Výsledky ZHL mládeže o Pohár predsedu BSK – 1. kolo

ZIMNÁ HALOVÁ LIGA BFZ STARŠÍCH, MLADŠÍCH ŽIAKOV A PRÍPRAVIEK ROČNÍK 2015/2016 O POHÁR PREDSEDU BSK – 1. KOLO

Tradičná dlhodobá Zimná halová liga BFZ žiakov 2015/2016 o Pohár predsedu BSK, ktorú v zimnej futbalovej prestávke organizuje Bratislavský futbalový zväz v troch vekových kategóriách – mladší žiaci (nar. po 1. 1. 2003 a mladší), starší žiaci (nar. po 1. 1. 2001 a mladší) a prípravky /nar. po 1.1.2005 a mladší/ začala zápasmi 1. kola vo všetkých kategóriách.

 

MLADŠÍ ŽIACI – telocvična SOŠ Na Pántoch 9, Bratislava-Rača

Skupina A – 1. kolo: D. N. Ves – I. Petržalka 4:3, Birvoň, S. Šimeček, V. Šimeček, Hoffer – Vadkerti 2, Hlasnik. Žolík Malacky – N. Dedinka 8:0, Haramia 3, Repaský 2, Záhumenský, Sedlák, Bača. Rača A – FKP Dúbravka 3:4, Fajkus 3 – Skacukov 2, Šiška, Bernhauer (PZ – priateľský zápas).

  1. Žolík Malacky        1          1          0          0          8:0       3
  2. D. N. Ves                1          1          0          0          4:3       3
  3. I. Petržalka            1          0          0          1          3:4       0
  4. N Dedinka             1          0          0          1          0:8       0

Rača A ešte nehrala.

Poradie strelcov: 3 – Haramia (Žolík), 2 – Vadkerti (I. Petržalka), Repaský (Žolík), 1 – Birvoň, S. Šimeček, V. Šimeček, Hoffer (D. N. Ves), Hlasnik (I. Petržalka), Záhumenský, Sedlák, Bača (Žolík).

Skupina B – 1. kolo: Domino – CFK Cajla 3:1, Andok 2, Bagin – Blaškovičová. Šenkvice – Rača B 1:3,Tokár – Gabura 2, Trusina. Ivanka – Malinovo 11:1, Štefkovič 4, Dežulian 3, Krajcar 2, Potravský, Vaško – Gyszlo.

1.Ivanka          1          1          0          0          11:1     3

2.Domino       1          1          0          0          3:1       3

3.Rača B         1          1          0          0          3:1       3

4. Šenkvice    1          0          0          1          1:3       0

5. CFK Cajla  1          0          0          1          1:3       0

6.Malinovo    1          0          0          1          1:11     0

Poradie strelcov: 4 – Štefkovič (Ivanka), 3 – Dežulian (Ivanka), 2 – Andok (Domino), Gabura (Rača B), Krajcar (Ivanka), 1 – Bagin (Domino), Blaškovičová (Cajla), Tokár (Šenkvice), Trusina (Rača B), Potravský, Vaško (Ivanka), Gyszlo (Malinovo).

Skupina C – 1. kolo: Bernolákovo – Jarovce 15:2, Ďugel 8, Gal 3, Guoth, Volník, Lackovič, Adamec – Janyik 2. D. Lužná – Šam.-Hamuliakovo 7:2, Hrušovský 3, Tukovič 2, Štvrtecký, Damián – Tóth 2.

1.Bernolákovo            1          1          0          0          15:2     3

2.D. Lužná                  1          1          0          0          7:2       3

3.Šamorín-Ham.       1          0          0          1          2:7       0

4.Jarovce                     1          0          0          1          2:15     0

FKP Dúbravka ešte nehral.

Poradie strelcov: 8 – Ďugel (Bernolákovo), 3 – Gal (Bernolákovo), Hrušovský (D. Lužná), 2 – Janyik (Jarovce), Tukovič (D. Lužná), Tóth (Šam./Ham.), 1 – Guoth, Volník, Lackovič, Adamec (Bernolákovo), Štvrtecký, Damián (D. Lužná).

Skupina D – 1. kolo: NMŠK 1922 – Limbach 6:1, Tonhauzer 3, Bakoš 2, Harkóczy – Vavrík. Vrakuňa – Lamač 4:3, Farkaš, Paracka, Herzan, Dudáš – Rajdl, Šimovčík, Hajaš. Scorpions – MŠK Senec 7:0, Hataš a Mifkovič po 2, Caban, Badalov, Cimprich.

1.Scorpions     1          1          0          0          7:0       3

2.NMŠK          1          1          0          0          6:1       3

3.Vrakuňa      1          1          0          0          4:3       3

4Lamač          1          0          0          1          3:4       0

5.Limbach     1          0          0          1          1:6       0

6.MŠK Senec 1          0          0          1          0:7       0

Poradie strelcov: 3 – Tonhauzer (NMŠK), 2 – Bakoš (NMŠK), Hataš, Mifkovič (Scorpions),  1 –Harkóczy (NMŠK), Vavrík (Limbach), Farkaš, Paracka, Herzan, Dudáš (Vrakuňa), Rajdl, Šimovčík, Hajaš (Lamač), Caban, Badalov, Cimprich (Scorpions).

2.kolo – SO 12. 12. 2015: 9.00 FKP Dúbravka – Bernolákovo, 9.50 Jarovce – D. Lužná,10.35 Šam.-Hamuliakovo – I. Petržalka(PZ), 11.20 Limbach – Senec, 12.10 Lamač – Scorpions, 13.00 NMŠK 1922 – Vrakuňa, 13.50 CFK Cajla – Malinovo, 14.40 Rača B – Ivanka, 15.30 Domino – Šenkvice, 16.20 N. Dedinka – D. N. Ves, 17.10 Rača A – Žolík Malacky.

STARŠÍ ŽIACI – hala Lekárskej fakulty, Mlynská dolina, Bratislava

Skupina A: Bernolákovo – Sv. Jur 9:5, Gál 4, Prochádzka a Aksamit po 2, Cserpeš – Oravec 2, Pucher, Nowak, Bilský. Šenkvice – Lamač 1:0, Juran. Domino A – Žolík Malacky 0:2, D. Lipták 2 (PZ). D. Lužná – N. Dedinka 3:1, Dolník, Szeibecedez, Hrančo – Lukacs.

1.Bernolákovo     1          1          0          0          9:5       3

2.D. Lužná           1          1          0          0          3:1       3

3.Šenkvice           1          1          0          0          1:0       3

4.Lamač              1          0          0          1          0:1       0

5.N. Dedinka      1          0          0          1          1:3       0

6.Svätý Jur          1          0          0          1          5:9       0

Domino A ešte nehralo.

Poradie strelcov: 4 – Gál (Bernolákovo), 2 – Prochádzka, Aksamit (Bernolákovo), Oravec (Sv. Jur), 1 –Cserpeš (Bernolákovo), Pucher, Nowak, Bilský (Sv. Jur), Juran (Šenkvice), Dolník, Szeibecedez, Hrančo (D. Lužná), Lukacs (N. Dedinka).

Skupina B: Vrakuňa – Scorpions 2:4, Marko 2 – Dobrucký 2, Takáč, Mulík. D. N. Ves – CFK Cajla 4:1,Jarab, Csázsár, Palkovič, Murín – Heriban. Ivanka – Domino B 0:3, Mikuška 2, Goldschmidt.

  1. D. N. Ves   1          1          0          0          4:1       3
  2. Domino B   1          1          0          0          3:0       3
  3. Scorpions    1          1          0          0          4:2       3
  4. Vrakuňa      1          0          0          1          2:4       0
  5. CFK Cajla  1          0          0          1          1:4       0
  6. Ivanka         1          0          0          1          0:3       0

Žolík Malacky ešte nehral.

Poradie strelcov: 2 – Marko (Vrakuňa), Dobrucký (Scorpions), Mikuška (Domino B), 1 – Takáč, Mulík (Scorpions), Jarab, Csázsár, Palkovič, Murín (D. N. Ves), Heriban (Cajla), Goldschmidt (Domino B).

2.kolo – NE 13. 12. 2015: 9.00 Scorpions – Ivanka,10.00 CFK Cajla – Vrakuňa, 11.00 Žolík Malacky – D. N. Ves,12.00 Domino B – Lamač (PZ), 13.00 Sv. Jur – Šenkvice, 14.00 N. Dedinka – Bernolákovo, 15.00Domino A – D. Lužná.

PRÍPRAVKY – športová hala pri ZŠ Šenkvice

Skupina „A“ : Modra – Nová Dedinka 8:6, R. Feder 4, Kovár 2, Potočný, E. Tóthová – Farkaš 2, Soller, Tholt, Dian, Böhmer. CFK Cajla – Blatné 3:4, Moravčík 2, Polaštík – Gabalec, Varga, Milošovič, Heckl. Modra – Blatné 10:1, Potočný a R. Féder po 3, Tichý, Kovár, M. Feder, M. Tóthová – J. Granec.CFK Cajla – Nová Dedinka 6:4, Moravčík 4, Jaššo, Polaštík – Farkaš 3, Tholt.

 

  1. Modra 2              2              0              0              18:7         6
  2. CFK Cajla            2              1              0              1              9:8           3
  3. Blatné  2              1              0              1              5:13         3
  4. N. Dedinka          2              0              0              2              10:14       0

Poradie strelcov: 7 – R. Feder (Modra), 6 – Moravčík (Cajla), 5 – Farkaš (N. Dedinka), 4 – Potočný (Modra), 3 – Kovár (Modra), 2 – Polaštík (Cajla), Tholt (N. Dedinka), 1 – E. Tóthová, Tichý, M. Feder, M. Tóthová (Modra), Soller, Dian, Böhmer (N. Dedinka), Jaššo (Cajla), J. Granec, Gabalec, Varga, Milošovič, Heckl (Blatné),

Skupina „B“ : Kráľova – Šenkvice 2:9, Dobrovič, Tomašov – Bariny 4, S. Polakovič 2, Oravec, Huertas, Korič. Limbach – Malinovo 0:12, Benian a Barnáš po 3, Kistner a Horváth po 2, M. Palay, J. Palay. Kráľova – Malinovo 7:3, Dobrovič 3, Csémy, Králik, Črep, Tomašov – Barnáš 2, J. Palay. Limbach – Šenkvice 1:7, Juhasz – S. Polakovič, Huertas, a Bariny po 2, Somorovský.

  1. Šenkvice       2              2              0              0            16:3         6
  2. Malinovo      2              1              0              1              15:7         3
  3. Kráľova         2              1              0              1              9:12         3
  4. Limbach        2              0              0              2             1:19         0

Poradie strelcov: 6 – Bariny (Šenkvice), 5 – Barnáš (Malinovo), 4 – Dobrovič (Kráľová), S. Polakovič (Šenkvice), 3 – Benian (Malinovo), Huertas (Šenkvice), 2 – Kistner, Horváth, J. Palay (Malinovo), Tomašov (Kráľová), 1 – Csémy, Králik, Črep (Kráľová), Oravec, Korič, Somorovský (Šenkvice), M. Palay (Malinovo), Juhasz (Limbach),

Stretnutia rozhodovali Marek Farkaš a Vladimír Randa.

 

Ďalší program:

Skupina B – SO 12. 12. 2015: 9.00 Viničné – Čataj, 9.45 MŠK Senec – Chorv. Grob, 10.30 Viničné – Chorv. Grob, 11.15 MŠK Senec – Čataj.

Skupina A – NE 13. 12. 2015: 11.00 ŠK Senec – Sološnica, 11.45 Vištuk – Šenkvice B, 12.30 ŠK Senec – Šenkvice B, 13.15 Vištuk – Sološnica.


PARTNERI
  • BSK
    ZSE
    TIPOS
  • FUTBAL SERVIS
    DEMISPORT
    SLOVNAFT
  • JAKO
    MATEP
    PANINI
    TOP 4
    EAV