Obsadenie R a DS – PR BFZ 3.- 8.11.2015 č. 15

Súťaže riadené SFZ

St. žiaci I.LSŽ – U15, U14 – 2. kolo  

7.11. 10.00-12.00 K. Ves – Senica  Srna, Brody, Gosiorovský (Údernícka Petržalka)

7.11. 10.00-12.00 Senec – Inter  Bohun,Chalka, Martinkovič ml. (Tomášov)

I.LMŽ U13 – U12 – 11. kolo – dohrávka

3.11. 13.00-15.00 Inter – D. Streda  Krčová, Sabo (Drieňová)

I.LMŽ U13 – U12 – 2. kolo – dohrávky

7.11. 10.00-12.00 Inter – Levice  Vanek, Kováč L. (Drieňová)

7.11. 10.00-12.00 Slovan – Myjava  Štvtecký, Uram(Pasienky)

I.Liga Ženy Západ A – 10. kolo

7.11. 11.00 Sv. Jur – Kopčany  Polakovič Ľ., Lauer

7.11. 13.30 D. Lužná – Spartak Trnava „A“  Kardelis, Abrman

Súťaže riadené ZSFZ

II. L Západ SD – MD – 14. kolo

7.11. 10.00-12.30 Žolík Malacky – Domino  Valko, Fischer, Hádek; Truchlý

7.11. 10.00-12.30 Inter – Komárno  Olša D., Kočický, Tanglmayer; Ondrušek(ŠKP)

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. Liga Bratislava 15. kolo

7.11. 13.30 Sv. Jur – Rohožník  Ruc, Lauer, Polakovič Ľ.; Keller

7.11. 13.30 PŠC Pezinok – Rovinka  Ďurčo M., Dobrovský, Malárik; Ľupták

8.11. 10.30 Rača – Ivanka p/D  Dujava, Srna, Straka; Hájek

8.11. 10.30 Inter – S. Grob  Polomský, Brody, Hudy; Príkopa

8.11. 13.30 Bernolákovo – D. N. Ves  Bohun, Smolíková, Gaži;  Beňo

8.11. 13.30 Kráľová p/S – Lozorno  Parilák, Bláha, Martiška; Somoláni

8.11. 13.30 Most p/B – Báhoň  Orlický, Ježík, Martinkovič ml.; Darlea

8.11. 13.30 Viničné – Tomášov  Chromý, Hajnala, Martiš; Richtárik

Seniori IV. Liga Bratislava – 15. kolo

7.11. 10.00 Ružinov – Domino  Ralbovský, Franek, Samko; Pinček

7.11. 13.30 V. Leváre – Závod  Lackovič, Gosiorovský, Matejová; Lazar

8.11. 13.30 Šenkvice – Jablonové  Abrman, Maretta, Križko; Šuniar

8.11. 13.30 Rusovce – Vrakuňa  Kardelis, Szakáll, Koštrna; Páchnik

8.11. 13.30 FC Malacky – Limbach  Kočický, Strapek, Chalka; Banič

8.11. 13.30 Jakubov – Vajnory  Tanglmayer, Olša D., Choreň; Marczell

8.11. 13.30 Stupava – Čunovo  Somoši, Brejcha, Martinkovič st.; Farbula

8.11. 13.30 Kalinkovo – Lamač  Čižmár, Hrazdira, Kachnič; Slezák

St. Dorast III. Liga SD3R – 15. kolo

7.11. 10.30 Iskra Petržalka – Lozorno  Hrazdira,Chromý, Maretta

7.11. 11.00 Vrakuňa – Kráľová p/S  Hajnala, Smolíková, Parilák

7.11. 13.30 Šenkvice – Jablonové  Straka, Dujava, Polomský

7.11. 14.00 D. N. Ves – D. Lužná  Križko, Choreň, Křivan

8.11. 9.30 Ružinov – Modra  Lauer, Polakovič A., Ruc

8.11. 9.30 PŠC Pezinok – NMŠK 1922  Dobrovský, Lackovič, Ralbovský

8.11. 11.00 Igram – FC Petržalka akadémia  Štofík, Volek, Jendruš za ObFZ-m         

8.11. 13.00 Rača – Rohožník  Srna, Straka, Dujava

Ml. Dorast III. Liga MD3R – 15. kolo

7.11. 9.30 PŠC Pezinok – FA Bratislava  Martiška, Bláha

7.11. 11.00 FK Mariathal – FC Petržalka akadémia  Hradský, Štofík, Kakaščíkza ObFZ-m

7.11. 13.30 Rača – NMŠK 1922  Gaži, Orlický

8.11. 11.00 CFK Pezinok – Šamorín Hamuliakovo  ObFZ-v

8.11. 11.30 Ružinov – D. N. Ves  Ruc, Polakovič A.

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 10. kolo

4.11. 15.30 FKP Bratislava – FC Petržalka akadémia  Malárik (Mzrl)

Žiaci II. liga starší SZRL+MZRL – 13. kolo

7.11. 9.00-10.30 Domino – FKP Bratislava  Choreň, Křivan(FTVŠ Lafranconi)

7.11. 10.00-11.30 FC Petržalka akadémia – PŠC Pezinok  Martinkovič st., Koštrna

7.11. 10.00-11.45 D. Lužná – Žolík Malacky  Kardelis, Abrman

 7.11. 10.00-11.45 Bernolákovo – D.N. Ves  Ježík, Brejcha

 7.11. 12.45-14.15 Ružinov – Ivanka p/D  Samko, Franek

8.11. 9.30-11.00 Vrakuňa – NMŠK 1922  Franek, Hádek

8.11. 9.45-11.30 Šenkvice – Rača  Križko, Maretta

I.Liga žiačok BFZ – 1. kolo – dohrávka

4.11. 15.30 FC Petržalka akadémia – Slovan  Hádek

I.Liga žiačok BFZ – 10. kolo

7.11. 9.00 D.Lužná – FC Petržalka akadémia  Strapek(Šamorín)

7.11. 16.00 Senec – Slovan  Brejcha(V. Biel)

8.11. 9.30 Sv. Jur – FK Dúbravka  Tanglmayer

Prípravka PMA1 – 10. kolo

5.11. 15.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Štofik

5.11. 15.30 Ružinov – Senec  Straka M.

7.11. 9.30 Rača – Inter  Čisárik

7.11. 11.30 NMŠK 1922 – Vrakuňa  Kendi

7.11. 14.00 FKP Dúbravka – K. Ves  Kováč L

8.11. 11.45 Domino – Šamorín  Vanek

Prípravka PMB1 – 10. kolo

4.11. 15.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Štofik

6.11. 15.30 Ružinov – Senec  Straka M.

8.11. 15.00 Rača – Inter  Čisárik

7.11. 10.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa  Kendi

7.11. 14.00 FKP Dúbravka – K. Ves  Vanek

Prípravka PMC – 10. kolo

5.11. 15.30 FC Petržalka akadémia – D. N. Ves  Uram

5.11. 15.30 Ružinov – Senec  Vanek

7.11. 12.00 Rača – Inter  Čisárik

7.11. 9.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa  Kendi

7.11. 15.30 FKP  Dúbravka – K. Ves  Vanek

7.11. 12.30 Domino – Šamorín  Toman

Prípravka PMA2 – 10. kolo

7.11. 9.00 FA Bratislava – FK Dúbravka  Kružliak A

7.11. 9.30 FK Stupava – FA Lafranconi  ObFZ-v

7.11. 9.30 FC Malacky – K. Ves „B“  ObFZ-v

7.11. 9.30 Ivanka p/D – Rusovce Marczell

7.11. 10.00 Šamorín Hamuliakovo – D. Lužná  Bočák Jo.

8.11. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Iskra Petržalka  Kocurek

Prípravka PMB2 – 10. kolo

7.11. 10.30 FA Bratislava – FK Dúbravka  Kružliak A

7.11. 11.00 FK Stupava – FA Lafranconi  ObFZ-v

7.11. 9.30 Žolík Malacky – K. Ves „B“   ObFZ-v

7.11. 11.00 Ivanka p/D – Rusovce  Marczell

7.11. 11.00 Šamorín Hamuliakovo – D. Lužná  Bočák Jo.

7.11. 9.00 Hargašova Z. Bystrica – Iskra Petržalka  Kocurek

Prípravka PMA3 – 10. kolo

7.11. 9.00 FK Mariathal – Iskra Petržalka „B“  Štofik

8.11. 11.30 Čunovo – Jarovce  Lovás

8.11. 15.00 Domino „B“ – Vajnory  Kružliak A  (i. v Petržalke –ulica Mamateyova)

Prípravka PRSC – 10. kolo

8.11. 11.00 MŠK Senec – Rovinka  (R)

Súťaže riadené ObFZ BA-mesto

Seniori V. liga S5A – 13. kolo

7.11. 13.30 Miloslavov – Danubia H. Šúr  Bočák Jo., Kramár, Rataj; Brody (D) za BFZ

8.11. 13.30 Domino „B“ – N. Dedinka  Nemčík, Takáč, Rataj; (D) za BFZ

8.11. 13.30 Malinovo – FC Petržalka akadémia  Malárik(R) zaBFZ, Polakovič Ľ.(AR1) za BFZ, Křivan (AR2) za BFZ; Ľupták (D) za BFZ

8.11. 13.30 Igram – Čataj Jendruš, Volek, Štofík; Elefant (D) za BFZ

8.11. 13.30 Ch. Grob – NMŠK 1922  Matejová (R) za BFZ, Toman, Mistrík; (D) za BFZ

St. žiaci SZM – 12. kolo  

3.11. 15.00 Tomášov – N. Dedinka  Hádek za BFZ

 Súťaže riadené ObFZ-vidiek

Seniori S5V – 13. kolo

7.11. 13.30 Kostolište – P. Mikuláš  Miško, Huska, Kica;Hájek (D) za BFZ

7.11. 13.30 Vištuk – Jablonec  Augustovič st., Roziak, Rybár; Farkaš

7.11. 13.30 Zohor – Borinka  Ďurčo P., Gajdošík, Farkaš; Lukeš

8.11. 13.30 Cajla  – Pl. Štvrtok  Rybár, Augustovič st., Ďurčo P.; Hilka

8.11. 13.30 Budmerice  – Gajary  Patlevič, Paracková, Mičura;(D) za BFZ

8.11. 13.30 Pernek – Modra  Olša M., Farkaš, Gajarský; Ležovič

8.11. 13.30 Dubová – Sv. Jur „B“ Bočák Ján, Lalo, Opálek; Farkaš

Seniori S6V –  11. kolo

7.11. 13.30 Častá – Vysoká p/M  Ježík (R) za BFZ , Olša M., Opálek

8.11. 13.30  Rohožník „B“ – Grinava  Roziak, Gajdošík, (AR2)

8.11. 13.30  Suchohrad – Vinosady  Huska, (AR1), (AR2)

8.11. 13.30  Doľany – M.Leváre  Kica, Miško, (AR2)

Dorast SD4V 13. kolo

7.11. 11.00 Zohor – Dubová  Gajdpšík, Ďurčo P.

7.11. 11.00 Vištuk – S. Grob  Roziak, (AR1)

7.11. 11.00 Jakubov –Rovinka  Kica, Miško

7.11. 13.30 Závod – Doľany  (R) zaObFZ-v

8.11. 11.00 Ekonóm – Bernolákovo  Vány, Kendi, Kroneraff zaObFZ-m

Starší žiaci – SZMA – 10.kolo

7.11. 9.30 Rohožník – Zohor  (R)

8.11. 10.30 Z.Ves – Žolík Malacky„B“  (R)

8.11. 11.00 Láb – V.Leváre  (R)

Starší žiaci – SZPK – 15.kolo

7.11. 10.30 Častá – Budmerice  Opálek, Olša M.

8.11. 10.30 Báhoň – Dubová (R)

Mladší žiaci  – MZV – 11.kolo

7.11. 9.00 Jakubov – Lozorno  (R)

7.11. 9.30 Sv.Jur – Vysoká  (R)

7.11. 11.00 Cajla – Jabloňové  (R)

8.11. 11.00 Závod – Modra  (R)

8.11. 11.30 Studienka – Limbach  (R)

8.11. 11.30 Viničné – S.Grob  Farkaš

St. Žiaci SZMA – 6.kolo

14.11. 11.00 Lozorno – Zohor  Olša D.(R) za BFZ, Olša M., Augustovič st., (D)

St. Žiaci SZPK – 16.kolo

15.11. 14.00 Sv.Jur – Častá  Sobolová

Ml. Žiaci MZV – 9.kolo

14.11. 11.00 Cajla – Závod  Habo

Prípravka U11 – PrMA – 10.kolo

7.11. 9.30 Zohor – Závod  Rom

8.11. 10.00 Lozorno – Láb  Rom

8.11. 10.00 Vysoká p/M– Sološnica  (R)

8.11. 11.30 Jakubov – Studienka  (R)

Prípravka U11 – PrPK – 10.kolo

7.11. 9.00 Cajla – Vištuk  Huska

8.11. 9.00 PŠC – Limbach  Huska

8.11. 10.00 Budmerice – Sl.Grob  (R)

8.11. 11.00 Grinava – Báhoň  (R)

8.11. 11.30 Sv. Jur – Modra  (R)

8.11. 12.00 Jablonec – Častá  (R)

Prípravka U11 – PrSC – 10.kolo

7.11. 10.00 N.Dedinka – Miloslavov  (R)

7.11. 14.00 Kalinkovo – Malinovo  (R)

8.11. 09.30 Tomášov – Kráľová p/S„A“ (R)

8.11. 10.00 Blatné – Mostp/B (R)

8.11. 10.30 Bernolákovo – Kráľová p/B„B“ (R)

8.11. 11.00 Senec – Rovinka ObFZ  (R)

8.11. 11.30 Ch.Grob – Čataj(R)


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV