Obsadenie R a DS – PR BFZ č.14 na 1.- 10.6. 2015

Súťaže riadené ZSFZ

Západ SD – MD – 29. kolo

6.6. 10.00-12.30 ŠKP – Spartak Myjava  Ruc, Martiš, Kočický; Truchlý  

Súťaže riadené JmKFS

6.6. 16.30 Ivančice – Bystrc  Chromý, Smolíková, Martiška; Pinček   

Súťaže riadené BFZ

Pohár BFZ – Finále (STREDA) (Čunovo)

10.6. 18.00 Rohožník – Tomášov  Chromý, Smolíková, Dobrovský; Páchnik

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 27. kolo (STREDA) – dohrávka  

3.6. 18.00 (STREDA) Inter – S. Grob  Martinkovič ml., Polakovič Ľ., Orlický; Beňo

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 29. kolo

6.6. 17.00 Rača – D. Lužná  Straka, Bohun, Gaži; Príkopa  

6.6. 17.00 Inter – Rohožník  Polakovič Ľ., Martinkovič ml., Lauer; Brody

7.6. 17.00 Stupava – Sv. Jur  Vašš, Tanglmayer, Dobrovský; Darlea

7.6. 17.00 Lozorno – S. Grob  Král, Kadlec, Hanák za JmKFS; Richtárik

7.6. 17.00 Most p/B – Báhoň  Lackovič, Lauer, Smolíková; Chladek  

7.6. 17.00 Kráľová p/S – Tomášov  Brody, Ďurčo M., Bláha; Páchnik  

7.6. 17.00 Bernolákovo – Ivanka p/D  Orlický, Ježík, Srna; Beňo

7.6. 17.00 Rovinka – Viničné  Parilák, Martiš, Chromý; Somoláni

Seniori IV. Liga S4A – 26. kolo

6.6. 17.00 Vrakuňa – Domino  Ďurčo M., Tanglmayer, Matejová; Dadykin  

6.6. 17.00 Danubia – Lamač  Srna, Černý, Křivan; Ľupták (H. Šúr)

7.6. 17.00 Čunovo – FK Dúbravka  Chalka, Křivan, Abrman; Lazar  

7.6. 17.00 D. N. Ves – Malinovo  Kočický, Dujava, Maretta; Hájek  

7.6. 17.00 Rusovce – Vajnory  Laciňák, Berner, Čižmár; Mydlárik  

7.6. 17.00 Ružinov – Kalinkovo  Bohun, Gaži, Martinkovič ml.; Keller

Seniori IV. Liga S4B – 26. kolo

6.6. 17.00 P. Štvrtok – Budmerice  Čižmár, Križko, Franek; Farbula  

6.6. 17.00 Závod – Šenkvice  Strapek, Koštrna, Olša D.; Minárik  

7.6. 17.00 PŠC Pezinok – Zohor  Polomský, Somoši, Malárik; Ondrušek   

7.6. 17.00 V. Leváre – Kostolište  Fischer, Hádek, Valko; Marczel  

7.6. 17.00 Limbach – Malacky  Ruc, Martiška, Ralbovský; Jablonický  

7.6. 17.00 Jablonec – Jakubov  Gosiorovský, Hajnala, Matejová; Banič

7.6. 17.00 Jablonové – Dubová  Dávid D., Zálesňák, Hudy; Slezák

Dorast III. Liga SD3R – 26. kolo (STREDA) – dohrávky 

3.6. 17.30 Kráľová p/S – Iskra Petržalka  Fischer, Ralbovský

3.6. 17.30 Ružinov – Domino  Srna, Laciňák.

Dorast III. Liga SD3R – 28. kolo

1.6. 16.30 (PONDELOK) Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Hudy    

6.6. 10.00 Ružinov – Báhoň  Martinkovič st., Fischer, Hajnala

6.6. 14.00 D. N. Ves – Domino  Kuzmová, Choreň, Štvrtecký za ObFZ-m

6.6. 14.30 Rohožník – Iskra Petržalka  Hudy, Lackovič, Dávid D.

6.6. 14.30 Kráľová p/S – Vrakuňa  Dujava, Parilák, Laciňák

6.6. 15.00 D. Lužná – FC Petržalka akadémia  Vašš, Hádek, Valko

7.6. 13.30 BCT – Rača  Martinkovič st., Križko, Černý

Dorast III. Liga MD3R – 26. kolo  

2.6. 17.30 (UTOROK) Ružinov – D. N. Ves  Laciňák

10.6. 18.00 (STREDA) Šamorín Hamuliakovo – Stupava  Koštrna, Maretta 

Dorast III. Liga MD3R – 27. kolo (UTOROK)  

2.6. 17.00 FC Petržalka akadémia – Rača  Franek (Rusovce)

Dorast III. Liga MD3R – 30. kolo (UTOROK)  

9.6. 18.00 FC Petržalka akadémia – Žolík Malacky  Bláha, Koštrna (Rusovce)

Dorast III. Liga MD3R – 28. kolo 

6.6. 11.00 BCT – Šamorín Hamuliakovo  Bláha, Brody

6.6. 12.30 Ružinov – Stupava  Hajnala, Fischer

6.6. 13.00 Rača – Zohor  Gaži, Bohun

7.6. 14.30 PŠC Pezinok – FC Petržalka akadémia  Somoši, Malárik

7.6. 14.30 Domino – D. N. Ves  Smirnov, Choreň, Kašper za ObFZ-m

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 26. kolo

2.6. 17.30-16.00 (UTOROK) FC Petržalka akadémia – Rohožník  Gosiorovský, Abrman

3.6. 17.30-16.00 (STREDA) PŠC Pezinok – Rača  Ježík

3.6. 17.30-16.00 (STREDA) Vrakuňa – D. Lužná  Franek, Gosiorovský

9.6. 17.30 (UTOROK) Rusovce – Žolík Malacky  Ruc (iba ml. žiaci)

9.6. 18.00-16.30 (UTOROK) D. N. Ves – Ružinov  Martiška, Malárik

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 27. kolo

3.6. 17.30-16.00 (STREDA) Slovan „C“ – FC Petržalka akadémia  Brody, Křivan (Pasienky)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 28. kolo

6.6. 9.30-11.30 D. N. Ves – Domino Choreň, Štvrtecký za OBFZ-m

6.6. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – Šamorín Hamuliakovo  Ježík, Orlický

6.6. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – BCT  Somoši, Ralbovský

7.6. 9.30-11.30 FA Bratislava – Slovan „C“  Ježík, Olša D. (CFK Pezinok)

7.6. 10.30-12.15 Rača – D. Lužná  Polakovič Ľ., Strapek

7.6. 13.00-15.30 Ivanka p/D – Ružinov  Koštrna, Franek      

6.6. 11.45 Rusovce – Rohožník  Maretta (iba ml. žiaci)

Regionálna liga žiačok – 20. kolo

6.6. 13.00 D. Lužná – K. Ves  Valko

7.6. 11.30 Sv. Jur – FC Petržalka akadémia  Tanglmayer

10.6. 17.30 (STREDA) Slovan – FK Dúbravka  Abrman

Priateľské stretnutie výberov U15 2.6. 13.00 (UTOROK) Viničné

BFZ – ZSFZ  Vašš, Chromý, Straka

Súťaže riadené BFZ

Obsadenie rozhodcov – prípravky

Prípravka PMA1 – 16. kolo 

2.6. 15.30 Inter – Ružinov  Kravárik

4.6. 15.30 FA Bratislava – Senec  Plonka

Prípravka PMA1 – 18. kolo 

6.6. 14.00 ŠKP – K. Ves „A“  Kósa

7.6. 9.00 FA Bratislava – Domino  Krčová

7.6. 10.00 Inter – Rača  Vanek 

Prípravka PMB1 – 16. kolo

2.6. 16.00 ŠKP – D. N. Ves  Ľupták za Urama

2.6. 17.00 Inter – Ružinov  Vanek

4.6. 16.30 FA Bratislava – Senec  Štvrtecký

Prípravka PMB1 – 18. kolo

3.6. 17.00 ŠKP – K. Ves „A“  Kružliak A.

7.6. 10.30 FA Bratislava – Domino  Krčová

7.6. 10.00 Inter – Rača  Uram 

2.6. 17.30 FC Petržalka akadémia – Senec  Uram

5.6. 16.00 Ružinov – D. N. Ves  Plonka

Prípravka PMC – 16. kolo 

2.6. 15.30 Inter – Ružinov  Vanek

2.6. 16.00 Domino – K. Ves „A“  Krčová  

4.6. 17.30 FA Bratislava – Senec  Štvrtecký  

Prípravka PMC – 18. kolo 

6.6. 15.00 ŠKP – K. Ves „A“  Kružliak A.

7.6. 12.00 FA Bratislava – Domino  Krčová

4.6. 17.30 Inter – Rača  Vanek  

3.6. 17.30 FC Petržalka akadémia – Senec  Uram

5.6. 16.00 Ružinov – D. N. Ves Straka M.   

Prípravka PMA2 – 16. kolo 

2.6. 17.00 BCT – Hargašova Z. Bystrica   Kašper

Prípravka PMA2 – 18. kolo 

6.6. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Hargašova Z. Bystrica (R)  

6.6. 10.30 Ivanka p/D – Iskra Petržalka  ObFZ-v

6.6. 13.00 BCT – D. Lužná  Plonka

7.6. 9.30 Žolík Malacky – K. Ves „B“  ObFZ-v

7.6. 12.30 FA Bratislava „B“ – Vrakuňa  Štvrtecký

Prípravka PMB2 – 16. kolo 

2.6. 17.00 Štart Nepočujúci – Hargašova Z. Bystrica  Volek 

Prípravka PMB2 – 18. kolo 

6.6. 11.30 Šamorín Hamuliakovo – Hargašova Z. Bystrica (R)  

7.6. 10.30 Ivanka p/D – Iskra Petržalka  ObFZ-v

6.6. 13.00 Štart Nepočujúci – D. Lužná  Vanek

7.6. 9.30 FC Malacky – K. Ves „B“   ObFZ-v

7.6. 14.00 FA Bratislava „B“ – Vrakuňa  Štvrtecký

Prípravka PMA3 – 18. kolo 

4.6. 16.45 Inter – Rusovce  Vanek

4.6. 17.00 ŠKP „B“ – Danubia  Lovás

6.6. 10.30 Čunovo – FK Dúbravka  Uram

7.6. 9.30 Jarovce – Lamač  Kósa

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VA 22. kolo

 6.6. 15.00 Borinka – Kuchyňa  Augustovič st., Rybár, Augustovič ml.

 6.6. 17.00 Gajary – Marianka  Surovský, Dávid M., (AR2)

 7.6. 17.00 Rohožník „B“ – Suchohrad  Dávid M., Surovský, (AR2)

 7.6. 17.00 Pernek – M. Leváre  Patlevič, Mičura, (AR2)

 7.6. 17.00 Z. Ves – P. Mikuláš  Bočák, Gajarský, (AR2)

 7.6. 17.00 Vysoká – Studienka  Kováč, Miško, (AR2)

Seniori S5VB 25. kolo

 6.6. 17.00 Častá – Vištuk  Huska, Tahotný, Brejcha

 7.6. 17.00 Grinava – Sv. Jur „B“  Augustovič st., Roziak, (AR2)

 7.6. 17.00 Vinosady – Doľany  Tahotný, Huska, (AR2)

 7.6. 17.00 Cajla – Modra  Rybár, Augustovič ml., (AR2)

Seniori S5VC 25. kolo

 6.6. 17.00 Čataj – Blatné  Mičura, Patlevič, Gajarský

 7.6. 17.00 Hr. Šúr – Kráľová „B“  Polakovič A., Gajdošík, (AR2)

 7.6. 17.00 Igram – N. Dedinka  Olša M., Opálek, (AR2)

 7.6. 17.00 Ch. Grob – Miloslavov  Brejcha, Sobolová, Farkaš

Dorast SD4VA –  19. kolo

 4.6. 18.00 Jakubov – Láb  Dávid M., Surovský

Dorast S4VA 21. kolo

 6.6. 14.30 Vysoká – Jablonové (R), (AR1)

 6.6. 17.00 Jakubov – Závod (R), (AR1)

 7.6. 11.30 Lamač – Jarovce Kramár, Štofík, Triskal ObFZ-m

St. žiaci SZV A – 18. kolo

 7.6. 11.00 Láb – Lozorno  Dávid M.

7.6. 11.00 Vysoká – V. Leváre  Surovský

6.6. 14.00 Závod – Zohor  (R)

 St. žiaci SZV B – 19. kolo dohrávka

 3.6. 17.00 Šenkvice – Dubova  (R)

 St. žiaci SZV B – 20. kolo

 7.6. 10.00 Dubova – Jablonec  Huska

7.6. 11.00 Most – Modra  Marczell

9.6. 18.00 Bernolákovo – Kraľova  Marczell

7.6. 14.30 Vištuk – Budmerice  Huska

7.6. 14.30 Malinovo – Častá  (R)

7.6. 14.30 Doľany – Šenkvice  (R)

Ml. žiaci MZV A – 18. kolo

 3.6. 18.00 Báhoň – Sv. Jur  (R)

6.6. 10.00 Sl.Grob – V. Leváre  Marczell

6.6. 11.00 Viničné – Šenkvice  Randa

6.6. 13.30 PŠC „B“ – Jabloňové  Randa

 Ml. žíaci MZV B – 19. kolo

 6.6. 14.30 Malinovo – Kraľova  (R)

7.6. 10.00 N. Dedinka – Čataj  (R)

7.6. 14.30 Kalinkovo – Bernolákovo (R)

Prípravka PrMA – 18. kolo

 7.6. 9.30 Láb – Lozorno  Dávid M.

7.6. 9.30 Vysoká – Sološnica  (R)

7.6. 10.00 Jakubov – Studienka  (R)

7.6. 10.30 Stupava – Závod  (R)

 Prípravka PrMA – 16. kolo dohrávka

 4.6. 17.30 Láb – Jakubov  Surovský

 Prípravka PrPK – 20. kolo

 4.6. 18.00 Vištuk – Sv.Jur  (R)

6.6. 10.00 Cajla – PŠC  (R)

7.6. 10.00 Viničné – Jablonec  (R)

7.6. 10.00 Modra – Sl.Grob  (R)

7.6. 14.30 Grinava – Šenkvice  (R)

 Prípravka PrSC – 20.kolo –  dohrávka

 3.6. 18.00 N.Dedinka – Kraľova „A“  (R)

 Prípravka PrSC – 25. kolo

 6.6. 9.30 Rovinka – Senec „B“  (R)

7.6. 9.30 Most – Ch. Grob  (R)

4.6. 17.30 Tomašov – Čataj  (R)

7.6. 10.00 Miloslavov – Kalinkovo  (R)

7.6. 10.30 Malinovo – N.Dedinka  (R)

7.6. 11.00 Kraľova „B“ – Kraľova „A“  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV