Obsadenie R a DS – PR BFZ č. 15 na 9.- 14.6. 2015

Súťaže riadené SFZ

Liga ženy Západ „A“ – 21. kolo

10.6. 17.00 (STREDA) Sv. Jur – FC Nitra  Martiš, Kuzmová za ObFZ-m

14.6. 15.00 D. Lužná – Bodíky  Hádek  

Súťaže riadené ZSFZ

II. liga Západ SD – MD – 30. kolo

13.6. 10.00-12.30 K. Ves – ŠK Blava 1928  Koštrna, Bláha, Srna; Darlea (Malinovo)

13.6. 10.00-12.30 Inter – ŠKP  Kočický, Křivan, Brody; Príkopa

Súťaže riadené BFZ

Pohár BFZ – Finále (STREDA) (Čunovo)

10.6. 18.00 Rohožník – Tomášov  Chromý, Smolíková, Dobrovský; Truchlý

Seniori III. Liga Bratislava S3BA – 30. kolo

12.6. 18.30 (PIATOK) Báhoň – Lozorno  Srna, Martiš, Zálesňák; Páchnik  

13.6. 17.00 D. Lužná – Rovinka  Bohun, Martinkovič ml., Ježík; Chladek   

13.6. 17.00 Viničné – Bernolákovo  Čižmár, Ďurčo M., Dujava, Truchlý

13.6. 17.00 Ivanka p/D – Kráľová p/S  Lauer, Chromý, Tanglmayer; Keller    

13.6. 17.00 Tomášov – Inter  Dobrovský, Lackovič, Malárik; Somoláni   

13.6. 17.00 Rohožník – Most p/B  Vašš, Smolíková, Gaži; Ondrušek   

13.6. 17.00 S. Grob – Stupava  Polakovič Ľ., Straka, Orlický; Richtárik

13.6. 17.00 Sv. Jur – Rača  Ruc, Hudy, Martiška; Jablonický   

Dorast III. Liga SD3R – 29. kolo

13.6. 14.30 Domino – Rohožník  Matejová,Gosiorovský, Abrman

13.6. 17.00 Vrakuňa – D. N. Ves  Černý, Maretta, Somoši

13.6. 17.00 Kostolište – Žolík Malacky  Surovský, Dávid M. za ObFZ-v

14.6. 9.30 PŠC Pezinok – FC Petržalka akadémia  Olša D., Ježík, Orlický   

14.6. 13.30 BCT – D. Lužná  Ralbovský, Polomský,  Černý

14.6. 13.30 Rača – Ružinov  Tanglmayer, Gosiorovský, Křivan

14.6. 14.30 Báhoň – Kráľová p/S  Malárik, Ruc, Martiška (Šenkvice) 

Dorast III. Liga MD3R – 26. kolo – dohrávka (STREDA)    

10.6. 18.00 Šamorín Hamuliakovo – Stupava  Koštrna, Maretta 

Dorast III. Liga MD3R – 30. kolo – dohrávka (UTOROK)  

9.6. 18.00 FC Petržalka akadémia – Žolík Malacky  Bláha, Ralbovský (Rusovce)

Dorast III. Liga MD3R – 29. kolo 

13.6. 11.00 BCT – PŠC Pezinok  Chálka, Križko

13.6. 14.00 Rača – Žolík Malacky  Laciňák, Franek

14.6. 10.30 Iskra Petržalka – V. Leváre  Straka, Abrman

14.6. 13.00 D. N. Ves – Tomášov  Ďurčo M., Franek(Malinovo)

14.6. 14.00 Šamorín Hamuliakovo – Ružinov  Valko, Strapek

14.6. 14.30 Ekonóm – Domino  Matejová, Martiš

14.6. 14.30 Zohor – FC Petržalka akadémia  Hudy   

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 26. kolo – dohrávky (UTOROK)

9.6. 18.00-16.30 D. N. Ves – Ružinov  Martiška, Malárik

9.6. 17.30 Rusovce – Žolík Malacky  Ruc (iba ml. žiaci)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 29. kolo

10.6. 17.30-16.00 (STREDA) FC Petržalka akadémia – PŠC Pezinok  Gosiorovský, Křivan

13.6. 9.00 Domino – Vrakuňa  Gosiorovský, Abrman (St. žiaci)

11.6. 17.00 (ŠTVRTOK) Domino – Vrakuňa  Franek (ml. žiaci)

13.6. 10.00-11.45 Rohožník – D. N. Ves  Lackovič

13.6. 10.00-12.00 Žolík Malacky – Ivanka p/D  Hudy

13.6. 10.00-11.45 D. Lužná – Šamorín Hamuliakovo  Hádek, Strapek

13.6. 10.30-12.15 Rača – Ružinov  Laciňák, Franek

14.6. 10.00-12.00 BCT – FA Bratislava  Somoši, Koštrna     

14.6. 11.30 Slovan „C“ – Rusovce  Maretta (Pasienky ml. žiaci)

Regionálna liga žiačok – 20. kolo

8.6. 17.00 (PONDELOK) Sv. Jur – FC Petržalka akadémia  Tanglmayer

10.6. 17.30 (STREDA) Slovan – FK Dúbravka  Abrman (Prievoz)

Regionálna liga žiačok – 21. kolo

11.6. 17.30 (ŠTVRTOK) FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Černý 

13.6. 12.00 Sv. Jur – FK Dúbravka  Tanglmayer

13.6. 13.00 K. Ves – Senec  Gaži   

Prípravka PMC – 16. kolo 

9.6. 17.30 ŠKP – D. N. Ves  Uram

Prípravka PMA2 – 17. kolo 

9.6. 17.00 K. Ves „B“ – FA Bratislava „B“  Vanek

Prípravka PMA3 – 18. kolo 

9.6. 18.00 Čunovo – FK Dúbravka  Uram

Žiacky turnaj D. N. Ves

14.6. 9.00-17.00 Štofík, Volek, Kuzmová

Súťaže riadené ObFZ-v

Seniori S5VB – 26. kolo

13.6. 17.00 Doľany – Cajla  Olša M., Opálek, AR2

13.6. 17.00 Modra – Grinava  Mičura, Patlevič, Huska

14.6. 17.00 Častá – Sv. Jur „B“  Tahotný, Brejcha, Farkaš

14.6. 17.00 Vištuk – Vinosady  Surovský, Dávid M., Ďurčo P.

S5VC – 26. kolo

13.6. 17.00 Kaplna – Ch. Grob  Bočák Ján, Miško, Gajarský

13.6. 17.00 Blatné – Igram  Habo, Gajdošík, Roziak

14.6. 17.00 Hr. Šúr – Čataj  Patlevič, Mičura, Paracková

14.6. 17.00 Miloslavov – Kráľová „B“  Augustovič st., Augustovič ml., Kováč

St. žiaci SZV B – 20. kolo

11.6. 18.00 Bernolákovo – Kraľova  Marczell

St. žiaci SZV B – 21. kolo

13.6. 10.30 Jablonec – Doľany  (R)

13.6. 11.00 Šenkvice – Malinovo  (R)

14.6. 10.00 Dubova – Most  (R)

14.6. 11.00 Kraľova – Modra  (R)

14.6. 14.30 Častá – Vištuk  Farkaš

14.6. 15.00 Budmerice – Bernolákovo  (R)

Ml. žiaci MZV B – 20. kolo

3.6. 10.00 Kraľova – N. Dedinka  (R)

13.6. 10.00 Bernolákovo – Malinovo  Marczell

14.6. 10.00 Čataj – Kalinkovo  Marczell

Prípravka PrMA – 17. kolo

14.6. 14.00 Studienka – Stupava  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV