Výsledky stretnutí – hrací deň 4. – 5.5.2013 – mládež.

Dorast SD3R – 24. kolo
4.5. 14.30 Sv. Jur – PŠC Pezinok                           1:2
4.5. 14.30 Domino – FK Dúbravka                       13:0
4.5. 16.30 K. Ves – Vrakuňa                                    6:0
5.5. 10.00 D. Lužná – Bernolákovo                        3:2
5.5. 10.30 Iskra – FC Petržalka                               1:4
5.5. 13.30 Rača – ŠKP                                              1:4

Dorast MD3R – 22. kolo
4.5. 12.00 ŠKP – Iskra                                                3:0
4.5. 14.30 K. Ves – Pezinok                                      nenahlásené
5.5. 14.30 Domino – Senec                                       0:1

Žiaci II. liga starší (SZRL) / mladší (MZRL) – 21. kolo
4.5. 9.00-11.00 FA Bratislava – PŠC Pezinok         2:2 / 1:4
4.5. 9.00-10.30 Domino – D. Lužná                          2:1 / nenahlásené
4.5. 9.00-11.00 Lozorno – D. N. Ves                         0:7 / 0:2
4.5. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Ružinov                7:1 / 1:4
5.5. 9.00-11.00 Vrakuňa – BCT                                  1:4 / 2:2
5.5. 15.30-17.00 Rača – Ivanka                                 1:2 / 2:0

LMŽ SFZ U-12 / U-13- 16.kolo
2.5. 15.30-17.00 Petržalka – Domino
2.5. 17.45-16.30 Ružinov – Slovan                            2:11 / 3:6
5.5. 13.30-12.00 K. Ves – ŠKP                                 15:0 /
4.5. 15.30-14.00 Senec – Inter                                   2:0 / 3:3

Prípravka ( PMA ) 18. kolo
4.5. 11.00 Slovan „B“ – Žolík MA                              29:1 (15:0)
4.5. 9.30 Rača – K. Ves
5.5. 9.00 ŠKP – Slovan „A“
5.5. 9.00 FA BA – Petržalka
4.5. 12.00 Domino – Senec                                        4:2 (3:0)
2.5. 17.30 Ružinov – Inter

Prípravka ( PMB ) 18. kolo
4.5. 10.00 Slovan „B“ – Žolík MA                                 9:1 (5:0)
4.5. 10.45 Rača – K. Ves                                             0:5 (0:5)
5.5. 10.00 ŠKP – Slovan „A“                                        0:13 (0:6)
5.5. 10.15 FA BA – Petržalka
4.5. 12.00 Domino – Senec                                        8:2 (4:1)
2.5. 16.00 Ružinov – Inter

Prípravka ( PMC ) 18. kolo
4.5. 9.00 Slovan „B“ – Žolík MA                                    9:0 (4:0)
4.5. 12.00 Rača – K. Ves
5.5. 11.00 ŠKP – Slovan „A“
5.5. 11.30 FA BA – Petržalka
4.5. 13.00 Domino – Senec                                          3:3 (2:1)
2.5. 16.00 Ružinov – Inter

Prípravka ( PMA 2 ) 18. kolo
4.5. 9.00 Vrakuňa – Vajnory
5.5. 9.00 Scorpions – Iskra
4.5. 13.15 D. Lužná – BCT
5.5. 10.30 Karl. Ves „A“ – D.N.Ves                             4:1
5.5. 9.30 Karl. Ves „B“ – Inter                                      8:1

Prípravka ( PMB 2 ) 18. kolo
4.5. 10.00 Vrakuňa – Kalinčiakova
4.5. 10.00 Z. Bystrica – Jarovce                                  6:1
4.5. 14.30 D. Lužná – Čunovo
5.5. 10.30 Danubia – Dúbravka
5.5. 8.30 Karlova Ves „A“ – D. N. Ves
4.5. 9.30 Karlova Ves „B“ – Inter                                 2:2 (2:0)

 

Starší dorast IV. liga ( SD4M ) – 22. kolo

4.5. 14.00 Lamač – Jarovce                      2:2

4.5. 14.00 D. N. Ves – Karlova Ves         3:0 kont. (H neprišli)

5.5. 10.00 BCT – Slovan „B“ ženy           nenahlásené

 

Starší žiaci  (SZM ) – 21. kolo

4.5. 11.00 Lamač – BIS                             2:0

5.5. 11.30 Ružinov „B“ – Rusovce          nenahlásené

5.5. 15.00 Ekonóm – K. Ves „C“               nenahlásené

 

Mladší žiaci  (MZM ) – 16. kolo

4.5.   9.30 Lamač – Sv. Jur                        8:0

5.5.   9.30 Vajnory – Rača „B“                   nenahlásené

5.5. 10.30 Scorpions – Bernolákovo       1:4

5.5. 11.00 FK Dúbravka – Rusovce        6:2

5.5. 15.00 Slovan žiačky – Iskra „B“        0:1

 

Dorast – SD4VA – 14. kolo 

4. 5. 14.30 Rohožník – Pl. Štvrtok           nenahlásené
4. 5. 17.00 Malacky – Lozorno                  3:2 (1:0)

 

Dorast – SD4VB – 21. kolo
4. 5. 17.00 Limbach – Malinovo               0:6
4. 5. 14.00 Modra – Králová p.S.             0:4
5. 5. 14.30 Viničné – Šenkvice                nenahlásené

5. 5. 14.30 Igram – Častá                          8:0
5. 5. 14.30 N. Dedinka – Budmerice       12:2
5. 5. 14.30 Slov. Grob – B. Pezinok         7:0

 

Žiaci – SZVMA – 18. kolo
5. 5. 15.00 Zohor – Malacky                     4:0
5. 5. 15.00 Gajary – Stupava                    8:1
5. 5. 14.00 Závod – Jakubov                    3:1
5. 5. 15.00 Jablonové – Kuchyňa diev. 12:1
5. 5. 10.00 Žolik MA B – Láb                     nenahlásené

 

Žiaci – SZVPK – 13. kolo
5. 5. 10.30 Báhoň – Dubová                    0:11
4. 5. 15.00 Sl. Grob – Jablonec                1:3 (1:0)
5. 5. 10.00 Modra – Šenkvice                   9:1
5. 5. 15.00 Doľany – Častá                       7:1
5. 5.   9.30 B. Pezinok – Budmerice        8:0

 

Žiaci – SZVSC – 14. kolo
5. 5. 10.00 N. Dedinka – Ch. Grob          6:0 (3:0)
5. 5. 11.00 Hr. Šúr – Most p. B.                 10:1 (7:1)
5. 5. 10.00 Malinovo – Tomášov              0:9 (0:6)

 

Žiaci – MZV – 17. kolo
4. 5. 15.00 Šenkvice – B. Pezinok           5:5
5. 5. 15.00 Limbach – Kuchyňa               4:0
5. 5. 14.30 Marianka – Pl. Štvrtok B        2:6 (1:2)
5. 5. 15.00 Vištuk – Pusté Úľany                         4:3 (2:3)

16. 5. 17.00 Pl. Štvrtok A – Modra

 

Prípravka – PrMA – 15. kolo
4. 5. 15.00 Zohor – Záh. Ves                    4:4
4. 5. 14.00 Sološnica – Jakubov              nenahlásené
4. 5. 15.00 Pl. Štvrtok A – Rohožník        5:2
4. 5. 11.00 Lozorno – Stupava                 2:1 (1:0)
5. 5. 9.30 Láb – Pl. Štvrtok B                     8:0 (4:0)

 

Prípravka – PrPK – 15. kolo
5. 5. 12.00 Modra – Grinava                     2:0
4. 5. 12.00 B. Pezinok – Viničné             nenahlásené
4. 5. 11.30 Ch. Grob – Jablonec              2:3 (2:1)
4. 5. 13.30 PŠC Pezinok – Sl. Grob        7:1 (4:1)

 

Prípravka – PrSC – 18. kolo
5. 5. 10.00 Králová p. S. B – Rovinka     nenahlásené
4. 5. 10.00 Bernolákovo – Kalinkovo B 4:4
4. 5. 9.30 Ivanka p. D. – Králová p.S. A  nenahlásené
5. 5. 9.30 Most p. B. – Miloslavov             7:1 (4:1)
5. 5. 14.30 Kalinkovo A – Čataj                7:2 (2:0)
4. 5. 10.00 N. Dedinka – Malinovo          2:1

 


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV