Výsledky stretnutí – hrací deň 1.5.2013 – seniori

Majstrovstvá regiónu Bratislava – MRB

23.kolo:

Inter – Sl. Grob                             0:1 (0:0), 57. Matejčík
ŠKP Dúbravka – Jablonec        1:0 (1:0), 20. Marek
Ivanka – Rohožník                       2:1 (1:1), 14. a 56. Glvač – 36. Nemec
Bernolákovo – Rača                  3:2 (0:1), 49. Meszároš, 55. Krištofík, 86. Huszár – 15. (11 m) a 51. Kalina, ČK: 86. Hencz (Rača)
Pl. Štvrtok – FC Ružinov              2:2 (0:2), 72. Zajíc, 90.+ Galajda – 4. Görög, 42. Raček
Limbach – Rovinka              2:2 (0:1), 67. Janotík, 90.+ Bednárik (11 m) – 29. a 62. Gubančok
Lozorno – Sv. Jur                          2:1 (1:0), 34. Holocsi, 63. T. Karovič – 71. Vašík
Stupava – Králová                         2:0 (1:0), 24. Vadel, 65. Rybár

1. Rača                         21      13      4      4      56:17      43
2. Rohožník                  21      13      3      5      45:28      42
3. Sl. Grob                    21      11      6      4      44:23      39
4. Kráľová                     20      11      5      4      36:19      38
5. Rovinka                    21      10      7      4      43:28      37
6. Bernolákovo            21      11      4      6      32:23      37
7. Inter                           21        9      6      6      29:24      33
8. Pl. Štvrtok                 21         8      7      6      46:26      31
9. Lozorno                    21         7      6      8      24:28      27
10. ŠKP Dúbravka      21        7      4     10      25:45      25
11. Ivanka                     21        6      5     10      29:37      23
12. Svätý Jur                 21        5      5     11      25:31      20
13. FC Ružinov            21        6      2     13      23:38      20
14. Stupava                  21        5      5     11      20:50      20
15. Limbach                 20        4      4     12      14:40      16
16. Jablonec                21        2      5     14      19:53      11

 

Seniori S4A – 14. kolo

1.5. 9.30 BCT – Vajnory                 1:3 (0:3), Salay – Miženko 2, Škrabák

1.5. 17.00 Most p.B. – Vrakuňa     5:0 (2:0), Hrutka 3, Lembakoali 2

1.5. 17.00 Domino „B“ – Čuňovo  0:2 (0:1), Tvrdoň, Kovasich

1.5. 17.00 Danubia – Rusovce    3:2 (2:1), Labis, Minárik, Král – Blahutiak, Keszi

1.5. 17.00 Lamač – Igram              4:0 (2:0), Valiček, Hollý, Hucík, Alföldy

 

Seniori S4B – 17. kolo

1.5. 17.00 Jablonové – Malacky              5:1 (3:0), Hon 2, Baláž, Bednárik, Lazar

1.5. 17.00 B. Pezinok – Šenkvice            0:0

1.5. 16.00 Budmerice – PŠC Pezinok    4:1 (2:1),Oscitý  2,Vaňko,Ochaba – Vaňko vl.

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-mesto

 

Seniori – V. liga (S5M) – 26. kolo

1.5. 10.00 Štart-Nepočujúci – Hamuliakovo      10:1 (5:0), Novák 3, Gavula 3, Dudáš 2, Takáč, Samko – Wertlen

1.5. 17.00 Ekonóm –  Záhorská Bystrica        0:2 (0:1), Laco, Vanek

1.5. 17.00 Karlova Ves – FK Dúbravka                       0:2 (0:1), Podrazil 2

1.5. 17.00 Volkswagen – Krasňany                  1:1 (1:1), Sobotovič – Kardelis

1.5. 17.30 The Dragons – Jarovce                   4:0 (4:0)

 

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek

 

Seniori – S5VA – 13. kolo 

1. 5. 17.00 Marianka – M. Leváre             3:0 (0:0),Slahúčka, Hric, Novák
1. 5. 17.00 Borinka – Suchohrad           4:3 (1:1), Štefek, Havrila, Martinkovič D., Pokorný M. –  Sobolič 2, Chromý
1. 5. 17.00 P.Š./Vysoká B – Pl. Mikuláš 3:1 (3:0), Mackovič, Zeman, Filípek – Drahoš
1. 5. 17.00 Gajary – Kuchyňa                   nenahlásené
1. 5. 17.00 Sološnica – Studienka          1:3 (1:2), Holič – Beňo 2, Slušný vl.

 

Seniori – S5VB – 23. kolo

1. 5. 17.00 Miloslavov – Sv. Jur B            2:0 (1:0), Hargaš, Kostráb
1. 5. 17.00 Čataj – Malinovo                     0:3 (0:1), Čapkovič, Goga
1. 5. 17.00 Grinava – Ch. Grob                3:1 (2:0), Mlynek 2 (1 x PK), Glvač – Aksamit
1. 5. 17.00 Kaplná – Králová p. S. B       3:3 (1:3), Lisinovič, Somorovský, Benko – Potásch, Benický, Vlček
1. 5. 17.00 Blatné – Dubová                     1:7 (1:3), Milošovič – Žák 4, Vika 2, Duban
1. 5. 17.00 Modra – Častá             0:0
1. 5. 17.00 N. Dedinka – Sl. Grob B        4:0 (1:0), Bodiš, Gurčík, Kostolanský, Havasi
1. 5. 17.00 Doľany – Vištuk                      0:3 (0:2), Ondrušek, Molnár, Hábel

 

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV