Obsadenie R a DS – PR BFZ na 28.10. – 2.11. 2014 č. 15

Súťaže riadené SFZ

DOXXbet liga – 15. kolo
1.11. 13.00 Skalica – FC Nitra      Pavlík, Bednár, Barenčík, Cvengroš; Christov

I. LSD – U19 13. kolo
29.10. 13.00 Slovan – Podbrezová      Špaček, Tománek, Chromý; Kopča

I. LMD – U17-16 – 13. kolo
1.11. 11.00-13.15 Senec – Ružomberok      Kočický, Křivan, Henček

I.LSŽ – U15, U14 – 13. kolo
30.10. 10.00-12.00 Inter – Spartak Trnava      Henček, Vašš, Gaži (Ekonóm)
30.10. 10.00-12.00 K. Ves – Senec      Tanglmayer, Křivan, Abrman (Údernícka Petržalka)
30.10. 11.00-13.00 Slovan – H. Nitra      Kočický, Bohun, Černý (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 13. kolo
30.10. 10.00-11.30 Senec – K. Ves      Krčová, Kuzmová za ObFZ-m (Reca)

II. Liga ženy Západ „A“ – 10. kolo
1.11. 10.30 Sv. Jur – Senica      Dobrovský
1.11. 13.00 D. Lužná – Spartak Trnava      Ruc
1.11. 13.00 K. Ves – Čaka      Polakovič Ľ.

Súťaže riadené JmKFS

A1A – Krajský přebor dospělých – 8. kolo
28.10. 10.30 Brno Bohunice – Bzenec      Piatka, Smolíková, Bláha; Keller

A1A – Krajský přebor dospělých – 13. kolo
1.11. 14.00 Bzenec – Vojkovice      Vašš, Lauer, Parilák; Farbula

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 14. kolo
1.11. 13.00 Sv. Jur – Stupava      Čižmár, Dobrovský, Martinkovič ml., Marczell
1.11. 13.00 S. Grob – Lozorno      Gaži, Straka, Ježík; Chladek
1.11. 13.00 Báhoň – Most p/B      Tanglmayer, Srna, Hajnala; Truchlý
1.11. 13.00 Ivanka p/D – Bernolákovo      Bohun, Brody, Martiš; Darlea
2.11. 13.00 D. Lužná – Rača      Vejtasa, Virčík, Krbušek; Richtr za JmKFS; Richtárik
2.11. 13.00 Rohožník – Inter      Chromý, Piatka, Havrila; Keller
2.11. 13.00 Tomášov – Kráľová p/S      Lackovič, Zálesňák, Mosor; Ondrušek
2.11. 13.00 Viničné – Rovinka      Henček, Smolíková, Dujava; Príkopa

Seniori IV. Liga S4A – 12. kolo
1.11. 10.00 Ružinov – Vajnory      Chudá, Smolíková, Matejová; Lônčík
1.11. 10.00 Štart Nepočujúci – FK Dúbravka      Ďurčo M., Martinkovič st., Malárik; Somoláni
1.11. 13.00 Vrakuňa – Lamač      Gosiorovský, Martiška, Hádek; Šuniar
1.11. 13.00 Danubia – ŠKP      Fischer, Ralbovský, Laciňák; Minárik (H. Šúr)
2.11. 13.00 Čunovo – Kalinkovo      Polakovič Ľ., Martinkovič st., Hudy; Ľupták
2.11. 13.00 Rusovce – Malinovo      Martiška, Martiš, Kroneraff; Banič
2.11. 13.00 D. N. Ves – Domino      Ruc, Kočický, Olša D.; Dadykin

Seniori IV. Liga S4B – 12. kolo
1.11. 13.00 P. Štvrtok – Kostolište      Maretta, Olša D., Križko; Mydlárik
2.11. 13.00 PŠC Pezinok – Dubová      Cvengroš, Křivan, Hrazdira; Beňo
2.11. 13.00 Jablonové – Jakubov      Abrman, Somoši, Kardelis; Hájek
2.11. 13.00 Jablonec – FC Malacky      Ježík, Chálka, Valko; Brody
2.11. 13.00 Limbach – Šenkvice      Dávid D., Križko, Grác; Jablonický
2.11. 13.00 Závod – Budmerice      Bláha, Strapek, Smirnov; Lazar
2.11. 13.00 V. Leváre – Zohor      Koštrna, Ďurčo M., Szakáll; Slezák

Dorast III. Liga SD3R – 12. kolo
30.10. 14.30 Kráľová p/S – Domino      Piatka, Hádek, Valko
30.10. 14.30 Žolík Malacky – FC Petržalka akadémia      Zálesňák, Dávid D., Hudy
1.11. 10.00 Ivanka p/D – PŠC Pezinok      Havrila, Martiš, Brody
1.11. 10.30 Rohožník – Kostolište      Hudy, Zálesňák, Dávid D.
1.11. 11.00 D. Lužná – Rača      Dujava, Bláha, Ruc
1.11. 12.15 Ružinov – Vrakuňa      Černý, Matejová, Smolíková
1.11. 14.00 D. N. Ves – Iskra Petržalka      Chromý, Koštrna, Abrman
2.11. 13.30 BCT – Báhoň      Lauer, Parilák, Vašš (Štart Nepočujúci)

Dorast III. Liga MD3R – 12. kolo
30.10. 14.00 Rača – FC Petržalka akadémia      Hajnala, Bláha
1.11. 11.00 BCT – Stupava      Grác, Laciňák (Štart Nepočujúci)
1.11. 14.15 Ružinov – Ekonóm      Kroneraff, Černý
2.11. 10.30 PŠC Pezinok – Šamorín Hamuliakovo      Křivan, Hrazdira
2.11. 10.30 Domino – Iskra Petržalka      Černý, Gosiorovský
2.11. 10.30 Tomášov – Žolík Malacky      Zálesňák, Mosor
2.11. 10.30 V. Leváre – Zohor      Szakáll, Ďurčo M.

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 12. kolo
29.10. 14.00-15.30 FC Petržalka akadémia – Slovan „C“      Křivan, Abrman
29.10. 15.30 Ivanka p/D – D. Lužná      Augustovič st. za ObFZ-m (Szrl)
30.10. 11.00 Ivanka p/D – D. Lužná      Augustovič st. za ObFZ-m (Mzrl)
30.10.15.00-13.00 PŠC Pezinok – BCT      Ďurčo M., Maretta
1.11. 9.30- 11.30 D. N. Ves – Žolík Malacky      Koštrna, Abrman
1.11. 10.00-11.45 Rusovce – Domino      Somoši, Kardelis
1.11. 10.30- 12.15 Rača – Šamorín Hamuliakovo      Smirnov, Štvrtecký za ObFZ-m
2.11. 9.00-10.45 Vrakuňa – Ružinov      Čižmár, Ralbovský
2.11. 9.30-11.30 FA Bratislava – Rohožník      Srna, Hádek (CFK Pezinok)

Regionálna liga žiačok – 10. kolo
30.10. 17.00 D. Lužná – Slovan      Bočák Jo. za ObFZ-m
2.11. 10.00 FC Petržalka akadémia – FK Dúbravka      Matejová
2.11. 10.30 Sv. Jur – Senec      Grác

Prípravka PMC – 7. kolo – dohrávka
28.10. 16.00 Ružinov – Inter      Žilavý L. za ObFZ-m

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 11. kolo
01.11. 13:00 Marianka – Gajary      Bočák, Miško, Ďuriš
02.11. 13:00 Suchohrad – Rohožník B      Surovský, AR1, AR2
02.11. 13:00 Pl Mikuláš – Z. Ves      Ďurčo P., AR1, AR2
02.11. 13:00 Kuchyňa – Borinka      Huska, Brejcha, AR2
02.11. 13:00 Studienka – Vysoká      Ďuriš, AR1, AR2

S5VB – 12. kolo
02.11. 13:00 Doľany – Cajla      Olša M., Paracková, AR2
02.11. 13:00 Modra – Grinava      Patlevič, Mičura, AR2
02.11. 13:00 Sv. Jur B – Častá      Miško, Bočák, AR2
02.11. 13:00 Vištuk – Vinosady      Polakovič A., Opálek, AR2

S5VC – 12. kolo
01.11. 13:00 Kráľová B – N. Dedinka      Augustovič, Rybár, Huska
02.11. 13:00 Kaplna – Blatné      Kováč, Gajdošík, AR2
02.11. 13:00 Miloslavov – Hr. Šúr     Rybár, Tahotný, AR2
02.11. 13:00 Ch. Grob – Čataj      Augustovič, AR1, AR2

SD4VA – 10. kolo
01.11. 10:30 Jablonové – Jarovce      Surovský, AR1
02.11. 11:30 Lamač – Jakubov      Kašper, Triskal, Vanek za ObFZ-m
02.11. 14:30 Láb – Závod      R, AR1

SD4VB – 3. kolo
01.11. 13:00 Modra – Doľany      Opálek, Farkaš M.
01.11. 13:00 Cajla – Viničné      Tahotný, AR1
02.11. 10:30 N. Dedinka – Dubová      Augustovič, AR1
02.11. 10:30 Igram – Sl. Grob      Gajdošík, Kováč

SZVB – 7. kolo /dohrávka/
30.10. 12,00 Kraľova – Malinovo      Hádek

SZVB – 10. kolo /predohrávka/
02.11. 10,30 Vištuk – Častá      Opálek, Polakovič A.

MZVB – 8. Kolo /dohrávka/
28.10. 16,30 Kraľova – Čataj      Marczell


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV