Posledné zasadnutie VV BFZ v roku 2015 bolo v Budmericiach

V závere minulého týždňa sa konalo posledné zasadnutie Výkonného výboru BFZ v tomto roku. Tentokrát bolo výjazdové, lebo sa uskutočnilo v Budmericiach. Celkovo išlo o tohtoročné už trináste zasadnutie VV BFZ. Predchádzajúce výjazdové zasadnutia VV BFZ sa konali apríli v Rajeckých Tepliciach a v októbri  v Terchovej.

V Budmericiach sa zišiel kompletný VV BFZ na čele s predsedom BFZ Jurajom Jánošíkom, predsedom ObFZ Bratislava-mesto Ľubomírom Suchým, predsedom ObFZ Bratislava-vidiek Miroslavom Baxom a členmi VV BFZ Ivanom Kružliakom , Milanom Lônčikom ,Dušanom Paškom, Vladimírom Medveďom, Jaroslavom Feríkom  a predsedom RK BFZ Dušanom Badinským. Zasadnutie trvalo iba niečo vyše dve a pol hodiny, hoci zvyčajne býva aj štyri hodiny. Keďže VV BFZ sa uskutočňuje raz za mesiac, tak jeho členovia majú o čom diskutovať a z viacerých názorov a návrhov sa potom schváli ten najlepší.

,,Spolupráca vedenia zväzu a klubov musí fungovať, na tom nám veľmi záleží, my sme tu na to, aby sme pomáhali klubom,“hovorí Juraj Jánošík.  Na zasadnutí boli aj viacerí predsedovia odborných komisií a to Miroslav Richtárik, predseda ŠTK,  Miroslav Bóc, predseda DK, Ondrej Trnovský, predseda EK, Alexander Teleky, predseda KM a predseda KŽF,Martin Orlický. Ďalší predsedovia, ktorí sa nemohli zúčastniť, poslali písomnú správu o činnosti svojej komisie. Každý z predsedov v stručnosti zhodnotil svoju činnost v tomto roku. Program pozostával z viacerých bodov. Znova sa bude konať tradičný zimný turnaj seniorov BFZ za účasti 18 klubov. Rovnako sa usporiada aj zimný turnaj dorastu, na ktorom bude štartovať 12 klubov. Členovia VV BFZ riešili aj prípravu 2. reprezentačného plesu a vyhlásenie Jedenástky roka 2015. Takisto sa zaoberali aj rôznymi pracovnými záležitosťami, ktoré  bolo potrebné ešte tento rok dotiahnuť do konca.


PARTNERI
 • BSK
  ZSE
  11teamsports
 • FUTBAL SERVIS
  DEMISPORT
  SLOVNAFT
 • GRANDEN
  JAKO
  PANINI