Obsadenie R a DS – PR BFZ 20.- 25.10.2015 č. 13

Súťaže riadené SFZ

Priteľské medzištátne stretnutie

28.10. 12.00 Slovensko W15 – Česko W15  Ďurčo M., Smolíková, Straka T. (D. Lužná)

St. Dorast I.LSD – U19 – 12. kolo

24.10. 11.00 Senica – Spartak Trnava  Smolák, Parilák, Lauer; Zábranský

Ml. dorast I. LMD – U17-16 – 12. kolo   

24.10. 11.00-13.15 Slovan – Michalovce Dujava,Bohun, Kočický(Prievoz)

24.10. 11.00-13.15 Senec – Podbrezová Tanglmayer,Chromý, Koštrna  (V. Biel)

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 12. kolo  

24.10. 10.00-12.00 Senec – K. Ves Hrazdira, Szakáll, Abrman(Tomášov)

24.10. 13.00-15.00 Inter – Púchov Srna, Hajnala, Matejová(Drieňová)

  1. LMŽ U13 – U12 – 12. kolo

24.10. 10.00-12.00 K. Ves – Senec  Krčová, Volek za ObFZ-m (Údernícka Petržalka)

25.10. 10.00-12.00 Slovan – Horná Nitra  Hradský, Straka M. za ObFZ-m (Pasienky)

  1. Liga Ženy Západ A – 9. kolo

24.10. 11.30 Sv. Jur – NMŠK 1922 Polakovič Ľ.

25.10. 15.00 Vrakuňa – D. Lužná Gaži

Súťaže riadené ZsFZ

II.L Západ SD – MD – 12. kolo

24.10. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Topolčany Valko, Chalka, Hadek; Hájek

24.10. 10.00-12.30 Domino – Levice Strapek, Olša D., Križko; Darlea

24.10. 10.00-12.30 Inter – Vráble Čižmár, Gosiorovslý, Křivan; Beňo(ŠKP)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 13. kolo

24.10. 14.00 Sv. Jur – S. Grob Malárik, Polakovič Ľ., Bláha; Jablonický

24.10. 14.00 PŠC Pezinok – Viničné Straka, Ďurčo M., Gaži; Brody

25.10. 10.30 Rača – Lozorno Polomský, Martiš, Dujava; Páchnik

25.10. 10.30 Inter – Rovinka Lauer, Lackovič, Ďurčo M.; Keller

25.10. 14.00 Ivanka p/D – D. N. Ves Hudy, Hajnala, Brody;Richtárik

25.10. 14.00 Bernolákovo – Rohožník Orlický, Martinkovič ml., Ježík; Somoláni

25.10. 14.00 Kráľová p/S – Báhoň Ruc, Smolíková, Srna;Chladek

25.10. 14.00 Most p/B – Tomášov Bohun, Tanglmayer, Chromý; Truchlý

Seniori IV. Liga Bratislava – 12. kolo – dohrávka

21.10. 15.30 Lamač – FC Malacky  Čižmár, Fischer, Hajnala; Pinček

Seniori IV. Liga Bratislava – 13. kolo

24.10. 10.00 Ružinov – Limbach Fischer, Maretta, Laciňák; Elefant

24.10. 14.00 Vrakuňa – Jablonové Somoši, Choreň, Kardelis; Dadykin

25.10. 14.00 Šenkvice – Domino Kočický, Brejcha, Matejová; Marczell

25.10. 14.00 Rusovce – Závod Abrman, Hrazdira, Kachnič; Mydlárik

25.10. 14.00 V. Leváre – Vajnory Parilák, Čižmár, Hádek; Ľupták

25.10. 14.00 FC Malacky – Čunovo Křivan, Koštrna, Gosiorovský; Lazar

25.10. 14.00 Jakubov – Lamač Franek, Samko, Szakáll; Banič

25.10. 14.00 Stupava – Kalinkovo Ralbovský, Chalka, Valko; Slezák

St. Dorast III. Liga SD3R – 12. kolo

20.10. 15.00 FC Petržalka akadémia – Ružinov  Brody, Křivan, Abrman

St. Dorast III. Liga SD3R – 13. kolo

24.10. 10.30 Iskra Petržalka – FC Petržalka akadémia Ralbovský, Samko, Ruc

24.10. 11.30 Rohožník – Jablonové Lackovič, Hudy

24.10. 14.00 Šenkvice – Modra Ježík, Orlický

24.10. 14.00 D.N. Ves – NMŠK 1922 Ruc, Samko, Ralbovský

25.10. 9.30 Ružinov – D. Lužná Polakovič Ľ., Malárik, Straka

25.10. 9.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Križko, Kardelis, Choreň

25.10. 11.30 Igram – Kráľová p/S  Kendi, Rataj,  zaObFZ-m

25.10. 13.00 Rača – Lozorno Dujava, Martiš, Polomský

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 5. kolo – dohrávka

21.10. 15.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Křivan, Somoši

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 9. kolo

24.10. 9.30 PŠC Pezinok – Rača Orlický, Ježík

24.10. 11.30 FK Mariathal – NMŠK 1922  Kakaščík, Nemčík, Sabela zaObFZ-m

25.10. 11.30 Ružinov – Šamorín Hamuliakovo Straka, Malárik

25.10. 11.30 V. Leváre – FC Petržalka akadémia Hádek, Čižmár

25.10. 11.30 CFK Pezinok – FA Bratislava Gajdošík, Olša M. za ObFZ-v

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 7. kolo – dohrávka

21.10. 15.30-14.00 Ružinov – Vrakuňa  Abrman, Franek

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 10. kolo – dohrávky

21.10. 16.00 Rača – Domino  Tanglmayer, Kardelis(Szrl)

22.10. 16.00 Rača – Domino  Tanglmayer (Mzrl)

21.10. 16.00FKP Bratislava – FC Petržalka akadémia  Malárik,Ruc (Szrl)

22.10. 16.00FKP Bratislava – FC Petržalka akadémia  Malárik(Mzrl)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 11. kolo

24.10. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves Hajnala, Smolíková

24.10. 10.00-11.45 D. Lužná – FKP Bratislava Kardelis, Polakovič A.

24.10. 10.00-11.45 Bernolákovo – NMŠK 1922 Bláha, Brejcha

24.10. 12.45-14.15 Ružinov – Žolík Malacky Laciňák, Maretta

25.10. 10.15-12.00 Ivanka p/D – Rača Hajnala, Brody

25.10. 10.15-12.00 Šenkvice – PŠC Pezinok Matejová, Brejcha

25.10. 10.30-12.00 Domino – Vrakuňa  Mistrík, Kósa za ObFZ-m

I.Liga žiačok BFZ – 9. kolo

24.10. 10.00 Slovan – FK DúbravkaMatejová

25.10. 9.00 FC Petržalka akadémia – SenecLaciňák

25.10. 11.30 Sv. Jur – D. LužnáOlša D.

Prípravka PMA1 – 8. kolo – dohrávky

21.10. 16.00 Inter – K. Ves  Čisárik

25.10. 9.00 Vrakuňa – FC Petržalka akadémia  Uram

Prípravka PMA1 – 9. kolo

21.10. 15.30 Senec – FC Petržalka akadémia  Marczell

24.10. 9.00 Vrakuňa – Ružinov  Čisárik

24.10. 9.00 D. N. Ves – FKP Bratislava  Kósa

24.10. 11.30 NMŠK 1922 – Rača  (R)

25.10. 9.00 Šamorín – Inter  (R)

25.10. 11.30 K. Ves – Domino  Čisárik

Prípravka PMB1 – 8. kolo – dohrávky

20.10. 16.00 FKP Bratislava – Senec  Kružliak A.

22.10. 16.30 Inter – K. Ves  Čisárik (Drieňová)

25.10. 10.15. Vrakuňa – FC Petržalka akadémia  Uram

Prípravka PMB1 – 9. kolo

21.10. 16.30 Senec – FC Petržalka akadémia  Marczell

24.10. 10.15 Vrakuňa – Ružinov  Čisárik

24.10. 10.30 D. N. Ves – FKP Bratislava  Kósa

24.10. 10.00 NMŠK 1922 – Rača  (R)

25.10. 10.00 Šamorín – Inter  (R)

25.10. 10.00 K. Ves – Domino  Čisárik

Prípravka PMB1 – 8. kolo – dohrávky

22.10. 16.30 Inter – K. Ves  (R) (Drieňová)

25.10. 11.30. Vrakuňa – FC Petržalka akadémia  (R)

Prípravka PMC – 9. kolo

21.10. 17.30 Senec – FC Petržalka akadémia  Marczell

24.10. 11.30 Vrakuňa – Ružinov  Čisárik

24.10. 12.00 D. N. Ves – FKP Bratislava  Kósa

24.10. 9.00 NMŠK 1922 – Rača  (R)

25.10. 11.00 Šamorín – Inter  (R)

25.10. 9.00 K. Ves – Domino  Čisárik

Prípravka PMA2 – 8. kolo – dohrávka

21.10. 16.00 FA Bratislava – Rusovce  Štvrtecký

Prípravka PMA2 – 9. kolo

24.10. 9.00 Iskra Petržalka – Ivanka p/D  Lehuta

24.10. 9.00 Rusovce – FC Malacky  Uram

24.10. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – Stupava  Vanek

24.10. 10.00 D. Lužná – Hargašova Z. Bystrica  Štvrtecký

24.10. 10.00 K. Ves „B“ – FA Bratislava  Kružliak A.

Prípravka PMB2 – 8. kolo – dohrávka

22.10. 16.00 FA Bratislava – Rusovce  Štvrtecký

Prípravka PMB2 – 9. kolo

25.10. 9.00 Iskra Petržalka – Ivanka p/D  Lehuta

24.10. 10.00 Rusovce – Žolík Malacky  Uram

24.10. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – Stupava  Vanek

24.10. 11.30 D. Lužná – Hargašova Z. Bystrica  Štvrtecký

24.10. 9.00 K. Ves „B“ – FA Bratislava  Kružliak A.

Prípravka PMA3 – 9. kolo 

24.10. 9.00 Iskra Petržalka „B“ – Čunovo  Triskal

24.10. 10.30 Vajnory – FK Mariathal  Lovás

25.10. 10.00 Jarovce – Lamač  Uram

Prípravka PRSC– 9. kolo

24.10. 9.30 Kráľová p/S „A“ – Bernolákovo  Marzcell

24.10. 9.30 Rovinka – N. Dedinka  Kašper

24.10. 10.00 Miloslavov – Kalinkovo  (R)

25.10. 09.30 Tomašov – Ch.Grob  (R)

25.10. 9.30 Kráľová p/S „B“ – MŠK Senec  Jendruš

25.10. 9.30 Most p/B – Čataj  Marczell

25.10. 10.30 Malinovo – Blatné R

Prípravka PRSC– 6. kolo – dohrávka 

25.10. 11.00 Kalinkovo – Kráľová p/S „A“  (R)

Prípravka U11 – PrMA 9. kolo

24.10. 11.30 Závod – Vysoká(R)

24.10. 12.30 Zohor – Kostolište  Konečný

24.10. 14.00 Sološnica – Lozorno (R)

24.10. 14.00 Studienka – Rohožník (R)

25.10. 9.30 Láb – Jakubov Konečný

Prípravka U11 – PrPK – 9. kolo

24.10. 10.00 S.Grob – Modra  (R)

24.10. 10.30 Báhoň – Jablonec  (R)

25.10. 09.00 PŠC Pezinok – Šenkvice  (R)

25.10. 09.30 Sv. Jur – Cajla  (R)

25.10. 10.00 Limbach – Budmerice  (R)

25.10. 10.00 Častá – Viničné  Opálek

25.10. 10.00 Vištuk – GrinavaKuric

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 11. kolo

24.10. 14.00 Miloslavov – FC Petržalka akadémia   Brody(R) zaBFZ, Franek (AR1) za BFZ, Kašper; (D) za BFZ

25.10. 14.00 Danubia H. Šúr – K. Ves  Kováč L., Kroneraff, Lovás; (D) za BFZ

25.10. 14.00 Domino „B“ – FA Bratislava  Bláha(R) za BFZ, Mistrík, Kósa; (D) za BFZ

25.10. 14.00 Malinovo – Čataj  Jendruš, Kašper, Sabela; (D) za BFZ

25.10. 14.00 Jarovce – NMŠK 1922  Kakaščík, Kocurek, Takáč; (D) za BFZ

Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V – 11. kolo

24.10. 14.00 P. Štvrtok –Gajary Augustovič ml., Augustovič st., Kica; (D) za BFZ

25.10. 14.00 Budmerice –Pernek Tahotný,Lalo, (AR2); Farkaš

25.10. 14.00 Modra – Kostolište Bočák Ján, Miško, Gajarský; (D) za BFZ

25.10. 14.00 Cajla –Borinka Olša M., Gajdošík, (AR2); Lukeš

25.10. 14.00 P. Mikuláš – Sv. Jur „B“ Ďurčo P., Kica, (AR2), Hilka

25.10. 14.00 Zohor – Jablonec Patlevič, Mičura, Paracková; Ležovič

25.10. 14.00 Vištuk – Dubová Habo, Sobolová, (AR2); (D) za BFZ

Seniori S6V –  9. kolo

24.10. 14.00 Suchohrad – Grinava Paracková, Patlevič, Gajarský

25.10. 14.00 Studienka –Rohožník Dávid M., (AR1), (AR2)

25.10. 14.00 Vysoká p/M –  Z. Ves Roziak, (AR1), (AR2)

25.10. 14:00 Častá – Vinosady Huska, Opálek, (AR2)

Dorast SD4V 11. kolo

24.10. 14.00 Doľany – Bernolákovo Kuric, Opálek

24.10. 14.00 Závod – Dubová  (R)

25.10. 11.30 Vištuk – Rovinka  Kuric

25.10. 11.30 Stupava – Jakubov  Chalka, Valko za BFZ

25.10. 14.30 Láb – S. Grob  (R)

Starší žiaci U15 – SZMA – 9.kolo

24.10. 10.00 Lozorno – Rohožník Ďurčo P.

24.10. 14.00 V.Leváre – Z.Ves Lukeš

24.10. 14.00 Zohor – Láb  Konečný

Starší žiaci U15 – SZPK – 17.kolo

25.10. 10.30 Báhoň – Sv.Jur Roziak

25.10. 12.00 Budmerice – Dubová  Lalo

25.10. 12.00 Častá – Doľany Opálek

Mladší žiaci U13 – MZV – 9.kolo

24.10. 9.30 Sv.Jur – Lozorno Huska

24.10. 9.30 Jakubov – S. Grob  (R)

24.10. 10.00 Modra – Limbach (R)

24.10. 11.00 Cajla – Závod Huska

25.10. 12.00 Vysoká – Jabloňové  Konečný

25.10. 12.00 Studienka – Viničné Dávid M.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV