Obsadenie R a D na 8.5.2013 NOVÉ!!!

Súťaže riadené SFZ
I. LSŽ-Z A+B – 29. kolo
7.5. 15.00-17.00 K. Ves – D. Streda Tanglmayer, Křivan, Gosiorovský ( Lamač )
7.5. 15.00-17.00 Slovan – Senec Bláha, Ďurčo M., Maretta ( Pasienky )
8.5. 10.00-12.00 Petržalka – Nitra Ježík, Brody, Srna ( ZŠ Pankuchova )

I.LMŽZ  U-13, U-12- 24. kolo
8.5. 13.30-15.15 Petržalka – Levice  Kuzmová

Súťaže riadené BFZ
Seniori MRB – 25. kolo
8.5. 10.30 Inter – ŠKP Zálesňák, Chromý, Pinček; Darlea
8.5. 17.00 Ružinov – Králová p/S Tanglmayer, Srna, Parilák; Chladek
8.5. 17.00 Stupava – Rovinka Kočický, Brody, Ježík; Hájek
8.5. 17.00 Pl. Štvrtok – Sv. Jur Vašš, Dujava, Straka; Jablonický
8.5. 17.00 Limbach – Rača Bohun, Martinkovič ml., Lauer; Brody
8.5. 17.00 Lozorno – Rohožník Henček, Tanuška, Kroneraff; Pogány
8.5. 17.00 Bernolákovo – Sl. Grob Havrila, Pinček, Polakovič Ľ.; Minárik
8.5. 17.00 Ivanka – Jablonec Cvengroš, Smolíková, Melíšek; Lônčík

Seniori S4A – 14. kolo
8.5. 17.00 D.N. Ves – Hrubý Šúr Chálka, Kudlica, Křivan; Ležovič

Seniori S4B – 14. kolo
8.5. 17.00 Báhoň – Šenkvice Fischer, Orlický, Pacalaj; Rášo
8.5. 17.00 Jakubov – PŠC Pezinok Bláha, Maretta, Abrman; Dadykin
8.5. 17.00 Malacky – Budmerice Moravec,Ďurčo M., Hádek; Marczell
8.5. 17.00 V. Leváre – B. Pezinok Rozinek, Lazar, Hrazdira; Vyletel
8.5. 17.00 Kostolište – Zohor Ralbovský, Lackovič, Križko; Keller
8.5. 17.00 Závod – Jablonové Mosor, Dávid D., Gosiorovský; Slezák

Dorast SD3R – 25. kolo
8.5. 9.30 Pezinok – Rača Jendruš, Valko, Bilčík
8.5. 10.00 FK Dúbravka – Kostolište Hrazdira, Rozinek, Ralbovský
8.5. 10.00 ŠKP – D. Lužná Ščepán, Ďurčo M., Hádek
8.5. 10.00 FC Petržalka – Vrakuňa Martinkovič st., Maretta, Gosiorovský
8.5. 11.30 Ivanka – Iskra Kroneraff, Križko, Lauer
8.5. 14.30 Domino – K. Ves Martinka, Chromý, ObFZ-m

Dorast MD3R – 23. kolo
8.5. 9.00 Vrakuňa – K. Ves Krč, Triskal, Krčová za ObFZ-m
8.5. 11.30 PŠC Pezinok – Iskra Valko, Jendruš, Bilčík
8.5. 12.00 ŠKP – Domino Hádek, Ďurčo M., Ščepán

Žiaci II. liga starší (SZRL) + mladší (MZRL) – 14. kolo
8.5. 14.00-15.30 Ružinov – PŠC Pezinok Parilák, Kravárik za ObFZ-m
8.5. 12.00-13.30 BCT – D. Lužná Straka, Krč
8.5. 9.00 Iskra – D.N. Ves Gubančok za ObFZ-m (iba ml. žiaci) ( Budatínska)
8.5. 11.00-12.30 Vrakuňa – Lozorno Trískal ,Krčová za ObFZ-m
8.5. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Domino Bohun, Dávid M.
8.5. 9.30-11.00 Rača – FA Bratislava Křivan, Švárny za ObFZ-m

LMŽ SFZ U-12, U-13
7.5. 15.30-17.00  Petržalka – ŠKP  Gubančok

LMŽ SFZ U-12, U-13- 17.kolo
12.5. 10.45-9.00  Inter – Petržalka  Orlíková
11.5. 14.00-15.00 ŠKP – Senec  Randa
9.5. 17.30-16.00  Slovan – K. Ves  Kuzmová
9.5. 17.00  Domino U-12 – Ružinov U-12  Brody
11.5. 9.00  Domino U-13 – Ružinov U-13  Brody

I.LMŽZ U-13, U-12- 24. kolo
8.5. 13.30-15.15 Petržalka – Levice Kuzmová

Prípravka ( PMA 2 )
8.5. 9.00 D. N. Ves – Iskra Takáč
8.5. 12.00 K. Ves – Vajnory Mráz

Prípravka ( PMB 2 )
8.5. 9.00 D. N. Ves – Jarovce Takáč

Prípravka ( PMA )
8.5. 9.30 Domino – ŠKP Straka

Prípravka ( PMB )
8.5. 9.30 Domino – ŠKP Lovás

Prípravka ( PMC )
8.5. 10.30 Domino – ŠKP Straka

Súťaže riadené ObFZ Bratislava-vidiek 

Seniori – S5VA – 13. kolo
8. 5. 17.00 Gajary – Kuchyňa Pirník, Boldižár, AR2, D

Seniori – S5VB – 25. kolo
8. 5. 17.00 Malinovo – Sv. Jur B Miško, Boško, D
8. 5. 17.00 Miloslavov – Ch. Grob Olša M., Olša D., AR2, D
8. 5. 17.00 Čataj – Králová p. S. B Bočák, Gajarský, AR2, D
8. 5. 17.00 Grinava – Dubová Augustovič, Hošo, Brejcha, D
8. 5. 17.00 Kaplná – Častá Zborovan, Zárecký, AR2, D
8. 5. 17.00 Blatné – Sl. Grob B Huska, Polakovič A., D
8. 5. 17.00 Modra – Vištuk Hurban, Patlevič, Mičura, D
8. 5. 17.00 N. Dedinka – Doľany Biháry, Lieskovský, AR2, D

Dorast – SD4VA – 10. kolo
8. 5. 17.00 Pl. Mikuláš – Pl. Štvrtok Ďurčo, Surovský
8. 5. 14.30 Stupava – Jakubov Višváder, Hudy

Dorast – SD4VB – 16. kolo
8. 5. 14.30 Šenkvice – Budmerice Polakovič A.,AR
8. 5. 14.30 Králová p. S. – B. Pezinok Strapek, AR
8. 5. 14.30 Malinovo – Slov. Grob Boško, Miško
8. 5. 14.30 Limbach – Igram Lauer, Martinkovič ml.

Žiaci – SZVMA – 12. kolo
8. 5. 10.30 Zohor – Závod Višváder
7. 5. 16.30 Žolik B – Gajary Surovský
8. 5. 11.30 Láb – Malacky Gilan
8. 5. 10.30 Kuchyňa-d. – Stupava Pirník
8. 5. 11.00 Jakubov – Rohožník Hudy

Žiaci – SZVPK – 11. kolo
8. 5. 11.30 Sl. Grob – Dubová Huska
8. 5. 11.00 Modra – Báhoň Lieskovský
9. 5. 17.00 B. Pezinok – Šenkvice Opálek
9. 5. 17.00 Budmerice – Častá Polakovič A.

Žiaci – MZV – 13. kolo
8. 5. 11.00 Limbach – Modra Zborovan
8. 5. 11.00 Marianka – Šenkvice Blecha
8. 5. 14.30 V. Leváre – Pl. Štvrtok A Hušek
8. 5. 11.00 Vištuk –B. Pezinok Olša D.
8. 5. 11.00 Pusté Úľany – Kuchyňa Polakovič A.

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV