Obsadenie R a DS-PR BFZ na 17.-22.2.2015

Seniori ZT BFZ 4. kolo – dohrávka
Skupina „C“ – UT Montostroj
19.2. 18.00 Vajnory – Malinovo Straka, Polakovič Ľ., Parilák (Štvrtok)

Seniori ZT BFZ 4. kolo – dohrávka
Skupina „D“ – UT P. Štvrtok

18.2. 18.30 Kostolište – Lozorno Cvengroš, Čižmár, Malárik (Streda)

Seniori ZT BFZ 6. kolo
Skupina „A“ – UT NTC Senec – dozor – Farbula

22.2. 10.00 Kalinkovo – FA Bratislava Hádek, Strapek, Valko
22.2. 12.00 Kráľová p/S – Janíky Valko, Strapek, Hádek
22.2. 14.00 Čataj – Báhoň Cvengroš, Parilák, Križko

Skupina „B“ – UT Montostroj Senec – dozor – Pinček
22.2. 10.00 P. Úľany – Malinovo Bláha, Matejová, Gaži
22.2. 12.00 BCT – Ch. Grob Gaži, Matejová, Bláha
22.2. 14.00 Vajnory – Viničné Srna, Ježík, Orlický

Skupina „C“ – UT Rapid – dozor – Mydlárik
22.2. 09.00 ŠKP – Stupava Křivan, Henček, Brody
22.2. 11.00 D. N. Ves – Lamač Brody, Henček, Křivan
22.2. 13.00 Rusovce – FK Dúbravka Martiška, Chálka, Kardelis

Skupina „D“ – UT P. Štvrtok – dozor – Hájek
22.2. 10.00 Kostolište – Suchohrad Ďurčo M., Smolíková, Polakovič Ľ.
22.2. 12.00 Jakubov – Malacky Polakovič Ľ., Smolíková, Ďurčo M.
22.2. 14.00 Studienka – Lozorno Straka, Lackovič, Abrman

Dorast ZT BFZ 2. kolo – dohrávky
Skupina „B“ – UT Budatínska

17.2. 15.45 Iskra Petržalka – Rača Chromý, Henček (Utorok)
19.2. 15.45 Jarovce – D. N. Ves Kardelis, Křivan (Štvrtok)

Dorast ZT BFZ 2. kolo – dohrávky
Skupina „C“ – UT Budatínska

17.2. 17.45 Lamač – N. Dedinka Henček, Chromý (Utorok)
18.2. 18.00 Iskra Petržalka – Ružinov Koštrna, Ralbovský (Streda)
19.2.17.45 Rača – Šamorín Křivan, Kardelis (Štvrtok)

Dorast ZT BFZ 5. kolo
Skupina „A“ – UT D. Lužná 

22.2. 09.00 Vrakuňa – D. Lužná Chromý, Čižmár
22.2. 11.00 PŠC Pezinok – Kráľová p/S Čižmár, Chromý

Skupina „B“ – UT Budatínska  
21.2. 09.00 Jablonové – Iskra Petržalka Dujava, Abrman
21.2. 11.00 BCT – Jarovce Abrman, Dujava
21.2. 13.00 D. N. Ves – Rača Koštrna, Malárik

Skupina „C“ – UT Budatínska  
22.2. 08.30 Lamač – Rača Ruc, Polomský
22.2. 10.15 Šamorín – BCT Polomský, Ruc
22.2. 12.00 N. Dedinka – Ružinov Havrila, Vašš
22.2. 13.45 Domino – Iskra Petržalka Vašš, Havrila

Finále ZHL žiakov – ŠH Dom športu
21.2. 9.00-16.00 Vašš, Križko, Křivan (Zraz 8.00)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV