Zmeny v obsadení R a DS – PR BFZ 12.- 16.9. 2015 č. 7

Súťaže riadené SFZ

Ml. žiaci I. LMŽ U13 – U12 – 6. kolo

13.9. 10.00-12.00 Slovan – Spartak Trnava  Lupták, Kakaščík za Mistríka za ObFZ-m  (Pasienky)

Súťaže riadené ZSFZ

St. ml. dorast II. Západ SD – MD – 2. kolo – dohrávka

15.9. 10.00-12.30 Domino – Myjava  Maretta, Chromý, Ralbovský; Keller (D) za Príkopu

Západ SD – MD – 6. Kolo

12.9. 10.00-12.30 Domino – Púchov  Dávid D. za Zálesňáka, Matejová za Dávida D., Bohun; Hájek  

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 7. kolo

13.9. 16.30 Kráľová p/S – Inter  Straka, Chromý (AR1) za Zálesňáka, Hudy; Jablonický  

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 3. kolo

13.9. 14.00 FC Petržalka akadémia – NMŠK 1922  Lauer (Zmena ihriska Sklodowskej) Nové obsadenie

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 10. kolo

16.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – CFK Pezinok  Gosiorovský, Abrman ( Zmena ihriska Sklodowskej)

16.9. 17.00 Šamorín Hamuliakovo – V. Leváre  Strapek

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 5. kolo

13.9. 10.00-12.00 Žolík Malacky – FKP Dúbravka  Hudy

Liga žiačok BFZ – 2. kolo – dohrávka

15.9. 9.00 D. Lužná – Slovan Randa  (Šamorín)

Liga žiačok BFZ – 4. kolo

12.9. 11.30 D. Lužná – Sv. Jur  (R) (Šamorín)

12.9. 16.00 ŠK Senec – FC Petržalka akadémia Szakáll (V. Biel)

Medzinárodný turnaj U17

15.9. 10.00  BFZ – Györ  Orlický, Ježík, Olša D. (AR2) za Srnu   (PŠC Pezinok)

Prípravka PMA1 – 3. kolo 

12.9. 11.30 NMŠK – Šamorín  Uram za Kružliaka A.

12.9. 14.00 FKP Bratislava – Rača  Vanek za Kružliaka A.

Prípravka PMB1 – 3. kolo 

12.9. 10.00 NMŠK 1922 – Šamorín  Uram za Kružliaka A.

Prípravka PMC – 3. kolo 

12.9. 9.00 NMŠK 1922 – Šamorín  Uram za Kružliaka A.

12.9. 15.30 FKP Bratislava – Rača  Vanek za Kružliaka A.

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 5. kolo

13.9. 10.30 FC Petržalka akadémia – Čataj  Mistrík, Kendi, Triskal; Darlea (D) za BFZ

13.9. 16.30 N. Dedinka – NMŠK 1922  Štofík, Štvrtecký (AR1) za Cisára, Kuzmová; Mydlárik (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ BA-Vidiek

Seniori S5V – 5. kolo

12.9. 16.30 P. Štvrtok – Dubová  Pirník, Ďurčo P., Dávid M.; Hájek (D) BFZ za Berkoviča

 13.9. 16.30 Kostolište – Gajary  Bočák Ján, Miško, Gajarský; Hilka za (D)

 13.9. 16.30 Borinka – Jablonec  Dávid M., (AR1), (AR2); Lazar (D) za BFZ

 13.9. 16.30 Pernek – Sv. Jur „B“  Somoši (R) BFZ za Ďurča P., Pirník; (AR2); Ležovič (D) za Lukeša

 13.9. 16.30 Budmerice – Vištuk  Polakovič A. (R) za BFZ, Križko (AR1) za BFZ, Farkaš; Marczell (D) BFZ za Farkaša

 13.9. 16.30 Cajla – P. Mikuláš  Olša M., Opálek, Sobolová; Lukeš (D) za Ležoviča

 13.9. 16.30 Modra – Zohor  Augustovič st., Roziak, (AR2); Farkaš (D) za Hilku

Seniori S6V – 3. kolo

 12.9. 16.30 Vysoká p/M – Studienka  Huska, Augustovič s. (AR2) za Lala, Farkaš

 13.9. 16.30 M. Leváre – Rohožník „B“  Ďurčo P. (R) za Pirníka, (AR1), (AR2)

 13.9. 16.30 Častá – Doľany  Gajdošík (R) za Lala, (AR1) za Gajdošíka, (AR2)

Starší žiaci U15 – SZMA – 3. kolo

12.9. 14.00 V. Leváre – Láb  Lukeš za (R)(Zmena UHČ)

Starší žiaci U15 SZPK – 3. kolo

13.9. 10.30 Báhoň – Sv. Jur  (R) za Husku

Mladší žiaci U13 – MZV – 3. kolo

13.9. 15.00 Vysoká – Studienka  Konečný za (R)

Mladší žiaci U13 – MZV – 10. kolo

15.9. 17.00 S. Grob – Studienka  Augustovič st. za (R)

Prípravka U11 – PrPK – 3. kolo

12.9. 9.00 Cajla – Šenkvice  Huska za (R)

13.9. 10.00 Budmerice – Jablonec  Olša M. za (R)

Prípravka U11 – PrPK – 11. kolo

15.9. 15.30 S. Grob – PŠC Huska za (R)

16.9. 17.30 Sv. Jur – Budmerice  (R) za Kurica

Prípravka U11 – PrSC – 11. kolo

16.9. 17.30 Rovinka – Bernolákovo  (R)(Zmena termínu)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV