Zimný turnaj BFZ seniorov 2015 – 2.kolo

Skupina A (ihrisko NTC Senec)
2. kolo: Janíky – Báhoň 0:5 (0:2), Urbanovský 2, Maršovský (11 m), Pero, Filkász (vl.), ŽK: Filkász (Janíky). FA Bratislava – Čataj 3:5 (1:1), Köszikla, Zátopka, Mikóczi – Molnár 2, Slávik, Banda, Rašo, ŽK: A. Filan (FA Bratislava). Kráľová – Blatné 4:1 (1:1), Blahutiak 2, Čambal (11 m), Hoška – Pecko, bez kariet.

1. Kráľová                2      2      0      0      6:1      6
2. Báhoň                  1       1      0      0       5:0     3
3. Janíky                 2       1      0       1       5:6     3
4. Čataj                    2       1      0       1       6:8     3
5. FA Bratislava     2       0      1       1       5:7      1
6. Blatné                  2      0      1        1       3:6     1
7. Kalinkovo            1      0      0       1       0:2     0
Poradie strelcov: 3 góly – Molnár (Čataj), 2 – Urbanovský (Báhoň), Blahutiak (Kráľová), 1 – Slávik, Banda, Rašo (Čataj), Tink, Vulín, Kučera, Horváth, Štybrich (Janíky), Porubský, Mihalovič, Pecko (Blatné), Keszegh, Kučík, Köszikla, Zátopka, Mikóczi (FA Bratislava), Kulaš, Noga, Čambal, Hoška (Kráľová), Maršovský, Pero (Báhoň).

Skupina B (ihrisko Montostroj Senec)
2. kolo: Chorvátsky Grob – Pusté Úľany 1:7 (0:4), Kejdana – Barčák 4, Jáger 2, Jasovský, ŽK: Balucha, Zsigo – Poništiak, Hinpán, Praženica. Viničné – Malinovo 4:1 (1:0), Miškovský 2, Krajčovič, Kuboši – Chabroň, ŽK: Martinák – Kiss. Vajnory – Ivanka 1:5 (0:4), Slatinský – Kapišovský 2, Lepko, Szabo, Liďák, bez kariet.

1. Ivanka           2      2      0      0      12:3      6
2. Viničné         2      2      0      0        5:1      6
3. P. Úľany       2      1      0       1         7:2     3
4. BCT               1      1       0      0         3:1     3
5. Malinovo      1      0      0      1         1:4     0
6. Vajnory        2      0      0      2        2:8     0
7. Ch. Grob      2      0      0      2        3:14    0
Poradie strelcov: 4 góly – Barčák (P. Úľany), 3 – Szabo (Ivanka), 2 – Novák (BCT), Lukáč, Kapišovský (Ivanka), Jáger (P. Úľany), Kuboši, Miškovský (Viničné), 1 – Krajčovič (Viničné), Čík, Slatinský (Vajnory), Ivan (BCT), Bujna, Petrovič, Kinčeš, Lepko, Liďák (Ivanka), Kolunder, Pavlovčík, Kejdana (Ch. Grob), Jasovský (P. Úľany), Chabroň (Malinovo).

Skupina C (ihrisko Rapid v Prievoze)
2. kolo: D. N. Ves – Čunovo 3:1 (2:1), Marhefka (11 m), Stupavský, Hrdlička – Kovasich, bez kariet. Lamač – FK Dúbravka 4:3 (2:0), Kostka 2, Hrica, Mala – Kollár, Vohralík, Hupka, bez kariet. Stupava – Rusovce 4:3 (3:1), Ilaš 2, Teraz, Sagala – Semjan 2, Fejtl, ŽK: Dukat (Rusovce).

1. D. N. Ves                2      2      0      0      10:3      6
2. Stupava                  2      2      0      0        5:3      6
3. Lamač                    2       1      1       0        7:6      4
4. Rusovce                 2      0      1       1         6:7      1
5. FK Dúbravka        1      0      0       1         3:4      0
6. Čunovo                  2      0      0      2         1:4      0
7. ŠKP Dúbravka      1      0      0       1         2:7     0
Poradie strelcov: 3 góly – Bakar (D. N. Ves), Ilaš (Stupava), Feitl (Rusovce), 2 góly – Hrdlička, Stupavský (D. N. Ves), Kostka (Lamač), Semjan (Rusovce), 1 – Golej (Rusovce), Štilla, Bučič, Boháč, Hrica, Mala (Lamač), Polcer, W. Rischer, Marhefka (D. N. Ves), Daniel (ŠKP), Teraz, Sagala (Stupava), Kovasich (Čunovo), Kollár, Vohralík, Hupka (FK Dúbravka).

Skupina D (ihrisko Plavecký Štvrtok)
2. kolo: Suchohrad – Jakubov 2:6 (1:3), Knébl, Mráz – Malý a Pálka po 2, Sobolič, Dolina, bez kariet. Zápasy Lozorno – FC Malacky a Studienka – Jablonové sa nehrali.
1. Jakubov           2      1      0      1      8:5      3
2. Jablonové        1      1      0      0     4:1      3
3. Lozorno           1      1      0      0      3:2     3
4. Studienka        1      0      1      0      2:2     1
4. Kostolište        1      0      1      0      2:2     1
6. Suchohrad      2      0      0      2     3:10   0
FC Malacky ešte nehral.

Poradie strelcov: 3 góly – Hon (Jablonové), Malý (Jakubov), 2 – J. Mráz (Suchohrad), Pálka (Jakubov), 1 – Kostka (Jablonové), Ťažký, Szabo (Studienka), Zajíc, Novota (Kostolište), Malinovský, Sobolič, Dolina (Jakubov), Nagy, Šťastný, Mozola (Lozorno), Knébl (Suchohrad).

Súťaž fair play: 0 tr. bodov – 15 tímov, 5 – Rusovce, Malinovo, FA Bratislava, Janíky, Suchohrad, Blatné, Vajnory, Kostolište, Kalinkovo, Jakubov (1ŽK), 10 – Ch. Grob, Viničné (2ŽK), 15 – P. Úľany (3ŽK).

Ďalší program – 3. kolo – nedeľa 1. 2.
Skupina A (ihrisko NTC Senec): 10.00 Čataj – Kráľová, 12.00 Blatné – Kalinkovo, 14.00 Báhoň – FA Bratislava.
Skupina B (ihrisko Montostroj Senec): 10.00 Ivanka – BCT, 12.00 P. Úľany – Vajnory, 14.00 Malinovo – Ch. Grob.
Skupina C (ihrisko Rapid v Prievoze): 9.00 FK Dúbravka – Stupava, 11.00 Čunovo – ŠKP Dúbravka, 13.00 Rusovce – D. N. Ves.
Skupina D (ihrisko Plavecký Štvrtok): 10.00 Jakubov – Studienka, 12.00 Jablonové – Kostolište, 14.00 FC Malacky – Suchohrad.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV