Obsadenie R a DS – PR BFZ 28.9.- 6.10. 2015 č. 10

Súťaže riadené SFZ

St. dorast. LSD – U19 6. kolo – dohrávka    

6.10. 14.00 Senica – Michalovce  Chromý, Straka, Parilák; Likavský

St. dorast. LSD – U19 9. kolo    

3.10. 11.00 D. Streda – Prešov  Trenčanský, Parilák, Ďurčo M.; Suchý

3.10. 11.00 Slovan – Senica  Jurenka, Tománek, Straka; Kopča

3.10. 11.00 Senec – FC Nitra  Michlian, Chromý, Lauer; Hracho

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 7. kolo – dohrávka   

7.10. 15.00-16.30 Slovan – Spartak Trnava  Brody, Křivan, Abrman

 I.LSŽ – U15, U14 – 9. kolo   

3.10. 10.00-12.00 Slovan – Inter  Gaži, Srna, Martiška

I.LMŽ U13 – U12 – 6. kolo – dohrávka

30.9. 15.00-16.30 Slovan – Spartak Trnava  Kendi, Kakaščík za ObFZ-m   

I.LMŽ U13 – U12 – 9. kolo

3.10. 10.00-12.00 K. Ves – AS Trenčín  Straka M., Ľupták za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)

3.10. 10.00-12.00 Senec – Myjava  Krčová, Štofik za ObFZ-m  (Kráľová p/S)

3.10. 10.00-12.00 Inter – Slovan  Kramár, Kružliak A. za ObFZ-m (Drieňová)

II.Liga Ženy Západ A – 7. kolo

3.10. 15.00 Sv. Jur – Šaľa  Malárik, Abrman

4.10. 15.00 Vrakuňa – Kopčany  Matejová, Smolíková  

Súťaže riadené ZSFZ

II.LIGA Západ SD – MD – 9. kolo

4.10. 10.00-12.30 K. Ves – Domino  Choreň, Kardelis,Szakáll; Truchlý (Pasienky Bajkalská)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 10. kolo

3.10. 15.30 PŠC Pezinok – Inter  Ruc, Dujava, Smolíková; Keller

3.10. 15.30 Báhoň – Bernolákovo  Chromý, Polakovič Ľ., Lackovič; Ľupták  

4.10. 15.30 D. N. Ves – Most p/B  Parilák, Srna, Lackovič; Páchnik

4.10. 15.30 Viničné – Kráľová p/S  Martiška, Dobrovský; Ďurčo M.; Ondrušek  

4.10. 15.30 Tomášov – Sv. Jur  Lauer, Gaži, Ježík; Brody  

4.10. 15.30 Rovinka – Rača  Bohun, Martinkovič ml., Bláha; Chladek   

4.10. 15.30 S. Grob – Ivanka p/D  Tanglmayer, Polakovič Ľ., Martiš; Hájek  

4.10. 15.30 Lozorno – Rohožník  Straka, Polomský, Brody; Darlea  

Seniori IV. Liga Bratislava – 10. kolo

3.10. 15.30 Lamač – Ružinov  Křivan, Matejová, Martinkovič st., Banič

4.10. 15.30 Jablonové – Jakubov  Koštrna, Dávid D., Chalka; Lazar  

4.10. 15.30 Stupava – FC Malacky  Abrman, Fischer, Samko; Pinček  

4.10. 15.30 Kalinkovo – V. Leváre  Kočický, Hrazdira, Kachnič; Príkopa  

4.10. 15.30 Čunovo – Rusovce  Hádek, Strapek, Laciňák; Mydlárik  

4.10. 15.30 Vajnory – Šenkvice  Ralbovský,Gosiorovský, Maretta; Marczell  

4.10. 15.30 Limbach – Vrakuňa  Franek, Križko, Somoši; Dadykin  

4.10. 15.30 Závod – Domino  Olša D., Valko, Polakovič A.; Somoláni  

St. Dorast III. Liga SD3R – 10. kolo

3.10. 10.00 FC Petržalka akadémia – Šenkvice  Čižmár, Kočický, Samko

3.10. 11.00 Vrakuňa – Iskra Petržalka  Brody, Martinkovič ml., Fischer

3.10. 13.00 D. Lužná – Rohožník  Chalka, Strapek, Hádek

3.10. 15.30 Jablonové – Igram  Polomský, Dávid D.; Ralbovský

3.10. 15.30 Kráľová p/S – Ružinov  Valko, Polakovič A., Szakáll

3.10. 15.30 Lozorno – Modra  Laciňák, Hajnala, Koštrna

4.10. 9.30 PŠC Pezinok – D. N. Ves  Křivan, Tanglmayer, Brejcha  

4.10. 15.00 NMŠK 1922 – Rača  Ruc, Hajnala, Malárik

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 6. kolo  

3.10. 9.30 PŠC Pezinok – CFK Pezinok  Ježík, Brejcha

3.10. 10.00 NMŠK 1922 – Ružinov  Dobrovský, Tanglmayer

4.10. 10.00 D. N. Ves – FK Mariathal  Dujava.

4.10. 13.30 Rača – V. Leváre  Křivan   

4.10. 14.00 FC Petržalka akadémia – Šamorín Hamuliakovo  Martinkovič st. (Sklodowskej)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 8. kolo

3.10. 9.00-10.30 Rača – Bernolákovo  Križko, Kardelis

3.10. 9.00-10.30 Domino – D. Lužná  Hrazdira, Franek

3.10. 9.30-11.00 D. N. Ves – Ivanka p/D  Malárik, Choreň

3.10. 10.00-11.45 FKP Bratislava – Šenkvice  Gosiorovský, Maretta

4.10. 9.30-11.00 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia  Čižmár, Matejová

4.10. 10.00-11.45 NMŠK 1922 – Ružinov  Hajnala, Malárik

4.10. 10.00-12.00 Žolík Malacky – PŠC Pezinok  Valko, Polakovič A.

I. Liga žiačok BFZ – 7. kolo

3.10. 15.30 Slovan – D. Lužná  Martiška

 3.10. 16.00 Senec – FK Dúbravka  Olša D. (V. Biel)

 8.10. 16.00 FC Petržalka akadémia – Sv. Jur  Tanglmayer

 Turnaj regionálnych výberov chlapcov (2002)

 28.9. 9.30 ZsFZ – VsFZ  Hajnala, Křivan, Tanglmayer (V. Biel)

28.9. 11.00 SsFZ – BFZ  Tanglmayer, Křivan, Hajnala (V. Biel)

29.9. 9.30 SsFZ – ZsFZ  Křivan, Hajnala, Kočický (Tomášov)  

 29.9. 11.00 BFZ – VsFZ  Kočický, Hajnala, Křivan(Tomášov)

 30.9. 9.00 VsFZ – SsFZ  Kočický, Abrman, Ježík (Viničné)

 30.9. 10.30 ZsFZ – BFZ  Ježík, Abrman, Kočický (Viničné)

Turnaj regionálnych výberov dievčat (2002) (D. Lužná)

30.9. 9.00-16.00  Straka, Ruc, Malárik

 Prípravka PMA1 – 6. kolo

1.10. 16.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Kósa

3.10. 9.00 Inter – Senec  Čisárik

3.10. 14.00 FKP Bratislava – NMŠK 1922  Kósa

4.10. 9.00 Rača – K. Ves  Čisárik

4.10. 9.00 Šamorín – D. N. Ves  Štvrtecký

4.10. 12.30 Domino – Vrakuňa  Toman

Prípravka PMB1 – 6. kolo

30.9. 17.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Kósa

3.10. 10.30 Inter – Senec  Čisárik

3.10. 14.00 FKP Bratislava – NMŠK 1922  Vanek

4.10. 10.15 Rača – K. Ves  Čisárik

4.10. 10.00 Šamorín – D. N. Ves  Štvrtecký

3.10. 12.30 Domino – Vrakuňa  (R)

Prípravka PMB1 – 10. Kolo – predohrávka

28.9. 17.00 Domino – Šamorín  Straka M.

Prípravka PMC – 6. kolo

1.10. 17.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Kósa

3.10. 12.00 Inter – Senec  Čisárik

3.10. 15.30 FKP Bratislava – NMŠK 1922  Kósa

4.10. 11.30 Rača – K. Ves  Čisárik

4.10. 11.00 Šamorín – D. N. Ves  Štvrtecký

3.10. 12.30 Domino – Vrakuňa  (R)

Prípravka PMA2 – 6. kolo

3.10. 9.00 FA Lafranconi – Iskra Petržalka  Kósa

3.10. 9.00 FA Bratislava – D. Lužná  Štvrtecký

3.10. 9.30 Stupava – K. Ves „B“  ObFZ -v

3.10. 9.30 FC Malacky – Šamorín Hamuliakovo  ObFZ-v

4.10. 9.30 FK Dúbravka – Rusovce  Kramár

4.10. 10.00 Ivanka p/D – Hargašova Z. Bystrica  Marczel

Prípravka PMB2 – 6. kolo

3.10. 11.00 FA Lafranconi – Iskra Petržalka  Kósa

3.10. 10.30 FA Bratislava – D. Lužná  Štvrtecký

3.10. 11.00 Stupava – K. Ves „B“  ObFZ-v

3.10. 9.30 Žolík Malacky – Šamorín Hamuliakovo  ObFZ-v

3.10. 11.00 FK Dúbravka – Rusovce  Vanek

3.10. 11.00 Ivanka p/D – Hargašova Z. Bystrica  Marczel

Prípravka PMA3 – 6. kolo

3.10. 9.30 Lamač – FK Mariathal  Takáč

4.10. 10.00 Jarovce – Iskra Petržalka „B“  Kružliak A.

4.10. 13.30 Čunovo – Domino „B“  Kružliak A.

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

Seniori V. liga S5A – 8. kolo

3.10. 15.30 NMŠK 1922 – Miloslavov  Štofík, Krčová, Rataj; Príkopa (D) za BFZ

4.10. 15.30 K. Ves – Jarovce  Sabo, Takáč, Kroneraff; Bóc (D) za SFZ

4.10. 15.30 Igram – Malinovo  Jendruš, Hradský, Mistrík; (D) za BFZ

St. žiaci SZM – 8. kolo

4.10. 13.00 Tomášov – Most p/B  Gaži (R) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V – 8. kolo

3.10. 15.30 Borinka – Pernek  Zálesňák, Ďurčo P., Dávid M.;(D) za BFZ

4.10. 15.30 Gajary – P. Mikuláš  Pirník, Ďurčo P., (AR2); Hilka

4.10. 15.30 Vištuk – Zohor  Habo, Opálek, (AR2); Ležovič

4.10. 15.30 Dubová – Modra  Bočák Ján, Miško, (AR2); (D) za BFZ

4.10. 15.30 Sv. Jur „B“ – Cajla  Augustovič st., Tahotný, (AR2); Berkovič

4.10. 15.30 Jablonec – Budmerice  Roziak, Huska, Lalo; Farkaš

4.10. 15.30 Kostolište – P. Štvrtok  Patlevič, Mičura, Gajarský; Lukeš

Seniori S6V – 6. kolo

3.10. 15.30 Studienka – Doľany  Hudy, Pirník, (AR2)

4.10. 15.30 Z. Ves – Suchohrad  Dávid M., (AR1), (AR2)

4.10. 15.30 Rohožník B – Častá  Hudy, (AR1), (AR2)

4.10. 15.30 Kuchyňa – Vysoká p/M  Olša M., Paracková, (AR2)

4.10. 15.30 Vinosady – M. Leváre Farkaš, Gajdošík, (AR2)

Dorast SD4V 8. kolo

3.10. 13.00 Jakubov – Láb (R)

4.10. 9.30 Rovinka – Závod  Sabo, Hradský, Mizner za ObFZ-m

4.10. 10.00 Bernolákovo – Vištuk  Cisár, Csiba, za ObFZ-m

4.10. 13.00 Stupava – Zohor  Fischer, Samko za BFZ

4.10. 13.00 S. Grob – Doľany  Polakovič Ľ. (R) za BFZ

Starší žiaci U15 – SZMA – 6. kolo

3.10. 10.00 Lozorno – Zohor  Zálesňák

3.10. 11.30 Žolík Malacky „B“ – V. Leváre  Dávid M.

4.10. 12.30 Z. Ves – Rohožník  Konečný

Starší žiaci U15 – SZPK – 6. kolo

3.10. 10.30 Jablonec – Doľany  Olša M.

4.10. 10.30 Báhoň – Častá  Kuric

4.10. 13.30 Dubova – Sv. Jur  Miško

Mladší žiaci U13 – MZV – 6. kolo

3.10. 10.30 Limbach – Vysoká  Habo

3.10. 12.00 Lozorno – Závod  Zálesňák

3.10. 13.30 Studienka – Modra  Pirník

4.10. 10.00 S. Grob – Cajla  Gajdošík

3.10. 10.30 Jakubov – Jabloňové  Konečný

4.10. 13.30 Viničné – Sv. Jur  (R)

Prípravka U11 – PrMA – 6. kolo

3.10. 10.30 Kostolište – Studienka  (R)

4.10. 10.00 Rohožník – Závod  (R)

4.10. 10.00 Lozorno – Vysoká  (R)

4.10. 13.30 Jakubov – Zohor  (R)

Prípravka U11 – PrPK 10. kolo (predohrávka)

1.10. 17.00 Šenkvice – Viničné  Huska

Prípravka U11 – PrPK – 6. kolo

3.10. 9.00 Cajla – PŠC Pezinok  Huska

3.10. 9.30 Šenkvice – Báhoň  Kuric

3.10. 11.00 Viničné – Sv. Jur  Huska

4.10. 10.00 Modra – Budmeric  Lalo

4.10. 10.00 Častá – Vištuk  Opálek

4.10. 13.00 Grinava – Limbach  Tahotný

4.10. 14.00 Jablonec – S. Grob  Huska

Prípravka U11 – PrSC – 6. kolo

3.10. 10.00 N. Dedinka – Tomášov (R)

3.10. 14.00 Kalinkovo – Kráľová „A“  (R)

4.10. 9.30 Most – Miloslavov  (R)

4.10. 10.00 Čataj – Miloslavov  (R)

4.10. 10.00 Blatné – Kráľová „B“  (R)

4.10. 11.00 MŠK Senec – Bernolákovo  Červenák

4.10. 13.30 Ch. Grob – Malinovo  (R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV