Zimný turnaj BFZ seniorov 2015 – 1.kolo

Skupina A (ihrisko NTC Senec)

  1. kolo: Čataj – Janíky 1:5 (0:2), Molnár – Tink, Vulín, Kučera, Horváth, Štybrich, bez kariet. Blatné – FA Bratislava 2:2 (1:2), Porubský, Mihalovič – Keszegh, Kučík, ŽK: J. Fiala (Blatné). Kráľová – Kalinkovo 2:0 (0:0), Kulaš, Noga, ŽK: Lonský (Kalinkovo).

 

  1. Janíky                    1       1          0          0          5:1       3
  2. Kráľová                 1       1          0          0          2:0       3
  3. Blatné                    1       0          1          0          2:2       1
  4. FA Bratislava       1       0          1          0          2:2       1
  5. Kalinkovo             1       0          0          1          0:2       0
  6. Čataj                      1       0          0          1          1:5       0

Báhoň ešte nehral.

Poradie strelcov: 1 gól – Molnár (Čataj), Tink, Vulín, Kučera, Horváth, Štybrich (Janíky), Porubský, Mihalovič (Blatné), Keszegh, Kučík (FA Bratislava), Kulaš, Noga (Kráľová).

 

Skupina B (ihrisko Montostroj Senec)

  1. kolo: P. Úľany – Viničné 0:1 (0:0), Kuboši, ŽK: M. Ulrich (Viničné). Vajnory – BCT 1:3 (0:1), Čík – Novák 2, Ivan, ŽK: Belobrad (Vajnory). Ivanka – Ch. Grob 7:2 (2:1), Lukáč a Szabo po 2, Bujna, Petrovič, Kinčeš – Kolunder, Pavlovčík, bez kariet.

 

  1. Ivanka                1       1          0          0          7:2       3
  2. Viničné              1       1          0          0          1:0       3
  3. BCT                    1       1          0          0          3:1       3
  4. P. Úľany            1       0          0          1          0:1       0
  5. Vajnory              1       0          0          1          1:3       0
  6. Ch. Grob            1       0          0          1          2:7       0

Malinovo ešte nehralo.

Poradie strelcov: 2 góly – Novák (BCT), Lukáč, Szabo (Ivanka), 1 – Kuboši (Viničné), Čík (Vajnory), Ivan (BCT), Bujna, Petrovič, Kinčeš (Ivanka), Kolunder, Pavlovčík (Ch. Grob).

 

Skupina C (ihrisko Rapid v Prievoze)

  1. kolo: Rusovce – Lamač 3:3 (3:0), Teitl 2, Golej – Štilla, Bučič, Boháč, bez kariet. D. N. Ves – ŠKP Dúbravka 7:2 (3:2), Bakar 3, Polcer, Hrdlička, Stupavský, W. Rischer – Šašik (vl.), Daniel, bez kariet. Čunovo – Stupava 0:1 (0:1), Ilaš, bez kariet.

 

  1. D. N. Ves                  1       1          0          0          7:2       3
  2. Stupava                    1       1          0          0          1:0       3
  3. Rusovce                   1       0          1          0          3:3       1
  4. Lamač                       1       0          1          0          3:3       1
  5. Čunovo                     1       0          0          1          0:1       0
  6. ŠKP Dúbravka        1       0          0          1          2:7       0

FK Dúbravka ešte nehral.

Poradie strelcov: 3 góly – Bakar (D. N. Ves), 2 góly – Teitl (Rusovce), 1 – Golej (Rusovce), Štilla, Bučič, Boháč (Lamač), Polcer, Hrdlička, Stupavský, W. Rischer (D. N. Ves), Daniel (ŠKP), Ilaš (Stupava).

 

Skupina D (ihrisko Plavecký Štvrtok)

  1. kolo: Jablonové – Suchohrad 4:1 (1:0), Hon 3 (1 z 11 m), Kostka – J. Mráz, ŽK: Chromý (Suchohrad). Studienka – Kostolište 2:2 (0:1), Ťažký, Szabo – Zajíc, Novota, ŽK: Méry (Kostolište). Jakubov – Lozorno 2:3 (2:1), Malý (11 m), Malinovský – Nagy, Šťastný (11 m), Mozola, ŽK: Martinec (Jakubov).

 

  1. Jablonové            1       1          0          0          4:1       3
  2. Lozorno                1       1          0          0          3:2       3
  3. Studienka             1       0          1          0          2:2       1
  4. Kostolište             1       0          1          0          2:2       1
  5. Jakubov                1       0          0          1          2:3       0
  6. Suchohrad           1       0          0          1          1:4       0

FC Malacky ešte nehral.

Poradie strelcov: 3 góly – Hon (Jablonové), 1 – Kostka (Jablonové), J. Mráz (Suchohrad), Ťažký, Szabo (Studienka), Zajíc, Novota (Kostolište), Malý, Malinovský (Jakubov), Nagy, Šťastný, Mozola (Lozorno).

 

Súťaž fair play: 0 tr. bodov – 21 tímov, 5 – Viničné, Suchohrad, Blatné, Vajnory, Kostolište, Kalinkovo, Jakubov (1ŽK).

 

Ďalší program – 2. kolo – nedeľa 25. 1.

Skupina A (ihrisko NTC Senec): 10.00 Janíky – Báhoň, 12.00 FA Bratislava – Čataj, 14.00 Kráľová – Blatné.

Skupina B (ihrisko Montostroj Senec): 10.00 Ch. Grob – P. Úľany, 12.00 Viničné – Malinovo, 14.00 Vajnory – Ivanka.

Skupina C (ihrisko Rapid v Prievoze): 9.00 D. N. Ves – Čunovo, 11.00 Lamač – FK Dúbravka, 13.00 Stupava – Rusovce.

Skupina D (ihrisko Plavecký Štvrtok): 10.00 Suchohrad – Jakubov, 12.00 Lozorno – FC Malacky, 14.00 Studienka – Jablonové.

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV