Obsadenie R a DS – PR BFZ č. 2 na 14. – 15.3. 2015

Súťaže riadené SFZ

DOXXbet liga – 20. kolo
13.3. 17.30 Senec – Šaľa
Perašin, Budáč, Čajka, Vašš; Bóc, Kopča

I. LSD – U19 15. kolo
15.3. 11.00 Senica – Košice
Piatka, Chromý, Ďurčo M., Medveď

I. LMD – U17-16 – 15. kolo
14.3. 11.00-13.15 Senec – B. Bystrica
Brody, Parilák, Henček (V. Biel)

I. LSŽ – U15, U14 – 15. kolo
14.3. 10.00-12.00 Slovan – Šamorín
Dujava, Gaži, Čižmár (Pasienky) 

I. LMŽ U13 – U12 – 15. kolo
14.3. 10.00-12.00 K. Ves – Senica
Mistrík, Volek za ObFZ-m (Údernícka – Petržalka)
14.3. 10.00-11.30 Inter – Slovan Ľupták, Kramár za ObFZ-m (Drieňová)
15.3. 10.00-12.00 Senec – Levice Brody, Srna (Reca)

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD – 17. kolo
15.3. 10.00-12.30 K. Ves – Dubnica
Bohun, Bláha, Koštrna; Brody (UT Prievoz)
15.3. 10.00-12.30 Inter – Myjava Kočický, Ruc, Křivan; Darlea (Drieňová)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 16. kolo
14.3. 15.00 Inter – Ivanka p/D
Chromý, Bohun, Ďurčo M.; Darlea (Drieňová)
15.3. 10.30 Rača – S. Grob Polakovič Ľ., Ježík, Vašš; Jablonický
15.3. 15.00 D. Lužná – Sv. Jur Tanglmayer, Dobrovský, Parilák; Keller
15.3. 15.00 Stupava – Báhoň Lauer, Martiš, Berner; Somoláni
15.3. 15.00 Lozorno – Rohožník Straka, Smolíková, Martinkovič ml.; Páchnik
15.3. 15.00 Most p/B – Tomášov Hajnala, Havrila, Dujava; Príkopa
15.3. 15.00 Kráľová p/S – Viničné Čižmár, Brody, Srna; Ľupták
15.3. 15.00 Bernolákovo – Rovinka Henček, Gaži, Lackovič; Richtárik  

Seniori IV. Liga S4A – 14. kolo
14.3. 10.30 ŠKP – FK Dúbravka
R, AR1, AR2; D
14.3. 15.00 Čunovo – Ružinov Křivan, Dobrovský, Ruc; Farbula
14.3. 15.00 Danubia – Domino Križko, Havrila, Koštrna; Šuniar (Hr. Šúr)
14.3. 15.00 Lamač – Štart Nepočujúci Chalka, Kočický, Martinkovič st.; Lazar
15.3. 15.00 Kalinkovo – Rusovce Cvengroš, Somoši, Černý; Ondrušek
15.3. 15.00 Vajnory – D. N. Ves Vašš, Ježík, Polakovič Ľ.; Banič
15.3. 15.00 Malinovo – Vrakuňa Polomský, Olša D., Franek; Minárik  

Seniori IV. Liga S4B – 14. kolo
15.3. 15.00 PŠC Pezinok – Jablonové
Martiška, Malárik, Kardelis; Truchlý
15.3. 15.00 Dubová – Jablonec Hudy, Zálesňák, Dávid D.; Hájek
15.3. 15.00 Jakubov – Limbach Fischer, Laciňák, Grác; Mydlárik
15.3. 15.00 Malacky – Závod Abrman, Hrazdira, Pirník; Marczell
15.3. 15.00 Šenkvice – P. Štvrtok Hádek, Valko, Strapek; Pinček
15.3. 15.00 Budmerice – V. Leváre Martinkovič st., Orlický, Ralbovský; Slezák
15.3. 15.00 Kostolište – Zohor Maretta, Chálka, Matejová; Lônčík  

Dorast III. Liga SD3R – 16. kolo
14.3. 10.00 FC Petržalka akadémia – Iskra Petržalka
Matejová, Martiška, Maretta
14.3. 10.00 Kostolište – PŠC Pezinok Malárik, Lauer, Polomský
14.3. 12.30 Domino – Žolík Malacky Srna, Tanglmayer, Laciňák
14.3. 15.00 D. Lužná – Ružinov Ježík, Hajnala, Straka
15.3. 12.30 Báhoň – Rohožník
Valko, Strapek (Šenkvice)
15.3. 13.30 BCT – Kráľová p/S ObFZ-m, ObFZ-m, ObFZ-m (Štart Nepočujúci)
15.3. 13.30 Rača – D. N. Ves Križko, ObFZ-m, ObFZ-m

Dorast III. Liga MD3R – 16. kolo
14.3. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Domino
Strapek, Hádek
15.3. 10.00 D. N. Ves – Rača R, AR
15.3. 10.00 FC Petržalka akadémia – Iskra Petržalka Dujava, Havrila (UT Budatínska)
15.3. 11.00 Žolík Malacky – Zohor Pirník
15.3. 12.30 PŠC Pezinok – Ružinov Kardelis, Malárik
15.3. 12.30 Stupava – Tomášov Martiš, Berner
15.3. 12.30 Ekonóm – V. Leváre Rataj, Kuzmová za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 16. kolo
14.3. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – FA Bratislava
Orlický, Olša D.
14.3. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – Rusovce Ralbovský, Abrman(ZŠ Pankúchová)
14.3. 10.00-11.45 Rohožník – Ivanka p/D Lackovič, Pirník
14.3. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Šamorín Hamuliakovo Dávid D., Hudy
14.3. 10.30-12.15 Rača – Domino Kardelis, Franek
15.3. 9.00-10.45 Ružinov – D. Lužná Laciňák, Grác
15.3. 10.00- 12.00 BCT – D. N. Ves Somoši, Černý
15.3. 10.00-11.30 Slovan „C“ – Vrakuňa Križko, Gaži  


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV