Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ č. 14 na 6.- 10.6. 2015

Súťaže riadené BFZ

Pohár BFZ – Finále (STREDA) (Čunovo)

10.6. 18.00 Rohožník – Tomášov  Chromý, Smolíková, Dobrovský; Truchlý (D) za Páchnika

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 29. kolo

6.6. 17.00 Rača – D. Lužná  Straka, Bohun, Dobrovský (AR2) za Gažiho; Príkopa  

6.6. 17.00 Bernolákovo – Ivanka p/D  Brody (R) zaOrlického, Dujava (AR1) za Ježíka, Srna; Beňo (Zmena hracieho dňa)

6.6. 17.00 Rovinka – Viničné  Parilák, Martiš, Malárik (AR2) za Chromého; Somoláni (Zmena hracieho dňa)

7.6. 17.00 Kráľová p/S – Tomášov  Orlický (R) za Brodyho, Ďurčo M., Bláha; Páchnik  

Seniori IV. Liga S4A – 26. kolo

6.6. 17.00 Danubia – Lamač  Křivan (R) za Srnu, Černý, Chalka (AR2) za Křivana; Ľupták (H. Šúr)

7.6. 17.00 Rusovce – Vajnory  Laciňák, Martiš (AR1) za Bernera, Čižmár; Mydlárik  

7.6. 17.00 Ružinov – Kalinkovo  Bohun, Ježík (AR1) za Gažiho, Martinkovič ml.; Keller

Seniori IV. Liga S4B – 26. kolo

7.6. 15.30 PŠC Pezinok – Zohor  Polomský, Somoši, Malárik; Ondrušek (Zmena UHČ) 

Dorast III. Liga SD3R – 28. kolo

6.6. 14.30 Kráľová p/S – Vrakuňa  Vašš (R) zaDujavu, Laciňák

6.6. 15.00 D. Lužná – FC Petržalka akadémia  Hádek (R) za Vašša, Valko

Dorast III. Liga MD3R – 28. kolo 

6.6. 11.00 BCT – Šamorín Hamuliakovo  Bláha

6.6. 13.00 Rača – Zohor  Dobrovský (R) zaGažiho, Bohun

7.6. 13.00 PŠC Pezinok – FC Petržalka akadémia  Somoši, Malárik (Zmena UHČ)

7.6. 14.30 Tomášov – Iskra  Straka

Dorast III. Liga MD3R – 30. kolo – dohrávka (UTOROK)  

9.6. 18.00 FC Petržalka akadémia – Žolík Malacky  Bláha, Ralbovský (AR1) za Koštrnu (Rusovce)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 28. kolo

6.6. 10.00-11.45 PŠC Pezinok – Šamorín Hamuliakovo  Ježík, Olša D. za Orlického

Regionálna liga žiačok – 20. kolo

8.6. 11.30 (PONDELOK) Sv. Jur – FC Petržalka akadémia  Tanglmayer

Prípravka PMC – 18. kolo 

6.6. 15.00 ŠKP – K. Ves „A“  Kósa za Kružliaka  A.

Prípravka PMA2 – 18. kolo 

6.6. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Hargašova Z. Bystrica  Krčová za Štvrteckého 

Prípravka PMB2 – 18. kolo 

6.6. 11.30 Šamorín Hamuliakovo – Hargašova Z. Bystrica Krčová za Štvrteckého  

ObFZ BA – vidiek

 S5VA – 22. kolo

 7.6. 17.00 Rohožník B – Suchohrad Patlevič, Mičura, AR2   (Nové obsadenie)

7.6. 17.00 Pernek – M. Leváre Srna, Bródy,Dávid M. (Nové obsadenie)

 7.6. 17.00 Z. Ves – Pl. Mikuláš Bočák, Gajarský, Surovský za (AR2)

7.6. 17.00 Vysoká – Studienka Polakovič Ľ., Parilák, Miško (Nové obsadenie)

 S5VB – 25. kolo

7.6. 17.00 Grinava – Sv. Jur B Augustovič st., Huska (AR1) za Roziaka, AR2

7.6. 17.00 Vinosady – Doľany Olša M., Olša D., Opálek  (Nové obsadenie)

 7.6. 17.00 Cajla – Modra Rybár, Augustovič ml., Tahotný za (AR2)

 S5VC – 25. kolo

7.6. 17.00 Hr. Šúr – Kráľová B Koštrna, Strapek, AR2 (Nové obsadenie)

 7.6. 17.00 Igram – N. Dedinka Polakovič A.,Gajdošík (Nové obsadenie)

 7.6. 17.00 Ch. Grob – Miloslavov Brejcha, Sobolová, Roziak(AR2) za Farkaša

 SD4VA – 21. kolo

6.6. 17.00 Jakubov – Závod Randa za R, AR1

 MZV B – 19.kolo

 7.6. 14.30 Kalinkovo – Bernolákovo Randa za R


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV