Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ na 20.- 25.9.2014

Súťaže riadené SFZ

Slovnaft Cup – 3. kolo – dohrávka
24.9. 16.00 Inter – Most p/B Cvengroš, Smolíková, Chromý, Richtárik

I. LMŽ U13 – U12 – 6. kolo – dohrávka
24.9. 14.00-15.30 Inter – AS Trenčín Triskal, Kašper za ObFZ-m (Drieňová)

I. LMŽ U13 – U12 – 7. kolo
21.9. 10.00-12.00 Senec – H. Nitra Olša M., Opálek za ObFZ-v (Réca)

I. Liga žien – 3. kolo
30.10. 13.00 Slovan – Trenčianske Teplice Martiš, Krčová, Kuzmová za ObFZ-m (Zmena termínu)

I. Liga junioriek – 3. kolo
30.10. 15.00 Slovan – Trenčianske Teplice Kuzmová, Krčová za ObFZ-m, Martiš (Zmena termínu)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 7. kolo – dohrávky
24.9. 17.00 Ivanka p/D – S. Grob Piatka, Zálesňák, Lackovič; Keller
24.9. 17.00 Bernolákovo – Stupava Polakovič Ľ., Bláha (AR1) za Smolíkovú, Hajnala; Príkopa
25.9. 16.30 Rovinka – Rača Straka, Henček, Martiš (AR2) za Ježíka; Richtárik
25.9. 16.30 Kráľová p/S – Lozorno Bohun, Tanglmayer, Havrila; Chladek

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo
21.9. 16.00 Lozorno – Inter Hajnala, Chromý (AR1) za Piatku, Vašš; Somoláni
21.9. 16.00 S. Grob – Viničné Bohun, Mosor, Smolíková (AR2) za Chromého; Beňo
21.9. 16.00 Rohožník – Tomášov Piatka (R) za Cvengroša, Straka, Polakovič Ľ.; Jablonický

Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo – dohrávka
24.9. 16.30 Iskra Petržalka – Domino Brody, Ďurčo M., Gaži

Dorast III. Liga SD3R – 14. kolo – dohrávky
23.9. 16.30 Ružinov – Rača Kočický, Martinkovič ml., Polakovič Ľ.
24.9. 16.00 FC Petržalka akadémia – PŠC Pezinok Kočický (R) za Hajnalu, Havrila, Matejová
24.9. 16.30 D. N. Ves – Vrakuňa Gosiorovský, Křivan, Abrman

Dorast III. Liga SD3R – 6. kolo
20.9. 13.30 Kráľová p/S – Ivanka p/D Augustovič ml., Brejcha, Tahotný (AR2) za Augustoviča st. za ObFZ-v
20.9. 17.00 D. Lužná – Domino Černý, Malárik, Triskal za ObFZ-m
21.9. 13.30 BCT – Petržalka akadémia Kocurek, Hargaš, Bočák Jo. za ObFZ-m

Dorast III. Liga MD3R – 2. kolo – dohrávka
25.9. 17.00 PŠC Pezinok – Žolík Malacky Bláha, Ruc

Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo – dohrávka
24.9. 16.30 V. Leváre – Ružinov Hudy

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 6. kolo
20.9. 10.00-11.45 Rusovce – Ivanka p/D Bláha za Gráca, Smirnov
21.9. 12.00 BCT – D. Lužná Hargaš za ObFZ-m (MZRL)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 15. kolo
24.9. 17.00-15.30 D. Lužná – PŠC Pezinok Hádek, Valko
24.9. 17.00-15.30 Ružinov – Šamorín Hamuliakovo Chálka, Malárik
24.9. 17.00-15.30 Žolík Malacky – Rača Pirník
24.9. 17.00-15.30 Domino – Ivanka p/D Čižmár, Kardelis
24.9. 17.00-15.30 BCT – Rusovce Ralbovský, Koštrna
24.9. 17.00-15.30 FC Petržalka akadémia – FA Bratislava Martinkovič st., Černý (ZŠ Pankúchová)
25.9. 17.00-15.30 Slovan „C“ – D. N. Ves Maretta, Smirnov

Regionálna liga žiačok – 4. kolo
20.9. 8.30 Senec – Slovan Augustovič st. za ObFZ-v (Montostroj)

Prípravka PMA1 – 3. kolo
21.9. 9.00 D. N. Ves – Senec Ľupták za Takáča (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMB1 – 2. kolo
21.9. 9.00 Domino – FC Petržalka akadémia Hargaš za Janca

Prípravka PMB1 – 3. kolo
21.9. 10.30 D. N. Ves – Senec Ľupták za Takáča (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMC – 3. kolo
21.9. 12.00 D. N. Ves – Senec Ľupták za Takáča (Zmena hracieho dňa)

Prípravka PMB2 – 3. kolo
20.9. 11.00 Ivanka p/D – FA Bratislava „B“ Augustovič st. za ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 3. kolo
20.9. 9.00 Vajnory – FK Dúbravka Jaššo
21.9. 12.00 Rusovce – Danubia Gliševič za Krčovú

Turnaj regionálnych výberov r. 2001 a ml.
22.9. 9.30 SsFZ – ZsFZ Gaži, Křivan, Vašš (D. Lužná)
22.9. 11.00 BFZ – VsFZ Vašš, Křivan, Gaži (D. Lužná)
23.9. 9.30 ZsFZ – VsFZ Křivan, Vašš, Gaži (V. Biel)
23.9. 11.00 SsFZ – BFZ Gaži, Vašš, Křivan (V. Biel)
24.9. 9.00 VsFZ – SsFZ Křivan, Gaži, Tanglmayer (Viničné)
24.9. 10.30 ZsFZ – BFZ Tanglmayer, Gaži, Křivan (Viničné)

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 5. kolo
20.09. 16:00 Z. Ves – Vysoká Žilavý V., Gilan, AR2 Nové obsadenie!
21.09. 16:00 Pernek – Gajary Gilan, AR1 za Rozboru, AR2
21.09. 16:00 M. Leváre – Studienka Surovský za Ďuriša, AR1 za Surovského, AR2
21.09. 16:00 Pl. Mikuláš – Kuchyňa Ďuriš za Ďurča P., AR1, AR2

S5VB – 6. kolo
21.09. 16:00 Doľany – Vištuk Polakovič A., Miško, AR2 za Opálka
21.09. 16:00 Modra – Častá Olša M., Brejcha, Opálek za AR2

S5VC – 6. kolo
20.09. 16:00 Kráľová B – Ch. Grob Augustovič ml., Brejcha, Tahotný Nové obsadenie!
20.09. 16:00 N. Dedinka – Čataj Olša M. za Rybára, Bočák za Olšu M.

SD4VA – 4. kolo
20.09. 13:30 Jablonové – Lamač R za Žilavého V., AR1 za Gilana

SD4VB – 4. kolo
20.09. 14:00 Modra – Cajla Opálek, R za Tahotného
20.09. 16:00 Doľany – Sl. Grob Paracková, R za Patleviča

SZVB – 4. kolo
21.9. 10,00 Dubova – Modra R za Husku

MZVA – 3. kolo
20.9. 11,00 Viničné – Sl. Grob R za Tahotný
20.9. 13,30 Báhoň – V. Leváre Huska za R

MZVB – 4. kolo
19.9. 18,00 Kalinkovo – Bernolákovo R za Augustoviča st.      Zmena termínu a ihriska!

Prípravka PrSC – 3. kolo
20.9. 10,00 N. Dedinka – Čataj R za Patleviča
21.9. 09,30 Kraľova A – Malinovo R za Patleviča
21.9. 11,00 Kraľova B – Miloslavov R za Parackovú

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV