Obsadenie R a DS – PR BFZ 8.- 16.9. 2015 č. 7

Súťaže riadené SFZ

Seniori II. LZ – 8. kolo

16.9. 16.30 Senec – Spartak Trnava „B“  Fajčík, Hrčka, Vician, Ďurčo M; Lônčík; Chalmoviansky

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 2. kolo – dohrávka    

8.9. 14.00-16.15 Slovan – Senec  Bohun, Kočický, Koštrna 

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 6. kolo     

12.9. 11.00-13.15 Slovan – FC VSS Košice  Gaži, Ježík, Martiš

12.9. 11.00-13.15 Senec – AS Trenčín  Parilák, Dujava, Malárik (V. Biel)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 4. kolo – dohrávky

8.9. 14.00-16.00 Inter – FC Nitra  Brody, Gosiorovský, Abrman

9.9. 14.00-16.00 Senec – Senica  Chromý, Parilák, Abrman  (Tomášov)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 6. kolo  

12.9. 10.00-12.00 K. Ves – Slovan  Chromý, Martinkovič st., Abrman (Údernícka Petržalka)

12.9. 10.00-12.00 Senec – Z. Moravce  Straka, Koštrna, Szakáll (Tomášov)

12.9. 10.00-12.00 Inter – Horná Nitra Prievidza  Brody, Chalka, Choreň (Drieňová)

Ml. žiaci I. LMŽ U13 – U12 – 6. kolo

13.9. 10.00-12.00 Slovan – Spartak Trnava  Lupták, Mistrík za ObFZ-m  (Pasienky)

Liga Ženy Západ A – 4. kolo

12.9. 13.30 NMŠK 1922 – Kopčany  Hádek    

12.9. 14.00 Sv. Jur – Spartak Trnava „B“  Dobrovský

13.9. 14.00 D. Lužná – Bodíky  Křivan, Hádek

Súťaže riadené ZSFZ

St. ml. dorast II. Západ SD – MD – 2. kolo – dohrávka

15.9. 10.00-12.30 Domino – Myjava  Maretta, Chromý, Ralbovský; Príkopa

Západ SD – MD – 6. Kolo

12.9. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Komárno  Hajnala, Gosiorovský, Tanglmayer; Keller

12.9. 10.00-12.30 Domino – Púchov  Zálesňák, Dávid D., Bohun; Hájek  

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 7. kolo

12.9. 16.30 Sv. Jur – Most p/B  Ďurčo M., Ruc, Dobrovský; Truchlý  

13.9. 10.30 Rača – PŠC Pezinok  Chromý, Dujava, Brody; Beňo

13.9. 16.30 S. Grob – D. N. Ves  Parilák, Srna, Ďurčo M.; Ondrušek

13.9. 16.30 Lozorno – Báhoň  Tanglmayer, Dobrovský, Hajnala; Somoláni   

13.9. 16.30 Rohožník – Rovinka  Orlický, Ježík, Gaži; Richtárik  

13.9. 16.30 Ivanka p/D – Tomášov  Polakovič Ľ., Martiš, Lackovič; Brody   

13.9. 16.30 Bernolákovo – Viničné  Bohun, Polomský, Malárik; Ľupták

13.9. 16.30 Kráľová p/S – Inter  Straka, Zálesňák, Hudy; Jablonický  

Seniori III. Liga Bratislava 6. kolo – dohrávka

16.9. 16.30 Báhoň – S. Grob  Ruc, Martiš, Ježík; Richtárik    

Seniori IV. Liga Bratislava – 7. kolo

12.9. 10.00 Ružinov – Jakubov  Somoši, Fischer, Polakovič A.; Príkopa   

12.9. 16.30 Domino – Čunovo  Srna, Ralbovský, Križko; Banič   

12.9. 16.30 Vrakuňa – Lamač  Kočický, Matejová, Maretta; Lazar   

13.9. 16.30 Limbach – Jablonové  Fischer, Brejcha, Gosiorovský; Slezák   

13.9. 16.30 Závod – Vajnory  Ruc, Strapek, Kočický; Lônčík  

13.9. 16.30 Šenkvice – Kalinkovo  Valko, Dávid D.; Abrman; Elefant  

13.9. 16.30 Rusovce – Stupava  Choreň, Martinkovič st., Szakáll; Farbula   

13.9. 16.30 V. Leváre – FC Malacky  Koštrna, Franek, Chalka; Pinček  

St. Dorast III. Liga SD3R – 2. kolo

8.9. 17.00 Iskra Petržalka – Rohožník  Gaži, Ralbovský, Fischer     

9.9. 17.00 Jablonové – Rača  Lackovič, Hudy, Dávid D.

9.9. 17.00 Ružinov – Šenkvice  Tanglmayer, Laciňák, Franek

9.9. 17.00 D. N. Ves – Modra  Gosiorovský, Brody, Malárik  

9.9. 17.00 Igram – Lozorno  Valko, Hádek

9.9. 17.00 PŠC Pezinok – D. Lužná  Ježík, Orlický, Brejcha

9.9. 17.00 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia  Hajnala, Ruc, Somoši

9.9. 17.00 Kráľová p/S – NMŠK 1922  Straka, Maretta, Choreň

St. Dorast III. Liga SD3R – 7. kolo

12.9. 13.00 Iskra Petržalka – D. N. Ves  Lauer, Hrazdira, Křivan   

12.9. 14.00 Modra – NMŠK 1922  Strapek, Valko, Brejcha   

12.9. 14.00 Rohožník – Kráľová p/S  Lackovič, Hudy

12.9. 16.30 Lozorno – FC Petržalka akadémia  Tanglmayer, Hajnala, Gosiorovský

12.9. 16.30 Šenkvice – Vrakuňa  Valko, Strapek, Brejcha   

13.9. 9.30 Ružinov – Igram  Čižmár, Maretta, Matejová

13.9. 13.00 Rača – PŠC Pezinok  Ralbovský, Brody, Dujava

13.9. 16.30 D. Lužná – Jablonové  Hrazdira, Hádek, Křivan

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 3. kolo

13.9. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – Rača  Polakovič A., Strapek

13.9. 11.30 Ružinov – FK Mariathal Bratislava  Matejová, Maretta

13.9. 14.00 FA Bratislava – D. N. Ves  Volek, Krčová za ObFZ-m (Malinovo)

13.9. 14.00 FC Petržalka akadémia – NMŠK 1922  Martinkovič st., Szakáll (Rusovce)

13.9. 14.00 V. Leváre – CFK Pezinok  Chalka, Franek

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 10. kolo

16.9. 17.00 D. N. Ves – Rača  Gaži, Malárik

16.9. 17.00 NMŠK 1922 – PŠC Pezinok  Fischer, Choreň

16.9. 17.00 FA Bratislava – FK Mariathal Bratislava  Hajnala, Franek (Malinovo)

16.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – CFK Pezinok  Dujava (Rusovce)

16.9. 17.00 Šamorín Hamuliakovo – V. Leváre  Hádek, Strapek

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 3. Kolo – dohrávka

10.9. 17.30-16.00 FKP Dúbravka – Rača  Franek, Abrman

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 5. kolo

12.9. 9.30-11.00 D. N. Ves – Rača  Križko, Ralbovský     

12.9. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – D. Lužná  Křivan, Franek

12.9. 12.45-14.15 Ružinov – Bernolákovo  Fischer, Polakovič A.   

13.9. 9.30-11.00 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Orlický, Ježík

13.9. 10.00-12.00 Žolík Malacky – FKP Dúbravka  Zálesňák, Hudy

13.9. 12.45-14.30 Ivanka p/D – Vrakuňa  Martiš, Lackovič

13.9. 12.45-14.30 Šenkvice – Domino  Dávid D., Abrman

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 5. kolo

15.9. 17.00-15.30 Rača – Vrakuňa  Tanglmayer, Křivan

15.9. 17.00-15.30 NMŠK 1922 – Domino  Chalka, Matejová

15.9. 17.00-15.30 FKP Dúbravka – Bernolákovo  Koštrna, Choreň

15.9. 17.00-15.30 D. N. Ves – D. Lužná  Gosiorovský, Abrman

15.9. 17.00-15.30 Žolík Malacky – FC Petržalka akadémia  Lackovič, Hudy

15.9. 17.00-15.30 Ivanka p/D – Šenkvice  Valko, Hádek

16.9. 17.00-15.30 PŠC Pezinok – Ružinov  Orlický, Olša D.

Liga žiačok BFZ – 2. kolo – dohrávka

15.9. 9.00 D. Lužná – Slovan (R)  (Šamorín)

Liga žiačok BFZ – 4. kolo

12.9. 9.30 FK Dúbravka – Slovan  Ruc

12.9. 13.00 D. Lužná – Sv. Jur  Matejová

12.9. 16.00 ŠK Senec – FC Petržalka akadémia (R) (V. Biel)

Mini Champions League Slovensko 2015 ml. žiakov U12

10.9. 9.00-13.40  Gaži, Hádek (Prievoz)

Medzinárodný turnaj U17

15.9. 10.00  BFZ – Györ  Orlický, Ježík, Srna   (PŠC Pezinok)

15.9. 10.00  ZsFZ – JmKFS  Straka, Brody, Gaži  (Kráľová p/S)    

15.9. 14.30 Stretnutie o 3. miesto  Parilák, Malárik, Martiška  (Kráľová p/S)  

15.9. 16.00 Finále  Ďurčo M.,  Polakovič Ľ., Ruc   (PŠC Pezinok)

Prípravka PMA1 – 1. kolo 

10.9. 17.45 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Vanek

Prípravka PMA1 – 3. kolo 

9.9. 15.30 ŠK Senec – D. N. Ves  Cisár

10.9. 16.00 FC Petržalka akadémia – Domino  Kravárik

10.9. 16.00 Ružinov – Inter  Straka M. 

10.9. 17.00 Vrakuňa – K. Ves  Kósa

12.9. 11.30 NMŠK – Šamorín  Kružliak A.

12.9. 14.00 FKP Bratislava – Rača  Kružliak A.

Prípravka PMA1 – 11.kolo

15.9. 9.00 Vrakuňa – Rača  Štvrtecký

15.9. 9.00 Senec – NMŠK  Marczell  (V. Biel)

15.9. 9.00 D. N. Ves – Ružinov  Takáč 

15.9. 9.00 Šamorín – FKP Bratislava  Krčová

15.9. 9.00 Inter – Domino  Straka M. (ZŠ Metodova)

15.9. 11.30 K. Ves – FC Petržalka akadémia  Vanek    

Prípravka PMB1 – 1. kolo 

10.9. 16.30 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Brezovský 

Prípravka PMB1 – 3. kolo 

9.9. 16.30 ŠK Senec – D. N. Ves  Cisár

9.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – Domino  Mizner

10.9. 17.30 Ružinov – Inter  Straka M. 

9.9. 17.00 Vrakuňa – K. Ves  Kramár

12.9. 10.00 NMŠK 1922 – Šamorín  Kružliak A.

12.9. 14.00 FKP Bratislava – Rača  Ondrášek

Prípravka PMB1 – 11.kolo

15.9. 10.15 Vrakuňa – Rača  Štvrtecký

15.9. 10.15 Senec – NMŠK 1922  Marczell (V. Biel)

15.9. 10.30 D. N. Ves – Ružinov  Takáč

15.9. 10.00 Šamorín – FKP Bratislava  Krčová

15.9. 10.30 Inter – Domino  Straka M. (ZŠ Metodova)

15.9. 10.00 K. Ves – FC Petržalka akadémia  Vanek

Prípravka PMC – 1. kolo 

10.9. 16.30 NMŠK 1922 – D. N. Ves  Ľupták

Prípravka PMC – 3. kolo 

9.9. 17.30 ŠK Senec – D. N. Ves  Cisár

10.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – Domino  Kravárik

10.9. 16.00 Ružinov – Inter  Kuzmová 

9.9. 17.00 Vrakuňa – K. Ves  Triskal

12.9. 9.00 NMŠK 1922 – Šamorín  Kružliak A.

12.9. 15.30 FKP Bratislava – Rača  Kružliak A.

Prípravka PMC – 11. kolo

15.9. 11.30 Vrakuňa – Rača  Štvrtecký

15.9. 12.00 Senec – NMŠK  Marczell (V. Biel)

15.9. 12.00 D. N. Ves – Ružinov  Takáč

15.9. 11.00 Šamorín – FKP Bratislava  Krčová

15.9. 12.00 Inter – Domino  Straka M. (ZŠ Metodova)

16.9. 17.00 K. Ves – FC Petržalka akadémia  Vanek  

Prípravka PMA2 – 1. kolo 

8.9. 18.00 Žolík Malacky – FA Lafranconi  ObFZ-v

9.9. 16.00 FA Bratislava – Stupava  Kravárik (Bieloruská)

9.9. 17.00 Ivanka p/D – FK Dúbravka  (R)

Prípravka PMA2 – 3.kolo

12.9. 9.00 Iskra Petržalka – Rusovce  Vanek

12.9. 9.30 FC Malacky – Stupava  ObFZ-v

12.9. 9.30 Ivanka p/D – FA Bratislava  Marczell

12.9. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – FK Dúbravka  Mizner

13.9. 9.00 Hargašova Z. Bystrica  – FA Lafranconi  Takáč

13.9. 10.00 D. Lužná – K. Ves „B“  Štvrtecký

Prípravka PMA2 – 11.kolo

15.9. 9.00 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo  Sabo

15.9. 9.00 Rusovce – Hargašova Z. Bystrica  Kružliak A.

15.9. 9.00 FA Lafranconi – FA Bratislava  Kósa  

15.9. 9.30 FK Dúbravka – FC Malacky  Kocurek

15.9. 10.00 D. Lužná – Stupava  Štofík

15.9. 10.00 K. Ves „B“ – Ivanka p/D  Žilavý L.

Prípravka PMB2 – 1. kolo 

8.9. 18.00 Žolík Malacky – FA Lafranconi  ObFZ-v

9.9. 17.00 FA Bratislava – Stupava  Kravárik

9.9. 17.00 Ivanka p/D – FK Dúbravka  (R)

Prípravka PMB2 – 3. kolo 

13.9. 9.00 Iskra Petržalka – Rusovce  Kružliak A.  

12.9. 9.30 Žolík Malacky – Stupava  ObFZ-v

12.9. 11.00 Ivanka p/D – FA Bratislava  Marczell

12.9. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – FK Dúbravka  Mizner

12.9. 9.00 Hargašova Z. Bystrica  – FA Lafranconi  Štvrtecký

13.9. 11.30 D. Lužná – K. Ves „B“  Štvrtecký

Prípravka PMB2 – 11.kolo

15.9. 9.00 Iskra Petržalka – Šamorín Hamuliakovo  Lehuta

15.9. 10.00 Rusovce – Hargašova Z. Bystrica  Kružliak A.  

15.9. 11.00 FA Lafranconi – FA Bratislava  Kósa  

15.9. 11.00 FK Dúbravka – Žolík Malacky  Kocurek

15.9. 11.30 D. Lužná – Stupava  Štofík

15.9. 9.00 K. Ves „B“ – Ivanka p/D  Žilavý L.

Prípravka PMA3 – 3. kolo

12.9. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – FK Mariathal Bratislava  Cisár  

12.9. 10.30 Vajnory – Domino „B“  Triskal

13.9. 10.00 Jarovce – Čunovo  Uram

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 5. kolo

13.9. 10.30 FC Petržalka akadémia – Čataj  Mistrík, Kendi, Triskal; (D) za BFZ

13.9. 16.30 N. Dedinka – NMŠK 1922  Štofík, Cisár, Kuzmová; (D) za BFZ

13.9. 16.30 Domino „B“ – Malinovo  Kramár, Hrješik, Takáč; (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori S5V – 5. kolo

12.9. 16.30 P. Štvrtok – Dubová  Pirník, Ďurčo P., Dávid M.; Berkovič

 13.9. 16.30 Kostolište – Gajary  Bočák Ján, Miško, Gajarský; (D) za BFZ

 13.9. 16.30 Borinka – Jablonec  Dávid M., (AR1), (AR2); (D) za BFZ

 13.9. 16.30 Pernek – Sv. Jur „B“  Ďurčo P., (AR1), (AR2); Lukeš

 13.9. 16.30 Budmerice – Vištuk  Polakovič A. (R) za BFZ, Križko (AR1) za BFZ, Farkaš; Farkaš

 13.9. 16.30 Cajla – P. Mikuláš  Olša M., Opálek, Sobolová; Ležovič

 13.9. 16.30 Modra – Zohor  Augustovič st., Roziak, (AR2); Hilka

Seniori S6V – 3. kolo

 12.9. 16.30 Vysoká p/M – Studienka  Huska, Lalo, Farkaš

 13.9. 16.30 Kuchyňa – Záhorská Ves  Tahotný, (AR1), (AR2)

 13.9. 16.30 Vinosady – Grinava  Mičura, Patlevič, (AR2)

 13.9. 16.30 M. Leváre – Rohožník „B“  Pirník, (AR1), (AR2)

 13.9. 16.30 Častá – Doľany  Lalo, Gajdošík, (AR2)

Dorast SD4V 1. Kolo – dohrávky

8.9. 17.00 Rovinka – Bernolákovo  Krčová, Mizner, Kravárik

Dorast SD4V 5. kolo

12.9. 16.30 Doľany – Jakubov  Opálek, (AR1)

12.9. 16.30 Závod – Vištuk  (R)

13.9. 14.00 S. Grob – Bernolákovo  Ďurčo M., Srna za BFZ

13.9. 14.00 Ekonóm – Stupava  Cisár, Takáč, Vanek za ObFZ-m

13.9. 14.30 Láb – Zohor  (R)

Starší žiaci U15 – SZMA – 1. kolo dohrávky

9.9. 17.00 Lozorno – Láb  (R)

 15.9. 14.00 Zohor – V.Leváre  (R)

Starší žiaci U15 – SZMA – 3. kolo

12.9. 11.30 Žolík „B“ – Z. Ves  (R)

12.9. 16.30 V. Leváre – Láb  (R)

12.9. 16.30 Zohor – Rohožník  (R)

Starší žiaci U15 – SZPK – 1. kolo dohrávka

9.9. 17.30 Jablonec – Sv. Jur  Olša M.

Starší žiaci U15 SZPK – 3. kolo

13.9. 10.30 Báhoň – Sv. J ur  Huska

13.9. 14.30 Budmerice – Dubova  Farkaš

13.9. 14.30 Častá – Doľany  Gajdošík

Mladší žiaci U13 – MZV – 3. kolo

12.9. 10.30 Limbach – Jablonové  (R)

12.9. 11.00 Cajla – Jakubov  Kuric

12.9. 11.30 Sv. Jur – Modra  Huska

12.9. 12.00 Lozorno – S. Grob  (R)

13.9. 13.30 Závod – Viničné   (R)

13.9. 15.00 Vysoká – Studienka  (R)

Mladší žiaci U13 – MZV – 10. kolo

15.9. 17.00 Jablonové – Viničné  (R)

15.9. 17.00 S. Grob – Studienka  (R)

15.9. 17.00 Limbach – Jakubov  (R)

15.9. 17.00 Lozorno – Modra  (R)

15.9. 11.00 Sv. Jur – Závod   Kuric

15.9. 17.00 Vysoká – Cajla   (R)

Prípravka U11 – PrMA – 3. kolo

12.9. 14.00 Sološnica – Láb  (R)

13.9. 10.00 Lozorno – Rohožník  (R)

13.9. 14.30 Jakubov – Kostolište  (R)

Prípravka U11 – PrMA – 11.kolo

17.9. 17.00 Závod – Kostolište  (R)

15.9. 17.00 Sološnica – Zohor  (R)

15.9. 17.00 Láb – Vysoká  (R)

15.9. 17.00 Studienka – Lozorno  (R)

Prípravka U11 – PrPK – 1. kolo – dohrávka

10.9. 17.00 Cajla – Jablonec  (R)

Prípravka U11 – PrPK – 2. kolo – dohrávka

11.9. 17.00 Šenkvice – Sv. Jur  (R)

Prípravka U11 – PrPK – 3. kolo

12.9. 9.00 Cajla – Šenkvice  (R)

12.9. 10.00 Sl.Grob – Báhoň  (R)

13.9. 9.00 PŠC Pezinok– Viničné  Kuric

13.9. 10.00 Modra – Grinava  (R)

13.9. 10.00 Budmerice – Jablonec  (R)

13.9. 10.00 Limbach – Častá  (R)

13.9. 10.00 S. Grob – Báhoň  (R)

Prípravka U11 – PrPK – 11. kolo

15.9. 15.00 Vištuk – Modra  (R)

16.9. 17.30 Limbach – Šenkvice  (R)

15.9. 15.30 S. Grob – PŠC Pezinok  (R)

15.9. 17.30 Báhoň – Cajla  (R)

15.9. 17.30 Častá – Grinava  (R)

15.9. 17.30 Viničné – Jablonec  (R)

16.9. 17.30 Sv. Jur – Budmerice  Kuric

Prípravka U11 – PrSC – 1. kolo – dohrávka

9.9. 17.00 Bernolákovo – Most  Kuric

10.9. 17.30 Kraľova „B“ – Rovinka  (R)

Prípravka U11 – PrSC – 3. kolo

12.9. 9.30 Rovinka – Miloslavov  (R)

12.9. 10.00 N. Dedinka – Ch. Grob  (R)

13.9. 13.30 Bernolákovo – Blatné  (R)

13.9. 9.30 Tomášov – Čataj  (R)

12.9. 9.30 Kráľová „A“ – Most  (R)

13.9. 9.30 Kráľová „B“ – Malinovo  (R)

13.9. 11.00 Senec – Kalinkovo  (R) (UT NTC Senec)

Prípravka U11 – PrSC – 11. kolo

15.9. 17.30 Rovinka – Bernolákovo  (R)

15.9. 17.30 Miloslavov – Senec  (R)

15.9. 17.30 Malinovo – N. Dedinka  (R)

15.9. 17.30 Čataj – Blatné  (R)

15.9. 17.30 Most – Kalinkovo  (R)

17.9. 16.00 Kraľova „B“ – Tomašov  (R)

17.9. 17.30 Kraľova „A“ – Ch. Grob  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV