Obsadenie R a DS – PR BFZ na 12.- 16.11. 2014 č. 17

Súťaže riadené SFZ

I. LMD – U17-16 – 10. kolo – dohrávka
12.11. 12.00-14.00 Slovan – Senica      Ruc, Kočický, Křivan

I. Liga žien – 3. kolo – dohrávka
15.11. 11.00 Slovan – Tr. Teplice      Martiš, Krčová, Kuzmová

I. Liga junioriek – 3. kolo – dohrávka
15.11. 13.00 Slovan – Tr. Teplice      Kuzmová, Krčová, Martiš

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 8. kolo – dohrávka
15.11. 13.00 Lozorno – Inter      Hajnala, Chromý, Vašš; Somoláni

Seniori Pohár BFZ 1. kolo
15.11. 13.00 Domino – Ivanka p/D      Parilák, Straka, Chálka; Darlea
15.11. 13.00 Danubia – Rovinka      Lackovič, Čižmár, Križko; Truchlý (Rovinka)
15.11. 13.00 PŠC Pezinok – Stupava      Bohun, Martinkovič ml., Gaži; Brody
15.11.13.00 Limbach – Sv. Jur      Piatka, Ježík, Ruc; Keller
15.11. 13.00 Vrakuňa – S. Grob      Kočický, Gosiorovský, Křivan; Marczell
15.11. 13.00 Ružinov – Kráľová p/S      Cvengroš, Smolíková, Ďurčo M.; Ondrušek
16.11. 13.00 Malacky – Bernolákovo      Srna, Lauer, Fischer; Richtárik
16.11. 13.00 V. Leváre – Tomášov      Henček, Brody, Abrman; Chladek
16.11. 13.00 Šenkvice – Kalinkovo      Havrila, Dobrovský, Bláha; Príkopa

Dorast III. Liga SD3R – 5. kolo – dohrávka
16.11. 13.00 Rohožník – Kráľová p/S      Lackovič, Hudy, Pirník

Dorast III. Liga SD3R – 11. kolo – dohrávka
15.11. 10.00 Kostolište – D. N. Ves      Malárik, Maretta, Koštrna

Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo – dohrávka
16.11. 10.00 Žolík Malacky – Ekonóm      Fischer, Lauer

Dorast III. Liga MD3R – 11. kolo – dohrávka
15.11. 11.00 Žolík Malacky – Domino      Abrman, Henček, Bláha

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 15. kolo – dohrávka
16.11. 10.00-11.30 Rohožník – Vrakuňa      Hudy, Pirník

Súťaže riadené ObFZ Bratislava – vidiek

S5VA – 1. kolo
16.11. 13:00 Borinka – Studienka      Surovský, Ďuriš, AR2

S5VA – 4. kolo
15.11. 13.00 Marianka – Pernek      Mičura, Patlevič, Miško

S5VA – 10. kolo
15.11. 13:00 Vysoká – Kuchyňa      Ďurčo P., Ďuriš, Surovský

S5VB – 5. kolo
16.11. 13:00 Cajla – Doľany      Patlevič, Mičura, Gajdošík
16.11. 13:00 Grinava – Modra      Rybár, Augustovič, Ježík
16.11. 13:00 Častá – Sv. Jur B      Olša M., Sobolová, Opálek
16.11. 13:00 Vinosady – Vištuk      Brejcha, Tahotný, Farkaš

S5VC – 5. kolo
15.11. 13:00 Hr. Šúr – N. Dedinka      Augustovič, Rybár, Kováč
15.11. 13:00 Igram – Miloslavov      Huska, Polakovič A., Opálek
16.11. 13:00 Blatné – Kráľová B      Polakovič A., Huska, AR2
16.11. 13:00 Čataj – Kaplna      Bočák, Miško, AR2

SD4VA – 1. kolo
15.11. 10:30 Vysoká – Jakubov      Ďuriš, Surovský, Ďurčo P.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV