      R
21.9. 11,00 Sl. Grob – Limbach      R
21.9. 14,30 Jablonec – Šenkvice      R

Prípravka PrSC – 3. kolo
20.9. 10,00 N. Dedinka – Čataj      Patlevič
20.9. 10,00 Kalinkovo – Ch. Grob      R
20.9. 10,00 Bernolákovo – Tomašov      Marczell
21.9. 09,30 Kraľova A – Malinovo      Patlevič
21.9. 11,00 Kraľova B – Miloslavov      Paracková
21.9. 13,30 Senec B – Most      R

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV