Obsadenie R a DS – PR BFZ č. 9 na 29.4.- 7.5. 2015

Súťaže riadené SFZ

I. LSD – U19 22. kolo
2.5. 11.00 Senec – Spartak Trnava  Trenčanský, Straka, Smolíková; Likavský (V.Biel)
2.5. 11.00 Senica – Ružomberok  Vašš, Chromý, Ďurčo M.; Cuninka

I. LMD – U17-16 – 22. kolo (ŠTVRTOK)
30.4. 14.00-16.15 Slovan – B. Bystrica  Vašš, Straka, Hádek (Prievoz)

I.LSŽ – U15, U14 – 19. kolo – dohrávka (STREDA)
29.4. 14.30-16.30 Slovan – AS Trenčín  Chromý, Hajnala, Abrman (Pasienky)

I.LSŽ – U15, U14 – 22. kolo
1.5. 10.00-12.00 (PIATOK) K. Ves – Myjava  Čižmár, Laciňák, Koštrna (Lamač)
3.5. 10.00-12.00 Senec – Inter  Kardelis, Hádek, Valko  (V.Biel)

I.LSŽ – U14 – 25. kolo – predohrávka (STREDA)
6.5. 16.00 Slovan – Spartak Trnava  Abrman, Gosiorovský, Křivan (Pasienky)

I. LMŽ U13 – U12 – 22. kolo
3.5. 10.00-11.30 Slovan – D. Streda  Lovás, Smirnov za ObFZ-m (Pasienky)
7.5. 12.00-13.30 (ŠTVRTOK) Inter – Senec  Červenák, Krčová za ObFZ-m (Drieňova)

II. Liga Ženy Západ „A“ – 15. kolo
2.5. 14.30 Sv. Jur – D. Lužná  Čižmár

Súťaže riadené ZSFZ

II. Západ SD – MD – 24. kolo
30.4. 11.00-13.30 (ŠTVRTOK)  Inter – H. Nitra  Henček, Křivan, Brody; Jablonický  (Drieňová)
2.5. 10.00-12.30 K. Ves – Skalica  Ruc, Ježík, Martiš; Príkopa (Malinovo)
2.5. 10.00-12.30 ŠKP – L. Trnava  Hudy, Bláha, Dobrovský; Truchlý

II. Západ SD – MD – 20. kolo – dohrávka (STREDA)
6.5. 14.00-16.30 ŠKP – Skalica  Brody, Srna, Kočický; Darlea

Súťaže riadené BFZ

Pohár BFZ – seniori – štvrťfinále (STREDA)
29.4. 17.30 Most p/B – Rača  Ruc, Martiš, Dobrovský; Keller
29.4. 17.30 Vrakuňa – D. Lužná  Bláha, Tanglmayer, Gaži; Darlea
29.4. 17.30 Šenkvice – Tomášov  Hudy, Lackovič, Dávid D.; Hájek

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 19. kolo – dohrávka (STREDA)
29.4. 17.30 Viničné – Lozorno  Polakovič Ľ., Brody, Berner; Chladek

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 23. kolo
2.5. 17.00 Inter – Lozorno  Srna, Gaži, Dujava; Keller
3.5. 10.30 Rača – Bernolákovo  Brody, Zálesňák, Chromý; Chladek
3.5. 17.00 Most p/B – D. Lužná  Čižmár, Smolíková, Lauer; Darlea
3.5. 17.00 Kráľová p/S – Stupava  Vašš, Berner, Martiš; Jablonický
3.5. 17.00 Rovinka – Sv. Jur  Lackovič, Martinkovič ml., Bláha; Ľupták
3.5. 17.00 Viničné – S. Grob  Henček, Tanglmayer, Ježík; Beňo
3.5. 17.00 Ivanka p/D – Báhoň  Straka, Bohun, Dobrovský; Somoláni
3.5. 17.00 Tomášov – Rohožník  Parilák, Hajnala, Ďurčo M.; Richtárik

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 24. kolo (STREDA)
6.5. 17.00 D. Lužná – Tomášov  Bohun, Lackovič, Ruc; Hájek
6.5. 17.00 Rohožník – Ivanka p/D  Gaži, Martinkovič ml., Smolíková; Príkopa
6.5. 17.00 Báhoň – Viničné  Bláha, Vašš, Parilák; Keller
6.5. 17.00 S. Grob – Rovinka  Chromý, Berner, Čižmár; Jablonický
6.5. 17.00 Sv. Jur – Bernolákovo  Polakovič Ľ., Henček, Hudy; Brody
6.5. 17.00 Rača – Kráľová p/S  Ďurčo M., Straka, Dujava; Richtárik
6.5. 17.00 Stupava – Inter  Tanglmayer, Dobrovský, Ježík; Truchlý
6.5. 17.00 Lozorno – Most p/B  Hajnala, Martiš, Maretta; Somolání

Seniori IV. Liga S4A – 21. kolo
2.5. 10.00 Štart Nepočujúci – D. N. Ves  Křivan, Martinkovič st., Kočický; Marczell (BCT)
2.5. 10.00 Danubia – Vrakuňa  Tanglmayer, Valko, Černý; Elefant (Hr. Šúr)  oprava začiatok o 10,00 hod.
2.5. 17.00 Domino – Vajnory  Dávid D., Maretta, Zálesňák; Hilka
2.5. 17.00 Lamač – Kalinkovo  Bohun, Kardelis, Matejová; Mydlárik
2.5. 17.00 FK Dúbravka – Rusovce  Franek, Fischer, Hádek; Pinček
3.5. 17.00 Malinovo – Čunovo  Olša D., Dávid D., Strapek; Lônčík

Seniori IV. Liga S4B – 19. kolo – dohrávka (STREDA)
29.4. 17.30 Závod – Limbach  Kočický, Chalka, Polomský; Elefant

Seniori IV. Liga S4B – 21. kolo
2.5. 17.00 P. Štvrtok – Závod  Koštrna, Križko, Laciňák; Brody
3.5. 17.00 Malacky – PŠC Pezinok  Martiška, Srna, Ruc; Banič
3.5. 17.00 Šenkvice – Jakubov  Ralbovský, Hrazdira, Szakáll; Šuniar
3.5. 17.00 Budmerice – Dubová  Kočický, Martinkovič st., Křivan; Slezák
3.5. 17.00 Kostolište – Jablonové  Abrman, Hudy, Pirník; Ondrušek
3.5. 17.00 Zohor – Jablonec  Fischer, Chalka, Orlický; Lazar
3.5. 17.00 V. Leváre – Limbach  Dujava, Gaži, Gosiorovský; Farbula

Dorast III. Liga SD3R – 22. kolo (ŠTVRTOK) ZMENA TERMÍNU
30.4. 17.30 Rača – Kostolište  Ďurčo M., Křivan, Franek

Dorast III. Liga SD3R – 23. kolo
2.5. 9.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Martinkovič ml., Orlický, Olša D.
2.5. 10.00 FC Petržalka akadémia – Kráľová p/S  Hajnala, Martiška, Ralbovský
2.5. 10.30 Iskra Petržalka – Rača  Brody, Parilák, Matejová
2.5. 14.30 Domino – Báhoň  Zálesňák, Maretta, Dávid D.
2.5. 17.00 Vrakuňa – D. Lužná  Henček, Lauer, Berner
2.5. 17.00 Kostolište – BCT  Ďurčo M., Chromý, Vašš
2.5. 17.00 Žolík Malacky – D. N. Ves  Lackovič, Hudy, Pirník

Dorast III. Liga SD3R – 24. kolo – predohrávka (ŠTVRTOK)
7.5. 17.30 D. N. Ves – FC Petržalka akadémia  Brody, Henček, Abrman

Dorast III. Liga MD3R – 19. kolo – dohrávka (UTOROK)
28.4. 17.30 Rača – Šamorín Hamuliakovo  Kardelis, Ruc
5.5. 17.00 FC Petržalka akadémia – Stupava  Smirnov, Takáč za ObFZ-m

Dorast III. Liga MD3R – 23. kolo
2.5. 14.00 Rača – Domino  Gosiorovský, Abrman
3.5. 10.00 D. N. Ves – Stupava  Maretta, Križko
3.5. 10.30 Iskra Petržalka – Šamorín  Laciňák, Koštrna
3.5. 11.00 Žolík Malacky – BCT  Hudy, Pirník
3.5. 14.30 Ekonóm – PŠC Pezinok  Matejová, Koštrna
3.5. 14.30 Zohor – Ružinov  Chalka, Orlický
3.5. 14.30 V. Leváre – Tomášov  Gosiorovský, Gaži

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 16. kolo – dohrávka (PIATOK)
1.5. 10.30-12.00 Rohožník – Ivanka p/D  Lackovič, Pirník

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 23. kolo
2.5. 9.00-10.30 Domino – Slovan  Laciňák, Chálka
2.5. 10.00-11.45 Rohožník – PŠC Pezinok  Lackovič
2.5. 10.00-11.45 Žolík Malacky – BCT  Zálesňák, Pirník
2.5. 10.00-12.00 D. Lužná – FA Bratislava  Hádek, Strapek
2.5. 10.30-12.15 Rača – D. N. Ves  Gosiorovský, Abrman
3.5. 9.00-10.45 Ružinov – FC Petržalka akadémia  Srna, Bláha
3.5. 13.00-15.30 Ivanka p/D – Vrakuňa  Černý, Franek

Regionálna liga žiačok – 15. kolo
2.5. 8.30 Senec – FC Petržalka akadémia  ObFZ-v
2.5. 13.30 D. Lužná – Sv. Jur  Strapek
2.5. 15.30 Slovan – K. Ves  ObFZ-m (Prievoz)

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 13. kolo
30.4. 16.00 Ružinov – FA Bratislava  Straka M.
1.5. 9.30 Rača – Domino  Uram
7.5. 15.00 Senec – Inter  Žilavý L.

Prípravka PMB1 – 13. kolo
30.4. 17.30 Ružinov – FA Bratislava  Kósa
1.5. 10.45 Rača – Domino  Uram
7.5. 16.15 Senec – Inter  Žilavý L.
29.4. 18.15 D. N. Ves – K. Ves „A“  Takáč
30.4. 17.30 FC Petržalka akadémia – ŠKP  Plonka

Prípravka PMB1 – 14. kolo – predohrávka
5.5. 16.00 Domino – D. N. Ves  Straka M.

Prípravka PMC – 13. kolo
30.4. 16.00 Ružinov – FA Bratislava Kósa
1.5. 12.00 Rača – Domino  Uram
7.5. 17.30 Senec – Inter  Žilavý L.
29.4. 17.00 D. N. Ves – K. Ves „A“  Takáč
29.4. 17.30 FC Petržalka akadémia – ŠKP  Plonka

Prípravka PMA2 – 13. kolo
30.4. 16.30 Hargašova Z. Bystrica – FA Bratislava „B“  Vanek (Marianka)
2.5. 9.00 Iskra Petržalka – BCT  Lehuta
2.5. 10.00 D. Lužná – Vrakuňa  Bočák Jo.
2.5. 13.00 Šamorín Hamuliakovo – K. Ves „B“  Kravárik
3.5. 10.00 Ivanka p/D – Žolík Malacky  ObFZ-v

Prípravka PMB2 – 13. kolo
2.5. 12.00 Hargašova Z. Bystrica – FA Bratislava „B“  Lovás (Marianka)
3.5. 9.00 Iskra Petržalka – Štart Nepočujúci  Lehuta
2.5. 11.30 D. Lužná – Vrakuňa  Bočák Jo.
2.5. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – K. Ves „B“  Kravárik
3.5. 11.30 Ivanka p/D – FC Malacky  ObFZ-v

Prípravka PMA3 – 13. kolo
2.5. 9.00 Vajnory – Danubia  Gúdor
2.5. 9.00 FA Lafranconi – Jarovce  Plonka
2.5. 10.30 Čunovo – ŠKP „B“  Uram
3.5. 9.30 FK Dúbravka – Inter „B“  Uram
3.5. 13.00 Rusovce – Lamač  Plonka

Súťaže riadené ObFZ-v

S5VA-12.kolo
01.05. 17:00 Studienka – Borinka Dávid M., Ďuriš, Prník

S5VA-17.kolo
03.05. 17:00 Kuchyňa – Rohožník B Huska, Farkaš, AR2
03.05. 17:00 Pl. Mikuláš – Studienka Ďuriš, AR1, AR2
03.05. 17:00 M. Leváre – Marianka Dávid M., AR1, AR2
03.05. 17:00 Suchohrad – Gajary Ďurčo P., AR1, AR2
03.05. 17:00 Pernek – Vysoká Olša M., Sobolová, AR2
03.05. 17:00 Z. Ves – Borinka Mičura, Paracková, AR2

S5VB-28.kolo
01.05. 14:00 Doľany – Grinava Vass, Opálek, Ganobčík
01.05. 17:00 Cajla – Častá Bočák, Brejcha, Gajarský
01.05. 17:00 Modra – Vinosady Polakovič A., Huska, AR2
01.05. 17:00 Sv. Jur B – Vištuk Habo, Farkaš, Gábriš

S5VB-20.kolo
03.05. 17:00 Doľany – Vištuk ObFZ Ba-mesto
03.05. 17:00 Sv. Jur B – Vinosady Rybár, Gajarský, AR2
03.05. 17:00 Modra – Častá Bočák, AR1, AR2
03.05. 17:00 Cajla – Grinava Habo, AR1, AR2

S5VC-27.kolo
01.05. 17:00 Ch. Grob – N. Dedinka  Rybár, Augustovič st., Tahotný
01.05. 17:00 Miloslavov – Kaplna Miško, Gajdošík, AR2

S5VC-20.kolo
02.05. 17:00 Kráľová B – Igram Augustovič st., Rybár, Kováč
03.05. 17:00 Ch. Grob – Hr. Šúr Gábriš, Miško, AR2
03.05. 17:00 Miloslavov – Blatné Tahotný, Brejcha, AR2
03.05. 17:00 Kaplna – N. Dedinka Kováč, AR1, AR2

SD4VA-16.kolo
02.05. 14:30 Jablonové – Jakubov Ďurčo P.
03.05. 11:30 Lamač – P. Štvrtok  Hargaš, Žilavý, Straka M. za ObFZ-m
03.05. 14:30 Láb – Jarovce R

SD4VB-14.kolo
02.05. 14:00 Modra – N. Dedinka Polakovič A., Brejcha
02.05. 17:00 Doľany – Cajla Opálek, Olša M.
03.05. 14:30 Dubová – Igram R

SZV A–13.kolo
29.4. 17,00 Z.Ves – Vysoká Ďurčo P.
2.5. 10,00 Lozorno – V.Leváre Dávid M.
2.5. 14,30 Marianka – Láb Randa

SZV B–15.kolo
2.5. 10,00 Modra – Dubova Huska
2.5. 12,00 Bernolákovo – Doľany Kováč
3.5. 11,00 Kraľova – Jablonec R
3.5. 14,30 Častá – Most R
3.5. 14,30 Malinovo – Vištuk R
3.5. 15,00 Budmerice – Šenkvice R

MZV A–13.kolo
1.5. 9,30 Šenkvice – PŠC Pezinok B Huska
2.5. 9,30 Sv.Jur – Studienka Randa
2.5. 11,00 Viničné – Žolík B Randa
2.5. 14,30 Báhoň – Sl.Grob R
3.5. 14,30 Jabloňové – V.Leváre R

MZV B–14.kolo
2.5. 10,00 Kraľova – Malinovo Marczell
3.5. 10,00 Bernolákovo – Kalinkovo Marczell
3.5. 10,00 Čataj – N.Dedinka Gábriš

MZV B–13.kolo dohrávka
28.4. 17,30 N.Dedinka – Bernolákovo Randa

Prípravka PrMA–13.kolo
1.5. 14,00 Jakubov – Vysoká R
2.5. 9,30 Láb – Závod R
2.5. 12,30 Lozorno – Sološnica R
2.5. 17,00 Studienka – Zohor R

PrPK–14.kolo dohrávka
28.04. 17,00 Šenkvice – Jablonec Huska

PrPK–15.kolo
2.5. 17,00 Vištuk – Cajla R
3.5. 9,30 Sv.Jur – Šenkvice R
3.5. 10,00 Sl.Grob – PŠC Pezinok R
3.5. 10,30 Limbach – Viničné R
3.5. 15,30 Jablonec – Grinava R

PrSC–17.kolo
2.5. 9,30 Rovinka – Miloslavov R
2.5. 10,00 Bernolákovo – Ch.Grob R
2.5. 10,00 Kalinkovo – N.Dedinka R
3.5. 9,30 Kraľova A – Most R
3.5. 11,00 Kraľova B – Malinovo R
3.5. 14,30 Senec B – Tomašov R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV