Obsadenie R a DS-PR BFZ na 11.-15.2.2015

Seniori ZT BFZ 2. kolo – dohrávka
Skupina „D“ – UT P. Štvrtok
11.2. 18.30 Lozorno – Malacky Pirník, Lackovič, Hudy (Streda)

Seniori ZT BFZ 3. kolo – dohrávky
Skupina „B“ – UT Montostroj Senec – dozor – Pinček
11.2. 17.00 Ivanka p/D – BCT Ježík, Čižmár (AR1) za Srnu, Orlický (Streda)
11.2. 19.00 P. Úľany – Vajnory Orlický, Čižmár (AR1) za Srnu, Ježík (Streda)
12.2. 18.00 Malinovo – Ch. Grob Hádek, Valko, Strapek (Štvrtok)

Seniori ZT BFZ 5. kolo
Skupina „A“ – UT NTC Senec – dozor – Farbula
15.2. 10.00 Janíky – FA Bratislava Cvengroš, Smolíková, Henček
15.2. 12.00 Čataj – Kalinkovo Henček, Smolíková, Cvengroš
15.2. 14.00 Báhoň – Blatné Hajnala, Dujava, Dobrovský

Skupina „B“ – UT Montostroj Senec – dozor – Mydlárik
15.2. 10.00 P. Úľany – BCT Křivan, Martiška, Čižmár
15.2. 12.00 Viničné – Ch. Grob Čižmár, Martiška, Křivan
15.2. 14.00 Malinovo – Ivanka p/D Valko, Orlický, Ježík

Skupina „C“ – UT Rapid – dozor – Pinček
15.2. 09.00 FK Dúbravka – Čunovo Bohun, Abrman, Kočický
15.2. 11.00 Lamač – Stupava Kočický, Abrman, Bohun
15.2. 13.00 Rusovce – ŠKP Laciňák, Koštrna, Ralbovský

Skupina „D“ – UT P. Štvrtok – dozor – Hájek
15.2. 10.00 Jakubov – Kostolište Vašš, Ruc, Chromý
15.2. 12.00 Lozorno – Suchohrad Chromý, Ruc, Vašš
15.2. 14.00 Malacky – Jablonové Lackovič, Hudy, Pirník

Dorast ZT BFZ 1. kolo – dohrávka
Skupina „C“ – UT Budatínska
12.2. 17.30 Šamorín – Lamač Kardelis, Malárik (Štvrtok)

Dorast ZT BFZ 2. kolo – dohrávky
Skupina „C“ – UT Budatínska
11.2. 16.00 Iskra Petržalka – Ružinov Koštrna, Ralbovský (Streda)
12.2. 15.45 BCT – Domino Malárik, Kardelis (Štvrtok)

Dorast ZT BFZ 4. kolo
Skupina „A“ – UT D. Lužná
15.2. 09.00 D. Lužná – PŠC Pezinok Hádek, Strapek
15.2. 11.00 Kráľová p/S – Ružinov Strapek, Hádek

Skupina „B“ – UT Budatínska
14.2. 09.00 Rača – BCT Křivan, Tanglmayer
14.2. 11.00 Iskra Petržalka – D. N. Ves Tanglmayer, Křivan
14.2. 13.00 Jarovce – Jablonové Gaži, Malárik

Skupina „C“ – UT Budatínska
15.2. 08.30 Rača – Domino Matejová, Kardelis
15.2. 10.15 Iskra Petržalka – N. Dedinka Kardelis, Matejová
15.2. 12.00 BCT – Lamač Srna, Chálka
15.2. 13.45 Ružinov – Šamorín Chálka, Srna


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV