Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č. 5 na 1. – 5.4. 2015

Súťaže riadené SFZ

I.LSŽ – U15, U14 – 18. kolo
2.4. 10.00-12.00 (Štvrtok) Púchov – Slovan
Kočický, Hajnala, Straka (Pasienky)
2.4. 14.00-16.00 (Štvrtok) Senec – Spartak Trnava Čižmár, Křivan, Gaži (Zmena ihriska UT NTC Senec)

I. LMŽ U13 – U12 – 18. kolo
Inter – Púchov
Červenák, Žilavý L. za ObFZ-m (Drieňová) (Odložené na 8.4. 14.00-15.30)

Súťaže riadené ZSFZ

I. Západ SD – MD – 20. kolo
Inter – N. Zámky
Bohun, Hajnala, Křivan; Jablonický (Drieňová) (Odložené na 15.4. 10.00-12.30)
ŠKP – Skalica
Brody, Srna, Kočický; Páchnik (Odložené na 6.5. 14.00-16.30)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 19. kolo
3.4. 15.00 (Piatok) Bernolákovo – Inter
Hajnala, Čižmár, Henček (AR1) za Dujavu; Ľupták
3.4. 15.00 (Piatok) Rača – Tomášov Vašš (R) za Bláhu, Martiš, Smolíková; Páchnik
3.4. 16.00 (Piatok) Rovinka – Most p/B Bohun, Dobrovský (AR1) za Zálesňáka, Ďurčo M.; Somoláni
3.4. 16.00 (Piatok) Ivanka p/D – Stupava Chromý, Gaži, Srna; Príkopa (D) za Richtárika
5.4. 16.00 Kráľová p/S – D. Lužná Piatka (R) za Straku, Dobrovský, Ježík; Banič

Seniori IV. Liga S4A – 17. kolo
1.4. 16.30 FK Dúbravka – Malinovo
Tanglmayer, Kočický, Čižmár; Farbula (D) za Ondruška;
Lamač – Čunovo Somoši, Križko, Malárik; Brody (Odložené na 22.4. 17.30)

Seniori IV. Liga S4B – 17. kolo
3.4. 14.00 (Piatok) Budmerice – PŠC Pezinok
Hádek, Bláha (AR1) za Koštrnu, Abrman; Minárik
4.4. 16.00 P. Štvrtok – Dubová   Ralbovský, Matejová, Křivan; Ondrušek (D) za Farbulu

Dorast III. Liga SD3R – 19. kolo
4.4. 14.00 D. N. Ves – Kráľová p/S
Koštrna, Malárik (AR1) za Fischera, Somoši
4.4. 16.00 Kostolište – Domino Fischer (R) za Malárika, Straka, Bláha
FC Petržalka akadémia – Báhoň Gosiorovský, Ruc, Abrman (Odložené na 15.4. 17.00)

Dorast III. Liga MD3R – 19. kolo
2.4. 11.00 (Štvrtok) Iskra Petržalka
– PŠC Pezinok Ďurčo M. (Zmena dňa a UHČ)
2.4. 15.00 (Štvrtok)Tomášov – Ružinov
Hádek, Valko (Zmena dňa a UHČ)
FC Petržalka akadémia – Stupava
Smirnov (R) za Krčovú, Takáč za ObFZ-m (Rusovce) (Odložené na 5.5.17.00)

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA-13. kolo
5.4. 16.00 Vysoká p/M – Gajary
Smirnov, Triskal, Kocurek; Kunzo za ObFZ-m
Borinka – Marianka (Odložené na 8.5.17.00)

S5VB-16. kolo
4.4. 16.00 Doľany – Častá
Patlevič, Mičura, Gajarský (Zmena dňa)
5.4. 16.00 Sv. Jur B – Modra Rybár, Augustovič st., Gajarský

S5VC-16. kolo
4.4. 16.00 N. Dedinka – Igram
Augustovič st., Rybár, Olša M. (Nové obsadenie!)
5.4. 16.00 Blatné – Čataj Bočák Ján (R) za Polakoviča A., Farkaš, Roziak
5.4. 16.00 Miloslavov – Ch. Grob Tahotný (R) za Kováča, Gajdošík, Gábriš za (AR2)
Kráľová p/S „B“ – Hr. Šúr (Odložené na13.5.18.00)

Dorast SD4VA 12. kolo
5.4. 13.30 Jarovce – P. Štvrtok
Rataj, Kuzmová, Krčová za ObFZ-m

SD4VB-10. kolo
Doľany – Viničné
(Nehrá sa)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV